* Политика новости » Банки »

* *

Відомість сплати страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування (АДВ-11) в ПФР, персоніфікований облік онлайн

  1. ВІДОМІСТЬ СПЛАТИ СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ НА ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ (АДВ-11)
  2. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ АДВ-11
  3. ОСОБЛИВОСТІ ВВЕДЕННЯ БОРГІВ МИНУЛИХ РОКІВ

ВІДОМІСТЬ СПЛАТИ СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ НА ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ
(АДВ-11)

Відомість сплати страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування видається за підсумками розрахункового періоду, а також в межотчетние періоди разом з формами СЗВ-4-1 і СЗВ-4-2 з типом відомостей «призначення пенсії».
Відомість сплати страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування не супроводжується описом підтвердних документів, переданих страхувальником (роботодавцем).
Страхувальник (роботодавець) всі необхідні відомості, в тому числі відомості за додатковим тарифом, вказує на одній формі АДВ-11.


Завантажити бланк і зразок заповнення форми ВІДОМІСТЬ СПЛАТИ СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ НА ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ (АДВ-11):
новий бланк відповідно до вимог Постанови Правління ПФР від 31 липня 2006 р N 192п (персоніфікованого) обліку в системі обов'язкового пенсійного страхування.
бланк відповідно до вимог Постанови Правління Пенсійного фонду Російської Федерації від 21.10.2002 N 122п.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ АДВ-11

Реєстраційний номер ПФР, ІПН, КПП, Найменування організації (короткий) - заповнюється аналогічно Описи (АДВ-6-1)
Розрахунковий період - вказується рік, відповідний розрахункового періоду
Відомість складена за станом на дату - вказується дата, якої відповідають відомості, представлені в Ведомости.
Кількість пачок з документами СЗВ-4-1 і СЗВ-4-2 - вказується кількість пачок документів з формами СЗВ-4-1 і СЗВ-4-2 з типом відомостей «вихідні» та «призначення пенсії», які подаються страхувальником (роботодавцем) за розрахунковий період.
Число застрахованих осіб, представлених в формах СЗВ-4-1 і СЗВ-4-2 - вказується число застрахованих осіб, інформація про яких подається за розрахунковий період страхувальником (роботодавцем) за формами СЗВ-4-1 і СЗВ-4-2 з типом відомостей «вихідні» та «призначення пенсії».
Код основного тарифу - вказується код основного тарифу (код категорії застрахованої особи).
Код додаткового тарифу - вказується код додаткового тарифу. Заповнюється тільки для організацій, які сплачують внески до ПФР за додатковим тарифом (наприклад, за членів льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації).
Заборгованість зі сплати страхових внесків на початок розрахункового періоду:
Заповнюється для кожного року, в якому виникла заборгованість, в тому числі не прострочена, по сплаті внесків до ПФР, не погашена на початок розрахункового періоду. Для звіту за 2002 рік ці реквізити не заповнюються, тому що в 2001 році не було поділу внесків в ПФР на страхову й накопичувальну частини.
Нараховано страхових внесків за розрахунковий період:
Ознака тарифу:
«М» - при застосуванні максимального тарифу нарахування внесків до ПФР;
«Р» - при застосуванні регресивної шкали нарахування внесків до ПФР.
на страхову частину трудової пенсії - вказується сума нарахованих за розрахунковий період страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування на страхову частину трудової пенсії (в рублях).
на накопичувальну частину трудової пенсії - вказується сума нарахованих за розрахунковий період страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування на накопичувальну частину трудової пенсії (в рублях).
за додатковим тарифом - вказується сума нарахованих за розрахунковий період внесків до ПФР за додатковим тарифом (в рублях).
Сплачено страхових внесків в розрахунковому періоді:
Заповнюється для кожного року, в якому нараховувалися внески, сплачені в розрахунковому періоді
за рік - вказується розрахунковий період, за який була проведена сплата страхових внесків.
на страхову частину трудової пенсії - вказується сума страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування на страхову частину трудової пенсії, сплачена протягом розрахункового періоду по заборгованості, що утворилася у відповідному звітному періоді (в рублях).
на накопичувальну частину трудової пенсії - вказується сума страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування на накопичувальну частину трудової пенсії, сплачена протягом розрахункового періоду по заборгованості, що утворилася у відповідному звітному періоді (в рублях).
за додатковим тарифом - вказується сума страхових внесків до ПФР за додатковим тарифом, сплачена протягом розрахункового періоду по заборгованості, що утворилася у відповідному звітному періоді (в рублях).
Заборгованість зі сплати страхових внесків на кінець розрахункового періоду:
Заповнюється для кожного року, в якому виникла заборгованість, в тому числі не прострочена, по сплаті внесків до ПФР, не погашена на кінець розрахункового періоду.

ОСОБЛИВОСТІ ВВЕДЕННЯ БОРГІВ МИНУЛИХ РОКІВ

1. Якщо в минулих роках (до звітного періоду) виникла недоплата по страхової або накопичувальної частини, то в розділі "Заборгованість зі сплати страхових внесків на початок розрахункового періоду" додається рядок з даними роком. У стовпчиках страхової та / або накопичувальної частини ставиться сума недоплати.
2. Якщо в минулих роках (до звітного періоду) виникла переплата, то в розділі "Заборгованість зі сплати страхових внесків на початок розрахункового періоду" додається рядок з роком наступним, за роком, в якому відбулася переплата. У стовпчиках страхової та / або накопичувальної частини ставиться сума переплати зі знаком "-" (мінус).
Після занесення цих даних і даних по сплаті страхових внесків за звітний період, суми заборгованостей на кінець звітного періоду програми (БухСофт: Зарплата і ПФР + 2НДФЛ) вважають автоматично.

Зміст: Все про персоніфікований облік і звітності в ПФР по страхових внесках >>

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей