* Политика новости » Банки »

* *

Продовжуємо наводити порядок в шафі: 6 правил розміщення одягу

 1. Як ви обробляєте інформацію
 2. Люди, які краще сприймають зорову інформацію
 3. Люди, які краще сприймають інформацію на слух
 4. Люди, які краще сприймають інформацію за допомогою дотику
 5. Поради для людей, що віддають перевагу зорову інформацію
 6. Поради для людей, краще сприймають інформацію на слух
 7. Поради для людей з розвиненим дотиком
 8. групування речей
 9. У ремонт і на благодійність

зміст:

За допомогою експерта з наведення порядку продовжуємо розбирати речі . Минулого разу ми зупинилися на тому, що вивалили на ліжко весь одяг і розподілили її за трьома категоріями: залишити, позбавитися, в ремонт. Сьогодні нам належить розмістити речі в шафі. Як це зробити так, щоб підтримувати порядок було якомога простіше?

До змісту

Як ви обробляєте інформацію

Впоравшись в кінці кінців з відбором, визначте, як ви розмістите одяг в шафі. Зробити це можна кількома способами. Щоб знайти найбільш оптимальний для себе, ви повинні спочатку зрозуміти, яким чином ви краще сприймаєте інформацію - візуально, на слух або за допомогою дотику. Якщо ви на самому початку правильно розкладіть речі в шафі, то в подальшому вам буде простіше підтримувати там порядок.

Не знаєте, яким способом обробляєте інформацію? Питання невеликого тесту допоможуть вам з'ясувати це.

До змісту

Люди, які краще сприймають зорову інформацію

 • Вам простіше запам'ятати список запланованих справ, якщо ви його запишете?
 • Чи потрібно вам представити себе в певному одязі, щоб вирішити, як сьогодні одягнутися?
 • Чи багато ви записуєте в блокнот на нарадах, причому краще пам'ятаєте, як виглядають сторінки з нотатками, ніж їх зміст?
 • Чи потрібно вам бачити людину, мова якого ви слухаєте?
 • Коли ви працюєте, то віддаєте перевагу, щоб в кабінеті стояла тиша?
 • Цифрові дані вам простіше зрозуміти, якщо вони представлені у вигляді графіків і діаграм?
 • Вам простіше згадати телефонний номер, якщо ви уявляєте собі, як набираєте його на клавіатурі апарату?

До змісту

Люди, які краще сприймають інформацію на слух

 • Ви віддаєте перевагу слухати аудіокниги і читати вголос?
 • На роботі вам легше вирішити проблему, якщо ви обговоріть її з колегами?
 • Чи було вам в навчальному закладі досить слухати вчителів, щоб засвоювати матеріал і успішно складати іспити?
 • Що ви згадуєте раніше - як люди виглядають або їх слова?
 • Вам подобається спочатку завершити одну задачу і лише потім братися за нову?
 • Намагаючись згадати, як пишеться слово, ви вимовляєте його вголос?
 • Вирушаючи в магазин за продуктами, ви повторюєте подумки або пошепки список необхідних покупок?

Вирушаючи в магазин за продуктами, ви повторюєте подумки або пошепки список необхідних покупок

До змісту

Люди, які краще сприймають інформацію за допомогою дотику

 • Починаючи який-небудь проект, ви віддаєте перевагу діяти, а не планувати?
 • Коли ви робите перерву в роботі, то вам хочеться встати і походити по кімнаті?
 • Чи можете ви ефективно працювати в кафе або залі очікування аеропорту?
 • Вам легше згадати ім'я людини, якщо ви обміняєтеся з ним рукостисканням?
 • Ви б хотіли їздити на роботу на велосипеді, якщо ще цього не робите?
 • Здається вам легше протягом дня, якщо вранці ви почали його з фізичних вправ?
 • Чи часто ви помічаєте, яка в вашому офісі температура?
 • Взявши в руку щось звичайнісіньке, припустимо, степлер, ви згадуєте якусь пов'язану подію?

Отже, ви могли сказати "так" у всіх трьох категоріях, але в одній з них ствердних відповідей точно виявиться більше. Наприклад, я краще сприймаю зорову інформацію, а й дотик теж грає в моєму житті важливу роль. У наступних розділах наведено поради, відповідні кожному типу обробки інформації, а також інструкції по гуртування. Ознайомтеся з ними, перш ніж почнете розміщувати речі в шафі.

До змісту

Поради для людей, що віддають перевагу зорову інформацію

У шафі має бути менше одягу, ніж він може вмістити. Вам потрібно місце, щоб переміщати речі і оглядати їх. На внутрішній стороні дверей необхідно приробити гачок - ви зможете вішати на нього плечики з аксесуарами, щоб відразу знайти потрібний.

Також згрупуйте речі на кшталт, ситуації і комплектів. Можливо, замість традиційної планки для вішалок, що простягнулася від однієї бокової стінки до іншої, або на додаток до неї варто обладнати шафа декількома штангами, спрямованими назовні. В такому випадку речі висітимуть до вас обличчям, і ви зможете розглянути їх повністю. Також для складених в стопки речей варто замість висувних ящиків використовувати відкриті відділення і полки. Якщо светри або взуття ви звикли зберігати в коробках, то наклейте на кожну бирку або купіть прозорі коробки, щоб бачити їх вміст.

До змісту

Поради для людей, краще сприймають інформацію на слух

Такі люди зазвичай пристосовуються до будь-якій системі організації речей в шафі. Вам варто наклеїти на полиці і закриті відділення (висувні ящики, коробки) бирки, тоді ви прочитаєте текст, скажете його про себе або вголос, і це допоможе вам краще сприйняти інформацію.

Вам підійде і такий прийом: для кожної групи речей використовувати вішалки різного типу. Тільки придумайте якесь мнемонічне або аллитерационному правило, щоб було легше запам'ятати, якого виду одягу відповідає кожна різновид вішалок. Наприклад, для сорочок підійдуть вішалки рубінового кольору, а для джинсів - очевидно, синього. При такій організації речей в шафі вам буде простіше вирішити, що сьогодні одягнути.

До змісту

Поради для людей з розвиненим дотиком

Вам знадобиться досить місця, щоб під час вибору одягу переміщати її всередині шафи. Якщо у вас немає просторого вбудованого гардероба для одягу, в який можна увійти, то хоча б звільніть від інших предметів простір перед дверима звичайного шафи, і тоді ви зможете відкривати її навстіж.

Ймовірно, вам, щоб прийняти рішення про вибір, потрібно помацати річ, навіть вийняти її і приміряти на себе і, якщо вас щось не влаштує, повернути на місце. Тому поздовжні планки, заповнені вішалками до відмови, вам протипоказані. І, як і для людей, краще сприймають зорову інформацію, вам теж потрібен гачок на внутрішній стороні дверцят шафи або хоча б одна штанга, спрямована назовні. На ці пристосування ви будете вішати речі, які нарешті відберете на сьогоднішній день.

До змісту

групування речей

Групування - це розвішування речей в шафі по групах. Існує кілька способів такої організації одягу, так що ви можете вибрати серед них найбільш підходящий.

По типу. Помістіть речі одного типу поруч: штани з брюками, сукні з сукнями і т.д. Сусідні групи повинні помітно відрізнятися, щоб не виникло плутанини. Наприклад, зліва направо можуть висіти піджаки, штани, сорочки з коротким рукавом, спідниці або краватки, сорочки з довгим рукавом, сукні.

За кольором. Можна розподілити по колірному критерієм весь вміст гардероба або тільки речі в межах однієї групи, сформованої по якомусь іншому ознакою. У моїй шафі речі спочатку розсортовані по типу, а в межах цих груп - за кольором. Зазвичай я починаю з чорного і темно-синього, потім проходжу по всьому колірному спектрі і закінчую білим.

По ситуації. Якщо у вашому гардеробі знаходиться одяг для різних цілей, то формування комплектів по ситуацій підійде вам найкраще. Зберіть в одну групу весь одяг для занять спортом, в іншу - офісну в суто діловому стилі, в третю - теж офісну, але в більш вільній інтерпретації, і т.д.

За принципом ротації. Деякий час я працювала з жінкою, яка на протязі всього року щодня приходила в іншому одязі. Але провівши пліч-о-пліч з нею кілька років, я помітила, що однаковий одяг вона носила по одним і тим же дат (інакше кажучи, в одних і тих же речах вона з'являлася в офісі 14 грудня 2005 року та 14 грудня 2006 року). Вранці вона витягувала річ з лівого боку гардероба, а ввечері вішала на праву сторону. Не смію всім рекомендувати мати стільки одягу, але дво- або тритижнева ротація - дуже хороша думка. Просто повісьте свої речі в шафі в тому порядку, в якому вам хотілося б з'являтися в них протягом періоду ротації.

Комплектний принцип. При такій схемі краще використовувати не планку для вішалок, а серію відділень. Необхідні для одного виходу з дому основні носильні речі плюс шкарпетки, нижню білизну і все інше, крім взуття, ви складаєте в одну коробку або в одне відділення. Відмінна ідея для дітей, які хочуть одягатися самостійно, без допомоги дорослих, а також для тих, кому на роботі не потрібно носити діловий костюм. Правда, потрібно якийсь час для звикання - наприклад, доведеться навчитися розподіляти чисті речі по відділеннях таким чином, щоб набір одягу для одного виходу з дому був повністю укомплектований, - але, можливо, для вас це виявиться ідеальним рішенням.

По сезонах. Якщо одягу у вас небагато, організуйте її просто по сезонах. Для зими, весни, літа і осені відведіть за окремим відсіку шафи.

Вибираючи систему групування речей, чесно зізнайтеся самому собі, чи зможете ви дотримуватися її в подальшому. Якщо немає, краще зупинитися на більш простою схемою.

Що ж, настав час ховати в гардероб відібрані речі. Якщо для зберігання одягу, яку можна складати (светри, джинси, футболки та ін.), Ви використовуєте, крім шафи, ще комод або полки, не забудьте врахувати їх у вашому організаційному проект. Розміщуючи одяг в комоді або на полиці, передбачте навколо неї вільний простір, щоб було видно торець, а значить, і вміст стопки. До того ж речі при цьому не мнуться.

До змісту

У ремонт і на благодійність

Тепер, коли весь одяг з категорії "залишити" розподілена, можна повернутися до двох інших купах.

Перегляньте речі, від яких треба позбутися, і розділіть їх на дві групи: ще прийнятної якості і придатні вже тільки на ганчірки. Одяг в нормальному стані можна пожертвувати на благодійні цілі, здати в комісійний магазин або подарувати друзям. А решта слід віднести в пункт прийому утильсировини або розрізати на частини і використовувати по господарству. Деякі благодійні організації приймають подібні речі і самі здають їх в утиль за невеликі гроші, поповнюючи таким чином свій бюджет. У будь-якому випадку від речей категорії "позбутися" дійсно потрібно позбутися якомога швидше, поки вони не стали ще одним джерелом мотлоху у вашому житті.

Тепер переходимо до категорії "вимагають додаткової уваги". Якщо предмет одягу або взуття потребує лагодження, зробіть це самі або віддайте в майстерню.

Крім одягу, в вашому гардеробі (або поруч з ним) повинні бути наступні предмети.

Невелика кошик для сміття. У просторому вбудованому гардеробі або шафі-купе поміститься невелика кошик для сміття, яка позбавить вас від необхідності брести через всю квартиру на кухню кожен раз, коли потрібно викинути ярличок, зрізаний з нового одягу, поліетиленову упаковку, в якій доставлені речі з хімчистки, або казна-звідки беруться нитки. Якщо ж ваш шафа дуже малий, як у мене, тримайте в ньому для дрібного сміття хоча б велику пластмасову чашку.

Магнітна смуга. Магнітна смуга довжиною приблизно 30 см, прикріплена до внутрішній стороні дверцят шафи або на торці полиці, - відмінне місце для фіксуючих шпильок, безпечних ножиць (із закругленими кінцями), металевої коробочки для невеликого швейного набору і олівця-плямовивідника.

Гачки. На внутрішній стороні дверцят шафи прикріпіть пару гачків. На перший будете вішати одяг, відібрану для виходу з дому, на другий - нічну піжаму.

Три мішки або коробки. Було б дуже добре завести в шафі мішки, які можна затягувати шнурком, або коробки з написами "У ремонт", "Особлива увага" і "На благодійність".

У перший мішок (коробку) складайте речі, які потребують ремонту. У другій - речі делікатні або можуть бути використані хімічної чистки, щоб вони не змішалися з іншим одягом для звичайного прання. А в третій - одяг, яку ви плануєте пожертвувати на благодійні цілі. Слідкуйте за тим, щоб мішки не переповнялися. Відправляти речі в ремонт і на благодійність потрібно не рідше одного разу на місяць, а коробкою "Особлива увага" слід займатися (тобто прати вручну делікатні речі або здавати в хімчистку) кожен раз, коли ви починаєте прання звичайних речей.

Коментувати можут "Продовжуємо наводити порядок в шафі: 6 правил розміщення одягу"

Як це зробити так, щоб підтримувати порядок було якомога простіше?
Не знаєте, яким способом обробляєте інформацію?
Чи потрібно вам представити себе в певному одязі, щоб вирішити, як сьогодні одягнутися?
Чи багато ви записуєте в блокнот на нарадах, причому краще пам'ятаєте, як виглядають сторінки з нотатками, ніж їх зміст?
Чи потрібно вам бачити людину, мова якого ви слухаєте?
Коли ви працюєте, то віддаєте перевагу, щоб в кабінеті стояла тиша?
Цифрові дані вам простіше зрозуміти, якщо вони представлені у вигляді графіків і діаграм?
Вам простіше згадати телефонний номер, якщо ви уявляєте собі, як набираєте його на клавіатурі апарату?
На роботі вам легше вирішити проблему, якщо ви обговоріть її з колегами?
Чи було вам в навчальному закладі досить слухати вчителів, щоб засвоювати матеріал і успішно складати іспити?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей