* Политика новости » Банки »

* *

Як вибрати обмінник електронної валюти, щоб не залишитися без грошей?

На сьогодні в світі існує десятки електронних платіжних систем і їх посередників. Деякі закриваються, інші відкриваються знову. Okpay, Яндекс.Деньги, Webmoney, Bitcoin, Paypal - різноманітність платіжних систем велике як ніколи. Звичайному користувачеві досить складно зорієнтуватися в цьому різноманітті валют і майданчиків для їх обміну.

Звичайному користувачеві досить складно зорієнтуватися в цьому різноманітті валют і майданчиків для їх обміну

Причин використовувати електронні гроші дуже багато. Наприклад, ви фрілансер, який одержує гроші через Advcash. А ви хочете мати WMZ або взагалі готівку. Як вчинити? Або на зарубіжному аукціоні ви вирішили щось купити, а там приймають тільки Bitcoin. Що робити? А може, ви початківець інвестор і знаєте, що до кінця року 1 Bitcoin буде коштувати 1000 $. Як купити його? У звичайному обміннику в банку вам просто посміхнуться і не зрозуміють. Також багато хто з нас використовують електронні гроші для оплати послуг і товарів в інтернеті, проте часто потрібної нам платіжної системи немає. Для цього в Інтернеті є сервіси по обміну криптовалюта і електронних грошей. Сьогодні ми зупинимося на деяких з них.

Як вибрати?

Зараз обмінників з'явилося досить багато, тому найголовніше - розібратися в тому, кому варто довіряти. Наприклад, можна прочитати відгуки в інтернеті, провести пробну операцію або скористатися знайомим, але не найвигіднішим сервісом. Однак все пізнається в порівнянні.

Ставка на карти!

Наприклад, сервіс wmblr.ru обіцяє висновок гучної валюти Bitcoin на картки популярних білоруських банків. Також, за словами адміністрації, з 23.07.2016 підключений висновок Яндекс.Денег на карти банків Білорусі в автоматизованому режимі. Напрямків обміну сервіс пропонує трохи, працюючи лише за трьома напрямками. Виведення коштів не доступний на платіжні системи Білорусі: EasyPay і WMB.

Правда, при детальному вивченні порталу ви можете знайти безліч пунктуаційних та орфографічних помилок в пропозиціях. А в розділі «Відгуки» можна бачити тільки 1 коментар. Погодьтеся, трохи дивно.

Технічна підтримка здійснюється тільки на сайті в чаті або по ICQ. Дивний вибір в 2016 році. Багатьом користувачам зручніше Telegram або Skype, оскільки в них приватності більше.

Для обміну потрібна реєстрація, що забирає час і не сприяє анонімності.

Для обміну потрібна реєстрація, що забирає час і не сприяє анонімності

Насторожує і те, що навіть не вказані резерви обміну. Якщо ви міняєте велику суму, то ризикуєте не зробити операцію. У той же час арбітражна система Webmoney повідомляє, що проти власника сервісу не було подано позовних заяв. До слова, атестат Webmoney був отриманий адміністратором сервісу в 2011 році.

Автоматичний обмін в пріоритеті

Давайте зупинимося на іншому сервісі - https://x-obmen.ru

Сервіс надає послуги автоматичного обміну електронних валют (титульних знаків) Webmoney, а також їх введення і виведення на банки Росії і України і багато карти Visa / MasterCard / Maestro. Сервіс найбільше підійде жителям Росії і власникам карт місцевих банків, оскільки за допомогою сайту можна вивести кошти на картки цих банків.

Портал надає послуги в автоматичному режимі, мабуть тому технічна підтримка здійснюється тільки через спеціальну форму на сайті і аккаунт в Skype.

Портал надає послуги в автоматичному режимі, мабуть тому технічна підтримка здійснюється тільки через спеціальну форму на сайті і аккаунт в Skype

Можливості обміну на білоруські платіжні системи помічено не було. Для здійснення операцій необхідна реєстрація, де потрібно ввести свої ПІБ та іншу інформацію. Відгуків досить багато, але всі вони розміщені на самому сайті. Незважаючи на досить значний список напрямків обміну, робочими є далеко не всі напрямки. Спочатку потрібно консультуватися в техпідтримку, щоб не виникли неприємні ситуації.

За криптовалюта ажіотаж

24xbtc.com

Вводимо в рядок адреси цю адресу і потрапляємо на такий сайт:

Все досить мінімалістично, але в цілому функціонально. Відразу йдемо в розділ «Відгуки», щоб зрозуміти, чи варто продовжувати працювати з сайтом.

Тут картина радує, відгуків чимало. Найголовніше - є посилання на профільні форуми, де підробити відгук досить складно. Чого вартий тільки робоче посилання на тему на форумі mmgp.ru - сайт з 10-річною історією про заробіток в інтернеті. Раз тут обговорюють і хвалять 24xbtc.com, то це викликає довіру. Тема жива, і її творець зовсім недавно поінформував про акцію - при обміні до 100 $ комісія всього 1 $ замість 5 $.

В цілому дизайн сайту викликає довіру і рясніє численними працюють посиланнями. Є розділ Статті.

Для перевірки сервісу ми навіть спеціально зайшли на офіційний сайт Advcash, де 24xbtc.com значиться в партнерах.

com значиться в партнерах

Курс обміну Bitcoin цілком адекватний і зовсім небагато відрізняється від «офіційного».

Офіційний:

У нас виникло кілька запитань щодо обміну та ми вирішили звернутися до консультанта. Незважаючи на неділю, він оперативно відповів і все пояснив.

24xbtc.com надає підтримку за допомогою Онлайн чат, Jabber / xmpp, Viber, Whatsapp, Telegram, Skype, ICQ, E-mail. Зручно і конфіденційно, а головне - є з чого вибирати.

Реєстрація для обміну не потрібно. Необхідно тільки заповнити форму.

Необхідно тільки заповнити форму

Обмін зайняв близько 10 хвилин, хоч і проводиться в ручному режимі. Оперативно. Швидко. Всі гроші за мінусом комісії надійшли на рахунок. Комісія в будь-якої платіжної системи є. Головне відразу уточнити відсоток сервісу, щоб убезпечити себе від неприємностей.

Відзначимо дійсно великий резерв по валютах, який повинен задовольнити будь-якого клієнта:

Перед початком обмінної операції найкраще напишіть агенту в чат на сайті - не всі напрямки обміну постійно працюють. Це пов'язано з технічними перебоями тієї чи іншої електронної платіжної системи.

Є навіть такі рідкісні напрямки, як litecoin, ethereum, dashcoin з можливістю їх виведення в готівку.

Є навіть такі рідкісні напрямки, як litecoin, ethereum, dashcoin з можливістю їх виведення в готівку

Цікаво, що є навіть така послуга як трансфер готівки по Україні, Росії, Білорусі, США та Європі. Наприклад, віддавши гроші в Москві, в цей же день ви зможете їх отримати в Києві, протягом двох годин, при цьому комісія складе не більше 0,5% за трансфер.

Варто також звернути увагу, що для отримання послуги вам не потрібно надавати, ніяких паспортних даних, не залежно від суми трансферу, що є безсумнівно, величезним плюсом в порівнянні з будь-яким міжнародним грошовим переказом, такими, як western union, moneygram, золота корона та інші .

24xbtc.com - сервіс якому можна довіряти. Великий досвід на ринку, широкий спектр напрямків обміну, зручна і чуйна підтримка, вигідні курси. Не останню чергу грає пряме співробітництво сервісу з платіжними системами - все-таки 5 річний досвід в цій сфері дає про себе знати. Також сподобалася простота - ніякої реєстрації, можна навіть не вказувати свій номер телефону і e-mail. З недоліків - немає підтримки виведення грошей на картки бел. банків, але така функція досить екзотична, тому складно це назвати мінусом. Підсумовуючи всі переваги - можна впевнено сказати, 24xbtc.com - надійний сервіс, рекомендований до використання.

Якщо електронні гроші супроводжують вас регулярно, то варто бути уважним під час обміну через різні сайти. В першу чергу варто читати відгуки на незалежних майданчиках. Після цього дивіться атестат продавця в системі Webmoney, а також не полінуйтеся вивчити позовні запити проти власника, якщо такі є. По-друге, завжди перед початком обміну зв'язуйтеся з технічною підтримкою. По-третє, якщо ви міняєте велику суму, варто для початку провести маленький обмін, щоб переконатися в надійності сервісу. Дотримуючись всіх цих правил, ви зможете звести до мінімуму свої ризики при обміні валют в інтернеті.

Як вчинити?
Що робити?
Як купити його?
Як вибрати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей