* Политика новости » Банки »

* *

Чи не закохуються в чоловіка занадто швидко!

Чому жінка закохується, намагається щось зробити для відносин з чоловіком, розвиває ці відносини, знайомить чоловіка зі своїми родичами, мріє про весілля і т.д., а чоловік байдужий до всього цього? І чому буває, що коли жінка вже «перегоріла» по відношенню до чоловіка, то він Чому жінка закохується, намагається щось зробити для відносин з чоловіком, розвиває ці відносини, знайомить чоловіка зі своїми родичами, мріє про весілля і т раптом починає проявляти активність і буквально осаджувати жінку, переводячи її своїми знаками уваги, залицяннями і пропозиціями про серйозні стосунки? Більш докладно про помилки, які допускають жінки, читайте в книзі «19 помилок з чоловіками. Як зробити так, щоб чоловік любив Вас і поважав » . У цій же статті ми поговоримо про саму основний помилку. Адже листи з описом подібних ситуацій і питаннями, коли жінка ніби й подобається чоловікові, але він нічого особливо не робить, приходять до мене стабільно по одному в тиждень.

Так у чому ж справа? Чому чоловіки так себе поводять? Чому вони проявляють таку байдужість до відносин з сподобалася жінкою?

Існують дві основні причини таких ситуацій:

- чоловічі емоції розвиваються набагато повільніше, ніж жіночі;

- через час сильна закоханість жінки проходить, вона знижує свою активність і нарешті чоловік може відчути себе мисливцем. Як я вже писав в книзі «Як закохати в себе Чоловіка на все життя і успішно вийти заміж?» , Для чоловіка важливо відчувати себе сильніше, завойовувати жінку, бачити її слабкість і «рятувати» її, допомагати і т.д.

(Третю причину, про те, що жінка помилилася в тому, що вона подобається чоловікові, я в цій статті описувати не буду).

Тепер по порядку.

Закон чоловічої психології свідчить про таке. Чоловік НАБАГАТО повільніше дозріває для серйозних стосунків, ніж жінка.

Якщо на прикладі, то практично стандартна ситуація, коли:

- Жінка думає, що після першої-другої зустрічі чоловік вже визначився з тим, що вона йому подобається, і він обов'язково завтра подзвонить. Насправді чоловік ще думає, визначається і вибирає.

- Після третього-п'ятого побачення жінка вже вважає, що у них досить серйозні відносини, щоб показати свого кавалера подругам, родичам і т.д. Чоловік же думає, що він тільки більш-менш визначився з тим, що готовий зустрічатися з жінкою, але неприємно дивується, коли його просять познайомитися з подругами і батьками жінки. (Небагато чоловіків люблять «оглядини» взагалі, а оглядини завчасно не люблять майже всі).

- Жінка думає, що чоловік хоче одружитися з нею, а чоловік тільки думає, що він вже готовий познайомитися з родичами і подругами своєї дівчини. Про те, щоб одружитися, він навіть ще й не починав думати.

Така невідповідність у швидкості розвитку емоцій може іноді викликати сильні конфлікти між чоловіком і жінкою і розчарування у жінки в її обранця.

Та це й зрозуміло, якщо жінка вже вибирає весільну сукню, а чоловік тільки думає, постійна ця буде у нього дівчина або йому потрібно шукати іншу, то конфлікт неминучий.

Що робити? Звичайно, іноді чоловіка можна і потрібно штовхнути на Що робити наступний етап відносин, іноді можна тягнути, іноді стукнути ніж важче (жарт звичайно, але в кожному жарті, як відомо, є частка істини). Однак основна стратегія наступна.

Потрібно розуміти, що чоловіки розвиваються набагато повільніше (навіть в дитинстві та підлітковому віці пацани серйозно відстають у розвитку), спокійно чекати їх дій і підтримувати саму найменшу ініціативу і прояв активності в будь-якому вигляді. Але, як я вже неодноразово писав у своїх книгах і на сайті «Сонячні руки», не потрібно самій активно проявляти ініціативу. Кому цікаво, прочитайте статтю «Як утримати чоловіка? Або ініціатива карається » .

Як це виглядає на практиці?

Якщо взяти самий початок відносин, коли чоловік знайомиться з сподобалася дівчиною, сам проявляє ініціативу і дізнається у неї телефон або те, де вона працює. Після такої зустрічі жінка чекає приблизно наступного.

Раз чоловік взяв телефон, значить, вона йому вже подобається. Але, по-перше, зовсім не обов'язково, що так і є. (Чоловіки беруть телефон з найрізноманітніших причин. Може на спір, може розвиває впевненість у собі (як розвинути впевненість, я докладно розписав в книзі «Як стати впевненіше в собі за 3 місяці» ) І сміливість у спілкуванні з жінками, може ще десяток причин). По-друге, чоловіки рідко дзвонять на наступний день, адже чоловіки, як я вже говорив, емоційні тугодуми.

Щоб йому зрозуміти, що дівчина йому дійсно подобається, йому потрібно не кілька годин, а кілька днів, а іноді навіть більше тижня. Тому, перше, не чекайте, що чоловік вам передзвонить взагалі.

Як я вже писав у статті «Чому він не дзвонить? Як визначити, що ви подобаєтеся чоловікові? » , Якщо чоловік взяв телефон, то не обов'язково жінка йому подобається.

Друге, і не менш важливе, не чекайте, що чоловік передзвонить Друге, і не менш важливе, не чекайте, що чоловік передзвонить   вам на наступний день вам на наступний день. Одним тим, що ви приберете свої очікування, викликані неправильним розумінням чоловічої психології, ви можете добитися відразу дуже і дуже багато чого.

По-перше, ви зможете утримати свою високу самооцінку. Адже якщо ви розумієте, що чоловіки часто вже не передзвонюють, то відповідно, ні крапельки з цього приводу не переживаєте (ну або одну крапельку, не більше). Тут неважливо, наскільки жінка красива або розумна. Будь-якій жінці періодично НЕ передзвонюють, і справа не в жінках, а в чоловіках.

По-друге, ви не будете турбуватися, що чоловік не передзвонив в перший день, а потім розчаровуватися в чоловікові. І тоді, якщо чоловік все-таки передзвонив, то його чекає ваш гарний настрій, а не закохана по По-друге, ви не будете турбуватися, що чоловік не передзвонив в перший день, а потім розчаровуватися в чоловікові вуха за час довгого очікування і у нестямі від гніву, жінка.

І, відповідно, якщо чоловік дзвонить і чує жінку, яка не збирається в нього закохуватися (спочатку він повинен заслужити і добитися вашої любові) і не злиться на нього (чоловік все одно ніколи не зрозуміє, за що ви зліться на нього), то ймовірність побудови нормальних відносин значно зростає.

Наступний етап відносин і, відповідно, наступний приклад.

Жінка закохується в чоловіка і починає демонструвати свої ознаки закоханості.

Як я вже писав у своїй першій книзі Як я вже писав у своїй першій книзі   «Як закохати в себе чоловіка на все життя, або Ніколи не бігайте за чоловіком, нехай Він бігає за Вами «Як закохати в себе чоловіка на все життя, або Ніколи не бігайте за чоловіком, нехай Він бігає за Вами!» - демонструвати закоханість на першому етапі відносин, це величезна помилка. Адже закон говорить про те, що чоловік закохується набагато довше і, відповідно, виходить ситуація, коли жінка вже закохана, а чоловік - ще немає.

Сумна ситуація. Вона описана в багатьох класичних книгах, найвідомішою з яких є Євгеній Онєгін, де Тетяна пише лист Онєгіна: «Я вас люблю, чи не доволі, що я можу ще сказати. Тепер я знаю, в вашій волі мене погордою покарати і т.д. »Фінал відомий і закономірний.

Але з моєю допомогою ви тепер станете набагато мудріше. Тепер ви знаєте, що закохуватися в чоловіків занадто швидко не варто, і тим більше, не варто демонструвати ознаки закоханості. (Це не означає, що не потрібно загравати, як-то показувати, що чоловік вам подобається, мова не про це. Ми говоримо про те, що на початку відносин чоловік повинен вас завойовувати, домагатися вашої шани, робити вчинки і якісь подвиги . Детальніше читайте статтю на сайті «Сонячні руки» «Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся?» ).

Правило спілкування з чоловіками тут дуже просте. Порівнюйте свої почуття з почуттями чоловіка. Якщо ви подобаєтеся чоловікові, і він це показує, то так само можете показати, що він вам подобається. Якщо чоловік готовий залишити інших жінок і бути тільки з вами, то так само залиште загравання з іншими чоловіками. Якщо чоловік закоханий, то так само можете показати йому, що і ви закохані.

Тільки не потрібно писати довгі листи (СМС-повідомлення) про кохання свого обранця. Чоловік влаштований по-іншому, і любовні листи навряд чи на неї чинитимуть вплив, швидше за все негативне. Якщо вже дуже хочеться написати, то напишіть (краще сказати, а не писати) який він герой, ніж він вам подобається, як він щось зробив, і ви стали щасливим від цього. Але листи про любов краще порвати.

Разом, що не закохуються в чоловіка до того, як він закохається в вас. Чи не закохуються в чоловіка занадто швидко. І якщо сам процес любові складно повністю контролювати, то цілком можливо його уповільнити і знизити інтенсивність. (Якщо треба звичайно, а зазвичай треба).

І знову про ініціативу. Як я вже писав, другою причиною того, що відносини не розвиваються, а потім чоловік раптом починає проявляти активність, є те, що жінка перестає проявляти ініціативу.

Закон чоловічої психології тут такий: Закон чоловічої психології тут такий:

Чоловік не хоче любові жінки просто так. Він хоче досягти цієї любові і зробити свою жінку щасливою.

Багато в чому я повторю те, що писав раніше в інших статтях і вище, але повторення зазвичай дуже корисно.

Якщо ви читали мої статті та книги раніше, то вже, напевно, зрозуміли, що чоловікові не потрібна любов жінки як така, просто так. Йому потрібно досягти цієї любові, йому потрібно якось допомогти жінці так, щоб вона в нього закохалася. Йому потрібно зробити щось таке, щоб жінка була вражена і зрозуміла, який чоловік герой і, відповідно, закохалася в нього після цього.

Тобто, звичайно, чоловік хоче любові жінки, але просто любові йому не потрібно. Йому потрібно досягти цієї любові.

Отже, коли у жінки проходить закоханість в чоловіка, то її мертва хватка і ініціатива по відношенню до нього слабшає. І тоді нарешті звільнений чоловік зітхає на повні груди і може починати завойовувати жінку і діяти. Ну а те, що жінці цей чоловік вже нецікавий, це вже його проблеми. Нехай намагається добре, може бути і все вийде.

У цій статті я не буду детально розписувати ініціативу і ті найменші деталі, в яких вона проявляється. Але основне, що можна і потрібно засвоїти - віддайте активність чоловікові, і все в ваших стосунках буде розвиватися набагато природніше.

Підіб'ємо підсумки. Якщо чоловік нічого не робив, коли жінка була закохана в нього, а потім, коли він перестав їй подобатися, то раптом почав «облогу», то зазвичай основна причина в тому, що жінка не враховує однієї з найважливіших особливостей психіки чоловіків - низькій швидкості виникнення емоцій і неприйняття ініціативи у відносинах від жінки.

Використовуйте ці знання в стосунках з чоловіками, і ці відносини стануть набагато простіше розвиватися і будуть набагато міцніше.

Використовуйте ці знання в стосунках з чоловіками, і ці відносини стануть набагато простіше розвиватися і будуть набагато міцніше

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Рашид Кірранов.

А чоловік байдужий до всього цього?
Так у чому ж справа?
Чому чоловіки так себе поводять?
Чому вони проявляють таку байдужість до відносин з сподобалася жінкою?
Що робити?
Як це виглядає на практиці?
Як визначити, що ви подобаєтеся чоловікові?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей