* Политика новости » Банки »

* *

Де взяти грошей швидко і на халяву

 1. Де взяти грошей терміново
 2. Де взяти гроші в борг
 3. Кредит у банку
 4. мікропозики
 5. Зайняти у знайомих
 6. Де взяти грошей на халяву
 7. Зайняти у родичів
 8. закласти коштовності
 9. Продати щось цінне
 10. Здати квартиру
 11. Знайти роботу
 12. Де взяти гроші на бізнес
 13. Де взяти гроші в борг у інтернеті

Де взяти грошей терміново - один з найпопулярніших запитів на всіх пошукових системах російськомовної частини Інтернету

Де взяти грошей терміново - один з найпопулярніших запитів на всіх пошукових системах російськомовної частини Інтернету. Самий хвилюючий для нашого населення питання як, де у кого можна взяти багато грошей безоплатно на халяву. Та й зрозуміло, чому.

Життя рясніє подіями: іменини, весілля, народження дитини, потрібна машина, хочу відкрити бізнес - ці та ще тисяча причин, на які необхідні значні витрати. Так як інвестиції наше населення тільки освоює, а збирати не завжди і у всіх виходить, то це питання залишається найгострішим.

Якщо поставити це питання колезі, сусідові, продавщиці в сусідньому магазині - максимум, що можна почути - заїжджену жарт про пограбування банку. Однак, є маса способів, які не варто скидати з рахунків. І сьогодні вони стануть предметом нашої розмови.

Де взяти грошей терміново

Насправді, способів безліч. Все залежить від необхідної Вам суми і терміну, до якого необхідно зібрати певну суму. Якщо ну вже дуже горить - буквально, день-два, то тут варіантів істотно менше: ломбард, гроші в борг, гроші під заставу, або необтяжлива робота з розрахунком після закінчення зміни. А якщо ще є час, і в запасі є кілька днів або навіть місяць - можна звернутися в фінансово-кредитну організацію, заробити або спробувати отримати пасивний дохід.

Можна, звичайно, розраховувати на спадок чи виграш у лотереї. Однак сумнівно, що знайдеться хоча б один багатий родич, який захоче і зможе на Ваше прохання представитися, та й права спадкування наступають не раніше, ніж через півроку після смерті. Та й лотерея - справа везіння і теорії ймовірності, судячи з якої, можливість виграшу буде тією ж, як і можливість програшу, тому якщо у Вас немає стовідсотково працюючого способу або таємного бабусиної змови на те, як виграти в лотерею, цей спосіб точно не для вас. Отже, перейдемо до способів реальним, діючим та перевіреним.

Де взяти гроші в борг

З спадком не вигоріло, лотерея виявилася не виграшною, чесною працею таку суму швидко не підняти? Залишається одне - взяти в борг. Хто зможе дати грошей в борг? Той, у кого вони є. А є сьогодні вони у банків, мікрокредітних організацій і людей, чий статок вище середнього на кілька нулів. Однак варто пам'ятати, що буде це не безкоштовно. Повертати доведеться, і з відсотками.

Кредит у банку

Банки з радістю дадуть позичальникові гроші на тривалий термін і під невисокий відсоток абсолютно на будь-які цілі: весілля, похорон, машина, квартира, або на цілі, про які говорити не хочеться. Однак перш ніж видати Вам гроші (особливо якщо це пристойна сума з великою кількістю нулів), Вас перевірять з усіх боків на платоспроможність і благонадійність: чи є у Вас робоче місце і стабільний дохід, не повинні Ви по кредитах і чи не було прострочень. Крім того, зажадають від Вас надати поручителя - людини, який в разі Вашої неспроможності, буде платити Ваші борги, або декількох поручителів. Крім того, може знадобитися заставу - рухоме або нерухоме майно у власності, яке в разі несплати Вами кредитних зобов'язань піде з торгів, а виручені кошти спрямують на покриття заборгованості.

Твердо налаштувалися отримати кредит? Уважно читайте навіть типовий проект договору, все виноски та примітки, посилання та зірочки. Не забувайте просту істину: чим охочіше Вам дали гроші - тим гірше умови кредитування. Не поспішайте, вивчіть умови всіх банків поблизу і подайте заявку в ті установи, умови яких вигідніше для Вас.

Не поспішайте, вивчіть умови всіх банків поблизу і подайте заявку в ті установи, умови яких вигідніше для Вас

Крім того, пам'ятайте різницю між банківськими продуктами. Кредит готівкою закінчиться, а платити його доведеться ще довго. Кредитна карта зазвичай має пільговий період - практично, та ж процентна ставка, але можливість обернути кошти протягом грейс-періоду і поновлюваний кредитний ліміт при своєчасному поповненні рахунку у Вас залишаться. Якщо трапилося так, що банк відмовив без пояснення причин - куди піти і де взяти кредит без відмови?

мікропозики

Такі організації видають гроші практично всім без відмови, проте сума часто не перевищує 50 тисяч рублів. Це швидко - до години часу. Можна подати заявку онлайн. Від Вас потрібен буде тільки паспорт. Пунктів видачі, як і організацій - безліч. Навіщо Вам потрібні гроші, мікрокредітной фінансові організації не питають. Але якщо зважити всі «за» і «проти» - позика такий нічого, крім головного болю, не принесе:

 1. Величезні відсотки.
 2. Величезні штрафи за прострочення.
 3. Отримання онлайн вимагає верифікації, що дає можливість шахраям заволодіти Вашими особистими даними.
 4. Банківський переказ на карту йде, в середньому, три дня, а відсотки - з дня оформлення позики.

Крім того, за доцільне призначити пеню Вас і Ваших знайомих, в тому числі - роботодавця, чиї контакти Ви вказали, чекають численні дзвінки з вимогами про сплату боргу. Ваш договір так само можуть перепродати третій особі. Чи потрібно Вам це - вирішувати Вам.

Зайняти у знайомих

Якщо є заможні друзі - можливо, це буде відмінним виходом. Однак, якщо хороше матеріальне становище - не пускати за вітром спадок, а плоди власних зусиль, то особливо розраховувати на те, що в кишенях товариша знайдеться зайвий мільйон-другий, не доведеться. Заможні люди такими є тому, що прекрасно знають ціну грошам і вміють правильно ними розпоряджатися і грамотно застосовувати фінансові інструменти. Тому, звичайно, великі гроші знаходяться в довгострокових проектах, або в інвестиціях, або на депозиті. Якщо Вам відмовлять - ображатися не варто.

Де взяти грошей на халяву

Отримати гроші, не докладаючи особливих зусиль, можна ще кількома способами. А ось на питання, де взяти мільйон рублів безоплатно - відповісти складно. Є, звичайно, довгі способи - гра у всілякі лотереї, пошуки скарбів або скарбу, очікування спадщини, але вони нам не підходять. Як не підходять і ті способи, які з точки зору закону кримінально карані: підпільні азартні ігри, шахрайство і продаж власних органів. Тому розглянемо ті, що реально працюють.

Зайняти у родичів

Близькі родичі часом - єдині люди, які можуть надати фінансову підтримку, в тому числі - безоплатну, якщо справа не стосується космічних сум. Батьки зазвичай віддають все, що є, або допоможуть перепозичити з віддачею в найближчому доступному для огляду майбутньому. Самотні дядечка і тітоньки спонсорують улюблених племінників на різні цілі і цілком здатні поділитися грошима. Бабусі і дідусі зазвичай мають недоторканний запас у вигляді «похоронних» - це, мабуть, єдині люди, які вміють відкладати на чорний день. Тому якщо Ваша мета того варта - можна спробувати звернутися до рідних. Головне, правильно озвучити прохання і не брехати - гроші закінчаться, а втрачені відносини відновити складніше.

закласти коштовності

Сьогодні ломбарди на піку популярності - адже там можна отримати кошти без зайвої витрати часу. Таким організаціям не цікаво, куди Ви бажаєте витратити кошти. Крім того, відсотки на позики під заставу акцій настільки малі, що велика ймовірність, що Ви зможете викупити улюблену річ назад. Зазвичай ломбарди беруть коштовності: біле, червоне і жовте золото, ювелірні вироби та лом золота. У деяких так само беруть срібло, побутову техніку і електроінструмент.

Є комісійні магазини, які візьмуть під реалізацію хутряну шубу чи дублянку. Єдиний недолік - невисока оціночна вартість. Якщо Ви вирішите закласти бабусин гарнітур зі смарагдами або діамантами - то отримаєте суму грошей за чиста вага золота цієї проби. Камені і старовину вироби, ручну роботу ломбарди не враховують. Однак якщо Ви все ж не встигнете вчасно викупити своє майно - то вже будьте впевнені, що на вітрині вони виявляться за ціною в рази вища за ту, яку ви за них отримали.

Продати щось цінне

Безліч онлайн-сервісів і додатків допоможе реалізувати все те, що має хоча б якусь цінність: одяг, меблі, посуд, гаджети, побутову техніку, авто, старі лижі - та все, що завгодно. Реєструєте акаунт, створюєте оголошення, встановлюєте суму - і чекаєте дзвінків від потенційних покупців. Як правило, це займає якийсь час.

Щоб продати швидше, необхідно викласти кілька якісних фотографій речі з різного ракурсу. У тілі оголошення можна написати «реальному покупателю - торг», «можливий торг», або щось в такому дусі. Як правило, це працює. І ще: не варто занадто занижувати і занадто завищувати ціну, писати краще відверто називаючи всі недоліки або достоїнства - щоб це не було неприємним сюрпризом для покупця, здатним вплинути на рішення купити Вашу річ.

Здати квартиру

Якщо є житлоплоща - можна зайнятися здачею її в оренду. Можливі варіанти:

 1. Здаєте дачу або ділянку в сезон.
 2. Здаєте свою квартиру, проживаєте на дачі або у батьків / бабусь-дідусів / братів-сестер.
 3. Здаєте зайву квартиру, проживаєте в своїй.
 4. Здаєте свою квартиру в центрі міста, самі знімаєте дешеве житло на околиці.
 5. Здаєте частина житлоплощі - кімнату або кілька кімнат.

Серед варіантів оренди квартири - долгосрок, тоді Ви зможете отримати за перший і останній місяці проживання плюс застава за майно, є орендарі, готові платити відразу за півроку або рік. Другий варіант - подобова та погодинна оренда. Дуже популярний вид оренди для парочок, іменинників і напередодні свят. Однак, на відміну від довгострокової оренди, загрожує тим, що Ваше майно дуже швидко зноситися і прийде в непридатність, та й житло буде вимагати постійної прибирання в перервах між заселенням гостей. Однак заробити такий варіант дозволяє набагато більше.

Знайти роботу

Де заробити грошей? Якщо не влаштовує постійна робота по графіку і виплатою зарплати два рази на місяць - можна знайти з оплатою по завершенню. Не самий кваліфіковану працю, але гроші з'являться в кишені через кілька годин, тим більше, що це заробіток без вкладень. Популярні варіанти:

 • Роздача листівок і флаєрів;
 • Клінінгові послуги;
 • Послуги вантажника;
 • Послуги формату «чоловік на годину»;
 • Подработка в таксі;
 • Підробіток кур'єром.

Можна спробувати заробити в інтернеті . Серед популярних видів:

 • Інтернет магазин;
 • Організація спільних закупівель;
 • Перепродаж китайських товарів;
 • фріланс;
 • Партнерські програми;
 • Торгівля на біржах;
 • Коучинг.

Де взяти гроші на бізнес

Якщо все банківські установи відмовили, а перераховані способи не можуть забезпечити коштами на відкриття бізнесу, то можна попросити в борг у приватного інвестора. Такому кредитору не потрібні довідки 2-ПДФО, цивільний паспорт цілком підійде. Як отримати позику? Репутацію інвестора перевірити важко - сфера сповнена шахраїв. Варто шукати тільки перевірених людей. Вам доведеться написати розписку. По-друге, може знадобитися заставу. Жоден інвестор ризикувати не стане. Найчастіше в якості застави виступає майно. Крім того, буде потрібно пояснити, куди Ви витратите гроші і як повернете.

Держава може виступити інвестором. Базові капітали на розвиток бізнесу можна отримати, маючи готовий бізнес-план з детальними кошторисами і обгрунтуваннями: список витрат і планованих доходів, терміни окупності проекту. Крім того, у Вас не повинно бути боргів по податках.

Де взяти гроші в борг у інтернеті

Останнім часом набирає обертів Р2Р-кредитування. Спеціальні сайти типу вдолг.ру або таунмані.ру. Принцип роботи сервісу - пошук інвесторів або кредиторів по системі взаємного кредитування. Першу позику видається сайтом. У разі повернення Ваш рейтинг зростає і можна замахнутися на серйозні гроші від персонального інвестора, які можна витратити на розвиток бізнесу.

Ми розглянули практично всі доступні способи отримання грошей на невідкладні і термінові потреби. Не можна сказати, що вони всі підійдуть Вам. Важливо не забувати, що зустрічають у нас все-таки по одягу, тому пропоную виглядати гідно, а якщо Ви вирішили звернутися в одну з організацій. Вмійте правильно підібрати слова і схилити співрозмовника на свій бік. Пам'ятайте про те, що вічно халявними грошима користуватися не вийде - не грайтеся на терпінні і почуттях оточуючих і намагайтеся жити без боргів.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Хто зможе дати грошей в борг?
Твердо налаштувалися отримати кредит?
Якщо трапилося так, що банк відмовив без пояснення причин - куди піти і де взяти кредит без відмови?
Як отримати позику?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей