* Политика новости » Банки »

* *

Як використовувати віртуальний робочий стіл в Windows 10

  1. Додавання нового віртуального робочого столу
  2. Перемикання між віртуальними робочими столами
  3. Використання декількох віртуальних робочих столів для роботи з системою Windows
  4. Видалення віртуального робочого столу

Якщо ви одночасно працюєте з великою кількістю додатків або ж використовуєте ПК для різноспрямованих завдань, то віртуальний робочий стіл може значно полегшити вашу роботу.

Використовуючи віртуальний настільний ПК, ви можете створити кілька окремих робочих столів, кожен з яких буде демонструвати різні відкриті вікна і додатки. У MacOS і Linux вже давно існує схожа функція, і тільки зовсім недавно подібне стало можливо і в системі Windows. До цього віртуальні робочі столи в Windows можна було використовувати за допомогою програми третіх сторін.

Додавання нового віртуального робочого столу

Додати новий віртуальний робочий стіл не так вже й складно. На панелі завдань виберіть опцію «Перегляд завдань». Якщо раптом подібна функція вам не видно, то клікніть правою кнопкою миші на будь-яку вільну зону панелі задач і виберіть варіант «Показати кнопку Перегляду завдань». «Перегляд завдань» також можна відкрити, натиснувши комбінацію клавіш «Windows + Tab».

«Перегляд завдань» в повноекранному режимі показує запущені на вашому комп'ютері програми та дозволяє перемикатися між ними. Щоб додати новий робочий стіл, натисніть «Створити робочий стіл» в правому нижньому кутку екрану.

Windows 10 дозволяє створити стільки робочих столів, скільки необхідно. В експериментальному порядку було створено понад 200 робочих столів. Але варто все ж обмежитися мінімальною кількістю. Наявність десятка робочих столів швидше за все зведе нанівець будь-які зусилля зі спрощення робочого процесу.

Перемикання між віртуальними робочими столами

Коли у вас створено кілька робочих столів, кнопка «Перегляд завдань», що знаходиться в нижній частині екрана, буде демонструвати їх все. Щоб побачити, які саме програми відкриті в даний момент, наведіть курсор миші на цю кнопку.

Ви можете клікнути по одному з робочих столів, щоб відкрити його, або ж відразу перевести в повноекранний режим якусь відкриту програму. Це дуже схоже на звичайне перемикання між додатками на робочому столі.

Між віртуальними робочими столами можна перемикатися і за допомогою клавіатури. Натисніть «Windows + Tab», щоб викликати «Перегляд завдань», після чого за допомогою кнопок зі стрілками виберіть необхідну вкладку і натисніть Enter, щоб розгорнути її.

Ви також можете перемикатися безпосередньо між робочими просторами за допомогою комбінації клавіш «Windows + Ctrl + Стрілка вліво \ Стрілка вправо». Якщо ж ви використовуєте сенсорний пристрій, то для переходу від одного робочого столу до іншого потрібно провести чотирма пальцями по екрану.

Використання декількох віртуальних робочих столів для роботи з системою Windows

Коли нові робочі столи створені, і ви знаєте, як між ними перемикатися, прийшов час наповнити їх необхідними додатками. Є нюанс: якщо ви вибираєте певний робочий стіл і відкриваєте на ньому додаток, то це програма залишиться відкритою саме в цьому віртуальному просторі. Наприклад, якщо ви переходите на «Робочий стіл 3» і відкриваєте браузер Chrome, то вкладка з цим браузером буде перебувати на цьому робочому столі до тих пір, поки ви її не закриєте або не пересунули на інший робочий стіл.

Є програми, які можна одночасно використовувати для різних проектів на декількох робочих столах - той же Chrome або Microsoft Word. Але деякі програми дозволяють відкрити тільки одне робоче вікно. Наприклад, якщо ви відкриєте Windows Store на «Робочому столі 3», а після перейдете на «Робочий стіл 2» і спробуєте на ньому відкрити цей же додаток, то система автоматично поверне вас у відкрите на «Робочому столі 3» вікно.

І, на жаль, в Windows неможливо чітко визначити, чи відкрито додаток на одному з робочих столів. Повернемося до прикладу з Windows Store. Якщо ви відкриєте його на «Робочому столі 3», то побачите, що вікна у відкритій програмі (на значку додатка знизу світиться біла смужка).

Якщо ви відкриєте його на «Робочому столі 3», то побачите, що вікна у відкритій програмі (на значку додатка знизу світиться біла смужка)

Якщо ж ви перейдете на будь-який інший робочий стіл, то додаток буде виглядати так, ніби воно не використовується.

Якщо ж ви перейдете на будь-який інший робочий стіл, то додаток буде виглядати так, ніби воно не використовується

До речі, можна переміщати програми і вікна з одного робочого столу на інший. Натисніть «Windows + Tab», щоб відкрити вікно «Перегляду завдань». Наведіть курсор миші на додаток і перетягніть його на інший робочий стіл.

Наведіть курсор миші на додаток і перетягніть його на інший робочий стіл

Крім того, можна натиснути правою кнопкою миші на відкрите вікно, вибрати опцію «Перемістити в», і натиснути на необхідний робочий стіл із списку. А можна відразу ж створити новий робочий стіл, щоб туди перенести необхідне вам додаток.

А можна відразу ж створити новий робочий стіл, щоб туди перенести необхідне вам додаток

Видалення віртуального робочого столу

Щоб видалити віртуальний робочий стіл, натисніть клавіші «Windows + Tab», після чого в розпочатому «Перегляді завдань» клікніть на кнопку закриття робочого столу.

Якщо на робочому столі залишилися відкритими будь-які додатки, то вони просто перемістяться на попередній робочий стіл. Наприклад, якщо ви закриваєте «Робочий стіл 3», то всі відкриті вікна автоматично перейдуть на «Робочий стіл 2».

На жаль, але вбудована функція віртуального робочого столу в Windows 10 як і раніше досить обмежена в порівнянні з тими, що містяться в інших операційних системах. Ви не можете встановити ні різні шпалери, ні різні колірні схеми для різних робочих столів. У декількох віртуальних просторах можна встановити різні панелі завдань або навіть інші значки - будь-який вид персоналізації просто неможливий. Також немає можливості швидко перейти до конкретного робочого столу: вам потрібно або послідовно перемикатися за допомогою клавіатури, або використовувати для перемикання «Перегляд завдань».

Віртуальні робочі столи зберігаються після перезавантаження вашого комп'ютера, але проблема в тому, що навіть якщо ви встановите автоматичний запуск певних програм разом із завантаженням вашої системи, то всі ці програми будуть запускатися на «Робочому столі 1». Після кожного включення комп'ютера необхідно буде вручну заново переносити програми на відповідні робочі простору. Але, так чи інакше, використовувати кілька віртуальних робочих столів в якості тимчасового робочого простору вкрай зручно - це дозволяє чіткіше організувати робочу діяльність.

джерело

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей