* Политика новости » Банки »

* *

Види акваріумних риб

 1. Типи родин акваріумних риб і їх особливості
 2. Незвичайні і екзотичні види акваріумних рибок

Ніщо так не прикрасить сучасний будинок як гарний акваріум , Нагадує чудову картину з постійно рухомими картинками. Сьогодні на вибір пропонується безліч інформаційних ресурсів за вибором акваріума, підтримання його технічного боку і внутрішнього облаштування . Але важливо знати і про самих водних мешканців, які є різновиди акваріумних риб і особливості догляду за ними. В іншому випадку, внаслідок незнання величезної кількості нюансів і умов утримання, домашнім вихованцям загрожують захворювання і болісне згасання. Перший крок на шляху до виключення таких сумних фіналів - ближче і докладне вивчення різноманітності представників «водних» домашніх вихованців. Перед тим, як завести рибку, рекомендується подивитися фото і її опис, а також дізнатися основні вимоги до життєвого середовища.

На землі існує понад 32000 видів риб відомих і офіційно зафіксованих вченими. Всього лише крапля в океані великого розмаїття. Відомо, що представники цього класу водних тварин мають унікальну пристосованість. Риби живуть як у прісних, так і в солоних водах. Найхимерніші форми, багатогранна і неймовірна палітра зовнішнього забарвлення, різні розміри і ряд інших індивідуальних характеристик відрізняє кожен вид. Тому перед тим як відправитися в зоомагазин, слід ознайомитися, принаймні, з тими видами, представників яких розводять в домашніх умовах.

Типи родин акваріумних риб і їх особливості

Белонтіеви Белонтіеви   е (лабірінтовие) - представників даного сімейства виділяє виняткова здатність дихати атмосферним повітрям е (лабірінтовие) - представників даного сімейства виділяє виняткова здатність дихати атмосферним повітрям. Під зябрами у них розташовані звивисті борозни, що нагадують собою малюнок лабіринту, до слова, звідси і народилося друга назва. Коли риба заковтує атмосферне повітря, його запаси зберігаються в цих спеціальних порожнинах. Наявність додаткового дихання дозволяє утримувати цей вид акваріумних рибок як в повністю обладнаних акваріумах, так і в просто не аеріруемих ємностях. Однак повністю перекривати доступ до поверхні ні в якому разі не можна! Крім того, ці рибки іноді важко уживаються з іншими видами і навіть своїми ж побратимами. Більшою мірою агресія властива самцям.

Більшою мірою агресія властива самцям

В'юнів - малорухливі рибки невеликих розмірів. У довжину досягають близько 15 сантиметрів. Вони вважають за краще зариватися в грунт або ховатися в різного роду сховищах. Візерунчастий забарвлення в жовтих, бурих і сірих тонах якраз і допомагає їм вправно маскуватися на дні. Деякі види можуть і зовсім міняти кольори луски.

Живородящі - вважаються кращим варіантом для новачків. Невеликі розміри, неабияка витривалість і простота в догляді є незаперечними перевагами. Вони легко розмножуються і невибагливі в їжі.

Коропові - заслужили свою популярність, аналогічно живородних, своєю невибагливістю. Простота в догляді і відсутність агресивної поведінки надають можливість розводити цих рибок в будь-якому акваріумі.

Коропозубі - велика частина самців мають яскраве забарвлення, розміри цих акваріумних рибок не перевищують 6 сантиметрів.

Райдужниці - відносяться до Стайн типу, таких Райдужниці - відносяться до Стайн типу, таких  рибок рекомендується заводити невеликою групкою рибок рекомендується заводити невеликою групкою. Вони бувають різні за величиною, але в цілому розмір їх тіла досягає 8-10 сантиметрів. Переважає сріблястий забарвлення з різноманітною гамою відтінків. Подовжене тіло в процесі росту може змінитися і стати більш округлим. Специфічною рисою є скошений рот і маленькі зуби, що мають форму конуса, на щелепах і зовнішній стороні губ.

Соми - один з Соми - один з  широко поширених мешканців акваріумів широко поширених мешканців акваріумів. Уживається з різними видами «сусідів». Важливо пам'ятати, що при наявності безлічі різновидів, кожна має свій розмір. Перед покупкою рекомендується врахувати розмір дорослої особини, щоб обсяг акваріума дозволив забезпечити рибам комфортне існування. Акваріумні рибки даного сімейства не тільки мають незвичайний зовнішній вигляд, але і допомагають підтримувати чистоту. Багато представників харчуються водоростями, з часом покривають стінки водойми, а також ретельно підчищають дно від залишків корму і рослинності, тим самим припиняючи можливість забруднення води.

Харацинові - спокійні стайня акваріумні рибки переважно малих розмірів. Через яскраве забарвлення вони улюбленці публіки.

Цихліди (цихловие) - це одне з найбільших сімейств, які налічують близько 1900 видів Цихліди (цихловие) - це одне з найбільших сімейств, які налічують близько 1900 видів. Розмір варіюється від 2 до декількох десятків сантиметрів. Мають чарівну зовнішність і чудовий забарвлення.

Незвичайні і екзотичні види акваріумних рибок

Для більш досвідчених власників акваріумів та професійних акваріумістів буде цікаво ознайомитися з неординарними і рідкісними видами акваріумних риб. Догляд за нижче перерахованими екземплярами вимагає не тільки певного часу, сил і грошових витрат, але і певних знань. Розведення деяких з них ще тільки на етапі освоєння.

 1. Арована - дуже дорога і неймовірно красива риба. Вартість особини залежить від розміру і колоритності забарвлення. У розмірах арована може досягати майже 80 сантиметрів. Сріблястий, який чи металевим блиском, колір лусочок надає їй воістину фантастичний вид.
 2. Перловий скат - зустріти в природних умовах середовища його складно, а в неволі він розмножується погано. Цим і обумовлюється рідкість даного виду і особлива цінність для акваріумістів. Забарвлення цього водного вихованця незрівнянно красивий - золотий розсип кіл на тлі темного тіла химерна і оригінальна.
 3. Мандаринка - дивовижна рибка величиною в 6 сантиметрів. Риби цього виду живуть колоніями. Їх зовнішність захоплює яскравими фарбами і в той же час гармонійним поєднанням кольорів. Форма тіла так Перша ж нестандартна - витягнута з округлою, злегка плескатої головою. Незвичайного і дивній назві рибка зобов'язана строкатості фарб на своїй шкірі, що віддалено нагадує шати імператорських генералів і сановників Китаю.
 4. Риба-слон - пащу рибки дійсно вінчає довгий хобот. На кінці хобота розташована ротова порожнина, за допомогою якої є можливість добувати корм з шару мулу на дні водойми. Розміри не співмірні з «справжнім слоном», але можуть досягати 25 сантиметрів. Риба-слон спокійно уживається в акваріумах з іншими представниками водної фауни. По можливості непогано, коли слонів кілька, так як без родичів вони відчувають себе некомфортно і ховаються в щілини і темні куточки.
 5. Тетраодон - в домашніх умовах розміри тулуба досягають 30 сантиметрів, в природному середовищі майже 70 сантиметрів. Забавної особливістю цієї рибки є здатність роздуватися, як повітряна куля в результаті заковтування води або повітря. Цілком припустимо співіснування з іншими видами, але потрібно взяти до уваги, що містити в одному акваріумі з тетраодон потрібно молодих і жвавих рибок. Зазевавшихся він може покусати або запросто з'їсти.

Акваріумний світ заворожує, а багатогранний і химерний зовнішній вигляд його мешканців захоплює. У світі, як відомо, види акваріумних рибок представлені незліченною кількістю. Те, що представлено в даній статті, окреслює першу сходинку для наступного кроку в вивченні жителів підводного світу. Головне, не загубитися в калейдоскопі варіантів і знайти свою «золоту рибку».

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей