* Политика новости » Банки »

* *

Автоматичні секційні ворота HORMANN

 1. Початок шляху.
 2. Діяльність Hormann.
 3. Надійність і безпеку конструкції воріт.
 4. Авторський дизайн.
 5. варіанти гофр
 6. Вибираємо свій тип воріт.
 7. Управління.
 8. Вбудована або окремо стоїть хвіртка.
 9. Додаткове освітлення.
 10. Переваги секційних воріт Hormann.
 11. Додаткові опції.
 12. Безпечна експлуатація.
Головна сторінка

» ворота секційні »Cекціонние ворота HORMANN

Hormann - велика компанія, яка займається виробництвом і постачанням гаражних воріт, приводів, автоматичних вхідних дверей та вбудованих хвірток Hormann - велика компанія, яка займається виробництвом і постачанням гаражних воріт, приводів, автоматичних вхідних дверей та вбудованих хвірток.

Сотні офісів, які розташовано по всій Росії, в яких надають і обслуговують перевантажувальну техніку, промислові ворота і дверні коробки. Всього за один рік марка змогла знайти і завоювати свого покупця.

Горизонти Hormann ростуть, все більше з'являються нові дистриб'ютори. Дилерські офіси є не тільки в містах Європи і США, а й на території таких країн як Вірменія, Киргизстан, Казахстан і Білорусія.

Початок шляху.

Hormann - це світовий лідер на ринку гаражного обладнання, де лідирує вже більше 70-ти років. Марка є сімейним підприємством, яка може пишатися своїм успіхом: за весь час існування було продано більше 15 млн. Секційних воріт, приводів і автоматичних коробок. Компанія прагне випускати тільки якісні конструкції, які можуть прослужити до 15-20 років. Головні особливості конструкцій - це легка експлуатація, авторський дизайн, теплоізоляція, герметичність і захист від несанкціонованого проникнення.

В середині 60-х років в продаж почали надходити секційні ворота за унікальною технологією від компанії Hormann. На той момент це був єдиний виробник, який автоматизував всю систему гаражного обладнання. Буквально за кілька років марка змогла вийти на світовий рівень і значно розширила свою територію.

Зараз у німецького лідера існує свій концерн, де проводиться виготовлення та збирання металоконструкцій. За весь період існування компанія Hormann відкрила десятки заводів по всьому світу. Штат складається з висококваліфікованих співробітників (технологи, інженери). Щоб доставити і встановити секційні ворота або додаткове обладнання потрібно ретельно перевірити виконану роботу. На всіх заводах проводиться суворий контроль якості. Саме тому компанія Hormann має сертифікати Європейського стандарту якості і ГОСТу РФ.

Діяльність Hormann.

Основний напрямок компанії - виготовлення воріт гаражного і промислового типу. Також марка займається розробкою приводів і коробок, щоб автоматизувати роботу конструкцій. Головний плюс компанії - це не тільки виробництво різних пристроїв, але і їх доставка, монтаж і обслуговування. До списку основної діяльності відносяться секційні, рулонні і підйомно-поворотні ворота, а також виготовлення пластикових завіс, маятникових, вогнестійких, промислових і швидкісних воріт. Додаткова продукція - герметизатори, шлюзи, перевантажувальні мости, сталеві коробки, троси та котушки. Але головний товар Hormann, який користується попитом вже більше 7 десятків років - це секційні гаражні ворота.

Надійність і безпеку конструкції воріт.

Зараз Hormann вважають одні з найбільш глобальних і масштабних виробників автоматичних систем і воріт Зараз Hormann вважають одні з найбільш глобальних і масштабних виробників автоматичних систем і воріт.

"Якість без компромісів!" - це головний девіз компанії. Вся продукція Hormann має високу надійність і безпекою. Конструкція стійко витримує будь-які зовнішні чинники, в тому числі і перепади температури. Для холодних регіонів використовують технологію, що забезпечує високу теплоізоляцію і герметичність. Завдяки всім плюсів компанія дійсно може пишатися довговічністю своїх товарів.

Компанія Hormann працює по складській програмі. У кожному місті-дистриб'ютора існує склад Hormann, де завжди можна знайти в наявність необхідний товар або запчастини. Все, що потрібно - це заміряти параметри, зібрати індивідуальні секційні ворота і встановити їх. Також можна замовити конструкцію безпосередньо з німецького концерну.

Секційні ворота і двері оснащені міцним сталевим тросом, який має високий запас міцності. Розумна технологія скорочує ризик зісковзування троса.

Авторський дизайн.

Конструкція ідеально вписується в дизайн будь-якого будинку. Завдяки полімерному покриттю можна виготовити ворота будь-якого кольору і візерунка. Споживачі вибирають панелі з гофрованої або гладкою поверхнею. Текстура може бути різною, починаючи від імітації дерева, закінчуючи зигзагоподібним або хвилеподібним узором. Як правило, внутрішня частина воріт покрита порошковою фарбою світло-сірого кольору. Змінюється тільки вид з торця. Для оформлення пропонується більше 15 кольорів, 200 кольорів і 6 видів полімерного покриття. Також компанія пропонує стандартні кольори: білий, сірий і коричневий.

Кольори секційних воріт HORMANN

Кольори секційних воріт HORMANN

Оздоблення секційних воріт HORMANN

Оздоблення секційних воріт HORMANN

Щоб надати воріт унікальний і неповторний вигляд використовують спеціалізовані візерунки - гофри. Вважається, що від кількості і розподілу гофри залежить якість конструкції. Компанія Hormann представляє 5 видів гофр, де перші три є класичним варіантом оформлення. Головна відмінність - це чіткі паралельні лінії з різною частотою. Наприклад, кількість ліній може досягати від 2 до 10 штук. Також використовують касетні оформлення і зі скляними елементами. Касетна оформлення нагадує невеликі цегельні блоки, рівномірно розподілені по всій поверхні.

варіанти гофр

Сендвіч-панелі - надійний матеріал.

Для виготовлення секційних воріт використовують сендвіч-панелі, які складаються з декількох шарів оцинкованих металевих листів і пінополіуретану. Товщина полотна досягає 42 мм, що забезпечує теплоізоляцію в гаражі навіть при мінусовій температурі. При виготовленні воріт використовують місток холоду, щоб запобігти появі конденсату і промерзання на стиках панелей. Завдяки високоякісним ущільнювачів збільшується герметичність конструкції.

Сендвіч-панелі в будівництві називають багатошаровим бутербродом. Всі шари з'єднані між собою холодним або гарячим пресуванням. Як утеплювач можуть використовувати не тільки пінополіуретан, але і скловолокно, поліпропілен, мінеральну ванну або пінополістирол. У випадку з секційними воротами популярний перший вид через свого легкої ваги, але міцної текстури. Пінополіуретан не руйнується під впливом вологи і високих температур. Також цей матеріал важкоспалимих і має властивості самозатухания.

Вибираємо свій тип воріт.

Одностінні LTE - конструкція, яка виготовляється з одного шару оцинкованого металевого листа, без профільного наповнювача Одностінні LTE - конструкція, яка виготовляється з одного шару оцинкованого металевого листа, без профільного наповнювача. Призначена для більш теплого клімату через низькі теплоізоляційних властивостей. Товщина конструкції сягає 2-5 мм. Незважаючи на цей мінус, ворота не поступаються за технічними характеристиками серіям LPU і EPU. Серія є економічним варіантом, підходить для гаражів стоять окремо. Щоб встановити пластинчасті елементи (ламелі) не використовують зварювання або заклепку, а тільки високоміцний клей.

Двостінні LPU - найпопулярніший вид секційних воріт, всередині яких знаходиться утеплювач Двостінні LPU - найпопулярніший вид секційних воріт, всередині яких знаходиться утеплювач. Завдяки такій конструкції забезпечується шумо- і теплоізоляція. Також значно скорочується споживання на електроенергію. Використовується профіль ThermoFrame, який грає важливу роль в виготовленні конструкції. Як правило, такі ворота встановлюють для гаражів житлових будинків, робочих і складських приміщень в холодних регіонах країни. Серія LPU призначена для житлових зон Крайньої Півночі. Товщина секційних воріт може досягати 40 мм. Існує більше 20 видів зовнішнього оформлення.

Двостінні EPU - доступний і економічний варіант Двостінні EPU - доступний і економічний варіант. За своїми технічними характеристиками не поступається двохстінних секційним воротам LPU, але при цьому має високу герметичність. Але на відміну від попередніх серій, EPU має меншими теплоізоляційними властивостями. Це пов'язано з товщиною в 20 мм. Незважаючи на це серію EPU також встановлюють для побутових і складських приміщень. Поділяють на два види: 20 мм і 42 мм. Застосовують для гаражів, які прибудовані до будинку. Головний мінус - невеликий вибір зовнішнього оформлення.

Деревні LTH - конструкція виготовлена ​​з північної ялини або ялиці, без металевих пластин і панелей Деревні LTH - конструкція виготовлена ​​з північної ялини або ялиці, без металевих пластин і панелей. 100% натуральний матеріал. Матеріал оброблений захисними покриттями проти гниття і шкідників. Ця серія відноситься до воріт преміум класу, де головна відмінність - природний зовнішній вигляд. Також екологічно чиста конструкція відрізняється своєю довговічністю. Рекомендується проводити щорічну обробку прозорим лаком або світлою оливою, щоб продовжити термін експлуатації деревної конструкції. Як і всі серії, ворота відкриваються швидко і безшумно.

Управління.

Секційні ворота не згортаються в рулон, а відкриваються вгору, займаючи місце під стелею. Це дозволяє економити місце в гаражі, не займаючи простір на в'їзді і не створюючи перешкоди при відкритті. Існує два типи управління:

 1. Ручне керування. Містять вбудований механізм, який забезпечує легке відкриття конструкції. Все, що потрібно - це потягнути за гофру або рукоять.
 2. Автоматичне управління. З допомогу пультів дистанційного керування та високочастотного приводу (не менше 800 МГц). Відкриття, закриття та блокування воріт здійснюється за допомогою пульта управління. Встановлений привід оснащений автоматичною системою безпеки. У разі злому відбувається замикання воріт і блокування всієї системи. Якщо в радіусі дії приводу виникає перешкода, то система припиняє свою роботу, поки не будуть усунуті неполадки. Зручна система електроприводу дозволяє використовувати пульт, не виходячи з автомобіля. Як правило, привід встановлюють в стелю або в стулки.

Вбудована або окремо стоїть хвіртка.

Хвіртки і двері служать додатковим входом в гаражне приміщення. Вони виконані за тією ж технологією, що і секційні ворота. Також вони володіють теплоізоляційними властивостями, герметичні і надійні. Найбільш поширений вибір - це двері з плоским порогом. Хвіртки ідеально вписуються в конструкцію. Вбудовані або окремо стоять хвіртки служать додатковим входом в гараж, тому мають надійний автоматичний замок. Єдиних мінус - на низьких порогах часто утворюються полою, і їх заносить снігом. Щоб ворота щільно закривалися, потрібно постійно очищати пороги і прилеглу територію.

Додаткове освітлення.

Для додаткового огляду і освітлення вбудовують ударостійке скло в алюмінієвій рамі. Вибрати можна як невеликі вікна, так і панорамні панелі. У гаражні ворота встановлюють до 3-5 вікон на рівні очей або під стелею. Для підвищення безпеки пристрою застосовують ударостійке скло. Вікна вбудовують в сендвіч-панелі або в хвіртку. Існують і дизайнерські рішення, де використовують пластикові скла, обрамлені в металеві пластини. Тестування довело, що навіть після багаторазового очищення скла залишаються прозорими і без пошкоджень.

Переваги секційних воріт Hormann.

Висока якість секційних воріт дозволяє їм витримувати пориви вітру до 50 м / с, а за допомогою металевих оцинкованих пластин конструкція повністю захищена від високих температур і пожеж Висока якість секційних воріт дозволяє їм витримувати пориви вітру до 50 м / с, а за допомогою металевих оцинкованих пластин конструкція повністю захищена від високих температур і пожеж.

Тестування довело, що пристрої Hormann здатні витримувати відкритий вогонь протягом години, при цьому розплавиться тільки полімерне покриття, але ніяк не утеплювач.

Також конструкція покрита синтетичною плівкою, яка служить як засіб проти корозії. Завдяки цьому термін служби воріт збільшується до 15 років.

Щоб збільшити герметичність секційних воріт використовують ущільнювач, який надійно прилягає до країв конструкції. Це допомагає захистити ворота від попадання вологи. Такий же ущільнювач застосовують як підлогове покриття, щоб згладити нерівності на землі і полегшити в'їзд транспорту в гараж.

Додаткові опції.

Щоб максимально спростити процес експлуатації та підвищити якість секційних воріт, можна використовувати додаткові опції. Наприклад, встановити внутрішній засув або провести вентиляцію.

Встановивши ригельні замки можна відкрити / закрити конструкцію з зовнішнього боку. Такі замки виготовляються індивідуально, ключі не мають аналогів, до того ж на секційних воротах замкову щілину практично не видно. Ригельні замки забезпечують додаткову безпеку. Також до них можна підключити автоматичну систему, що дозволяє одним поворотом ключа зняти блокування приводу. Ригельні замки - це необхідна опція, завдяки якій можна потрапити в гараж, якщо відключили електроенергію. При цьому система не відкриває автоматичні ворота при відсутності харчування.

Безпечна експлуатація.

Конструкція забезпечена захистом від попадання в пастку, від защемлення пальців і порізів, а також від обриву тросів і пружин. Для надійної експлуатації використовують сталеві троси і барабани, які захищені від зісковзування. Можна не турбуватися за здоров'я дітей, якщо вони грають поруч або під стулками конструкції Hormann. Гаражні ворота мають сертифікати якості і довідки про пожежну безпеку. Щоб захистити ваше майно, автоматична система оснащена складною кодуванням. Радіоканали можуть призвести не будуть скопійовані і використані з метою несанкціонованого проникнення.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей