* Политика новости » Банки »

* *

Як повернути страховку по кредиту Пошта Банку: 2 способу

 1. Коли не виправдано страхування позичальника
 2. Як повернути гроші за добровільної страховці в Пошта Банку
 3. Після оформлення кредиту (в "період охолодження")
 4. При достроковому погашенні
 5. Коли повернення грошей неможливий
 6. Як не оформляти страховку в Пошта Банку
 7. висновок

Кредитори зацікавлені в максимальному зниженні своїх ризиків. Видаючи позику, вони підключають співпозичальників, поручителів, вимагають заставне забезпечення або страхують позичальника. Розглянемо, чи можна повернути страховку по кредиту в Пошта Банку після оформлення або дострокового погашення.

Коли не виправдано страхування позичальника

Кому воно дійсно вигідно, так це позикодавцеві. Банк часто не рекомендує оформити страховку, а нав'язує її. Пошта Банк - не виняток.

Імовірність настання страхового випадку за час дії споживчого кредиту мінімальна, а ціна за поліс висока. Клієнт витрачає гроші, які може ніколи не отримати, тому що страховий випадок просто не настане.

Кредитори зацікавлені в максимальному зниженні своїх ризиків

Згідно із законом страхувати обов'язково: заставне майно по іпотеці і машину в автокредиті. Пошта Банк їх на даний момент не надає.

У разі відмови оплачувати страховку, як стверджують кредитні фахівці, приймаючи заявку на кредит, людина з більшою часткою ймовірності отримає негативну відповідь від Пошта Банку. Це не так. До обов'язкових особисте страхування позичальника в Пошта Банку не відноситься. Позичальник добровільно приймає його або відмовляється.

Що робити тим, хто підписав усі папери, а потім усвідомив, наскільки невигідними виявилися умови? Чи можна в цьому випадку повернути гроші?

Як повернути гроші за добровільної страховці в Пошта Банку

Уважно читайте умови кредитного і страхового договорів. Менеджер промовчить про пункт фінансового захисту при видачі позики, а клієнт без роздуми підпише запропоновані папери. У підсумку повернути страховку по кредиту в Пошта Банку після її оформлення складніше, ніж не отримувати її зовсім.

Після оформлення кредиту (в "період охолодження")

Повернути страховку можна. За останніми правками, внесеними до законодавства (вказівка ​​№3854-У ЦБ РФ), клієнти можуть розірвати укладений договір про добровільне страхування протягом 5-ти днів з моменту його підписання ( «період охолодження»).

Якщо в зазначений термін не настав страховий випадок - застрахована особа має право відмовитися від поліса і повернути сплачену страхову премію.

Це, мабуть, єдиний спосіб повернути гроші повністю. щоб оформити відмова від страховки в Пошта Банку позичальникові необхідно протягом п'яти робочих днів надати страховику:

 • заяву про відмову;
 • страхову угоду;
 • доказ здійснення оплати премії;
 • копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Заява, як і інші документи, подаються особисто в офісі страхової компанії

Повернення страховки відбувається протягом 10 днів. По закінченню 5-денного терміну, якщо в договорі не передбачено інше, виплачену страхову премію клієнтові не повернуть.

При достроковому погашенні

Повернути страховку по кредиту в Пошта Банку при достроковому погашенні можна, звернувшись до страхувальника.

Щоб погасити достроково кредит і повернути гроші за страховку, не забудьте звернутися в Пошта Банк за 7 днів із заявою. Після закриття позики візьміть довідку про відсутність заборгованості, яка буде потрібно і в суді, якщо справа дійде до нього.

Просіть показати написані правила. Співробітник зацікавлений видати страховий продукт, а що буде далі його хвилює мало.

Проблематично повернути її, якщо вона була сплачена одноразово при оформленні позики. Ймовірно, буде потрібно звернутися в суд, а це додаткові витрати.

Тому, якщо планується дострокове погашення кредиту в Пошта Банку - обов'язково уточніть питання про повернення страховки у консультанта при отриманні позикових коштів.

Коли повернення грошей неможливий

Договір може передбачати відсутність можливості повернути премію, виплачену страхувальнику при укладенні угоди. Тоді повернути нічого не вийде.

Гроші за страховку клієнт не отримає, коли страховий випадок настав. Навіть якщо це сталося в перші 5 днів після її оформлення.

Якщо поліс все-таки був підписаний, а вже вдома, перечитавши його, клієнт усвідомив, наскільки невигідну і непотрібну додаткову опцію підключив, робіть так:

 1. Напишіть звернення в страхову компанію про повернення грошей за залишився страхової термін.
 2. Подавайте до суду, якщо перший варіант не принесе результатів. Враховуйте судові витрати.

Перед тим, як звертатися в суд, подайте скаргу в ЦБ РФ будь-яким зручним способом

Тут перевірять законність відмови в поверненні сплаченої позичальником страхової премії і допоможуть розлучитися з непотрібною послугою.

У разі, коли клієнт, отримуючи кредит, оформив колективне страхування, повернути свої гроші теж буде складно. Про що йде мова, дивіться у відео ролику:

Колективне страхування, або коли не діє '' період охолодження ''

Як не оформляти страховку в Пошта Банку

Повернути страховку по кредиту в Пошта Банку після оформлення складно, тому будьте уважні і краще просто не погоджуйтеся на неї при отриманні кредиту.

Попередьте менеджера про небажання оформляти поліс. Можливо доведеться анулювати заяву на кредит і подати нове на умовах без страхування. Це зробити легше, ніж потім намагатися повернути гроші.

Зверніться до Банку з заявою про вихід із програми участі в страховому захисті. Будьте уважні і простежте, щоб її дійсно відключили.

Можна також подавати заявку на кредит не в клієнтському центрі, а в онлайн режимі через банківський сайт або мобільний додаток. Там ви самі вказуєте дані і можете не боятися, що в разі відмови від страховки кредит не видадуть. Банківські співробітники часто маніпулюють цим, нав'язуючи непотрібний страховий продукт.

Страхування в Пошта Банку йде окремою послугою, яку в деяких випадках можна просто відключити. Зауважимо, це не дозволить повернути, а лише зупинить нарахування страхових платежів. Чим раніше зверніть на це увагу, тим менше переплатите.

висновок

Таким чином, після оформлення повернути страховку по кредиту в Пошта Банку складніше, ніж просто відмовитися від неї на етапі підписання договору. Слід пам'ятати, що послуга це добровільна. Розірвати страхову угоду і повернути виплачену по ньому премію можна протягом 5 днів після укладення поліса.

Що робити тим, хто підписав усі папери, а потім усвідомив, наскільки невигідними виявилися умови?
Чи можна в цьому випадку повернути гроші?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей