* Политика новости » Банки »

* *

Втеча з планети. Чому людству доведеться покинути Землю або зникнути назавжди?

У своєму безсиллі знайти просте і зрозуміле пояснення сигналу під кодовим ім'ям FRB 150215 зізналися астрофізики Технологічного університету Суинберн (Австралія). Емілі Петрофф, співробітниця, провідна дане дослідження, відверто заявила:

«Ми витратили величезну кількість часу і задіяли безліч телескопів, але так і не змогли знайти нічого, що могло б бути пов'язане з цим сигналом».

Таємничу радіохвилю спостерігали вчені по всьому світу: 11 телескопів різного типу, налаштованих на пошук не тільки оптичного і радіосигналів, але також гамма-, рентгенівських випромінювань і нейтрино, намагалися намацати першоджерело FRB 150215 і розпізнати його природу.

Сплеск сигналу був вперше зафіксований 15 лютого 2015 року в Австралії. З тих пір вчені дізналися про нього не так багато. На думку дослідників, короткий повторюваний радіосигнал виходить з дуже далеких для нас глибин космосу - його джерело розташовується за межами Чумацького шляху. Крім того, він явно дуже сильний - в іншому випадку хвиля навряд чи змогла б подолати повну перешкод галактику і дійти до нас в такому вигляді.

Емілі Петрофф   Фото: twitter Емілі Петрофф
Фото: twitter.com

Сигнал FRB 150215 не єдиний. Такі ж короткі спалахи вчені фіксують протягом останніх десяти років, з 2007 року. Всього за минуле десятиліття було помічено і досліджено 22 сигналу класу FRB. Визначити цих спалахів і хоч якось наблизитися до розуміння їх першоджерела вчені не можуть.

Ендрю Симион, директор дослідницького центру SETI Університету Каліфорнії в Берклі, не виключає можливості, що сигнали класу FRB пов'язані з життєдіяльністю інопланетної раси. Емілі Петрофф ж схильна вважати, що природа незрозумілих космічних спалахів пояснюється ще не вивченими природними процесами, що відбуваються у Всесвіті. Однак і сама вона не заперечує можливість існування «сигналів іншої цивілізації».

Фото: flickr Фото: flickr.com

Подібні знахідки вчених можна вважати куди більш серйозним підтвердженням існування позаземних розумних рас (або просто глибокої і абсолютної невідомості Всесвіту), ніж нескінченні розповіді очевидців про "зелених чоловічків" в сріблястих нейлонових костюмах. Очевидно, якщо і є ще десь в космосі життя, до Землі вона поки не добралася.

Фото: flickr Фото: flickr.com

Втім, деякі знахідки ентузіастів говорять на користь того, що позаземні цивілізації в Сонячній системі вже існували. Так, 9 травня цього року на популярному американському каналі Secureteam10, створеному шукачами НЛО, з'явилося відео з дивовижними знімками місячної поверхні. Як стверджують автори ролика, на фотографіях, зроблених супутником, чітко видно об'єкт, дуже схожий на танк.

Фото: youtube
Фото: youtube.com

Уфологи з Клівленда (саме там розташовується штаб-квартира каналу) впевнені - на Місяці можна знайти безліч артефактів, які свідчать про те, що колись супутник Землі був населений високорозвиненою розумною расою. Останки техніки, на їхню думку, прямо підтверджують цю теорію. Але ось співробітники NASA приховують від простих смертних правду, впевнені уфологи.

Фото: flickr Фото: flickr.com

Чимало подібних артефактів шукачі контакту з прибульцями знаходять і на поверхні Марса. Правда, найчастіше дивовижні знахідки, зняті під іншим ракурсом, виявляються природними об'єктами. Але деякі знімки все ж залишають питання. Так 21 червня 2016 року широкій публіці представили дуже цікаві фото, зроблені марсоходом Curiosity на поверхні червоної планети. Незважаючи на низьку якість кадру, ентузіасти помітили, що на одному фото присутня об'єкт явно штучного походження.

Фото: youtube Фото: youtube.com

Гладкий і рівний циліндр з виступаючим патрубком нагадав уфологів міну часів Другої Світової війни. Однак ентузіасти не виключають, що предмет може бути елементом позаземної техніки. І це знову повертає нас до думки про останки зниклої цивілізації. Але дати точну оцінку природі таких знахідок складно - NASA не поспішає ділитися знімками хорошої якості, зробленими на Марсі.

Фото: youtube Фото: youtube.com

Прихильники теорії світової змови впевнені: наближені до влади і які володіють інформацією сильні світу цього знають набагато більше простих громадян. Зовсім недавно, 22 квітня поточного року найбільш сміливі фантазії любителів таких теорій несподівано підкріпив сам керівник NASA Чарльз Болден. Колишній астронавт зі стажем понад 680 годин в космосі, учасник космічних польотів на шаттлах «Діскавері», «Атлантіс» і «Колумбія» заявив, що в найближчі роки - а може, вже й місяці - наша планета піддасться нашестю інопланетних загарбників.

Чарльз Болден   Фото: flickr Чарльз Болден
Фото: flickr.com

«У космосі багато страшних речей, і деякі з них, ймовірно, вже помітили наше існування. Ми підрахували, що у Всесвіті існує, принаймні, 30 тисяч інопланетних цивілізацій. Ми виявляли активність в космічному просторі протягом десятиліть, і тому напевно привернули до себе увагу, по крайней мере, однією. Нас можу захопити в будь-який момент! », - повідомив Болден на конференції в Х'юстоні.

Однак розповісти про подробиці майбутнього завоювання Болденом не дали. Після цієї шокуючої тиради на підмостки негайно піднялися двоє колег колишнього астронавта з NASA і повели свого начальника під руки. Пізніше стало відомо, що Болден "відправився у відпустку на півроку через хворобу". Від усіх пропозицій дати інтерв'ю глава NASA навідріз відмовився.

Чарльз Болден   Фото: flickr Чарльз Болден
Фото: flickr.com

Це не перша заява директора Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору США про існування інопланетного життя - але в перший раз він назвав реальну дату. На думку Болдена, чекати прибульців на планеті можна вже зараз - вторгнення відбудеться до 2025 року.

Якщо гучні заяви став настільки близьким до першоджерел і закритою для широкої публіки інформації мають під собою хоч якусь грунт - значить, людству пора серйозно задуматися над способами відступу. Будемо чесні з собою: чинити опір інопланетним рас, які, як вважає режисер безсмертного «Чужого» Рідлі Скотт, повинні значно перевершувати землян за рівнем технічного розвитку, буде безглуздо.

Рідлі Скотт   Фото: flickr Рідлі Скотт
Фото: flickr.com

Звичайно, люди можуть спробувати задавити прибульців духовними цінностями і гуманістичними ідеалами (це, мабуть, один з найулюбленіших сюжетів письменників-фантастів), але проштовхувати свої цінності через мовний бар'єр - затія, приречена на провал. А значить, доведеться бігти на іншу планету.

За колонізацію нових світів вже висловився чоловік, авторитету якого довіряє весь світ. Стівен Хокінг, відомий британський фізик і популяризатор науки, заявив, що у людства залишилося лише сто років, щоб «зібрати речі». Після закінчення століття, вважає вчений, жити на Землі стане неможливо.

Стівен Хокінг   Фото: flickr Стівен Хокінг
Фото: flickr.com

Хокінг твердо впевнений, що приблизно через сто років людську расу наздожене апокаліпсис. Якого саме роду він буде - достеменно невідомо. Це може бути ядерна війна, пандемія штучно створеного вірусу або інша техногенна катастрофа. Крім того, фізик не виключає можливості глобального стихійного лиха, яке просто зітре людини з лиця Землі.

«Думаю, у людської раси немає майбутнього, якщо вона не відправиться в космос», - заявив учений в післямові до книги Джуліана Гатрі «Як створити космічний корабель».

Ту ж саму думку Хокінг просуває і в документальному фільмі «Експедиція Нова Земля», який готується до показу на телеканалі BBC. Між іншим, сам учений готовий бути в авангарді першопрохідців. І навіть серйозне захворювання, яке ще в молодості позбавило його здатності рухатися, зовсім не здається фізику зі світовим ім'ям перешкодою. Свої надії Стівен Хокінг покладає на приватну космічну компанію Virgin Galactic, засновник якої Річард Бренсон вже запропонував вченому місце на борту SpaceShipTwo - суборбітального космічного корабля, який, за задумом творців, відправить в космос шість туристів з числа простих смертних.

Фото: flickr Фото: flickr.com

Британський вчений, велика частина життя якого пройшла в інвалідному кріслі, впевнений - вже зараз космос повинен бути відкритий для будь-кого. В іншому випадку, у людини, чий погляд не спрямований в глибини Всесвіту, в майбутньому не буде шансу на виживання.

Маргарита Звягінцева

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей