* Политика новости » Банки »

* *

Як відповісти на хамство?

 1. Проігнорує кривдника і піди з гордо піднятою головою.
 2. Відповідай ввічливо, з гідністю
 3. Розкажи про те, що трапилося
 4. Якщо ти не можеш змусити себе розповісти кому-небудь про інцидент ...
 5. Порадуй себе чим-небудь
 6. Влаштуй вечірку для друзів
 7. Купи книжку з психології та педагогіки
 8. Склади мова
 9. більше читай
 10. Переживи ситуацію ще раз
 11. Прийми неприємну історію
 12. Ще одне "але".

Тітка в магазині накричав на тебе і насварила, як школярку Тітка в магазині накричав на тебе і насварила, як школярку. Ти ледве дійшла до свого під'їзду, проштовхуючись через нераздвігаемие ряди нахабних жують підлітків. Будинки кіт по кличці Хамло зарозуміло пройшов повз тебе, залишивши неподалік на шматки розідрану нову блузку. Що це, просто невдалий день? Або чергова порція хамства в твоєму житті?

Спробуємо відповісти на питання: як відповісти на хамство? Між іншим, слово це, "хамство", нашим народом любимо і уживана. Влучне, ємне. Хамами і хамка ми кличемо грубих, нахабних і невихованих людей. Але є у цього слова своя історія: хамами до революції називали людей, що належать до нижчих класів і позбавлених тому всякого гідності (в очах дворян). У наш час від колишнього розуміння цього слова залишилася лише асоціація з людиною, що не володіє почуттям власної гідності і тому не вартим нашої уваги. Кидаючи короткий "хам!" яка штовхнула тебе селюків, ти підсвідомо ставиш себе вище нього і тому не вважаєш за потрібне вичитувати / лаяти / виховувати необтесаного дядька.

Про такому маленькому інцидент ти швидко забуваєш, але що робити, якщо хамство навколишніх змушує тебе відчувати себе жалюгідною і дурною? Що робити, якщо у тебе падає настрій, і ти боїшся виходити зайвий раз з дому, аби знову не відчути себе приниженою?

Для початку перестань займатися самокопанням і самобичуванням.

"Я нікчема, раз вона вважає, що мене можна так ображати, я дурна і страшна, і взагалі дура". Якщо у тебе з'являються такі думки, то терміново позбувайся них. Хамлять всім (буває, що і по кілька разів на день), а не тільки тобі. Можеш розпитати знайомих, вони тобі відразу ж видадуть кілька випадків зустрічі з хамством. будь уважніше до оточуючих , І ти побачиш, що хамлять багатьом з нас.

Хамство походить від нахабства, яка найчастіше властива людині з народження, але і, звичайно, розвивається при відсутності виховання і освіти. Тому будь-який прояв хамства ти повинна розцінювати як витрати низького виховання і поганого характеру. Чи не станеш же ти ображатися на невихованого людини?

Зустрітися з хамством ти можеш всюди: і в магазині, і на вулиці, і в офісі. Хамство в деякій мірі породжується суєтою, темпом життя у великих містах. Тому завжди будь готова зіткнутися з ним і правильно відреагувати. Як, як відповісти на хамство?

Багато з нас відповідають хамством на хамство і швидко забувають про проблему. Але, реагуючи таким чином, ти сама опускається до рівня свого кривдника, так і з боку ситуація виглядає, чесно кажучи, не дуже. Спробуй інший спосіб:

Проігнорує кривдника і піди з гордо піднятою головою.

На прощання можеш обдарувати хама / хамку презирливим і зарозумілим поглядом. Ти не станеш опускатися до того, щоб влаштовувати скандал. Між іншим, скандалів-то хами якраз і хочуть. Негативна енергія їх живить (а може, вони таким способом розряджаються?). Але ж ти не принесеш їм такого задоволення?

Відповідай ввічливо, з гідністю

вкладаючи в свої слова якусь глибоку і красиву думку, можливо, цитату. Можеш "присмачити" свої слова іронією або навіть сарказмом. Наприклад, щось на зразок "завжди приємно почути на свою адресу добрі слова та цінні поради" у відповідь на хамські зауваження.

Дуже часто буває важко позбутися від поганого настрою після неприємної сутички з хамом. Якщо ти постійно прокручуєш ситуацію в голові з різними варіантами гідної відповіді нахамив тобі людині і не можеш зайнятися нічим іншим, спробуй наступне:

Розкажи про те, що трапилося

Ми звикли все збирати в собі, особливо неприємні моменти і спогади, щоб здаватися навколишнім ідеальними. Але психологи давно говорять, що кращий спосіб зняти стрес - поділитися наболілим.
Звичайно, не треба ходити до всіх знайомих і зі сльозами на очах розповідати їм про те, як тобі наступили на ногу і обізвали при цьому нехорошим словом.
Посмійся над собою (не зло), над ситуацією, покажи всім і в першу чергу собі, що це всього лише безглузда історія, яка не здатна зіпсувати тобі день. Дуже швидко ти сама в це повіриш.

Якщо ти не можеш змусити себе розповісти кому-небудь про інцидент ...

Напиши лист, всі свої негативні емоції зодягне в слова. А потім позбався нього: спали, порви на клаптики і викинь або змий струменем води. Відомий рада від психологів. Чи стане легше, правда.

Порадуй себе чим-небудь

Купи торт або якусь дрібничку. приємні емоції від вибору і перегляду красивих дрібничок переб'ють неприємний осад.

Влаштуй вечірку для друзів

Передсвяткові клопоти займають весь вільний час. Сама вечірка не тільки подарує тобі нові враження, а й здорово вимордує. Тут вже не до хамів.

Купи книжку з психології та педагогіки

Ретельно вивчи мотиви поведінки хамів. До кінця книги тобі буде щиро шкода бідолах, які не вміють висловлювати свої почуття інакше, як грубістю. Після цього ти будеш жадати зустрітися з хамом, щоб професійно його "обробити".

Склади мова

Пам'ятається, ти репетирувала зневажливий текст, який ти застосувала б до образила тебе персони? Ну так вислови все це вголос! По-перше, так ти немов відповіси кривдникові і забудеш про цю прикрість, а по-друге, раптом в подібній ситуації твоя пам'ять видасть ці влучні слова в самий підходящий момент?

більше читай

... як це не банально звучить. Бажано класику. Твоя ерудиція допоможе тобі підібрати гарні і ємні слова для відповіді хамові. Плюс ти станеш спокійно і по-філософськи ставитися до таких інцидентів.

Переживи ситуацію ще раз

айди в той же магазин, їдь автобусом того ж маршруту, пройди по тій же вулиці, зазирни в той же офіс. Переживи ту ж ситуацію, але без хамства. Тоді воно не буде асоціюватися у тебе з якимось конкретним місцем, якого ти будеш підсвідомо уникати. Якщо ж шкідлива хамка сидить на колишньому місці і косить на тебе злим оком, у тебе ж готовий відповідь, правда?
Забудь про цю раду, якщо точно знаєш, що, прийшовши в таке місце, можеш зустрітися з агресією. Це вже зовсім інша історія.

Прийми неприємну історію

Так, це було. Це твій досвід, хоч і неприємний. Він допоможе тобі іншим разом. Ти стала сильнішою, міцнішою і мудрішими.

Ще одне "але".

Ми звикли думати, що з хамством в особі однієї людини можна зіткнутися лише одного разу (в магазині, транспорті). А що, якщо твої колеги або начальник / начальниця - хами ? В такому випадку як відповісти на хамство? Причому їх хамство може проявлятися не в словах, а скоріше в діях, що називається хамським поведінкою. Така поведінка може проявлятися як на рівні міжособистісних відносин (колектив тебе не приймає і будує тобі підступи), так і в професійній діяльності: тобі доручають дрібну, незначну, неприємну роботу, яка не відповідає твоїй високої кваліфікації, відкрито радять змінити місце роботи, змушують працювати понаднормово без додаткової оплати, не повідомляють про нарадах і переговорах, які мають значення для твоєї кар'єри і т. д. У такому випадку тобі слід визначити для себе, наскільки важлива тобі ця робота. Чи зможеш ти піти на конфлікт і принципово відстоювати свою позицію або віддаси перевагу терпляче зносити нахабство начальства, щоб не втратити місце. Можливо, в даному випадку самим розумним буде виконувати свої обов'язки і ігнорувати хамство з боку оточуючих, а паралельно з цим шукати нову роботу. Втім, вирішувати собі. Головне - правильно розрахувати, чи вистачить тобі сил на протиборство або чи зможеш ти терпляче зносити хамство. Хай щастить.

Що це, просто невдалий день?
Або чергова порція хамства в твоєму житті?
Спробуємо відповісти на питання: як відповісти на хамство?
Про такому маленькому інцидент ти швидко забуваєш, але що робити, якщо хамство навколишніх змушує тебе відчувати себе жалюгідною і дурною?
Що робити, якщо у тебе падає настрій, і ти боїшся виходити зайвий раз з дому, аби знову не відчути себе приниженою?
Чи не станеш же ти ображатися на невихованого людини?
Як, як відповісти на хамство?
А може, вони таким способом розряджаються?
Але ж ти не принесеш їм такого задоволення?
По-перше, так ти немов відповіси кривдникові і забудеш про цю прикрість, а по-друге, раптом в подібній ситуації твоя пам'ять видасть ці влучні слова в самий підходящий момент?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей