* Политика новости » Банки »

* *

Перше побачення з дівчиною. Як себе вести, щоб воно не стало останнім.

  1. Перше побачення з дівчиною. Як себе вести, щоб воно не стало останнім. ,, Перше побачення - хвилююче...
  2. Кілька порад як вести себе на першому побаченні.
  3. Про що говорити на першому побаченні?
  4. Як неприпустимо поводитися на першому побаченні.

Перше побачення з дівчиною. Як себе вести, щоб воно не стало останнім.

,,
,,

Перше побачення - хвилююче і запам'ятовується подія, особливо, якщо в подальшому у вас зав'язалися серйозні стосунки. Перша зустріч з людиною, майже вам незнайомих, але який вам симпатичний і цікавий, завжди змушує по-особливому підійти до неї. Адже дуже важливо справити приємне враження на свою обраницю, щоб перше побачення не стало останнім, і вона захотіла знову вас побачити.

Зрозуміло, що ви переживаєте і нервуєте, але треба постаратися зробити все, щоб не зіпсувати те, що тільки починається. Ваша нервозність може зробити розмову скутим і незграбним, посмішку натягнутою і нещирою. При такому стані речей у дівчини виникне тільки одне бажання - скоріше від вас позбавитися. А вас чекає розчарування, адже в думках ви представляли перше побачення зовсім інакше.

Щоб ви не постраждали від власної сором'язливості і страхом опинитися в незручному становищі поруч з чужим і, одночасно, таким дорогим людиною на першому побаченні, ми спробуємо детально розглянути всі підводні камені, які очікують вас.

Поведінка на першому побаченні повинно бути природним.

Якщо ви за вдачею не дуже впевнена у собі людина, до того ж, відрізняєтеся підвищеною чутливістю, то ваше перше побачення може занапастити ваше ж власне хвилювання. Ви можете довго готуватися до нього, бути чарівним зовні, але якщо в розмові будуть виснути незручні паузи, якщо ви будете червоніти і ховати очі, то навряд чи здастеся дівчині привабливим. В цьому випадку, якщо ви знаєте за собою таку слабкість, перш ніж відправитися на побачення, присядьте і заспокойтеся. Постарайтеся переконати себе, що нічого страшного не буде при будь-якому результаті зустрічі. Подумаєш, що не припали до душі одне одному, ну й добре, - розбіглися і забули.

Другий підводний камінь для першого побачення - це гра на публіку. Ясна річ, що кожному хочеться зробити приємне враження, особливо, якщо воно є першим. І ми, бачачи перед собою мету, починаємо неприродно себе вести, щоб її досягти, придумуємо собі образ і захоплено його граємо. Однак, не всім це доступно, найчастіше, така поведінка виглядає фальшивим і награним, що відразу ж впадає в очі. Гра на публіку може зіпсувати зароджуються стосунки.

Третій підводний камінь першого побачення - це невміння правильно скласти розмову. У цієї проблеми існує дві крайності: або незручне мовчання і постійні паузи, або занадто багато слів зі знаком питання в хвилину. Перша крайність поставить вашу дівчину в скрутне становище, так як вона буде змушена шукати теми, щоб підтримувати розмову. Результат, швидше за все, буде для вас плачевним. Вона зробить невтішні висновки: або вважатиме вас нецікавим людиною, або вирішить, що вона вам не сподобалася, тому ви весь час мовчите. Друга крайність схожа на заздалегідь підготовлену анкету. Про що ви можете питати людину, яка вам майже не знайомий? Звичайно, про сім'ю, про роботу, про зарплату, про хобі і так далі. Всі ці питання можуть бути розцінені дівчиною, як допит. Погодьтеся, в них мало що є від романтичного побачення.

Кілька порад як вести себе на першому побаченні.

Як вже говорилося раніше, постарайтеся заспокоїтися або хоча б не показувати, що ви неспокійні, і підійти до дівчини. Напевно, буде зайвим нагадування про те, що прийшовши на перше побачення, ви повинні випромінювати позитив, посміхатися своїй дівчині, постаратися викликати її прихильність до себе. Зробити це допоможуть нехитрі психологічні прийоми. Наприклад, якщо ваша подруга стала щось розповідати, слухати її треба уважно (краще навіть відключити звук мобільного телефону). Періодично погоджуйтеся з нею або задавайте уточнюючі питання, щоб вона зрозуміла, що ви не пропускаєте повз вуха те, що вона говорить.

Ефективний психологічний прийом, який можна використовувати на першому побаченні - це повторення жестів і дій вашої візаві, і вона неодмінно відчує, що ви близький їй чоловік, що ви знаєте один одного вже сто років. Тільки пам'ятайте про почуття міри, не переграйте, а то дівчина вирішить, що ви її дратуйте. Якщо ви заволоділи бесідою і про щось розповідаєте, надайте своєму голосу тихі та спокійні інтонації. Не слід гучним розмовою привертати увагу оточуючих. Це відноситься і до сміху. Хороший, здоровий сміх , Безсумнівно, позитивно вплине на ваше зближення, але тільки якщо він не змушує здригатися тих, хто знаходиться поруч.

Навіть якщо вам не дуже цікаво те, що говорить дівчина, ви не повинні цього показувати, якщо, звичайно, плануєте продовження відносин, а не обмежитися першим побаченням. Постарайтеся дослухати до кінця і похваліть її за цікаву розповідь, а потім ненав'язливо переведіть розмову на іншу тему. Ви не повинні перебивати її, і шокувати тим, що вам зовсім нецікаво те, що вона говорить. А зараз ми якраз обговоримо теми, які допоможуть підтримати розмову на першому побаченні.

Про що говорити на першому побаченні?

Скласти враження про людину дозволяє і перша зустріч, а також краще пізнати його і дати йому можливість познайомитися з вами. Коли зустрічаються малознайомі люди, у них ще немає спільних тем для розмови, тому їх бесіда нагадує анкетування при влаштуванні на роботу: де і коли народився, де працював, склад сім'ї і так далі. Однак, ці питання не тільки офіційні і сухі, а й жахливо банальні. Щоб дівчина вами зацікавилася, ви повинні уникати в розмові банальностей і штампів, хоч це, треба визнати, дуже складно на першому побаченні. Про що ж такому незвичайному, і, одночасно, допустимому можна поговорити з дівчиною, яка вам подобається, щоб її зацікавити?

Безпрограшними варіантами будуть тема: хобі і захоплення. Адже мало хто нічим не захоплюється, а вже якщо захоплення є, то людина може про це розповідати годинами, причому легко і вільно. Тому тема захоплень стоїть на першому місці в списку тем, що підходять для першого побачення.

Наступну позицію в цьому списку займають кумедні історії з життя. Будь-яке побачення, і перше в тому числі - це можливість підняти настрій, тому не соромтеся пригадати який-небудь курйоз, що трапився з вами, і поділіться ним з дівчиною.

Все це добре, навіть чудово, але цікавий співрозмовник повинен мати великі знання. Втім, готуючись до першого побачення, ви можете почитати про те, що відбувається в світі або про якихось цікавих і незвичайних речах або події, щоб потім розповісти про них своїй співрозмовниці.

Якщо ви намітили зустріч десь в місті, а не в кафе або кінотеатрі, то можна розшукати якісь цікаві факти, що стосуються цього місця . До речі, це непоганий спосіб заповнити незручні паузи.

Полегшити ваше завдання в підтримці розмови на першому побаченні можуть деякі відомості про дівчину, з якою ви повинні зустрітися. Наприклад, про те, що їй подобається. А дізнавшись це, знову ж таки, можна почерпнути відомості про її інтересах на сайтах або в журналах, щоб ви були здатні вести хоч мало мальськи предметну розмову, а не просто кивати головою на знак згоди.

Але слід пам'ятати, що є заборонені теми для бесід на першому побаченні, які можуть звести нанівець всі ваші зусилля і зіпсувати приємне спілкування з дівчиною. До таких тем ставляться обговорення своїх недоліків, проблем зі здоров'ям, неприємності на роботі і особливо відносини з іншими жінками. Ніхто не сперечається, що все це дуже важливі життєві аспекти, але на першому побаченні, все ж, кожному хочеться, залишивши на час проблеми, морально відпочити. Тому налаштовуйтесь на позитив, на жарти і сміх, тоді ніщо не зможе затьмарити ваше перше побачення. І хто знає: можливо це ваша доля.

Як неприпустимо поводитися на першому побаченні.

Якщо ви не зацікавлені в тому, щоб у дівчини після першої ж зустрічі склалося про вас негативне враження, не варто демонструвати повну відсутність комплексів і вести себе вальяжно. Швидше за все, їй буде ніяково за вас, і вона поспішить ретируватися. Так ваше перше побачення може стати останнім.

Намічена в кафе зустріч, передбачає наявність спиртних напоїв. Але ви ж добре знаєте свою норму алкоголю? І також добре знаєте, що буває, якщо ви її перевищуєте, тому будьте обережнішими, щоб не зганьбитися. Не потрібно намагатися когось перепити. Зайвий алкоголь напевно зіпсує перше побачення. Нічого немає ганебного, якщо ви визнаєте дівчині, що неважливо переносите спиртне. Краще випити келих вина для настрою або щоб розслабитися, ніж напитися до поросячого вереску, а потім просити вибачення за свою поведінку.

Ну і такий животрепетне для першого побачення питання, як поцілунки і чи є надія на продовження вечора. Відповідь на це питання є тільки у вас двох. Однак, для першої зустрічі буде доречніше тепло і доброзичливо попрощатися. Зайвих слів теж не варто говорити, наприклад, про те, як ви шалено будете нудьгувати. Цього просто не може бути, адже ще вчора ви були зовсім не знайомі, тому такі слова не можуть зійти за правду.

Ось, мабуть, і все необхідне, що потрібно знати про перше побачення, щоб його не зіпсувати. Адже люди всі різні і не завжди знаходять спільну мову. У такому випадку, краще не мучити один одного, в розійтися відразу.

Але ніхто не може знати напевно, а раптом це та сама - ваша друга половинка. Тому постарайтеся докласти всіх можливих зусиль, щоб в подальшому не червоніти за себе. Будьте собою, адже рано чи пізно, ваше «Я» вийде з придуманого образу. Удачі вам на першому побаченні!

Автор: Тетяна Альошина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на чоловічий журнал manorama.ru обов'язкова!

Крім того, читайте на сайті:

Перша ніч. Підводні камені вашої першої ночі. Поради чоловікам як уникнути помилок в першу ніч.

Птах лісовий кулик (вальдшнеп).

Чого хоче і не хоче жінка. Або як завоювати жінку.

Про що говорити на першому побаченні?
Про що ви можете питати людину, яка вам майже не знайомий?
Про що говорити на першому побаченні?
Про що ж такому незвичайному, і, одночасно, допустимому можна поговорити з дівчиною, яка вам подобається, щоб її зацікавити?
Але ви ж добре знаєте свою норму алкоголю?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей