* Политика новости » Банки »

* *

Вішак в передпокій: креативні ідеї для вашого інтер'єру

  1. Матеріал виготовлення вішалок
  2. Види вішалок для прихожей
  3. Стильні дизайнерські вішалки в передпокій

Вішак в передпокій: прості і креативні ідеї для вашого інтер'єру

лютого 22/13

Якось швидко затягнуло нас суспільство споживачів в свої мережі, і вже звичний колись гвоздик, на якому висіло старе пальто, перестав влаштовувати нас як вішалка. Ні, свою функцію підтримання верхнього одягу, парасольок і шапок цвях виконує добре, тільки з чисто естетичної точки зору з ним просто біда. А адже вішалка в передпокій вибирається швидше за зовнішнім виглядом і відповідності її загальної спрямованості в інтер'єрі.

Що можна сказати про це нехитрому пристосуванні? Вішалки для передпокою купують, напевно, все - немає таких людей, які б відмовилися мати конструкцію, яка впорядковує зберігання верхнього одягу. А між тим, у відсутності такого пристосування нам би довелося складати пальто, шуби і куртки десь на полиці, скручуючи одяг, дозволяючи їй м'ятися і приймати непрезентабельний вигляд. Так що необхідність вішалки важко переоцінити, а ось які вони бувають, і на якому варіанті зупинити свій вибір, ми зараз подивимося.

Для початку давайте згадаємо, що вішалки для одягу в передпокій вибирають виходячи з наявного дизайну інтер'єру. Хтось може назвати це функціональне пристосування аксесуаром, хтось скаже, що вішалка покликана в першу чергу не інтер'єр прикрашати, а служити місцем для зберігання одягу. Мають рацію будуть обидва опоненти, оскільки сучасні дизайнери створюють такі шедеври, які не вкладаються в звичне для нас поняття вішалки.

Нехай це будуть дугоподібно вигнуті вилки, скручений спіраллю металевий прут або сучки дерев, розташовані поруч один з одним - не дивлячись на свою екзотичність, і така вішалка в передпокій виконує свою пряму функцію.

Нехай це будуть дугоподібно вигнуті вилки, скручений спіраллю металевий прут або сучки дерев, розташовані поруч один з одним - не дивлячись на свою екзотичність, і така вішалка в передпокій виконує свою пряму функцію

Красиві різнокольорові гачки для одягу

Красиві різнокольорові гачки для одягу

Оригінальні вішалки в передпокій

Зрозуміло, що стильні дизайнерські «штучки» не кожен зважиться розмістити у себе вдома, тому давайте подивимося, які вішалки підійдуть для звичайних інтер'єрів наших з вами будинків і квартир.

Матеріал виготовлення вішалок

Отже, вішалки виготовляють з різних матеріалів, природних і штучних, але дерево і метал все ж залишаються в лідерах. Дерев'яні і металеві вішалки практичні і універсальні, вони підійдуть майже під будь-який інтер'єр. Головне, визначитися зі стилістичною спрямованістю вироби.

Вішалки з дерева ідеально виглядають в передпокої, отдекоріровать «природними» матеріалами: дерев'яною вагонкою , Штучним або природним каменем , паркетом , ламінатом . За дизайном вони можуть відрізнятися значно, починаючи від класичних настінних вішалок з гачками для одягу, закінчуючи покриттям варіантом з підставкою для парасольок.

Вішак в передпокій настінна у вигляді лиж

Металеві вішалки теж вписуються в будь-який інтер'єр - від класичного до стилю хай-тек. Вони можуть бути настінними (з одним або двома ярусами гачків), а також підлоговими (з верхнім рядом гачків для пальто і курток і нижнім рядом для сумок). Вішалки з металу представлені в широкому колірному діапазоні: необхідне в побуті пристосування може бути пофарбовано в чорний, білий, золотистий, червоний або будь-який інший колір. Тут обмежень немає, але найбільш популярними є все ж темні вішалки (чорного, коричневого кольору), а також хромовані і золотисті, або мають вигляд штучно зістареної деревини.

Металеві вішалки для передпокою фото

Металеві вішалки для передпокою фото

Цікаві стильні вішалки в передпокій

Особливий шик передпокої додасть кована вішалка, незалежно від її виду - і настінна, і підлогова вішалка дозволить пожвавити інтер'єр, внести в нього якусь родзинку і навіть може стати центральною фігурою кімнати.

Ковані вішаки для прихожей фото

Ковані вішаки для прихожей фото

Ковані вішаки для прихожей фото

Серед інших матеріалів, з яких виготовляються вішалки, можна зустріти пластик, скло, а також природні матеріали (відполіровані роги тварин, гілки дерев). Кожен матеріал гідний поваги, головне, щоб це була надійна і довговічна конструкція, яка не зіпсує одяг і не зламається в перший же місяць експлуатації.

Оригінальні вішалки для передпокою

Оригінальні вішалки для передпокою

Незвичайні вішалки фото

Незвичайні вішалки фото

Стильні вішалки для одягу фото

Види вішалок для прихожей

З усього різноманіття різних видів вішалок для одягу, найчастіше в наших будинках з'являються підлогові і настінні пристосування. І це не дивно, адже вони практичні і зручні, а також легко виконують своє пряме призначення. Який вид вибрати, багато в чому залежить від розмірів приміщення.

Настінна вішалка в передпокій компактна і займає мало місця, оскільки впритул прилягає до стіни. Гачки на ній можуть розташовуватися як в один ряд, так і в кілька ярусів (нижній ряд може використовуватися для зберігання дитячого одягу, а також сумок і парасольок). Зустрічаються моделі настінних вішалок, які включають в себе не тільки перекладину для «плічок», а й верхню полицю для головних уборів.

Вішалки настінні дерев'яні фото

Вішалки настінні дерев'яні фото

Металева вішалка для одягу фото

Металева вішалка для одягу фото

Дерев'яна вішалка фото

Настінні вішалки оригінальних форм і дизайн завжди затребувані. Вони відмінно справляються зі своїм основним завданням і цікаво доповнюють дизайн коридору або передпокою.

Настінна дерев'яна вішалка оригінальної форми

Настінна дерев'яна вішалка оригінальної форми

Настінна дерев'яна вішалка фото

Настінна дерев'яна вішалка фото

Вішалки для одягу з власниками для дрібних речей

Особливою функціональністю відрізняється вішалка для передпокою з тумбою. Така конструкція являє собою високу панель з розташованими на ній гачками, а внизу вона спирається на тумбу для взуття і сумок. Подібна модель відмінно підійде не тільки для малогабаритних приміщень, де доводиться економити кожен сантиметр житлового простору, але також для просторих прихожих, господарі яких намагаються зберігати взуття та аксесуари в шафках, а не виставляти їх напоказ.

Вішак в передпокій з тумбою

Крім тумби, в конструкцію вішалки може бути додана зручні м'які банкетка , На яку можна присісти, наприклад, щоб взутися.

Вішак в передпокій з банкеткою

Стандартний набір меблів для передпокою рідко обходиться без дзеркала , Саме в нього ми кидаємо останній погляд, виходячи на вулицю. Виробники врахували побажання споживачів і об'єднали дзеркало з вішалкою в передпокій в одному виробі. Як правило, вони проводяться в декількох варіантах. Це або модульний шафа, в якому розташовуються гачки для одягу, а на його дверях красується велике дзеркало, або відкритий гарнітур, що представляє собою настінну панель з розташованими на ній гачками з одного боку і дзеркалом з іншого.

Дзеркало з вішалкою в передпокій фото

Дзеркало з вішалкою в передпокій фото

Меблі в передпокій з вішалкою і дзеркалом

Передпокої, які можуть дозволити собі розмістити на своєму просторі підлогову вішалку, можна тільки позаздрити. Як правило, це середні і великі за розмірами приміщення з розташованої уздовж однієї із стін або в кутку вішалкою. Така конструкція являє собою штатив з розміщеними вгорі гачками для верхнього одягу, і нерідко вона забезпечується другим рядом гачків і відділенням для зберігання парасольок. Підлогові вішалки для передпокою найчастіше виготовляються з деревини або металу, при необхідності нижня частина зміцнюється кам'яної підставкою, таким чином, конструкція виходить більш стійкою і надійною. А для зручності її переміщення деякі моделі комплектуються коліщатками.

Вішалка дерев'яна для підлоги в передпокій

Вішалка дерев'яна для підлоги в передпокій

Вішалки підлогові для прихожей

Стильні дизайнерські вішалки в передпокій

Втіленням дизайнерських задумів стануть самі незвичайні вішалки для одягу. Крім вищезазначених суків дерев, які сьогодні часто застосовні в сучасному інтер'єрі, дизайнери пропонують різні моделі гачків і вішалок у передпокій в хитромудрих формах. Ми знайшли кілька фото таких оригінальних вішалок: у вигляді кисті для фарби, капелюхи, великих олівців, вішалки, що нагадують дерев'яний паркан і інші.

Ми знайшли кілька фото таких оригінальних вішалок: у вигляді кисті для фарби, капелюхи, великих олівців, вішалки, що нагадують дерев'яний паркан і інші

Дизайнерські вішалки в передпокій

Дизайнерські вішалки в передпокій

Стильні вішалки в передпокій фото

Стильні вішалки в передпокій фото

Оригінальні дизайнерські вішалки для одягу у вигляді олівців

Оригінальні дизайнерські вішалки для одягу у вигляді олівців

Оригінальні дизайнерські вішалки фото

Оригінальні дизайнерські вішалки фото

Оригінальні вішалки в передпокій

Оригінальні вішалки в передпокій

Вішалки в сучасному інтер'єрі

Вішалки в сучасному інтер'єрі

Незвичайні вішалки фото

Як бачите, вішалка в передпокій може бути обрана будь-яка, в залежності від уподобань господарів будинку і розмірів приміщення. Хтось захоче придбати незвичайну модель, яка задасть стиль всієї прихожей, а кому-то по душі добротна і функціональна конструкція, яка служить виключно в цілях зберігання речей.


Що можна сказати про це нехитрому пристосуванні?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей