* Политика новости » Банки »

* *

Як стати багатою - секрети багатства

Хочете стати багатою Хочете стати багатою? Ви дійсно цього хочете? Наскільки багатою?

Чи готові заради цього змусити себе робити те, що робити не хочеться, щоб прийти туди, куди дуже хочеться прийти? Взяти на себе відповідальність за свої рішення і кроки? І чи готові ви скрупульозно рахувати свої гроші?

Жити, щоб працювати?

Так на то воно і багатство, щоб копійки не брати до уваги! - скажете ви. Так, але щоб стати багатою, потрібні гроші. Якщо їх не збирати, не економити, не вчитися правильно розпоряджатися грошима, навички, як це робити, самі по собі не з'являться.

Але економити зовсім не означає відмовитися від життєвих радощів і працювати-працювати-працювати. Припустимо, я перестану пити каву, відпочивати 5 хвилин на годину, відпочивати після роботи, проводити час з близькими людьми.

Не кажучи вже про те, що це не ефективно, тому що знижується мотивація, працездатність, здоров'я, настрій і багато іншого, максимум, який я можу заощадити - вісім годин.

Якщо брати по вісім годин робочий день і сон, і не залишати часу більше ні на що, то в цьому гіпотетичному прикладі я змогла подовжити час моєї роботи в ДВА рази. А дохід мільйонера більше мого в ТИСЯЧУ раз. Відчуваєте різницю в масштабі? Тим часом більшість мільйонерів особливо цінують у своєму житті тихі вечора за вечерею в колі сім'ї, спілкування з близькими людьми і друзями, і зовсім не працюють у поті чола на знос по шістнадцять годин на добу.

Так як же стати багатою?
Секрет простий: дотримуйтесь своєму покликанню і призначенню.

Здавалося б, ну, не подобається робота, і що з того? Скільки людей працює так само, і нічого.
Ось в тому то й справа, що нічого. Практично ніхто з тих, хто займаються нелюбом справою, не зміг самостійно стати багатим. А ті люди, на кого багатство звалилося несподівано, не змогли з ним впоратися, і років за п'ять розорилися.

Ви не згодні? Згадайте про знайомих вам багатіїв. Їм подобається те, чим вони займаються? А вам? Особисто для мене ця ідея тепер - основний спосіб робити вибір між різноманітними можливостями, яких з кожним днем ​​стає все більше і більше.

заплануй мільйон

Пам'ятаєте фразу з мультика «80 днів навколо світу»?
- «Чи є у Вас план, містер Фікс?»
- «Чи є у мене план! Так, у мене є план! »

А у вас є план? Як давно ви його написали? Ще не написали, все ще тримаєте в голові? Хороший спосіб дозволити плану дрейфувати в невизначене майбутнє.

Ви вже написали план? А готові ви тепер його виконувати? І обіцяєте собі контролювати виконання плану? Правда? А ви знаєте, як надихнути себе на виконання плану, щоб робити його з задоволенням? І ви знаєте, як змінити його в разі потреби, зробити гнучким? Так? Вітаю, швидше за все, ви досягнете, чого хочете.

Я розмовляла з багатьма людьми на цю тему. Деякі вірять у прикмети і вважають, що якщо щось запланували, то їх бажання в небезпеці. З остраху «пристріту» вони часто самі позбавляють себе можливості втілити свої плани в життя.
Інші люди не вміють гнучко реагувати на швидко змінюються обставини.
Кому-то просто лінь планувати.
Так що складіть план.


style = "display: inline-block; width: 650px; height: 300px"
data-ad-client = "111-1400034829025305"
data-ad-slot = "5208501675">

Склали? А тепер приміряйте на себе багатство. Увійдіть в стан заможної людини.

  • - У вас є правильне стан для того, щоб стати багатим?
  • - А що, для цього потрібно правильне стан?
  • - Так потрібно. Причому, абсолютно необхідно.
  • - А як часто мені можна буде входити в цей стан?
  • - Так часто, як ви цього хочете. В цей стан можна входити і виходити.
  • - А чому я не робив цього раніше?

Немає відповіді. Або, може бути, ви і так входите в стан геніальності кожен раз, коли вам це потрібно? І миттєво виходите з нього, економлячи, таким чином, працездатність? Мені здається, саме тут ховається ключ до ефективності. Замість того щоб годинами працювати, постійно перебуваючи в незібраному стані та використовуючи свої можливості в кращому випадку на третину - увійти в стан геніальності, швидко зробити роботу, вийти зі стану геніальності.

Хто не ризикує, той ...

Чи потрібно ризикувати, щоб стати багатим і як цьому навчитися? Це питання складніше, ніж здається. Виграш в бізнесі зазвичай - підсумок нетривіальних рішень.

Як же ризикувати в бізнесі? Цьому теж потрібно вчитися. Більшість людей, які заробили багатство самостійно, розорялися по кілька разів. І вчилися на власних помилках. Ви можете повчитися на чужих, благо зараз існує безліч тренінгів особистісного успіху.

Проробіть з собою простий експеримент. Подумки подвійте свій дохід. Вам добре? А тепер помножте його на десять, на сто, на тисячу. Які думки приходять в голову? Вам комфортно з такими грошима? Або є якісь обмеження типу «Чесним способом таких грошей не заробити» або «Вкрадуть-відберуть»?

Проаналізуйте ваші обмежують переконання. Чи не хочете ви від деяких з них позбутися як від застарілих або непотрібних? Ви знаєте, як зробити це самостійно або у кого попросити допомоги?

Тепер, коли ми навели порядок в переконаннях, давайте оглянемося навколо в пошуках мотлоху. Скажіть собі чесно, чи всі речі, які вас оточують, вам дійсно потрібні? Може бути, щось давно пора викинути? За якими принципами ви купуєте речі? Заради задоволення, для престижу або зі страху, що хтось щось про вас подумає? Наскільки вистачає задоволення? Чи варто воно тих грошей, що витрачені?

Основа побудови багатства - це наша здатність робити щось, що потрібно іншим людям.

(Нещодавно моя гаряча дискусія з цього питання закінчилася тим, що я почула приблизно таку фразу: «А що ще, крім можливості зайнятися сексом, може бути корисним в жінці?») Що ви можете робити такого, що подобається вам і приносить реальну користь іншим людям? Чи несе користь ваш бізнес? Які ваші захоплення ви можете зробити своєю основною діяльністю?

Як вам такий приклад з життя: одній людині настільки подобалося навчати дітлахів грі в теніс, що він спочатку вів безкоштовні уроки, потім отримав роботу з частковою зайнятістю, потім на повний день, потім став керуючим, потім викупив цей спортивний зал, після цього купив мережу спортивних залів.

Складіть список улюблених занять і подумайте, де сховані можливості збільшувати свій добробут, займаючись улюбленою справою. Адже це дуже важливо - знайти своє захоплення і почати займатися тим, що подобається. Подобається так, що насилу віриться, що вам платять за цю роботу. Так, що ви б, може бути, самі доплатили, аби цим займатися. Якщо Ви знайшли свою пристрасть, ту справу, яку вам подобається, все інше і важливо, і неважливо. Важливо тому, що все інше теж необхідно. Неважливо тому, що можна починати в будь-який момент.

І ще один секрет багатства, головний: наполегливість. Багато людей підходять до багатства на відстань витягнутої руки і не роблять останнього кроку. Чи вистачить у вас наполегливості, щоб йти цим шляхом? Адже щоб самому побудувати свій добробут буде потрібно з десяток років.

Швидше за все, багатство буде збільшуватися дуже поступово. Чим ближче до початку шляху, тим повільніше наростає багатство, чим далі - тим швидше.

Але будь-яка дорога починається з першого кроку.
Який крок зробите ви?

джерело

Хочете стати багатою?
Ви дійсно цього хочете?
Наскільки багатою?
Чи готові заради цього змусити себе робити те, що робити не хочеться, щоб прийти туди, куди дуже хочеться прийти?
Взяти на себе відповідальність за свої рішення і кроки?
І чи готові ви скрупульозно рахувати свої гроші?
Жити, щоб працювати?
Відчуваєте різницю в масштабі?
Ви не згодні?
Їм подобається те, чим вони займаються?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей