* Политика новости » Банки »

* *

3D Вітраж - Створи свою справу

Що таке 3D Вітраж?

3D Вітраж - це покриття, або виріб, для декору різних поверхонь і інтер'єру, виконане з опуклими, об'ємними елементами зображення (лінзами). Це основна відмінність технології 3D вітраж від традиційних вітражних технік. Лінзи можуть бути прозорими або непрозорими, металевими або світяться, з ефектом "опал" або "Голографик", і дуже багато інших оптичних варіантів. 3D вітраж може бути на самоклеющейся, або магнітної основи. Також, можливо пряме лиття безпосередньо на поверхні виробу. Лиття ведеться по макетах.

Потрібно створити об'ємне золоте покриття для стіни? Або нанести золотий об'ємний вензель на келих? Або зробити 3D вітраж в стилі стімпанк? Або декоративний світильник, де світло багаторазово переломлюється в лінзах зображення? Або 3D вітраж з ефектом Голографик, на магнітній основі, на холодильник? А може, ви хочете зробити 3D вітраж в ексклюзивній техніці "анти-матирование"? Все це, та багато іншого під силу технології 3D Вітраж!

3D вітражі також можна застосовувати в оформленні стін, меблевих фасадів, для виготовлення перегородок, підвісних стель, вікон, прорізів, в оформленні інтер'єру, брендування різної продукції, і в інших сферах. 3D вітражі можна експлуатувати не тільки в домашніх умовах, але і на вулиці.

А чи вийде у мене?

Нас часто запитують: "А чи вийде у мене? Адже у мене немає художніх навичок?". Звичайно вийде! Для роботи за технологією потрібно найголовніше - бажання цьому навчитися. А решта, як то кажуть, справа техніки. Художні навички тут не потрібні, головне, щоб руки росли з плечей. Щоб не бути голослівними, наведемо нижче перші пробні роботи покупців технології. Це роботи Наїма Джураєва (Таджикистан) і Олександра Чиркина (Челябінська область). Вийшло у них - вийде і у вас (а чим ви гірші?). У наших фотогалереях представлені роботи і інших покупців технології.


Технологія 3D Вітраж - це цілий комплекс нових технологій і новаторських рішень, які доповнюючи один одного, забезпечують приголомшливий результат. Технологія не має аналогів серед навіть найсучасніших вітражних технологій. Наприклад, об'ємний прозорий вітраж, виконаний за нашою технологією, можна легко зігнути або скрутити в рулон, і в такому вигляді доставити замовнику, і за пару хвилин нанести його, наприклад, на вікно (або іншу, навіть вигнуту поверхню). Тобто, відпадає потреба в демонтажі скла, доставці його в майстерню, накладення вітража на скло, зворотної доставки і зворотний монтаж. Відчуваєте різницю? І це лише один з прикладів.

В галереях представлені роботи нашої студії, а також роботи Сергія Романенко, Федора Куликова, Наїма Джураєва, Володимира та Інни Гавриленко, Олександра Чиркина, Фаниль Акманаева (студія Фаир), та інших набувачів технології.

А такі можливості технології, як вітражі з прогресивним контуром, вітражі з ефектом голографії, вітражі із змінним кольором елементів, викликають у людей справжнє захоплення. Тому що нічого подібного вони до цього просто не бачили. І ще ми помітили одну особливість. Перше бажання у людей, які побачили наші вітражі - помацати їх. Вітражі, виконані за нашою технологією, не тільки захоплюють візуально, вони ще й приємні на дотик. Це досягається шляхом застосування в технології спеціальних матеріалів, які викликають не тільки візуальні, а й тактильні відчуття.

Вітражі, холодний фьюзинг, і інші вироби, виготовлені за нашими технологіями, не бояться води, побутових миючих речовин, різних розчинників, стійкі до дії ультрафіолету. Тобто, вони максимально стійкі до зовнішніх впливів, що дозволяє експлуатувати їх не тільки в домашніх, але і у вуличних умовах! Комплект технологій 3D Вітраж відкриває цілі нові напрями і стилі вітража в витражном мистецтві та інших видах декорування. У комплект 3D Вітраж входять наступні технології:

Рельєфні вітражі (холодний фьюзинг) - це вітражі з опуклими елементами малюнка. Ця технологія дозволяє виготовляти вітражі, за своєю формою і структурою нагадують фьюзинг (спікання скла). Але, на відміну від традиційного фьюзинга, в нашій технології для досягнення подібного результату і отримання вітражного малюнка не потрібні печі і нагрівання, а значить, собівартість виробів знижується, а продуктивність збільшується!

У галереї представлені роботи нашої студії, а також роботи Сергія Романенко, Олександра Гордєєва, і інших набувачів технології.

Вітражі з прогресивним контуром - це дуже цікава технологія. Використовується контурна техніка виконання вітража, але на всьому своєму протязі, контур змінює свій колір і відтінок десятки разів! Кольори контуру можуть бути як яскраві, контрастні, так і м'які, пастельні. Виглядає це все, звичайно, дуже незвично і красиво!

Голографічні вітражі - за допомогою цієї технології можна виготовити унікальні вітражі, які не мають ніяких аналогів. У таких вітражах елементи малюнка раптом починають міняти свій колір, і на всій площі вітража починають проявлятися різні об'ємні елементи різної конфігурації і розміру. Виглядає все це, звичайно, чудово, і викликає у людей справжнє захоплення.

Переносяться вітражі - це технологія виготовлення об'ємних вітражів, які можна запросто зігнути, або скрутити в рулон, привезти до замовника і за кілька хвилин нанести на будь-яку поверхню. Такі вітражі можна робити як прозорі, так і непрозорі, з різними додатковими ефектами (структура, блиск, сяйво).

Макети 3D вітражів

Покупці технології 3D вітраж отримують воістину безцінний подарунок. Це наші напрацьовані бази і каталоги макетів (шаблонів) 3D вітражів. Ці бази ми напрацювали за десять років нашої роботи. У бази входять макети 3D вітражів на різну тематику (для меблів, інтер'єру, стель, вікон, в стилі фентезі, стімпанк, абстракція, люди, класика, птиці, геометрія та інші). Кількість макетів близько 4 тисяч. Всі вони готові до роботи, тому вам не доведеться шукати потрібні сюжети.

Роботи виконані професійними дизайнерами за нашими замовленнями. Вартість таких професійних каталогів дуже висока, не менше 1000 доларів. Покупці технології 3D Вітраж отримують наші бази безкоштовно, як бонус. Нижче, в галереї представлені деякі макети для 3D вітражів з наших баз.

Покупці технології 3D Вітраж також отримують фірмові цифрові файли нашої студії. Це графічні файли з високою роздільною здатністю (tiff), які повністю підготовлені для друку. Їх можна використовувати як для друку великих плакатів, так і для друку невеликих буклетів (в рекламних цілях). Плакати мають порожні області для внесення ваших даних.

Всі роботи виконані професійними художниками поліграфістами. Вартість дизайну подібних плакатів не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ви ж отримаєте їх як бонус, тобто, безкоштовно.

Ви ж отримаєте їх як бонус, тобто, безкоштовно

Собівартість і рентабельність

Собівартість виготовлення виробів за технологією 3D Вітраж становить в середньому 700-900 рублів на 1 кв. метр. Ціна реалізації вітражів становить 5 - 7 тисяч рублів за 1 кв. метр, що значно нижче ціни на фьюзинг, вітражі тіффані, плівкові вітражі, що свідчить про високу конкурентоспроможність технології. Покупці технології вправі самостійно регулювати питання ціноутворення на готові вироби.

Вартість технологій (пакетів)

Пакетом за технологією називається сама технологія, докладні навчальні матеріали для самостійного навчання, різні каталоги (4000 вітражних зображень різної тематики). Наступні консультації - безкоштовні. Наступні оновлення по купленим технологіям - безкоштовні.

Вартість пакета 3D Вітраж (базовий) становить 2700 рублів. У нього входять технологія рельєфний вітраж (холодний фьюзинг). При покупці цього пакету в подарунок отримуєте пакет технологій Старт.

Вартість пакета 3D Вітраж (повний) становить 3300 рублів. У нього входять всі вітражні технології, включаючи голографічні вітражі та інші ексклюзивні техніки. При покупці цього пакету в подарунок отримуєте пакет технологій Старт і технологію Універсал (напилення).

Вітраж - це поєднання краси і користі. Тепер ви можете в повній мірі реалізувати всі ваші мрії і творчі задумки. Комплект 3D Вітраж дозволяє робити чудові, ні на що не схожі вітражі та інші вироби своїми руками!

Що таке 3D Вітраж?
Потрібно створити об'ємне золоте покриття для стіни?
Або нанести золотий об'ємний вензель на келих?
Або зробити 3D вітраж в стилі стімпанк?
Або декоративний світильник, де світло багаторазово переломлюється в лінзах зображення?
Або 3D вітраж з ефектом Голографик, на магнітній основі, на холодильник?
А може, ви хочете зробити 3D вітраж в ексклюзивній техніці "анти-матирование"?
А чи вийде у мене?
Адже у мене немає художніх навичок?
А чим ви гірші?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей