* Политика новости » Банки »

* *

Реагуй на грубість правильно: нестандартну поведінку і фрази, які зіб'ють хама з пантелику.

 1. Слабка психологічна конституція людини
 2. Як правильно реагувати?
 3. Метод «Спокій»
 4. Метод «Психологічне айкідо»
 5. Метод «Гумор»
 6. Метод «Констатація»
 7. Метод «Чхання»
 8. Інші ефектні відповіді на образливі фрази:
 9. Метод «Наполеглива ввічливість і ангельське терпіння»
 10. Метод «зануди»
 11. Метод «шокування» (на любителя)
 12. Страх кривдника перед вами
 13. Метод «Турбота про їжачка»
 14. Метод «Ігнорування»

Кожен з нас час від часу стикається з грубістю. Хтось спостерігає її прояв з боку, а кому-то постійно доводиться вислуховувати грубі і образливі слова на свою адресу.

OFFICEPLANKTON розбирався в тому, як ефектно відповідати на хамство і реагувати на грубість в цілому.

Не так прикро забути вдома потрібну річ, як прикро почути на свою адресу грубі, нічим не обґрунтовані слова. Не так важко виконувати нове завдання, як важко працювати в скандальній атмосфері, де всі кричать і грублять один одному.

Відомо, що чужа агресія завжди трансформується в аутоагресію, звідси і поганий настрій, зниження самооцінки, працездатності і т.д.

Як же захиститися від чужорідної агресії і правильно зреагувати на грубість?

Як же захиститися від чужорідної агресії і правильно зреагувати на грубість

Щоб відповісти на це питання, необхідно розібратися в причинах грубості. Їх буває декілька, і для кожної з них можна запропонувати різні варіанти відповідних реакцій. Отже, почнемо з першої причини.

Слабка психологічна конституція людини

Ви, напевно, помічали, що одним людям майже ніхто не грубіянить, а інші постійно потрапляють під «роздачу»? Багато хами володіють незвичайною інтуїцією і спостережливість. Своїх жертв вони вибирають за принципом сили-слабкості: «Ось цей гострий на язик, з ним краще не зв'язуватися, а ось з цим можна і порозважатися. Напевно скаже що-небудь безглузде у відповідь ».
В останню категорію потрапляють люди з низькою самооцінкою, надто культурні і виховані, люди з підвищеним почуттям провини, що бояться випадково образити іншого, а також люди, що уникають конфліктів і конфліктних ситуацій.

Як правильно реагувати?

Перш ніж вступати в сутички з кривдниками, треба попрацювати над своєю самооцінкою, упевненістю в собі і внутрішньою силою. Адже сильному нахамити практично неможливо.

Метод «Спокій»

У спілкуванні з подібними кривдниками ніколи не показуйте, що ви розгублені. Чесно, твердо і відкрито висловлюйте свою точку зору. Чи не захищайтеся і не оборонятися! Говоріть спокійно і розслаблено. Хами - труси, вони не звикли до відвертості і спокою. Їм потрібно вивести вас із себе, щоб підживитися вашою енергетикою. Чи не доставляйте їм такої радості.
Як реагувати на грубість: відповіді на образливі фрази

приклад:
Кондуктор в автобусі: «Що ви мені 500 рублів подаєте? У мене здачі немає! Зараз висаджу! »
Опонент серйозним, але спокійним тоном: «Що, вибачте?»
Кондуктор: «Здачі немає!»
Опонент: «Мені далеко їхати. Буду дуже вдячний, якщо у вас вийде розміняти купюру »

Метод «Психологічне айкідо»

Він полягає у використанні енергетики противника проти нього самого ж. Необхідно погоджуватися з «критикою» противника (іноді це потрібно зробити кілька разів), в результаті чого ситуація доводиться до абсурду або стає дуже смішний. І не забувайте хвалити хама - це окупиться з лишком!

приклад:
Нервовий пацієнт (НП) в клініці другого пацієнта (ВП): «Що, очей немає? Чи не бачиш, тут чергу! Куди лізеш? Найрозумніший чи що? »
ВП: «У мене дійсно немає очей. Який ви уважний. А я, як найрозумніший, поліз без черги ».
НП (сторопівши): «Я ж стою, як і всі ...»
ВП: «Так, ви стоїте, як і всі. Не те, що я - лізу без черги ».

Зазвичай двох-трьох доглядів від нападу буває достатньо. Хам впадає в стан психологічної гроги - він розгублений і дезорієнтований. Якщо публіка до цього часу вже «загинається» від сміху, вам буде простіше. Хам швидше ретирується і більше не буде ризикувати.
Особливість методу - вимагає тривалої практики і зусиль, так як вимагає розриву власних шаблонів поведінки.

Метод «Гумор»

Коли людина хоче сказати щось погане, він набирає повітря в легені. Якщо його в цей момент розсмішити, він розслабиться. У супроводі вашу жарт посмішкою, можна навіть похвалити опонента.

приклад:
Секретар зайшла до директора під час наради, щоб занести чай. Але її спіткала невдача. Зачепившись каблуком об килим, вона грюкнула на підлогу, перекинувши всі чашки. Побачивши побагровевшее від люті обличчя директора, секретар випалила: «Ви настільки надзвичайні!» Все в залі тут же засміялися.

Метод «Констатація»

Іноді простої констатації факту «Ви - хам» буває досить, щоб співрозмовник замовк. Але можна підійти до ситуації і творчо.

приклад:
Покупець: «Дайте мені, будь ласка, вітаміни ... забув, як називаються. Ось ці », - показує на вітрину.
Продавець: «А вам не треба, випадково, таблеток від пам'яті?»
Покупець: «А вам? Від хамства? »

Метод «Чхання»

Він підходить в якості відповіді на тривалий грубий монолог.

Якщо ваш опонент довго і нудно спускає на вас пар і не може зупинитися, допоможіть йому в цьому. Слухайте його зі спокійним виглядом до тих пір, поки хам не переконається, що він - господар ситуації, і ви так і будете мовчати. А потім голосно і демонстративно чихну. І в паузу вставте фразу: «Вибачте, у мене алергія на нісенітницю». І з надзвичайно ввічливим видом запитаєте: «Так на чому ви зупинилися?»

Інші ефектні відповіді на образливі фрази:

«Це все?» Або «І що?»
«Я про вас був кращої думки»
«Хамство нікому не йде, а вже вам - тим більше»
«Вам ввічливо відповісти або правду сказати?»
«Я так і думав, що артистизм вам не до лиця»
«Чому ви завжди намагаєтеся виглядати гірше, ніж ви є насправді?»
«У мене зовсім немає часу, щоб плекати ваші комплекси»
"Що перепрошую? Ви, ймовірно, обмовилися? »

Це ще одна поширена причина грубості і хамства. Незважаючи на те, що ми живемо в 21 столітті, багато людей віддають перевагу спілкуванню, нехарактерне для цивілізованої людини. Такі люди звикли постійно грубіянити, і інші моделі поведінки їм малоцікаві.

Метод «Наполеглива ввічливість і ангельське терпіння»

Головне правило спілкування з подібними хамами - ввічливість, доброзичливість і терпіння. Не можна йти на провокацію, заряджатися енергією хама, ставати відомим. Не забувайте, що грубіян чекає відповідної агресії, а не отримуючи її, впадає в транс. Ввічливість і посмішка вибивають його з колії, змушують спілкуватися по-іншому, незвичному для нього сценарієм. Завдяки чому ви отримуєте можливість контролювати ситуацію. Іноді хам буває зациклений на негативі, тоді можна говорити з ним так само чемно, але голосніше, ніж зазвичай. Нестандартність ситуації також змусить хама замовкнути.

приклад:
Продавець: «Чоловік, що ви так довго копаєтеся? Будете брати чи ні? »
Покупець: «Покажіть, будь ласка, ще геть ту кухоль».
Продавець: «Ви вже півгодини тут стоїте. Я вам не дівчинка на побігеньках! »
Покупець голосніше, ніж зазвичай: «Покажіть, будь ласка, ту кухоль».

Метод «зануди»

Він підійде для адміністраторів форумів, груп в соціальних мережах і т.д. Відомо, що багато учасників спільнот, прекрасно знаючи загальні правила, свідомо порушують їх, а потім висаджують лички адміністраторів, висловлюючи щире незгоду з тим, що їх забанили. Коли закінчуються аргументи, починається хамство.

Звичайно, можна забанити незадоволеного і в личку, але якщо вам необхідно відстояти правоту, спробуйте без емоцій, докладно описати всі огріхи порушника. Співрозмовник перший час буде спускати пар в надії розважитися, але зустрівшись з сухим казенною мовою, занудьгує і відстане.

приклад:
Учасник: «За що мене забанили? Це свавілля! Тоді і напишіть на сторінці: «Творимо, що хочемо, Банимо того, кого хочемо!»
Адміністратор: «Ви порушили пункт 2 правил таких-то. Згідно з правилами форуму, вам призначений бан на 2 тижні ».
Учасник: «Нічого я не порушувала і фотки у мене нормальні! Це ви там чіпляєтеся, самі нічого не розумієте в фотографіях, так не лізьте! »
Адміністратор: «За образу адміністрації ваш бан буде продовжений ще на 2 тижні».

Метод «шокування» (на любителя)

Для боротьби зі стереотипним хамством добре підходить метод розриву шаблонів, а говорячи простою мовою - шокування. Можна заздалегідь приготувати пару-трійку фраз, зовсім не відносяться до справи. І щоб шокувати співрозмовника, у відповідь на запитання «Чи будете купувати чи ні?» Можна запитати: «Не підкажете, ніж вчора серіал закінчився?»

Також добре підійдуть вищеописані методи: «Психологічне айкідо», «Гумор» і «Констатація».

Інші ефектні відповіді на образливі фрази:

«Шкода, що вам не вдається відповісти на це оригінальністю»
«Щось мені перехотілося з вами розмовляти»
«Мені не подобаються ті люди, яких ви намагаєтеся зобразити»
«Оцінив глибину вашої думки. Дякуємо"
«Оцінив вашу жарт. Дякуємо"
«Спасибі, що ви такі уважні до моєї особистості»
«Не зовсім дотепно, але вже дещо»
«Дотепно і смішно» (після перейти на іншу тему розмови, відволіктися на щось або когось, вийти з приміщення)

Страх кривдника перед вами

Більшість хамів - слабкі люди, які мають низьку самооцінку і яскраво виражену заздрість. Як тільки вони розуміють, що ви досягли в житті більшого, ніж вони, в них тут же прокидається страх конкуренції. Цей страх вони маскують прекрасним умінням грубіянити.

Метод «Турбота про їжачка»

Уявіть собі їжачка, який випустив колючки від страху. З одного боку, їжачок злий і колючий, а з іншого - маленький і переляканий. Варто тільки про нього подбати, як він розм'якне, сховає колючки і буде досить пихкати, попиваючи з блюдечка молоко.

Так і з кривдником. Займіть поблажливо-жалісливу позицію. Похваліть його, поплескайте дружньо по плечу, піддайтеся, дайте виграти партію-другу, побажайте всього самого прекрасного, що є на білому світі. Адже це зовсім неважко зробити. Заспокоївшись, кривдник перестане вас боятися і, швидше за все, зрозуміє, що крім ворожої конкуренції існує мирне співіснування і партнерство.

Також добре допомагають методи «Психологічне айкідо» і «Спокій». Чи не рекомендуємо методи: «Гумор», оскільки заздрісники погано розуміють жарти, «Чхання», оскільки заздрісники мають підвищену уразливістю, а це може тільки погіршити агресію.

Інші ефектні відповіді на образливі фрази:

«Буває, що життя не вдається. Але у вас все вийде »
"Звичайно звичайно. Проходьте. Нехай сьогодні вам пощастить »(це допомагає, коли хтось лізе, штовхаючись, без черги)
«Хамство нікому не йде, а вже вам - тим більше»
«Схоже це - не ваша роль. А що насправді вам потрібно? »
«Спасибі, що ви такі уважні до моєї персони»
«Ви хочете мене образити? А сенс?"
"Це все?"

Метод «Ігнорування»

І загальний метод для всіх причин грубості - «Ігнорування». Адже іноді мовчати - добре, безпечно і ... красиво. Якщо вам нічого не потрібно від кривдника, ви психологічно не готові вступати в сутичку з ним, або ваш кривдник, як вам здається, психологічно нездоровий, небезпечний для життя і здоров'я - використовуйте метод «Ігнорування».

Як реагувати на грубість: відповіді на образливі фрази Недарма народна мудрість говорить: «Дурень кричить, а розумний мовчить», «З двох сторін неправий той, хто розумніший». Хами завжди прагнуть завоювати вашу увагу, їм же треба якось харчуватися вашої енергією. А тому звичайне ігнорування для них - одне з найстрашніших покарань.

Важливо врахувати: ігнорування має бути правильним. Без образливого погляду і сумних зітхань. Хам не повинен прийняти ваше ігнорування за проковтування образи, невміння відповісти або прощення. Ніяких емоцій бути не повинно. Кривдник для вас - порожнє місце. Ви - щасливий, успішний чоловік, якому колись помічати подібні дурниці.

Як же захиститися від чужорідної агресії і правильно зреагувати на грубість?
Як правильно реагувати?
Куди лізеш?
Найрозумніший чи що?
Продавець: «А вам не треба, випадково, таблеток від пам'яті?
Від хамства?
І з надзвичайно ввічливим видом запитаєте: «Так на чому ви зупинилися?
» Або «І що?
Ви, ймовірно, обмовилися?
Будете брати чи ні?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей