* Политика новости » Банки »

* *

Комплектуючі для секційних воріт

 1. Полотно воріт.
 2. Напрямні.
 3. Додаткові комплектуючі для воріт.
 4. Ролики.
 5. Торсіонні пружини.
 6. Барабан.
 7. З'єднувальна муфта.
 8. Ланцюг ручного приводу воріт.
Головна сторінка

» ворота секційні »Комплектуючі для секційних воріт

Секційні ворота - це відмінний вибір, як для маленького гаража, так і для великого автомобільного боксу. Відкриття та закриття таких воріт проводиться вручну або за допомогою електричного приводу, з можливістю дистанційного керування. У конструкції механізмів багато деталей, що труться і для забезпечення безвідмовної роботи буде потрібно регулярне обслуговування, заміна схильних до зносу комплектуючих.

Крім цього постійний вплив атмосферних опадів, перепад температури і агресивного навколишнього середовища, в умовах великого міста або промислової зони, так само негативно позначаються на функціональності механізму воріт і навіть зовнішній вигляд сендвіч панелей. На ринку запасних частин досить багато плутанини і одну і ту ж деталь однойменного бренду можуть продавати за вартістю відрізняється в рази, тому власникам воріт або компаніям їх обслуговуючим доводиться самим займатися пошуком комплектуючих.

Полотно воріт.

Полотно воріт - це складові горизонтальні секції, що виконують найголовнішу, захисну функцію Полотно воріт - це складові горизонтальні секції, що виконують найголовнішу, захисну функцію. Виготовляється полотно з листової сталі, на поверхню якої можуть наноситися антикорозійні і декоративні покриття, емалі, під дерево, мармур або кольоровий метал. Поверхня таких сендвіч панелей стійка до механічних впливів. На ній не утворюється подряпин завдяки нанесенню найтоншого шару поліаміду (ПУР-ПА).

Панелі стійкі до агресивних хімічних речовин, їх можна мити практично будь-якими миючими засобами. Висота кожної секції вибирається залежно від призначення воріт і може складати від 50 мм до 500 мм і навіть більше. Секції можуть бути одне і двохстінних. Двохстінні конструкції забезпечують відмінну тепло і звукоізоляцію, всередині секцій знаходиться пінополіуретан, надійно утримує тепло. Товщина таких секцій становить близько 40 мм.

На нашому ринку великою популярністю користуються полотно відомої німецької фірми Hormann. Секції воріт можуть бути суцільними або оснащені спеціальними елементами, потурбуватися про яких необхідно ще на етапі створення проекту. Спеціальні елементи панелей оснащуються:

Отворами для замикаючого пристрою. Замки і внутрішні засуви можна встановлювати як оригінальні, від виробника воріт, так і від сторонніх компаній. Питання безпеки і збереження майна багато в чому буде залежати від надійності цих пристроїв.

Порогами і ущільнювачами герметичності. Через такі пороги не проникає вода навіть під час сильних атмосферних опадів, незначних підтоплень і поривів каналізації.

З сендвічнимі склінням типу A, B, C, D, E. Вікна невеликого розміру не дозволять зловмисникам проникнути всередину гаража і забезпечать додаткове природне освітлення, коли ворота закриті від цікавих очей сусідів, при дощі або снігопаді.

Хвіртками і бічними воротами. Устаткування такими простими і одночасно необхідними проходами дозволяє зайвий раз не відкривати все полотно, економлячи ресурс механізму і тепло в холодну пору року.

Напрямні.

У конструкції секційних воріт застосовуються напрямні: У конструкції секційних воріт застосовуються напрямні:

 • Вертикальні.
 • Горизонтальні.
 • Бічні.

Вертикальні і горизонтальні напрямні дозволяють полотну плавно забиратися вгору при відкритті воріт. Слід врахувати, чим більше висота полотна і його товщина, тим більші вимоги пред'являються до жорсткості всієї конструкції, домогтися якої можна за рахунок посилених напрямних. Ці деталі виготовляються з нержавіючої або гальванізується товщиною 2 мм.

Довжина напрямних підбирається, виходячи з висоти стель і розмірів полотна, від цього багато в чому буде залежати як вартість цих деталей, так і всієї конструкції в цілому. Для монтажу під низьку стелю можна застосовувати направляючу з укороченим вигином. Для плавного ходу стулки воріт рекомендується при монтажі застосовувати тільки оригінальні стійки від перевірених постачальників. Від стабільної роботи напрямних залежить надійність роботи всього механізму воріт.

Бічні напрямні служать захистом при спробі злому воріт або вандальних діях.

Найкращі напрямні, багато років використовуються на нашому ринку і в Європі - це Hormann і Doorhan.

Додаткові комплектуючі для воріт.

Петлі і кронштейни для збирання полотна воріт.

Ці нехитрі металеві деталі часто виходять з ладу і замінити їх нічим іншим не вийде Ці нехитрі металеві деталі часто виходять з ладу і замінити їх нічим іншим не вийде. Більш того, полотно воріт зібране за допомогою кріпильних елементів однієї фірми при ремонті комплектуючими іншого бренду не завжди буде чітко і справно працювати. Елементи збірки полотна воріт компанії Doorhan - це завжди гідне якість за розумну ціну. Матеріал, з якого виготовляються такі деталі, залежить від функції, покладеної на неї і може бути як з нержавіючої сталі, так алюмінієвого сплаву або звичайного оцинкованого заліза.

Деякі деталі, які використовуються для складання полотна в єдину конструкцію, коштують не дешево, але економити на них не варто. Такі деталі, як нижній кутовий кронштейн для троса або нижній кутовий кронштейн регульований, при виході з ладу можуть повністю заблокувати підйом полону і час витрачений на пошук оригінальної запчастини та її заміну може зайняти час, якого ніколи і так не вистачає.

Гідною альтернативою вищеописаному бренду можуть стати елементи кріплення компанії Hormann, вироби якої недорогі, виконані з якісної сталі і покриті захисним покриттям, що захищає метал від корозії. Встановивши ролікодержатель верхній типу N, ND, NS оцинкований, можна раз і назавжди забути про проблему з кріпленням роликів, які неминуче виникають в процесі експлуатації воріт.

Ролики.

Ходові ролики - найбільш підвладна зносу деталь воріт, тому і вимоги, що пред'являються до неї більш серйозні, ніж до інших робочих частин Ходові ролики - найбільш підвладна зносу деталь воріт, тому і вимоги, що пред'являються до неї більш серйозні, ніж до інших робочих частин. Якими деталями комплектувати свій механізм воріт кожен господар вирішує самостійно, назви бренду може мало про що говорити. Наприклад - одні з кращих роликів, доступні пересічному споживачеві, компанії Hormann, при схожих параметрах значно відрізняються за своєю ціною і якістю. Так ходової ролик типу KS може бути виконаний з оцинкованої сталі з підшипником ковзання і з нержавіючої сталі з підшипником кочення. Різниця в ціні між ними приблизно в два рази, але навіть не фахівцеві зрозуміла різниця між оцинковкой і нержавіючої сталлю, не кажучи вже про підшипники ...

Торсіонні пружини.

Вага полотна воріт в звичайному гаражі, в середньому 80-90 кілограм, піднімати таку нелегку конструкцію, особливо вручну було б не просто. На допомогу приходять торсіонні пружини, які накопичують енергію при опусканні воріт, не даючи їм падати і віддають при підйомі. Такі пружини працюють на скручування і розташовуються зверху отвору. За своїм призначенням торсіонні пружини бувають ліві і праві. Продукція компанії Doorhan - кращий вибір з доступних на сьогоднішній момент торсіонних пружин на нашому ринку.

Всі вироби пофарбовані і мають цинкове покриття товщиною 9 мкм Всі вироби пофарбовані і мають цинкове покриття товщиною 9 мкм. Вартість пружини залежить від товщини застосовуваної при виготовленні дроту, отже, і накопичується енергія при скручуванні буде залежати від цього параметра, для 5 мм ціна починається з 1841 рубля. Для підйому промислових воріт, вага яких може перевищувати 300 кілограм, застосовуються посилені торсіонні пружини з пластмасовою трубою і натяжним конусом, вартістю до 50000 рублів. Білоруська фірма Алютех освоїла випуск воріт з пружинами, що працюють на розтягування, які на жаль, поки що не можуть конкурувати з торсіонними по запасається під час опускання воріт енергії і займають набагато більше місця.

Барабан.

Барабан - парний механізм, який встановлюється на вал підйому ворота, в тому числі і для високого підйому полотна. Основними характеристиками цієї деталі є:

 • Діаметр робочого троса.
 • Максимальна висота підйому.
 • Максимальна вага піднімається полотна.
 • Діаметр вала, на якому працюватимуть барабани.

Барабани фірми Doorhan доступні за ціною, якісні та довговічні. При виході зі строю одного такого барабана, для подальшої синхронної роботи всього механізму необхідно замінити його на аналогічний, відповідного діаметру і маси або зробити заміну відразу обох деталей.

З'єднувальна муфта.

Муфта служить для з'єднання частин вала і передачі обертання, так само служить для регулювання відстані між П-образними кронштейнами і натягу троса. Основні параметри муфти: довжина, внутрішній діаметр (під вал). Це виріб виготовляється з алюмінію або високоякісної сталі з подальшою оцинкуванням.

Ланцюг ручного приводу воріт.

Для ручного приводу, для відкриття і закриття воріт, застосовуються ланцюга Для ручного приводу, для відкриття і закриття воріт, застосовуються ланцюга. Навіть якщо ворота обладнані електричним приводом без ручного приводу не обійтися - в случах перебоїв з електропостачанням або виходом з ладу електроприводу, такий механізм допоможе здійснювати підйом і опускання воріт в ручному режимі.

Основні характеристики ланцюга: довжина ланки, кількість ланок у виробі на 1 метр, передавальне число приводу, а так же матеріал з якого вона виготовлена. Зазвичай ланцюга фірми DOORHAN виготовляють зі сталі, з подальшим покриттям цинком.

При монтажі, обслуговуванні та ремонті воріт слід використовувати тільки оригінальні комплектуючі від перевірених постачальників, від цього може залежати не тільки безвідмовна робота механічної частини, а збереження майна і безпеку господарів.

При монтажі, обслуговуванні та ремонті воріт слід використовувати тільки оригінальні комплектуючі від перевірених постачальників, від цього може залежати не тільки безвідмовна робота механічної частини, а збереження майна і безпеку господарів

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей