* Политика новости » Банки »

* *

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet Що таке...
 2. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 3. 2.1 Процесор
 4. 2.2 Дисплей
 5. 2.3 Пам'ять
 6. 2.4 Камера
 7. 2.5 Батарея
 8. 2.6 Виробник
 9. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 10. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 11. 2.1 Процесор
 12. 2.2 Дисплей
 13. 2.3 Пам'ять
 14. 2.4 Камера
 15. 2.5 Батарея
 16. 2.6 Виробник
 17. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 18. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 19. 2.1 Процесор
 20. 2.2 Дисплей
 21. 2.3 Пам'ять
 22. 2.4 Камера
 23. 2.5 Батарея
 24. 2.6 Виробник
 25. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 26. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 27. 2.1 Процесор
 28. 2.2 Дисплей
 29. 2.3 Пам'ять
 30. 2.4 Камера
 31. 2.5 Батарея
 32. 2.6 Виробник
 33. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 34. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 35. 2.1 Процесор
 36. 2.2 Дисплей
 37. 2.3 Пам'ять
 38. 2.4 Камера
 39. 2.5 Батарея
 40. 2.6 Виробник
 41. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 42. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 43. 2.1 Процесор
 44. 2.2 Дисплей
 45. 2.3 Пам'ять
 46. 2.4 Камера
 47. 2.5 Батарея
 48. 2.6 Виробник
 49. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 50. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 51. 2.1 Процесор
 52. 2.2 Дисплей
 53. 2.3 Пам'ять
 54. 2.4 Камера
 55. 2.5 Батарея
 56. 2.6 Виробник
 57. Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 58. 2. Параметри хорошого недорогого телефону
 59. 2.1 Процесор
 60. 2.2 Дисплей
 61. 2.3 Пам'ять
 62. 2.4 Камера
 63. 2.5 Батарея
 64. 2.6 Виробник

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet
 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Купити мобільний телефон смартфон в Одесі недорого зі складу інтернет-магазин Mobileplanet

 1. Що таке бюджетний смартфон
 2. Параметри хорошого недорогого телефону
  1. процесор
  2. дисплей
  3. пам'ять
  4. Камера
  5. батарея
  6. Виробник

1. Що таке бюджетний смартфон

Бюджет - це кількість фінансів, які Ви готові витратити на певну річ. Тому бюджетний, тобто недорогий смартфон - для кожного свій.

Недорогий і хороший смартфон - це не ультрабюджетнік. Такий телефон слову «хороший» відповідає мало. Ми розберемося на вартості нового телефону в межах 100-170 $. Але орієнтуючись на базових характеристиках хорошого смартфона, Ви зможете вибрати модель подорожче з додатковими «пляшками».

мультимедійний смартфон
мультимедійний смартфон

Якщо Ви хочете придбати супер-сучасний телефон або смартфон від компанії Apple , То він за визначенням не буде «недорогий» для більшої частини населення. Тому тут ми їх не розглядаємо.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин електроніки Mobileplanet пропонує широкий асортимент ноутбуків, телевізорів та інших гаджетів і аксесуарів. Якщо ви плануєте купити телевізор в Одесі за хорошою ціною зі складу, то рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом телевізорів. Багато позицій є в наявності на складі в Одесі.

2. Параметри хорошого недорогого телефону

Щоб вибрати недорогий, але хороший смартфон, потрібно визначитися які завдання він повинен вирішувати:

 • тільки дзвінки та повідомлення,
 • запуск ігор без підвисань,
 • фото та відеозйомка,
 • перегляд фільмів.

Без розуміння що Ви хочете від смартфона, є ймовірність що Ви виберете модель яка буде справлятися із завданнями, але не Вашими ...

2.1 Процесор

Процесор - це серце смартфона. Чим він сильніше, тим швидше буде працювати телефон. Тому якщо Ви прихильник роботи в професійних додатках або любите гри, то зупиніться на процесорі з максимальною потужністю серед бюджетників.

Процесори в бюджетних смартфонах
Процесори в бюджетних смартфонах

Потужний процесор вимагає більше енергії і швидше витрачає батарею.

Частота процесора оптимально повинна починатися від 1,3 МГЦ і вище.

2.2 Дисплей

Розмір дисплея і його якість відіграє велику роль для людей, які використовують смартфон для перегляду фільмів або читання. Чим більше діагональ телефону, тим якісніше дозвіл має бути.

Діагональ смартфонів
Діагональ смартфонів

Дисплей середніх розмірів в 5 дюймів краще брати з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 або HD 1280х720. Але не нижче - перегляд чогось на великої діагоналі з маленьким дозволом призведе до дискомфорту.

Для використання телефону в стандартному режимі досить діагоналі 3-4 дюйма.

2.3 Пам'ять

Пам'ять ділиться на два види: оперативна і основна.

Оперативна пам'ять призначена для поточних процесів в телефоні, роботи декількох додатків одночасно. Чим більше оперативної пам'яті, тим більше додатків можна запустити.

Бюджетні телефони з оперативною пам'яттю 1 ГБ не можете робити висновків - отримаєте апарат з розряду дзвінки / смс. Якщо система в смартфоні добре оптимізована, то 1 Гб пам'яті буде достатньо для комфортної роботи. Але виробники бюджетних смартфонів вкладають недостатньо сил для оптимізації ОС, тому орієнтуйтеся на 2Гб якщо дозволяє бюджет.

Основна пам'ять призначена для інформації користувача: файли, фото, відео та музика зберігаються в ній. Принцип «чим більше - тим краще» підійде для людей, які носять з собою всю свою медіатеку.

Якщо Ви переживаєте, що основний пам'яті в смартфоні буде недостатньо, то зверніть увагу чи підтримує смартфон установку карти пам'яті або micro SD. Карта пам'яті збільшує обсяг пам'яті телефону.

Карта пам'яті для смартфона
Карта пам'яті для смартфона

Вибирайте тільки якісну карту пам'яті з хорошою швидкістю читання. Не економте! В іншому випадку замість гарного Ви отримаєте повільний смартфон.

Деякі виробники поєднують слот для сім-карти і карти пам'яті. Тому якщо Вам необхідна підтримка двох сім-карт і micro SD, то перевірте кількість слотів в смартфоні.

2.4 Камера

Користувачам смартфонів, які вважають за краще якісне фото і відео, варто особливу увагу приділити камері смартфона. При цьому важливо не тільки велика кількість мегапікселів. Щоб дізнатися чи гарна камера в смартфоні, є два способи:

 1. Скористатися камерою смартфона.
 2. Подивитися або почитати огляди конкретної моделі.

Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser
Камера смартфона ASUS Zenfone 2 Laser

2.5 Батарея

Мінімальна тривалість автономної роботи пристрою це один день. Менше не має сенсу.

Тривалість роботи телефону без підзарядки залежить від експлуатації пристрою, його діагоналі, процесора і від ємності батареї.

Для бюджетного смартфона акумулятор ємністю 2000 мАг дозволить користуватися телефоном протягом 24 годин. При виборі батареї тут знову працює принцип «більше - значить краще». Ємність акумулятора обов'язково вказується в характеристиках девайса.

Ємність акумулятора смартфона
Ємність акумулятора смартфона

2.6 Виробник

Вибір виробника - справа смаку. Смартфони, які не мають торгової марки, купувати не варто: невідоме якість за витрачені гроші. А ось у перевірених виробників Ви можете вибрати смартфон, що підходить Вам по кишені.

Перевірені виробники смартфонів і їх бюджетні серії Компанія-виробник Серія Sony Sony Xperia M2 dual Sony Xperia XA Samsung Samsung Galaxy J2 Samsung Galaxy J5 Meizu Meizu M5 Meizu M3 Note Xiaomi Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi Note 4 Huawei Huawei Y6 Pro Asus Asus Zenfone 2 Lenovo Lenovo Vibe C2 Lenovo Vibe K5

Серед інших серій теж є бюджетні моделі. Тому якщо у Вас виникли сумніви або питання, то Ви можете задати їх нашим консультантам.

В даний час складно уявити життя людини без мобільних телефонів, вони міцно закріпили свої позиції. У зв'язку з цим важливо купити саме якісний мобільний телефон або смартфон, який буде служити вам протягом тривалого періоду часу. Зробити це в Одесі, як в іншому і в інших великих містах, зовсім не складно, але що робити, якщо Ви є дуже зайнятою людиною, і час на магазини у вас відсутній. В такому разі скористайтеся інтернетом!

Відзначимо, що в інтернет магазині «Mobile Planet» в Одесі кожен може зробити покупку мобільного телефону / смартфона будь-якої марки за помірними цінами, які підійдуть для людей, що володіють різним доходом і бажаннями. Тут пропонуються найбільш популярні на сьогоднішній день виробники і моделі тільки найвищої якості. При цьому важливим аспектом є невисока ціна! Звернемо вашу увагу, що всі мобільні телефони і смартфони в розглянутому магазині перевіряються і мають всі необхідні сертифікати.

Покупка мобільного телефону або смартфона вважається справою не простою, і, найчастіше в магазинах не можуть розповісти про всіх його функціях. Інтернет магазин «Mobile Planet» багато в чому спрощує зазначену задачу, так як вся інформація про обрані пристроях розташовується безпосередньо на сайті.

При цьому тут дається повна гарантія того, що стільниковий телефон / смартфон, який ви плануєте купити, володіє найвищою якістю. На сайті кожен може знайти контактну інформацію про магазин і в разі виникнення будь-якого питання, пов'язаного з роботою придбаного пристрою або питання, що стосується покупки. Менеджери компанії докладно роз'яснять всі запитання й поділяться необхідними рекомендаціями та порадами.

Кур'єрська служба виконує доставку по Одесі абсолютно безкоштовно, що є дуже вигідним і зручним. При цьому доставку здійснюють в найкоротші терміни. Можлива доставка і в інші регіони. До того ж, якщо Ви плануєте придбати зробити покупку смартфонів в розглянутому інтернет магазині, то при оформленні замовлення Ви можете вказати конкретне, зручне для вас, час доставки.

На закінчення хочеться відзначити, що покупка телефону в інтернет магазині «Mobile Planet» - це рішення людей, які цінують свій час і кошти, тому що ціни на вироби тут порадують кожного.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей