* Политика новости » Банки »

* *

Бізнес-план брокерської компанії

 1. Брокерські контори це ...
 2. Як я знайшов ідеальний бізнес-план
 3. Міжнародна брокерська компанія
 4. Трохи корисної інформації та коротка презентація бізнес-плану брокерської компанії:
 5. фінансова сторона
 6. устаткування
 7. Рід діяльності
 8. перспективи

Увага! Безкоштовний бізнес-план, пропонований для скачування нижче, є зразковим. Бізнес-план, найкращим чином відповідає умовам вашого бізнесу, необхідно створювати за допомогою фахівців.

Розповідає професійний брокер, а нині успішний приватний підприємець з Санкт-Петербурга, Відонов Дмитро, власник брокерської компанії. Дмитро довгий час займався ремеслом брокера, а потім розширив свій бізнес. Він орендував офіс в офісному центрі, і найняв на роботу трьох брокерів і одного фінансиста. Сам Дмитро займається залученням клієнтів, і здійснює розробку стратегії компанії. Лише за перший рік роботи його брокерська компанія змогла принести 70% прибутку своїм клієнтам, і потроїла початкове число клієнтів.

Брокерські контори це ...

Вступ. Як я зважився робити гроші в великих масштабах

Робити гроші з повітря - справжнє мистецтво. І в цьому полягає робота хорошого біржового брокера. Я почав займатися роботою брокера відразу після того, як закінчив інститут.

Не можу сказати, що робота відразу пішла добре. У мене вистачало провалів, і нерідко я прогорав цілком, але поступово успіх прийшов.

До 35 років я досить успішний, і заробляю пристойні гроші, не виходячи з дому. Але, як відомо, грошей не буває багато. Я вперся в стелю, і вже не міг заробляти більше, у мене банально не вистачало власних вільних коштів.

І тоді я зважився відкрити власну брокерську контору. За роки успішної роботи я зібрав достатню суму, щоб оплатити офіс, закупити необхідне обладнання і підключити швидкісний і стабільний інтернет.

Треба сказати, що мені пощастило, так як я досить швидко знайшов однодумців, професійних брокерів, які також прагнули заробляти більше грошей, і допомагати заробляти своїм клієнтам.

Оскільки проблем з досвідом роботи і початковим капіталом не було, можна було приступати до реалізації своєї задумки, але у нас не було толкового плану дій, а без нього почати активні дії вельми ризиковано.

Як я знайшов ідеальний бізнес-план

Я точно знав усі тонкощі роботи брокера, але у мене не було досвіду з відкриття власної компанії.

Зокрема, я не знав відповідей на наступні питання:

 • Скільки знадобиться грошей для оренди офісу і закупівлі обладнання ?;
 • Скільки людей доведеться найняти для нормального функціонування офісу ?;
 • Як залучати нову клієнтуру ?;
 • Як не порушити закон при веденні бізнесу?

На всі ці питання повинен був відповісти бізнес-план, якого у мене не було. Я не страждаю довірливістю, і розумію, що без якісного бізнес-плану годі й починати власну справу. Краще купити шампанського на стартовий капітал, ніж починати власну справу без нормального бізнес-плану.

Послуги грамотного фінансиста коштують дорого, а я не звик викидати грошей на вітер. На щастя, один з партнерів, підказав мені чудовий сайт, на якому можна скачати бізнес-план.

Коштує він не дорого, і при цьому це не сміття, яким засмічений весь Інтернет. Це цілком придатний до використання бізнес-план.

Єдино, його необхідно трохи допрацювати і підігнати під свої умови. Це ми і зробили з компаньйонами за пару вечорів. Таким чином, ми отримали ідеальний бізнес-план за смішні гроші, і змогли почати власний проект.

Міжнародна брокерська компанія

Міжнародна брокерська компанія

Трохи корисної інформації та коротка презентація бізнес-плану брокерської компанії:

Структура брокерської компанії в бізнес-плані

Брокерська компанія - це установа, що займається брокерським обслуговуванням на фінансовому ринку.

Брокерська діяльність має на увазі здійснення операцій з цінними паперами на користь клієнта за договором комісії або договору доручення. Здійснювати брокерську діяльність можна тільки при наявності ліцензії.

Тому ті, хто хочуть відкрити брокерську компанію, в першу чергу, повинні подбати про отримання ліцензії на брокерську діяльність, укласти договір про ведення агентської діяльності з керуючою компанією і отримати від неї довіреність.

Крім того, починаючи «брокерське справу», необхідно зареєструватися в якості агента в реєстрі ПІФів.

фінансова сторона

На всі заходи, які необхідні для старту брокерської компанії, знадобиться не менше 5 000 000 рублів - наявність такого капіталу є головною умовою для отримання ліцензії брокера.

Відкриття ж самого агентства обійдеться ще в 3 000 000 рублів.

Для організації брокерської компанії буде потрібно невеликий офіс, розрахований на 2-3 співробітника, телефонна лінія і вихід в інтернет.

Де буде розташовуватися офіс, в принципі, не так важливо, головне, щоб приміщення було орендовано, а викуплено, адже за Законом агентську бюро не має права переїжджати.

Площа офісу повинна становити не менше 100 кв.м. Одноразова покупка такого приміщення обійдеться в 1 500 000 рублів.

Крім придбання ліцензії і викупу офісу, грошові кошти підуть на:

 • покупку устаткування;
 • створення сайту, хостинг, придбання необхідних скриптів;
 • постійну рекламну кампанію;
 • зарплату персоналу;
 • податки.

устаткування

Перелік обладнання для брокерської компанії дуже коротким. Для здійснення брокерської діяльності знадобиться тільки телефон і комп'ютер. Зрозуміло, оргтехніка повинна бути якісною і високоефективною.

Рід діяльності

Для конкурентоспроможності в планах розвитку молодої брокерської компанії має бути враховано надання таких послуг:

 • фінансовий і управлінський консалтинг;
 • маркетинг;
 • аудит;
 • PR і реклама;
 • оцінка;
 • персонал (розвиток, підбір);
 • інформаційні технології;
 • юридичні послуги;
 • освітня діяльність.

Таблиця №1. Потенціал споживачів послуг брокерських компаній в Росії

Взаємодія з клієнтами може здійснюватися кількома способами:

 • виконання робіт і проектів для клієнта;
 • проведення тренінгів та семінарів;
 • розробка методик та продуктів.

Керівник брокерської контори повинен спочатку визначитися з варіантом розвитку своєї компанії:

 • надавати консультації замовникам, які не співпрацюючи при цьому з банками безпосередньо;
 • укласти договір про співпрацю з надійним банком і надавати послуги під його брендом.

Другий варіант є кращим, оскільки в даному випадку власник брокерської компанії отримає більший прибуток завдяки репутації банку. Крім того, розширюється спектр послуг для замовника - так клієнт може додатково оформити квитки, отримати або передати гроші тощо.

Крім того, розширюється спектр послуг для замовника - так клієнт може додатково оформити квитки, отримати або передати гроші тощо

Таблиця №2. Приріст учасників фінансового ринку в Росії

перспективи

Загальна сума, необхідна для реалізації проекту, складе 9 700 000 рублей. При правильній тактиці ведення бізнесу вже з другого місяця підприємство досягне точки беззбитковості. А вже через рік сума доходів від діяльності брокерської компанії складе понад 500 000 рублів.

Завантажити безкоштовний і приблизний бізнес-план:

Скільки людей доведеться найняти для нормального функціонування офісу ?
Як залучати нову клієнтуру ?
Як не порушити закон при веденні бізнесу?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей