* Политика новости » Банки »

* *

Найпопулярніші блоги рунета Топ-10

- = Реклама. Пост оплачений = -
- = Реклама
Замість питання "Що було першим: яйце чи курка?" мої читачі часто задаються питанням: "Що у Варламова було першим: блог або бізнес?". Чомусь прийнято вважати, що все почалося з блогу. Це велика помилка, яка хочу розвіяти раз і назавжди: на початку був бізнес. Блог же я почав вести тільки тоді, коли мій бізнес вийшов на той рівень, що я зміг дозволити собі спокійно подорожувати і присвячувати багато часу тому, що мені цікаво - урбаністики, архітектури і так далі.
Я не дуже люблю розповідати про свій бізнес, тому що блог і ютуб-канал я заводив не для цього. Але якимись кричущими речами, пов'язаними з веденням бізнесу, я не можу з вами не ділитися. Наприклад, якщо пам'ятаєте, перед Новим роком я розповідав про те, як до мене на склад з ялинками нагрянули поліцейські і зажадали дати їм безкоштовну ялинку. Мовляв, вони тут щороку безкоштовні ялинки беруть, але та людина, у якого зазвичай брали, розорився, так що тепер почесна місія надати доблесної поліції безкоштовну ялинку перекладається на нас. Детально про цю та інші історії, пов'язані з ялинковим бізнесом, я розповів у своєму новому відео:
Поліцейським не пощастило, вони не знали, на кого потрапили: я про цей випадок написав, подав заяву в поліцію, з цього приводу порушили справу і жебраків звільнили. Ну а якби це був не я?
Я звик вести бізнес за правилами, але подібні ситуації з підприємцями відбуваються часто-густо, і взагалі не важливо, чистий твій бізнес чи ні. Дуже сумно усвідомлювати, що багато з цієї причини навіть кидають бізнес. Просто тому, що не вистачає сил боротися з ось таким свавіллям або розбиратися в тонкощах ведення бізнесу. Так що я за те, щоб правила гри завжди були чіткими і всі підприємці були добре про них інформовані.

Так ось, з початку липня малий бізнес почне грати за новими правилами. Якщо ви не в курсі, ще в 2016 році в Росії прийняли поправки до закону, які зобов'язують підключати всі каси до інтернету, щоб вони автоматично відправляли дані про всі операції в податкову. Ця реформа по заміні кас проходить в кілька етапів. І зараз якраз закінчується третя хвиля - на онлайн-каси переходить малий бізнес.
Через безліч відстрочок бізнесмени, по-моєму, остаточно заплуталися, коли саме вони повинні придбати онлайн-каси. Так от якщо ви цього ще не зробили, то зараз час точно прийшло. Виняток становлять лише ті ІП, у яких немає найманих працівників і які потрапляють під один з трьох пунктів:
- виконують роботи (ремонтують електроніку, наприклад);
- надають послуги (роблять манікюр, навчають тенісу і тп);
- продають товари власного виробництва (хендмейд фоверер).
Ці категорії малого бізнесу проблему придбання онлайн-кас можуть відкласти ще на два роки - до 1 липня 2021-го (хоча краще, звичайно, подбати про все заздалегідь), всім іншим підприємцям з 1 липня за кожен пробитий без онлайну чек доведеться платити штраф в 30 тисяч рублів.
Засмутив? Уже проклинаєте держава, вставляти малому бізнесу палки в колеса? Якщо так, то спробую переконати вас в тому, що це не така вже й погана новина. У мене на це є як мінімум три аргументи.

аргумент перший
Якщо ви ведете свій бізнес чесно і відкрито, то для вашої справи це нововведення піде на користь. Вся ця історія з онлайн-касами придумана для того, щоб вивести бізнес з тіні і зробити конкуренцію чесною. Візьмемо, наприклад, мій ялинковий бізнес, там це теж дуже актуально. Щозими я привожу ялинки з європейських розплідників і продаю їх в Росії. У них є всі документи і сертифікати якості. Але крім мене кожен грудень на ринках з'являється величезна кількість митних дядьків, які торгують незрозумілими ялинками без документів і дозволів і за зниженими цінами. З новим законом контроль за ними посилиться, всі торговці виявляться в рівних і чесних конкурентних умовах. Круто ж?

аргумент другий
Ті, хто ніколи не користувалися онлайн-касами і ставлять їх тільки тому що треба, вважають це тягарем. Насправді ніяка це не тягар, сучасні онлайн-каси - це розумні прилади, які допомагають підприємцю автоматизувати безліч процесів. Хороший смарт-термінал і продажу проаналізує, і облік клієнтської бази сам буде вести, і ефективність співробітників оцінить, і всі необхідні дані в податкову передасть.
Візьмемо смарт-термінали SIGMA - це не ті громіздкі апарати, які ми звикли бачити в магазинах, це красиві і зручні планшети з особистим кабінетом в хмарі і програмою, налаштованої спеціально під конкретний вид бізнесу. У SIGMA є три моделі кас - з діагоналлю в 7, 8 і 10 дюймів.
SIGMA 7 - найкомпактніший і недорогий варіант з вертикальним екраном, який працює автономно до 5 годин. Коштує така каса від 11 900 рублів.

SIGMA 8 - смарт-термінал середнього розміру з швидким принтером, автоматичним відрізом чеків і опціональним акумулятором. Обійдеться такий в 13 900 рублів.

SIGMA 10 - стаціонарний апарат з великим похилим дисплеєм. Ціна від 19 900 рублів.

Щоб не тільки чеки пробивати, але і взяти на себе рутину підприємницької діяльності, команда SIGMA провела купу інтерв'ю з бізнесменами з різних сфер і склала програми для трьох типів бізнесу: їжа, послуги та торгівля.
Їжа. З цією програмою смарт-термінал зможе створювати технологічні карти, автоматично відправляти замовлення в цех, вести облік по столиках і розділяти рахунок між гостями. Інгредієнти будуть списуватися зі складу автоматично з формуванням замовлення.
Послуги. Тут можна підключити онлайн-запис, а також вести журнал запису і статистику по роботі кожного майстра окремо. Витратні матеріали будуть списуватися автоматично при продажу послуги.
Торгівля. Термінал дозволить користуватися повноцінним товарно-обліковою системою, що дозволить скоротити час на інвентаризацію в кілька разів.
Річну передплату на стартовий набір опцій кожен підприємець отримує безкоштовно при покупці каси. Якщо хочеться отримати ще більше можливостей, то можна підключити просунуті тарифні плани: "Розвиток» і «Бізнес».
А головне, що стежити за всіма бізнес-процесами і аналітикою можна в особистому кабінеті SIGMA зі свого гаджета. Тобто можна спокійно контролювати всі справи повністю віддалено. Ну хіба можна при цьому продовжувати вважати онлайн-каси тягарем?

аргумент третій
Нарешті, найголовніше - якщо все зробити за законом чітко і вчасно, то на онлайн-касу практично не доведеться витрачатися, більшу частину витрат повернуть за рахунок податкового вирахування . Згідно 349-ФЗ, відрахування можуть отримати ВП без найманих працівників та ВП з ​​найманими працівниками, які не займаються роздрібною торгівлею або надають послуги громадського харчування.
Все, що потрібно зробити, щоб отримати цей "Кешбек» - купити касу, зареєструвати її і повідомити про неї в податкову до 1 липня. Часу залишилося мало, так що якщо смарт-терміналу у вас ще немає, треба поспішати - через тиждень такої халяви вже не буде.

Мої читачі часто задаються питанням: "Що у Варламова було першим: блог або бізнес?
Ну а якби це був не я?
Засмутив?
Уже проклинаєте держава, вставляти малому бізнесу палки в колеса?
Круто ж?
Ну хіба можна при цьому продовжувати вважати онлайн-каси тягарем?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей