* Политика новости » Банки »

* *

Карта Альфа банку World of Tanks: умови, оформлення, бонуси

 1. Переваги для користувачів
 2. Умови обслуговування картки World of Tanks від Альфа банку
 3. Де і як оформити карту
 4. Активація / реєстрація бонусної картки World of Tanks або World of Tanks Blitz
 5. Як накопичити золото
 6. курс нарахування
 7. обмеження
 8. Перевірка залишку золота
 9. Як витратити золото
 10. Як перереєструвати карту
 11. Що робити при втраті карти
 12. Додаткові можливості
 13. пропозиції конкурентів

Пластикова карта Альфа Банку World of Tanks розроблена спеціально для геймерів, які не можуть уявити свого життя без ігор Wargaming. За допомогою пластику користувач може отримувати цінне золото, здійснюючи тільки звичні щоденні покупки.

World of Tanks - одна з найпопулярніших онлайн-ігор, в якій користувач може доторкнутися до історії і виграти не одну битву, а кешбек сервіси стали відмінним способом отримувати від компаній повернення частини вартості покупок. Щоб поєднати ці сучасні тренди, була випущена карта Альфа банку World of Tanks.Кліент компанії отримує від усіх своїх витрат з використанням пластику Goldback - повернення частини вартості покупок ігровим золотом.

Переваги для користувачів

Безумовно, для геймерів, які не можуть уявити свого життя без гри в танки, фінансовий інструмент стане відмінним рішенням. Переваги банківського продукту для таких клієнтів:

 • відшкодування витрат на всі покупки і оплату послуг до 8,5% у вигляді золота на ігровий рахунок;
 • підтримка всіх популярних сервісів безконтактних платежів;
 • участь в акції і знижки преміум-магазину;
 • подарунок на використання преміум-аккаунта протягом 30 днів після зарахування першого золота;
 • смс-інформування без додаткових платежів;
 • зарахування коштів з пластика інших банків - безкоштовно;
 • невисока вартість річного обслуговування;
 • додаткові бонуси в грі за регулярне використання пластикової карти;
 • дизайн платіжного інструменту на вибір;
 • разом з пластиком клієнт отримує пакет банківських послуг для вирішення більшості фінансових завдань і доступ в інтернет банкінг «Альфа-клік».

Важливо! При виборі карти World Black Edition додатково надаються підвищені ставки по депозитах, пільгові умови конвертації валют, а також єдина для.

При виборі карти World Black Edition додатково надаються підвищені ставки по депозитах, пільгові умови конвертації валют, а також єдина для

Мал. 1. Знак Преміум аккаунта на 30 днів

Відеоогляд пластикової банківської картки від Альфа Банку World of Tanks

Умови обслуговування картки World of Tanks від Альфа банку

На обслуговування платіжного інструменту World of Tanks в банку діють окремі умови:

 • новим клієнтам пластик доступний тільки з придбанням комплексного пакету банківських послуг;
 • користуватися платіжним інструментом можна для оплати покупок, проведення регулярних платежів, зняття грошей як в Росії, так і за кордоном;
 • поповнення доступно з розрахункових рахунків і карт інших банків, а також готівкою через Альфа каси та інші фінансові компанії;
 • при активному використанні пластику і входять в пакет сервісів використання обраного комплексу послуг можна зробити безкоштовним;
 • клієнт може вибрати рівень Standard або World Black Edition.

Мал. 2. Простий дизайн карти

Таблиця 1. Тарифи на обслуговування

ХарактеристикаStandardWorld Black Edition

Платіжна система MasterCard Рівень пластика Standard World Випуск картки Безкоштовно Річне обслуговування 490 руб. 3 990 руб. Оплата товарів та послуг Не тарифікується Пакети послуг, вартість на рік Економ 959 руб. Чи не надається Оптимум 1 929 руб. Комфорт 5 099 руб. Максимум + - 3 000 руб.

Завантажити повні умови участі в програмі .

Де і як оформити карту

Оформити картку від Альфа банку World of Tanks може фізична особа старше 18 років при пред'явленні паспорта або документа, що його замінює. Для замовлення картки клієнту пропонується:

 • заповнити анкету на сайті банку;
 • оформити онлайн-заявку на спеціалізованому ресурсі Wargaming;
 • звернутися до відділення банку для замовлення пластика.

Увага! При електронному замовленні можливо як самостійне отримання платіжного засобу в офісі Альфа, так і доставка додому кур'єром.

При електронному замовленні можливо як самостійне отримання платіжного засобу в офісі Альфа, так і доставка додому кур'єром

Мал. 3. Карта в руці

Активація / реєстрація бонусної картки World of Tanks або World of Tanks Blitz

Після отримання пластикової карти на руки клієнту необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті гри, це потрібно для прив'язки аккаунта і подальшого нарахування Goldback, а також покладених бонусів.

Як активувати:

 1. Перейти в спеціальний розділ на сайті гри .
 2. Вибрати гру, до якої буде виконана прив'язка пластика.
 3. Внести в полі, що з'явилося індивідуальний 12-значний код, вказаний під ім'ям власника на платіжному засобі.
 4. Прийняти правила участі в програмі і натиснути кнопку «Продовжити».
 5. Якщо всі дані внесені вірно, платіжний засіб буде прив'язане до аккаунту і клієнт зможе користуватися всіма перевагами програми.

Увага! Клієнт може замовити пластик World of Tanks і прив'язати його до будь-якої з ігор або випустити спеціальну карту World of Tanks Blitz або Warships на вибір.

Клієнт може замовити пластик World of Tanks і прив'язати його до будь-якої з ігор або випустити спеціальну карту World of Tanks Blitz або Warships на вибір

Мал. 4. Прив'язка пластика до аккаунту

Як накопичити золото

Goldback нараховується держателю пластика на ігровий аккаунт після активації і прив'язки карти. Отримати золото можна за всі операції з оплати товарів і послуг з використанням платіжного засобу в термінальній мережі, в тому числі віртуальної.

Також власник пластика від Альфа Банк отримує додаткові 5% від вартості покупок в Преміум магазині і дію Goldback на такі витрати за умови вибору способу оплати «карта Wargaming».

курс нарахування

За кожні витрачені 100 рублів з карткового рахунку гравець отримує 6 одиниць золота за стандартними умовами. При досягненні суми витрат в 20 000 руб. курс підвищується і в акаунт надходить по 8,5 золота за 100 руб.

обмеження

За нарахування Goldback встановлені обмеження на ряд операцій, серед них:

 • переклади фізичним і юридичним особам;
 • покупка лотерейних квитків, оплата ігор в казино;
 • отримання готівки в банкоматі;
 • оплата товарів і послуг в комерційних цілях, в тому числі купівлі, вчинені в METRO Cash & Carry і SELGROS Cash & Carry;
 • поповнення електронних гаманців як власних, так і належать третім особам;
 • операції взаємодії з фінансовими установами (поповнення депозитів, погашення кредитів, купівля облігацій і т. п.);
 • участь в пайових фондах
 • платежі за рекламні послуги;
 • операції, проведені за допомогою додатків «Альфа-клік» і «Альфа-Мобайл» без введення карткових даних.

Увага! За відгуками багатьох користувачів, є труднощі з правильним розрахунком належного золота. Щоб напевно отримати нарахування, слід здійснювати платежі від імені фізичної особи, а при онлайн-оплатах контролювати, куди переводяться гроші, і обов'язково використовувати методи з введенням даних пластика, через спеціальні розділи оплати товарів і послуг.

Перевірка залишку золота

Надходять отримані ігрові гроші на рахунок на початку місяця, наступного за звітним, і підсумовуються з тими, які були зароблені в грі. Всі нарахування золота користувач може перевірити в своєму акаунті на сайті гри танки-1 або альтернативних версій, там же буде відображатися інформація про операції, за якими воно вироблено.

Всі нарахування золота користувач може перевірити в своєму акаунті на сайті гри танки-1 або альтернативних версій, там же буде відображатися інформація про операції, за якими воно вироблено

Мал. 5. Калькулятор нарахування золота на сайті Альфа Банку

Як витратити золото

Отримане за операції з використанням карти Альфа банку World of Tanks золото можна витрачати в десктопних версіях ігор видавця Wargaming. За Голду можна купувати:

 • преміум аккаунт;
 • техніку високого класу;
 • окремі категорії обладнання та снарядів;
 • наймати і навчати екіпаж;
 • збільшувати казарму і ангар для зберігання техніки.

Витрачати можна накопичене золото, яке було нараховано за всі операції попередніх місяців. За витрачені в поточному місяці гроші нарахування відбудеться не раніше наступного періоду. Якщо потреба у валюті термінового характеру, її можна придбати в преміум магазині за допомогою карти і отримати додаткові 10% до суми придбання (акція діє до 30.06.2018г.), А також всі належні бонуси на ігровий рахунок разом із зарахуванням за повсякденні покупки.

), А також всі належні бонуси на ігровий рахунок разом із зарахуванням за повсякденні покупки

Мал. 6. Калькулятор золота на сайті Wargaming.ru

Як перереєструвати карту

Одна карта може бути прив'язана тільки до одного аккаунту гри. При цьому якщо замовлення пластика проводився через сервіси Альфа Банку, то виконати реєстрацію платіжного засобу в акаунті потрібно в ручному режимі. Якщо ж пластик замовлявся держателем на ігрових порталах, то вона буде прив'язана до того аккаунту, з якого відбувався замовлення. При цьому гравцеві доступно право 10 разів перереєструвати карту.

Увага! Нараховане золото буде доступно на тому акаунті гравця, до якого була прив'язка в момент проведення операції.

Що робити при втраті карти

У разі втрати платіжної картки, щоб уникнути несанкціонованого витрати коштів клієнту необхідно заблокувати пластик, зателефонувавши за номером телефону гарячої лінії банку 8-800-200-00-00. Після блокування втраченої банківської картки клієнту для продовження використання привілеїв продукту пропонується замовити її перевипуск за 290 руб.

Новий пластик потрібно прив'язати в акаунті гри, також вказавши 12 цифр особистого коду, зазначеного під ім'ям власника.

Додаткові можливості

Кожен учасник програми отримує додаткові можливості при використанні карти Альфа Банк World of Tanks.

Кожен учасник програми отримує додаткові можливості при використанні карти Альфа Банк World of Tanks

Мал. 7. Додаткові можливості

При досягненні обороту в 30 000 руб. в місяць клієнт може розраховувати на:

 • 9 особистих резервів, які дають 50% до бойового досвіду на 2 години;
 • + 200% до досвіду екіпажу, також на 2 години, в межах 9 резервів;
 • на 2 години 9 особистих резервів з нарахуванням + 300% до вільного досвіду.

Також при першому зарахуванні золота на ігровий аккаунт одночасно з цим встановлюється преміум доступ.

пропозиції конкурентів

Бонуси на ігровий рахунок в іграх Wargaming з банківських установ пропонує тільки Альфабанк.

Бонуси на ігровий рахунок в іграх Wargaming з банківських установ пропонує тільки Альфабанк

Мал. 8. Преміум карта World of Tanks

Також отримати золото і преміальні подарунки можна, використовуючи 2 онлайн-ресурсу mnogo.ru або wgcashback.ru.

Таблиця 2. Порівняння умов бонусних програм для WoT

УмоваКартаWorld of TanksБАГАТО.ruWGcashback.ru

Наявність пластикової карти Так, дебетова платіжна MasterCard Так (віртуальна, реальна за бажанням клієнта), може використовуватися як бонусна або платіжна від банку Відкриття Немає Умови нарахування бонусів До 8,5 одиниць золота за 100 руб. Отримані бонуси можна витрачати на покупки в грі. Вартість встановлюється на конкретний товар в бонусних балах Встановлюється індивідуально магазином-партнером програми (в деяких випадках сума бонусу в 2 рази перевищує номінальну вартість покупки) Де діє Скрізь при оплаті картою Альфа банку У переліку партнерів компанії на сайті В обмеженому переліку магазинів, при переході через сайт проекту Як використовувати Золото нараховується за всі сплачені по карті покупки і відразу потрапляє на аккаунт гравця, до якого вона прив'язана Бонус за покупки нараховується на спеціальний рахунок учасника прог Рамі, після чого може бути витрачений на сайті mnogo.ru для покупок в грі За все покупки, здійснені за допомогою інтернет-порталу програми, клієнт отримує золото на свій ігровий аккаунт

Отримати золото в грі World of Tanks і її версіях самостійно дуже складно, при цьому найкраща ігрова техніка доступна тільки при оплаті ім. Щоб зробити бажану покупку, доводиться переводити реальні гроші в ігрову валюту. Альфа банк пропонує своїм клієнтам уникнути таких витрат і отримувати золото для свого хобі за повсякденні життєві покупки.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей