* Политика новости » Банки »

* *

Михайло Прохоров біографія

Михайло Прохоров - біографія

відомий: політик , бізнесмен

Країна: СРСР , Росія

Категорія: бізнес , держава

Знак зодіаку: Телець

Дата народження: 3 Мая 1965р. (54 роки)

Біографія додана: 1 Жовтень 2015 р.

Народився в сім'ї начальника Управління міжнародних зв'язків Держкомспорту СРСР Дмитра Йоновича Прохорова (родом з Барнаула) і співробітниці кафедри полімерів Московського інституту хімічного машинобудування Тамари Михайлівни Кумарітовой. Його сестра - літературознавець Ірина Прохорова, редактор і видавець журналу «Новое литературное обозрение», телеведуча каналу РБК-ТБ. Предки Прохорова по батькові - селяни зі Смоленщини, дід Прохорова в столипінську епоху переселився до Сибіру, ​​там завів міцне господарство, однак, згодом кинув його і втік під загрозою розкуркулення. По материнській лінії - вчені та лікарі: дід, Михайло Григорович Кумарітов був наркомом охорони здоров'я Дагестану, в 1934-1936 роках - директором Дагестанського медичного інституту, а бабуся, Ганна Ісаківна Бєлкіна - мікробіологом і ученицею професора Л. А. Зильбера, втім її наукова кар'єра так і не склалася. Під час Великої Вітчизняної війни вона залишалася в Москві, де займалася виготовленням вакцин, а свою дочку Тамару відправила в евакуацію.

Дитинство пройшло в Північно-Східному окрузі Москви.

З 1972 по 1982 роки навчався в спеціальній середній школі № 21 з поглибленим вивченням англійської мови Дзержинського району м Москви, закінчив її з золотою медаллю. У школі мав прізвисько «Жираф». У 1982 році вступив до Московського фінансовий інститут, але після першого курсу був призваний в армію. Повернувшись зі служби, продовжив навчання на факультеті міжнародних економічних відносин МФІ, який з червоним дипломом закінчив в 1989 році. Диплом захистив по темі «Прогнозування валютного курсу валютної системи капіталізму». Його однокурсниками і друзями були майбутній губернатор Красноярського краю Олександр Хлопонін і Андрій Козлов, перший заступник Голови Центрального банку Російської Федерації (1997-1999 і 2002-2006), член Ради директорів Банку Росії, вбитий в результаті замаху.

У 1988 році, на останньому курсі Московського фінансового інституту, Прохоров вступив в КПРС.

Прохоров ніколи не був одружений.

Кар'єра

 • 1983-1985 рік - служба в лавах Радянської Армії.
 • 1989-1992 рік - начальник управління Міжнародного банку економічного співробітництва (МБЕС).
 • 1992-1993 рік - голова правління акціонерного комерційного банку «Міжнародна фінансова компанія».
 • 1993-1998 рік - голова правління ОНЕКСІМ Банку.
 • 1998-2000 рік - президент - голова правління ОНЕКСІМ Банку.
 • 2000-2001 рік - президент АКБ «Росбанк».
 • 2001-2008 рік - генеральний директор, голова правління ГМК «Норільський нікель» (з червня 2001). У квітні 2007 року залишив пост Генерального директора ГМК «Норільський нікель». Але на вересень 2007 року Прохоров все ще володів блокуючим пакетом «Норнікеля» (25%).
 • 2006-2010 рік - Голова ради директорів ВАТ «Полюс Золото».
 • З червня 2007 року - член наглядової ради державної компанії з нанотехнологій «Роснанотех».
 • У травні 2007 року - заснував приватний інвестиційний фонд ТОВ «Група ОНЕКСІМ», президентом якого був до 2011 р.
 • З червня 2008 року - член Ради директорів ГМК "Норільський нікель".
 • C жовтня 2008 року - президент Союзу біатлоністів Росії (змінив на цій посаді Олександра Тихонова).
 • Травень 2009 - вересень 2011 року - член Комісії при Президентові Російської Федерації з модернізації і технологічного розвитку економіки Росії.
 • З 2010 року - власник контрольного пакета баскетбольного клубу «Нетс» ліги НБА, який при ньому переїхав з Нью-Джерсі в Бруклін.
 • З грудня 2010 року по червень 2011 року - генеральний директор ВАТ «Полюс Золото».
 • З 25 червня 2011 року по 16 вересня 2011 - лідер партії «Правое дело».
 • З жовтня 2012 року - лідер партії «Громадянська платформа».

Політична діяльність

Гідна справа

25 червня 2011 року на позачерговому з'їзді партії «Правое дело» Прохоров вступив в партію і був обраний її лідером терміном на чотири роки. За даними журналу The New Times, на передвиборну кампанію партії Прохоров мав намір витратити 100 мільйонів доларів особистих грошей і ще стільки ж розраховував взяти у своїх колег по бізнес-спільноті. У липні 2011 року Прохоров запросив до партії відомого борця з наркоторгівлею, засновника фонду «Місто без наркотиків» Євгенія Ройзмана. Прохоров запропонував йому піти на вибори в Держдуму по федеральному списку партії, щоб в разі успіху мати можливість займатися формуванням державної антинаркотичної і антиалкогольної політики і законодавства. У серпні 2011 року в партію також вступив відомий російський журналіст, автор телепрограми «Погляд» Олександр Любимов.

На початку вересня 2011 року, незадовго до початку з'їзду «Правого дела» (наміченого на 14-15 вересня) в пресі з'явилася інформація про невдоволення деяких регіональних відділень партії діяльністю Прохорова на посаді лідера. 14 вересня в перший день з'їзду, що проходив в Російській академії наук, противники Прохорова отримали більшість місць в мандатної комісії. На терміново скликаному брифінгу увечері 14 вересня Прохоров оголосив про припинення повноважень глави виконкому Андрія Дунаєва та виконкому в повному складі. Також Прохоров виключив з партії Андрія Богданова і братів Рявкіних, з формулюванням «за нанесення політичного збитку партії», і звинуватив у спробі «рейдерського захоплення партії» Радію Хабірова.

Вранці 15 вересня в ефірі радіостанції «Ехо Москви» Прохоров закликав своїх прихильників виходити з партії і оголосив про намір створити нову партію. Противники Прохорова 15 вересня зібралися в Центрі міжнародної торгівлі (ЦМТ) на Красній Пресні, де підняли питання про відставку Прохорова. Андрій Дунаєв, якого 14 вересня Прохоров відсторонив від посади голови виконкому, оголосив на з'їзді в ЦМТ:

«Надійшла інформація через ЗМІ, що Прохоров створює свою партію. Пропоную зараз же проголосувати за відсторонення Прохорова з поста лідера партії ».

Учасники з'їзду підтримали Дунаєва та усунули Прохорова з поста лідера. Виконуючим обов'язки голови партії був обраний сам Андрій Дунаєв. Формальною причиною зсуву Прохорова став конфлікт з деякими регіональними відділеннями «Правого дела», а також рішення Прохорова включити в передвиборний список борця з наркоторгівлею Євгена Ройзмана, що мав судимість і тому неугодного кремлівської адміністрації. Сам Прохоров на цьому з'їзді не був присутній, а взяв участь в що проходив паралельно з'їзді своїх прихильників в Російській академії наук, де було оголошено про «фактичне захоплення партії» і про передбачувані фальсифікації в мандатної комісії, які, на думку Прохорова, «спланували і провели працівники адміністрації президента, підлеглі Суркова ». Прохоров заявив, що більше не може бути пов'язаний з партією, якою керують «кремлівські ляльководи», і закликав своїх прихильників виходити з неї. Головним винуватцем «рейдерського захоплення» партії Прохоров оголосив В. Суркова. На підтримку Прохорова на зборах виступили журналіст Олександр Любимов і Алла Пугачова.

Після скандалу з «Правим справою» Прохоров на три місяці зник з публічної політики.

Оголошення про участь в президентських виборах і збір підписів

12 грудня 2011 року Прохоров заявив про бажання балотуватися в президенти Росії. Прохоров назвав це рішення «можливо, самим серйозним рішенням у своєму житті». Своїм електоратом Прохоров вважає «середній клас в найширшому сенсі цього слова». Прохоров повідомив журналістам, що над кандидатурою прем'єр-міністра ще думатиме: «У мене великий вибір кандидатів, нехай вони захистять своє місце». Прохоров також оголосив про намір створити «розраховану на довгострокову перспективу» нову партію, яку він хоче почати «будувати з самого низу».

Згідно із законом, Прохорову для висунення своєї кандидатури на виборах потрібно було зібрати 2 млн підписів. 18 січня Прохоров представив до Центрвиборчкому 2 млн 100 тисяч підписів. 23 січня стали відомі попередні підсумки перевірки підписів Центрвиборчкомом. У Прохорова було знайдено менше 5% браку в підписах і він був зареєстрований кандидатом у президенти.

У разі обрання президентом Росії Прохоров пообіцяв продати свій бізнес і направити виручені кошти на благодійність. В ефірі телеканалу «Дождь» Прохоров, зокрема, заявив: «Якщо я стану президентом, я продам всі свої активи і більшу частину грошей віддам на благодійність. Мені країна дорожче, а шкода у бджілки ».

Передвиборна програма 2012

20 січня 2012 була опублікована президентська програма Прохорова під заголовком «Справжнє майбутнє». Документ, що містить тези Прохорова, був складений з розрахунком на «протистояння» з Володимиром Путіним.

У політичній частині програми Прохоров висловив намір обмежити можливість обрання президента і губернаторів суб'єктів РФ «тільки двома термінами протягом життя», скасувати голосування за відкріпними посвідченнями і знизити прохідний бар'єр до Державної думи до 3%. Прохоров виступає за повернення до Держдуми 50% одномандатників і пропонує ввести повідомний принцип реєстрації політичних партій. На думку політика, обиратися повинні не тільки депутати Держдуми або Федеральних зборів, а й місцеві керівники правоохоронних органів. Крім того, Прохоров обіцяє посилити кримінальну відповідальність за порушення процедур виборів, достроково розпустити Державну думу шостого скликання та організувати «вільні демократичні» вибори в Думу сьомого скликання. Прохоров пропонує розширити повноваження Держдуми, передавши їй «право затвердження персонального складу уряду, обмеживши це право максимально двома обгрунтованими відводами наданих кандидатур на один пост поспіль». У програмі Прохорова також пропонується значне укрупнення суб'єктів РФ, доведення їх числа до 25-30 з урахуванням «вираженого економічного та історичного своєрідності».

Прохоров бачить вигідним для Росії «інтеграцію в економічний простір Європи і союзництво з її демократичними державами». За задумом Прохорова, візовий режим повинен бути скасований на всій території «Великої Європи», куди увійде Росія, і навпаки введений з країнами Середньої Азії.

Як відзначило інтернет-видання «Взгляд.ру», особливе місце в програмі Прохорова займають «нові ідеї по боротьбі з корупцією». Так, Прохоров пропонує ввести в російське законодавство «норму про конфіскацію майна громадян, чия участь в корупційних угодах визнано судом, а також членів сімей цих громадян, якщо судом доведено, що це майно отримано в результаті корупційної діяльності їхніх родичів». Прохоров пропонує встановити суворий контроль за доходами і видатками як громадян, які займають посади в структурах влади, так і членів їх сімей. Політик пропонує зобов'язати прокуратуру негайно ініціювати перевірки з будь-яких свідчень розбіжності доходів і витрат із задекларованими відомостями. При цьому головними корупціонерами, з якими потрібно перш за все боротися, Прохоров вважає представників правоохоронних органів і судової системи. Загальна кількість чиновників в Росії Прохоров пропонує протягом двох років скоротити «як мінімум на третину», а всі пільги чиновників - монетизувати. Таким чином, з обранням Прохорова чиновники втратять право на службові квартири і дачі, а також на «мигалки» і привілеї при русі по дорогах урядових кортежів.

Прохоров пропонує з 2013 року підняти до 40 млн рублів мінімальну суму компенсації громадянам у разі загибелі на виробництві або з вини держави. Також Прохоров хоче провести фінансову амністію, в рамках якої громадяни зможуть «легалізувати раніше отримані доходи і придбане майно зі сплатою 13% їх вартості». Одна з небагатьох конкретних технічних ініціатив в програмі Прохорова - будівництво залізних і автомобільних доріг і аеропортів за європейськими стандартами з залученням інвестицій з-за кордону. Прохоров обіцяє до 2016 року побудувати не менше 10 нових аеропортів, прокласти не менше 5 тис. Км нових високошвидкісних залізничних колій і 40 тис. Км автомобільних доріг. Прохоров також оголосив про намір забезпечити прямі транспортні зв'язки між регіональними центрами Росії. Він обіцяє, що до кінця 2016 року до 60% внутрішніх російських авіаперевезень і не менше 50% залізничних пасажирських перевезень будуть здійснюватися, минаючи Москву.

Як зазначає «Газета.Ru», в якості однієї з першочергових заходів в економічній сфері Прохоров пропонує «забезпечити всім виробникам газу рівний доступ до трубопроводів і експортних поставках, розділити" Газпром "на кілька конкуруючих компаній, продати все непрофільні активи держкорпорацій, заборонивши їм займатися спонсорською діяльністю, самі корпорації приватизувати, щоб покрити дефіцит Пенсійного фонду ». У сфері соціальної політики Прохоров пропонує інвестувати в охорону здоров'я, культуру і освіту. Він вважає, що «безкоштовним має бути тільки те вищу освіту, яке дає фахівців необхідних російській економіці професій». Пенсії, на думку Прохорова, потрібно платити диференційовано - пропорційно одержуваної зарплати. У розділі «Регіональна політика» Прохоров пропонує створити на території Північного Кавказу вільну від федеральних податків економічну зону з одночасним зниженням прямого фінансування регіону з федерального бюджету.

У розділі про військово-промисловий комплекс і оборону Прохоров вказує на необхідність «обмежити витрати в цій сфері рівно на ту суму, яка буде витрачена на охорону здоров'я». Прохоров обіцяє з 2015 року скасувати призов на військову службу. За його задумом армія буде повністю контрактною, «професійної, мобільної, високотехнологічної». Основними загрозами для Росії Прохоров вважає «виключно можливі регіональні конфлікти».

Як відзначило агентство NEWSru.com, «в цілому при Прохорова-президентові обіцяно зробити основним пріоритетом держави захист приватної власності, а основним ресурсом розвитку країни - приватну ініціативу громадян. Свободу інформації він має намір забезпечити приватизацією федеральних телеканалів і забороною державі і держкомпаніям володіти ЗМІ і частками в них ».

Президентські вибори

За результатами виборів 4 березня 2012 року Прохоров отримав 5 722 508 голосів (7,98% голосів виборців), посівши третє місце. При цьому Прохоров зайняв 2-е місце за результатами голосування в Москві (набравши в столиці близько 868 тис. Голосів), Санкт-Петербурзі і за кордоном, 2-е місце в деяких наукогради (Новосибірський Академмістечко), 1-е місце на виборчих дільницях гуртожитків найбільших російських університетів.

Громадянська платформа

У жовтні 2012 року Михайло Прохоров повністю відходить від бізнесу і передає свої активи в трастове управління партнерам по групі "Онексім". За його словами, з цього моменту він має намір повністю присвятити себе політиці. У тому ж році Прохоров стає лідером партії «Громадянська платформа».

Активи та стан

Станом на грудень 2010 року Михайло Прохоров контролював такі активи: великі пакети акцій в сировинних компаніях «Російський алюміній», «Полюс Золото» (продано в 2013 році), «Інтергео», енергетичної компанії «Квадра», страхову компанію «Згода», великий пакет в інвестиційній компанії «Ренесанс Капітал» і ін. Також підприємцю належать такі медіаактиви як видавнича група «Живи!» (випускає журнал «Сноб») і медіагрупа «РБК». Також Прохоров вкладає гроші в ряд інноваційних проектів, серед яких будівництво (спільно з «Роснано») заводу «Оптоган» з випуску світлодіодних ламп, проект з випуску гібридного Е-мобіля та ін .. У 2010 році Михайло Прохоров придбав 80% американської баскетбольної команди «Нью-Джерсі Нетс». У березні 2013 року потрапив до рейтингу журналу Forbes, в який увійшли найбагатші власники спортивних клубів світу. У вересні 2010 року він придбав 96-метрову мегаяхту «Palladium», побудовану на гамбурзькій верфі Blohm & Voss. Також вважається власником 96-метрової яхти Solemar, і літаків Gulfstream і Falcon.

За підсумками 2009 року підприємець зайняв перший рядок у списку російських мільярдерів журналу «Forbes» з капіталом в $ 9,5 млрд. У травні 2008 року «Forbes» оцінив стан Прохорова в $ 22,6 млрд. У травневому номері «Forbes» за 2009 рік статки Прохорова оцінено вже в $ 9,5 млрд. Таким чином, в результаті кризи Прохоров втратив за рік $ 13,1 млрд. станом на 2010 рік за версією «Forbes» стан Прохорова оцінювалося в $ 13,4 млрд, в 2011 - $ 18 млрд, в 2012 - $ 13,2 млрд у березні 2013 року Forbes оцінив стан Прохорова в 13 млрд доларів.

Показник 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Стан ($ млрд) 1,6 4,8 4,4 6,4 13,5 22,6 9,5 13,4 18,0 13,2 13,0 Місце (в світі) 39 32 58 69 Місце (в Росії) 1. 2 3 7 10

У складеному ізраїльської версією журналу Forbes списку найбагатших євреїв планети Прохоров займає 16-е місце.

громадська позиція

У березні 2014 року разом з іншими підписав звернення на захист російського музиканта Андрія Макаревича, який виступив з критикою політики російської влади на Україні.

Благодійна діяльність

З 2004 року Михайло Прохоров є засновником благодійного Фонду Михайла Прохорова, співзасновником і керівником якого є його сестра Ірина Дмитрівна Прохорова. Фонд здійснює підтримку культурних, освітніх і наукових ініціатив. Фонд Михайла Прохорова бачить свою місію в тому, щоб, з одного боку, здійснювати системну підтримку культури російських регіонів, підвищуючи інтелектуальний рівень і творчий потенціал місцевих громад, з іншого - сприяти інтеграції російської сучасної культури в загальносвітове культурне простір.

РСПП і Трудовий кодекс

З 2010 року очолюваний Прохоровим Комітет по ринках праці РСПП висунув ряд пропозицій щодо зміни трудового законодавства, в тому числі можливість (за бажанням працівника) збільшення тривалості робочого тижня до 60 годин, введення поняття «дистанційній» роботи, скорочення до місяця терміну обов'язкового попередження про звільнення , впровадження практики укладення строкових трудових договорів на строк від одного року до п'яти років і ряд інших заходів.

нагороди

 • 2004 рік - орден святого благовірного князя Данила Московського II ступеня (РПЦ).
 • 2006 рік - орден Дружби за внесок в розвиток економічного потенціалу Росії.
 • 2011 рік - Кавалер ордена Почесного легіону (Франція), нагороджений за розширення культурних зв'язків між Росією і Францією.
 • 2013 рік - Лауреат премії «Зірка театрала» в номінації «Меценат року».
 • 2014 рік - Медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня

Скандали

Резонанс в російських ЗМІ набув інцидент в Куршевелі (Франція) на початку 2007 року, в ході якого Михайло Прохоров 9 січня був затриманий на 4 дня французькою поліцією за підозрою в причетності до організації міжнародної мережі проституції. Французька поліція підозрювала, що Прохоров привіз дівчат для своїх багатих друзів; сам Прохоров заявив слідству, що привіз жінок, тому що «любить компанію розумних, красивих і молодих супутниць». 28 вересня 2009 року адвокат Прохорова повідомив, що 7 серпня того ж року слідчий суддя міста Ліона Нікола Шаррер, який раніше видав ордер на затримання Прохорова, припинив кримінальну справу «за відсутністю складу злочину».

У червні 2008 року Володимир Потанін звинуватив свого колишнього партнера в недотриманні домовленостей в угоді, що стосується продажу блокуючого пакета ГМК «Норільський нікель». Потанін заявив, що «Прохоров обіцяв Усманову і мені продати" Норильськ "і купити" Полюс ", але він цього не зробив». У відповідь на цю заяву Михайло Прохоров подав до суду позов на Потаніна з вимогою спростування даного висловлювання як порочить його ділову репутацію. Суддя задовольнив позов Михайла Прохорова, визнавши слова Потаніна не відповідають дійсності і порочать ділову репутацію відомостями.

У ніч на 6 червня 2009 року на палубах крейсера «Аврора» кілька сотень гостей Петербурзького економічного форуму відзначили річницю журналу «Російський піонер», що входить в Медіа-групу «ЖИВИ!» Групи ОНЕКСІМ Михайла Прохорова. У зв'язку з можливим розміщенням крейсера «Аврори» зі складу ВМФ Прохоров запропонував фінансування музею, щоб він «остаточно не перетворився на розважальний майданчик».

Конгресмен з Нью-Джерсі, демократ, член бюджетного комітету Палати представників США Білл Паскрелл (Bill Pascrell) має намір зажадати провести урядове розслідування відносно потенційного покупця баскетбольного клубу НБА "Нью-Джерсі Нетс» російського бізнесмена Михайла Прохорова на предмет зв'язку його бізнес-інтересів в Зімбабве з режимом Роберта Мугабе. Пізніше гендиректор групи "Онексім" Дмитро Валерійович Разумов заявив, що структури бізнесмена Михайла Прохорова не мають зв'язків з режимом Роберта Мугабе в Зімбабве.

У 2010 році запропонував ввести поправки в Трудовий кодекс, в тому числі спрощують працівникові роботу на 1,5 ставки на одному місці, а не в різних місцях як за поточним Трудовому кодексу. Дана поправка була сприйнята багатьма, як бажання ввести в Росії 60-годинний робочий тиждень.

20 квітня 2009 року Михайла Прохоров знявся з реєстраційного обліку за місцем проживання в Москві і зареєструвався за місцем проживання в селищі Єруда Північно-Єнісейського району Красноярського краю. Як повідомляли ЗМІ в 2009 році, бізнесмен повинен сплатити в Ерудит податок на доходи фізичних осіб з угоди з продажу більш ніж за 5 млрд доларів Володимиру Потаніну 50% акцій спільної компанії - «КМ інвест» і очікувалося, що бюджет Красноярського краю і Північно-Єнісейського району в результаті цього мав поповнитися в 2009 році на 16,6 млрд рублів. 17 червня 2011 року стало відомо, що Лесосибирска податкова інспекція Красноярського краю подала в суд на Прохорова з вимогою стягнути з нього більш 2 млрд рублів несплаченого прибуткового податку. Сам Прохоров заявив, що вимоги податківців до нього завищені і до рішення суду є незаконними.

Див. такоже

 • Список найбагатших бізнесменів Росії (2009)
 • Найбагатші громадяни країн СНД і нащадки емігрантів з СРСР і Російської імперії на 2008 рік

Михайло Прохоров - фото

Рекомендований контент:

Кількість переглядів: 4410

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей