* Политика новости » Банки »

* *

«Батьків хаус»

Скандал з «справою перекладачів» відкрив один з джерел для збагачення глави управління судового департаменту при Верховному суді РФ по Москві пана В'ячеслава Ліпезіна, якого підозрюють в розкраданні з бюджету понад 300 млн. Рублів за допомогою шахрайської схеми . Слідство триває, але головне питання залишається без відповіді - де гроші? Понад 300 мільйонів рублів не могли зникнути без сліду. По суті, ці гроші, вірніше їх місцезнаходження, одна з головних доказів обвинувачення проти Ліпезіна.

У пресу не потрапили результати обшуку на розкішній квартирі суддівського чиновника. Вдома у Ліпезіна, на відміну від квартири сахалінського губернатора Хорошавина, не було знайдено покладів готівки, дорогих ювелірних виробів і діамантів в промислових масштабах. Можна подумати, що заарештований був людиною на зразок легендарного Юрія Дєточкіна, і все віддавав до дитячих будинків. Але давайте поглянемо на це питання ширше. Хто б міг повірити, що проблеми Судового департаменту Москви вичерпуються шахрайством з оплатою послуг перекладачів? Посада Ліпезіна передбачала досить широкі повноваження, він 10 років опікував всіх суддів в Москві.

Довідка №1

«Відповідно до федеральним законом« Про судовий департаменті ... »Управління здійснює підбір кандидатів на посади федеральних і світових суддів у межах своєї компетенції; забезпечує суди матеріально-технічними, транспортними засобами; ... організовує будівництво будівель, а також ремонт і технічне оснащення будівель і приміщень районних судів; забезпечує матеріальне і соціальне, медичне обслуговування і санаторно-курортне лікування суддів районних судів і світових суддів, в тому числі перебувають у відставці; забезпечує роботу екзаменаційної комісії при Кваліфікаційної колегії суддів по прийому кваліфікаційного іспиту на посаду судді ... »

Якщо тільки на послуги перекладачів Управлінням було витрачено сотні мільйонів рублів: в 2012 році - 256 млн руб., В 2013 - 253 млн руб., В 2014 році - 322 млн руб., То загальна «ціна питання» може більше, набагато більше, не мільйони, а скоріше, мільярди рублів.

«Ігор, скажи, що від мене»

Першим в списку володіють таємницею «золотого ключика» від судових мільярдів значиться один давній знайомий В'ячеслава Ліпезіна - Ігор Олександрович Борисенко. Його номер у телефоні Ліпезіна відразу привернув увагу слідчих. Справа в тому, що Борисенко, особистість в деякій мірі, легендарна .

Після того, як в 2011 році назад стали відомі скандальні і відверто шокуючі подробиці біографії, цей «вирішувала» був з ганьбою звільнений з Верховного Суду РФ. Пізно і нерозумно було починати життя з чистого особи, тим більше, якщо вона така красива. Ігор Борисенко опустився на рівень нижче, влаштувавшись в судовому департаменті Москви. Був делегатом Ліпезіна по районним судам в столиці, формулювання стандартна: «Ігор, скажи, що від мене». Співпраця була взаємовигідною, зокрема стараннями Борисенко, при купівлі ювелірних виробів фірм GRAFF і Chopard і інших предметів розкоші, наприклад, ексклюзивних курток зі шкіри алігатора за 1 700 000 рублів, для В'ячеслава Ліпезіна в ТД «Москва» на Кутузовському проспекті існувала спецскідка в 70 %.

Цікавий збіг, В'ячеслав Ліпезін далеко не перший товариш Ігоря Борисенка, який опинився у в'язниці. Вже рік в СІЗО «Лефортово» сумує обвинувачений за ст. 159 ч.4 (шахрайство у великих розмірах) ще один близький друг Борисенко, Качур Віталій Іванович, рейдерське захоплення будівлі в центрі Москви для якого закінчився невдало .

Довідка №2

У столиці багато структур, які займаються «переведення в готівку». Ринок є ринок, кожен може вибрати виходячи зі своїх потреб. Є дрібні структури, що працюють з невеликим обсягами, але вони беруть високу комісію. На іншому полюсі - великі комерційні банки, навіть банківські групи, що спеціалізуються на обналу, у них в завжди доступні величезні суми ( «так хоч мільярд») і низька комісія, але є один недолік - не факт, що інформація про нехороших угодах залишиться без уваги компетентних органів. Так що вибрати «золоту середину» потенційному корупціонера і шахраєві не так вже й просто.

«Кроссінвестбанк» - послуги для особливих клієнтів

Фокус в тому, у Борисенко був в Москві надійний канал по легалізації коштів сумнівного походження. Багато років Борисенко взяв під контроль молодого банкіра Айрапетян Батькова Едіковіча, голови ради директорів «Кроссінвестбанк», а що належить останньому експедиційна фірма «Юнайтед карго солюшнс» через «фірми-одноденки» фальсифікувала звітність для ухилення від податків. У травні 2009 року, співробітники відділу податкових злочинів ЮЗАО м Москви, нагрянувши в «Юнайтед карго солюшнс» і вилучили 36 печаток фірм-одноденок. Тільки щоб зам'яти кримінальну справу навколо «Кроссінвестбанк» і уникнути відкликання банківської ліцензії, Айрапетян заплатив 500.000 доларів.

000 доларів

Після цього, Айрапетяну доводилося не раз виконувати доручення Ігоря Борисенка, відступаючи від норм закону
На вигляд «Кроссінвестбанк» - середній банк, в Москві, мабуть, таких пару сотень набереться, Папин Айрапетян володіє в ньому невеликою часткою через ТОВ «Батьків Хаус». «Банк орієнтований на реальний сектор економіки. Активно займається кредитуванням юридичних та фізичних осіб »- так написано на сайті кредитної організації. Переважна більшість клієнтів звичайнісінькі юридичні та фізичні особи, які нічого не підозрюють про секретні операції його голови ради директорів.
Стараннями Айрапетян і Борисенко, «Кроссінвестбанк» за пару років став чимось на зразок системоутворюючого банку для корумпованих суддів в Москві. «Закритий клуб», який надавав фінансові послуги, не привертаючи до себе уваги, а невелика кількість таємних клієнтів, яких приводив Борисенко, компенсувалося серйозними оборотами.
Як завжди, будь-яку схему, навіть ідеальну з точки зору розуму, гублять людські слабкості. Під впливом «старших товаришів», у яких давно зірвало голову від власної безкарності, молодий фінансист Папин Едіковіч відчув всі плюси подвійного життя. З одного боку - нагороди від професійного співтовариства, вілла на Рубльовці, дружина-кіноактриса Ксенія Князева, інші елементи матеріального благополуччя, а з іншого - статус особистого фінансового довірителя «серйозних людей», який давав автоматичне відпущення всіх гріхів (в розумних межах, звичайно) .

Про подвійну життя Батькова Едіковіча мало хто знав   «Зоряна хвороба» швидко трансформувалася в кримінальні справи по тяжких злочинах - для виконання брудної роботи банкір обзавівся невеликою командою «відморозків» на чолі з неодноразово судимим Олегом Чепрасова
Про подвійну життя Батькова Едіковіча мало хто знав
«Зоряна хвороба» швидко трансформувалася в кримінальні справи по тяжких злочинах - для виконання брудної роботи банкір обзавівся невеликою командою «відморозків» на чолі з неодноразово судимим Олегом Чепрасова. Коли в 2012 році професійне співтовариство вручав татів Айрапетяну приз Громадської Премії «Менеджер року в банківській сфері» (номінація «Золотий фонд»), журі конкурсу на чолі з Сергієм Степашиним і не знало, що в відношенні Айрапетян вже рік розслідуються кримінальні справи №.249486 і № 248361. Звичайно, бізнес у нас в Росії часто піддається необгрунтованим переслідуванням з боку правоохоронних органів, але захисники ліберальних свобод навряд чи підозрюють, що банкір проходив підозрюваним за статтями ст. 162 ч.2 та ст. 167, для непосвячених - «розбій вчинений групою осіб» і «підпал». Але все йому сходить з рук, занадто важливим «справою» зайнятий глава «Кроссінвестбанка».
Несподіваний арешт В'ячеслава Ліпезіна залишив без «куратора» багаторічну схему по легалізації злочинних доходів представників судової системи в Москві, а також деяких високопоставлених співробітників МВС. Втім, схоже, обслуговуються в «Кроссінвестбанке» та інші «государеві люди». Як було відмічено, Папин Айрапетян пересувається по столиці на Toyota Land Сruiser (держномер С381 ЄК 750) в кольорах МНС.

Татів Айрапетян пересувається по столиці на Toyota Land Сruiser (держномер С381 ЄК 750) в кольорах МНС   Довідка №3   У 2007-2008 році, коли московські пробки стали серйозним лихом, з'явилася цікава практика, бізнесмени стали укладати з Позавідомчої охороною МВС РФ договір, за яким вони купували розкішну машину, ставили її на баланс госструтури і їздили з охороною, як спецтранспорт
Татів Айрапетян пересувається по столиці на Toyota Land Сruiser (держномер С381 ЄК 750) в кольорах МНС
Довідка №3
У 2007-2008 році, коли московські пробки стали серйозним лихом, з'явилася цікава практика, бізнесмени стали укладати з Позавідомчої охороною МВС РФ договір, за яким вони купували розкішну машину, ставили її на баланс госструтури і їздили з охороною, як спецтранспорт. Так в Москві з'явилися «пожежники» на Porsche Panamera і «менти» на Lamborghini Aventador. Але після реформи поліції, проведеної президентом Дмитром Медведєвим, такі угоди потрапили під заборону.
За існуючим в 2014 році «розкладами», подібна послуга не може коштувати дешевше $ 50 000 в рік, але справа не в грошах, сьогодні мало хто захоче так ризикувати навіть за $ 75 000. Але мабуть, татів Айрапетяну все ж вдалося зробити вигідну пропозицію з фінансового обслуговування в «Кроссінвестбанке» екс-керівнику МНС по м Москві генерал-полковнику Олександру Єлисєєву, який 6 квітня 2015 року було несподівано звільнений з посади указом Президента РФ Володимира Путіна. Все-таки, як багато дивовижних відкриттів ще зберігають депозитарії та рахунки скромного «Кроссінвестбанка»!

Перша публікація - блог А.Трушкова

Слідство триває, але головне питання залишається без відповіді - де гроші?
Хто б міг повірити, що проблеми Судового департаменту Москви вичерпуються шахрайством з оплатою послуг перекладачів?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей