* Политика новости » Банки »

* *

Як зробити візитку своїми руками: ТОП-6 сервісів

 1. Покрокова інструкція по створенню макета візитки в MS Word
 2. Топ-6 популярних конструкторів
 3. формат візиток
 4. На чому друкувати?
 5. Ламінування візиток в домашніх умовах
 6. підсумки

Не завжди є бажання, час і можливість звернутися в друкарню з дрібним замовленням. Якщо є принтер і мінімальні навички в дизайні, можна зробити все своїми руками. Ми розповімо, як зробити візитку самостійно і роздрукувати її в домашніх умовах.

Все починається з підготовки макета і вибору паперу. Будь-яке виробництво в домашніх умовах накладає обмеження на вибір витратного матеріалу. Пластик / оргскло не підходить для домашнього друку візитної картки. Потрібна світла папір: принтер не друкується білим чорнилом, на темному тлі текст і цифри не будуть видні.

При друку на струменевому принтері не використовуйте крейдований папір або крейдований картон - фарба розтечеться. Щоб не пошкодити принтер, вибирайте папір щільністю не більше 350 г / м². Для порівняння: звичайна офісний папір має щільність 80-120 г / м².

Наступний етап - вибір дизайну (фону, шрифту, графічних елементів). Керуйтеся принципом золотої середини. При створенні дизайну візиток для співробітників компанії краще не іскрити креативом. Віддайте перевагу стриманому стилю, зайва химерність не вітається.

Шрифти на візитці повинні відповідати єдиному стилю Шрифти на візитці повинні відповідати єдиному стилю

Класичний порядок розташування інформації наступний:

 1. Логотип (для держструктур - герб і прапор).
 2. Назва компанії.
 3. Прізвище та ініціали власника.
 4. Займана посада.
 5. Контактна інформація.

П'ять-сім років тому вважалося, що хороші картки - двосторонні. Це пережиток минулого. Зворотний бік потрібна для записів / позначок. Ще одна помилка - дзеркальне відображення інформації російською та англійською мовами.

Зарубіжні і вітчизняні партнери повинні відчувати індивідуальний підхід. Якщо ви працюєте в тому числі і на міжнародному ринку, замовляйте два комплекти візиток.

Фотографії на картці небажані. На думку психологів, візуалізація образу - відволікаючий фактор. Робіть акцент на координатах і рід діяльності.

Покрокова інструкція по створенню макета візитки в MS Word

Макет візитки створюють самостійно або в онлайн-конструкторі, використовуючи готові шаблони. Зробити це можна і в звичайному текстовому редакторі MS Word. Для цього:

 • створіть новий документ;
 • намалюйте таблицю з такими параметрами: два стовпці, п'ять рядків;
 • виділіть таблицю і перейдіть в її властивості для налаштування висоти і ширини - стандартний розмір 9х5 см;
 • введіть особисту інформацію в рядки таблиці.

Це найпростіший спосіб виготовлення візитки своїми руками. Результат виходить без претензій на оригінальність, але для своїх цілей цілком підійде.

Ось так виглядає макет простий візитки в «Ворді» Ось так виглядає макет простий візитки в «Ворді»

Для виконання дизайну картки на професійному рівні зверніться до фахівців (до речі, у нас є матеріал про те, як вибрати друкарню ) Або скористайтеся спеціальним софтом, веб-сервісами.

Топ-6 популярних конструкторів

У мережі представлені сервіси, що дозволяють самому зробити візитку. Це програми, які встановлюються на комп'ютер, онлайн-сервіси, плагіни для графічних редакторів. Платні та безкоштовні, російсько- та англомовні.

Платні програми мають демоверсії з урізаним функціоналом або обмеженим періодом роботи. Перед покупкою протестуйте їх можливості і виберете підходящу.

Інформацію, яка повинна бути на візитці, розміщують на готовому шаблоні або самостійно вибирають колір, шрифт, розташування інформаційних блоків.

Розглянемо шість найпростіших і популярних сервісів:

 1. «Візитниця». Російськомовний онлайн-сервіс для самостійного виготовлення візиток. Картки зберігаються в обліковому записі користувача, доступні з будь-якого пристрою: ПК, смартфона, планшета.
 2. Business Card Generator. Англомовний сервіс з можливістю створення карток російською мовою. Реєстрація не потрібна. Користувач вибирає зображення (дає посилання на логотип), розмір і тип шрифту, вводить інформацію. Сервіс генерує файл у форматі .pdf, пропонує роздрукувати або зберегти його.
 3. Editor.printdesign. Один з популярних платних конструкторів візиток. Підтримує друк в стандартному, вертикальному і Євроформат. Унікальний тим, що дозволяє замовляти зображення та емблеми. Тобто прямо на сайті можна створити ексклюзивний логотип.
 4. OffNote. Веб-сервіс зі зрозумілим інтерфейсом. Його особливість - можливість зберігати макети в форматах .png, .doc, .pdf.
 5. «Майстер візиток». Програма з безліччю параметрів, що настроюються: 150 шаблонів, можливість вибору фону, графіки, шрифту. Готовий файл зберігається в базі. Зручна обрізка, опція друку безпосередньо з меню.
 6. Easy Card Creator Express. Програма з опцією попереднього перегляду. Сумісна з більшістю принтерів, представлених на ринку, регулярно оновлюється (розширюється список власних оригінальних ефектів / стилів).

Макет візитки в Easy Card Creator Express Макет візитки в Easy Card Creator Express

формат візиток

Стандартний для Росії формат візитних карток - 90х50 мм. Строгих вимог по його дотриманню немає. Разом з тим ділові аксесуари (візитниці, портмоне, клясери) орієнтовані на цей стандарт. Друкуючи картки іншого розміру, ви можете створити незручності тим, кому будете їх вручати.

В Європі стандарт - 85х55 мм. Для партнерів з країн ЄС рекомендуємо зробити візитки такого розміру. Американці замовляють картки розміром 88,9х50,8 мм, японці - 91х55 мм.

Додайте при роздруку візитки 2-3 мм під обрізання Додайте при роздруку візитки 2-3 мм під обрізання

На чому друкувати?

В цьому випадку друкарня не обов'язкова. Друкують картки вдома, на принтері. Він може бути:

 1. Лазерним. Переваги: ​​гарна передача кольору, відмінна продуктивність. Недоліки: висока вартість, неможливість використовувати рельєфну основу - на неї не лягає тонер.
 2. Струменевим. Переваги: ​​низька собівартість друку, відносна дешевизна самого принтера. Недоліки: низька швидкість, для друку на крейдованому папері потрібні особливі чорнило.

Для отримання якісних візиток потрібен принтер з високою роздільною здатністю (наприклад, 5760х1440). На ньому можна регулювати колірний баланс і друкувати водонепроникними чорнилом. Відповідні моделі обладнання: Epson Stylus Photo P50, Epson Stylus Photo R2000, HP Photosmart 385.

Epson Stylus Photo R2000 роздрукує і візитки, і яскраві фото з котиками Epson Stylus Photo R2000 роздрукує і візитки, і яскраві фото з котиками

Ламінування візиток в домашніх умовах

Візитні картки ламінують, щоб продовжити термін служби, додати лиску, зробити представницькими. Для виконання процедури в домашніх умовах потрібні:

 • прозора плівка з клейкою основою;
 • канцелярський ніж.

Плівку нарізають під формат А4 і акуратно проклеюють візитки. З першого разу виходить не завжди, але з досвідом процес йде легко. При ламінації термоплівкою знадобиться праска або паяльник.

Процес показаний на відео:

підсумки

 • Візитки можна надрукувати в домашніх умовах.
 • Макети створюють в комп'ютерних програмах і онлайн-сервісах, використовують текстовий редактор MS Word.
 • При виборі принтера потрібно орієнтуватися на щільність і тип паперу, на якій він може друкувати.
 • Візитки друкують на лазерних і струменевих принтерах. Другі кращі для малих тиражів.
 • Ламінування подовжує термін служби візитної картки.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей