* Политика новости » Банки »

* *

Чоловік-Бик - жінка-Тигр сумісність

  1. Чоловік-Бик і жінка-Тигр - сумісність
  2. Чоловік-Бик і жінка-Тигр - сумісність в коханні
  3. Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Тигр

Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Тигра досить проблематична

Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Тигра досить проблематична. У подружжя настільки різний темперамент, що їм складно жити разом.

Консервативний і повільний чоловік-Бик надмірно зацікавлений у власній кар'єрі і матеріальному благополуччі. Він ніяк не може зрозуміти навіжений і темпераментний характер жінки-Тигра . Він терпіти не може істерик, нескінченних хвилювань через дрібниці, а перш за все в надлишку у жінки, народженої в рік Тигра. А та в свою чергу вважає свого чоловіка похмурим, передбачуваним і нецікавим.

Є велика ймовірність того, що чоловік-Бик втомиться від нескінченних капризів і «викрутасів» своєї половинки, а тієї набридне холодність і байдужість чоловіка. Але, якщо партнери щиро зацікавлені в збереженні відносин, то вони зможуть досягти гармонії. Адже, незважаючи на складності, подружжя взаємно доповнюють і збагачують один одного, сприяючи сталому розвитку.

Чоловік-Бик і жінка-Тигр - сумісність

Чоловік-Бик і жінка-Тигр сильні, але своєрідні знаки. Вони дуже різні, і з першого погляду кидаються в очі їх протиріччя. Обом доведеться дуже постаратися, щоб налагодити сімейне життя.

Романтичні стосунки між ними виникають практично відразу. Чоловік-Бик має слабкість до красивим і розумним жінкам, тому жінка-Тигр, що володіє привабливою зовнішністю і витонченими манерами, завжди привертає його увагу. Він і сам досить цікава людина, що володіє колосальним запасом терпіння. Однак, поряд з темпераментної жінкою-Тигром чоловік-Бик завжди буде здаватися надто врівноваженим. Але, він далеко не холодний, як здається, а просто не демонструє емоцій. Жінці-Тигру складно прийняти цей факт, так як для неї любов це ціла симфонія почуттів, а не тихе соло. Їй необхідні визнання в любові, обожнювання. Але, в цій парі існує більше розрахунку, ніж почуття. Жінка-Тигр оцінює чоловіків за надійність і стабільність. Саме тому вона і зав'язує відносини з чоловіком-Биком, який тільки одним своїм виглядом демонструє міць і захист. А чоловік-Бик шукає в своїй дружині живе і яскраве початок для отримання нових ідей. Але, щоб пара була щаслива, жінці-Тигру необхідно навчитися слухати свого чоловіка і довіряти йому, а чоловікові-Бику надати своїй партнерці більше свободи.

Чоловік, народжений в рік Бика дуже працьовитий і готовий на все, щоб зробити життя своїх улюбленої щасливою і матеріально забезпеченою. Він легко пробивається до своєї мети, збиваючи всі перепони на своєму шляху. Компанія, в якій він працює, швидко набирає свої оберти і стає конкурентоспроможною на ринку праці. У сім'ї, як і на роботі, чоловік-Бик теж вкладається по повній програмі. Він з радістю грає з дітьми, допомагає жінці по господарству і може робити по дому абсолютно все.

На відміну від чоловіка-Бика, що працює на благо сім'ї, жінка-Тигр вкладає гроші, сили і час тільки в себе. Вона вважає, що це найвигідніша інвестиція в майбутнє. Вона любить займатися спортом, отримує задоволення від нових дієт, регулярно відвідує салони краси. Вона володіє унікальною здатністю знаходити «своє місце» в будь-якій ситуації. Без роботи ця жінка не виявляється ніколи.

Конфлікти в даній парі трапляються коли чоловік-Бик, щоб довести свою перевагу, буде придушувати жінку-Тигра. Вона з цим не зможе змиритися. Чоловікові-Бику важливо навчитися визнавати свої помилки, а також прощати і розуміти свою партнерку. А жінці-Тигру, щоб гармонійно жити з таким чоловіком, потрібно стати дуже жіночною і навчитися просити поради у свого чоловіка. Подружжя по-різному бачать життя. Чоловік-Бик вважає, що все повинно бути раціонально і системно, а жінка-Тигр не звикла жити за правилами, тому не слухає приземлених рад свого обранця. Вихід з цієї ситуації полягає в компромісі: йому не слід занадто нав'язувати свою думку, а їй варто частіше прислухатися до того, що скаже друга половинка, оскільки істина зазвичай десь посередині.

Чоловік-Бик і жінка-Тигр мають дуже яскравий і сильний характер. Чоловік-Бик просто на відмінно вміє контролювати свої емоції. А завдяки впливу своєї дружини у нього розширюється горизонт світосприйняття, він навчається лояльності, гнучкості та здатності в різних життєвих ситуаціях, нехай навіть і не дуже хороших, знаходити що - то корисне для себе. Жінка-Тигр не тільки привносить гармонію в душу чоловіка-Бика, а й сприяє тому, щоб він придбав нові звички і навички, зміг більш тонко відчути світ. Чоловік-Бик дуже сильний, витривалий і має вольовим характером. Він усвідомлює свій потенціал, даний йому від народження, і намагається гармонізувати себе, навчитися управляти своєю поведінкою. А жінка-Тигр допоможе своєму чоловікові отримати від життя більше радості і приємних моментів, вона буде надихати його на нові проекти та ідеї.

Для жінки-Тигра, чоловік-Бик стає надійною опорою і основою. На нього завжди можна покластися і будь-яка жінка, яка перебуває поруч з ним буде відчувати себе в безпеці. Також він володіє не тільки організаторськими, але і господарськими здібностями. Тому він легко може налагодити побут, який так необхідний жінці-Тигру, яка хоч і цінує сім'ю і шлюб, але прагне до кар'єрного росту та незалежності. Жінка-Тигр рідко стає домогосподаркою. Їй необхідно самостійно реалізувати свої мрії, продемонструвати світові свої творчі таланти. А завдяки своєму чоловікові вона вчиться витривалості і стійкості в будь-яких життєвих перипетіях.

Жінка-Тигр - це, по суті, кішка, яка любить гуляти сама по собі, і це теж вносить в сім'ю якусь дисгармонію. Вона любить свободу, і може рідко з'являтися вдома, відповідно викликаючи моторошну ревнощі у свого чоловіка. Але, коли в родині з'являються діти, вони гармонізують цю ситуацію. Жінка-Тигр дуже любить дітей і стає чудовою матір'ю для своїх «тигренят». А щоб жінку, народжену в рік Тигр не заїв побут , Частіше виїжджайте за місто, вирушайте хоч в невелику подорож. Це її освіжить і принесе багато приємних моментів в сімейне життя.

Щоб в сім'ї завжди панувала гармонія, жінці-Тигру необхідно дозволити чоловікові-Бику бути главою сім'ї. А чоловікові-Бику треба прийняти той факт, що жінку-Тигра не можна прив'язувати до кухонній плиті і раковині. Їй не можна забороняти мріяти і захоплюватися творчістю, інакше вона з граціозною тигриці перетвориться в драну кішку, яка нікому не буде потрібна.

Чоловік-Бик і жінка-Тигр - сумісність в коханні

У сексуальній сфері чоловік-Бик і жінка-Тигр будуть частенько зазнавати труднощів, викликані тим, що обидва будуть намагатися довести свою перевагу, і зайняти лідируюче становище. Як тільки вони зможуть забути про необхідність що-небудь доводити своєму коханому, все налагодиться. Чоловік-Бик і жінка-Тигр - обидва пристрасні й темпераментні партнери, і в інтимній близькості шукають більше фізичного, ніж духовної насолоди.

Обидва цінують сімейні відносини і шанують традиції, тому зрад в даній сім'ї практично не буває.

Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Тигр

Сімейний союз чоловіка-Бика і жінки-Тигра неоднозначний. У будь-якій парі періодично виникають сварки і тут потрібно проявити розуміння по відношенню один до одного. Там є велика любов, там будь-які негаразди і труднощі по плечу.

Щоб збільшити сумісність, необхідно знайти спільне хобі. Сумісність буде висока доти, поки подружжя будуть дивитися в одну сторону. Якщо хтось вирішив, що його життя може бути цікавіше, а це найчастіше жінка-Тигр, то в шлюбі настає чорна смуга. Східний гороскоп радить якомога більше часу проводити разом. Звичайно, не обов'язково бути разом все 24 години, але можна взяти за правило спільні суботні прогулянки або п'ятничні вечері в ресторані. У жінки-Тигра завжди багато захоплень і вона з легкістю може знайти те, що сподобається і її чоловікові. Наприклад, можна разом зайнятися вивченням іноземних мов, подорожувати, займатися вирощуванням полуниці на дачі, відвідувати кулінарні майстер-класи і т.д. Придумуйте, як урізноманітнити своє життя, адже це дуже легко. Жінці-Тигру, щоб бути щасливою, необхідна часта зміна вражень. Тому, як тільки відчуєте, що рутина заїла, відразу ж вирушайте в подорож. Навіть коротка поїздка допоможе освіжити почуття і навіє спогади про ваших перших зустрічах.

Також, щоб сімейний союз чоловіка-Бика і жінки-Тигра був довгим і щасливим, їм необхідно навчитися проявляти повагу один до одного і перестати з'ясовувати хто з них головніший і правіше. Тигр в цій парі, як жінка повинна цінувати свого чоловіка Бика за те, що він робить для сім'ї. Тоді він буде намагатися ще більше. Він зможе заробляти багато грошей і побудувати блискучу кар'єру лише за умови, що в родині у нього буде панувати гармонія. А чоловікові-Бику слід частіше захоплюватися своєю коханою і її талантами, більше говорити про любов. Їй дуже важливо знати, що її люблять. Тоді вона буде відчувати себе потрібною і бажаною, і перестане влаштовувати сцени ревнощів і викликати скандали.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей