* Политика новости » Банки »

* *

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення? - ПапаЮріст.ру

 1. Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення? Список громадян, позбавлених...
 2. Процедура позбавлення водійського посвідчення
 3. Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?
 4. Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
 5. Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
 6. Порядок складання адміністративного протоколу на порушника
 7. Процедура позбавлення водійського посвідчення
 8. Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?
 9. Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
 10. Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
 11. Порядок складання адміністративного протоколу на порушника
 12. Процедура позбавлення водійського посвідчення
 13. Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?
 14. Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
 15. Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
 16. Порядок складання адміністративного протоколу на порушника
 17. Процедура позбавлення водійського посвідчення
 18. Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?
 19. Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
 20. Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
 21. Порядок складання адміністративного протоколу на порушника
 22. Процедура позбавлення водійського посвідчення
 23. Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?
 24. Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?

Список громадян, позбавлених посвідчення водія знаходиться на офіційному сайті ГИБДД конкретного російського регіону. У більшості випадків, істотна частка водіїв з даного списку позбулися прав за те, що сіли за кермо транспортного засобу, попередньо вживши алкогольні напої.

Згідно КоАП, позбавлення водійських прав є одним з найсерйозніших покарань недбайливих водіїв. Хоча не всі статті санкціонують подібне покарання при порушенні правил дорожнього руху, варто серйозно поставитися до позбавлення водійського посвідчення.

У разі, коли на дорозі сталася непередбачена ситуація, і ви порушили правила ДД, підпадають по КоАП під адміністративне покарання у вигляді позбавлення прав, інспектор ДАІ не має законних підстав вилучати у вас права на місці. Функція позбавлення права керування транспортними засобами покладено на суд, і позбавити водія-порушника ВУ можна тільки за рішенням суду.

Порядок складання адміністративного протоколу на порушника

Порядок дій інспектора ДАІ буде такий: після виявлення правопорушення на дорозі (за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами), інспектор зупиняє машину / мотоцикл передбачуваного порушника, тут же складається протокол про адміністративне правопорушення (п. 109 Наказу МВС Росії від 02.03.2009 N 185; п. 1 ч. 2 ст. 28.3 КоАП РФ), в якому відображаються наступні дані:

 • дата, час і місце правопорушення,
 • дані інспектора і водія,
 • можливі свідки,
 • істота правопорушення,
 • пункти ПДР, які, на думку інспектора, порушив водій,
 • стаття КпАП РФ, що передбачає адміністративну відповідальність.

При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДАІ зобов'язаний роз'яснити вам ваші права, передбачені чинним законодавством, а ви маєте можливість внести в даний протокол свої пояснення і (або) заперечення за фактом передбачуваного правопорушення (ч. 2 ст. 28.2 КоАП РФ), що необхідно обов'язково зробити, якщо ви не визнаєте за собою провину і на вашу думку правопорушення не було.

А чи знаєте ви, що ви маєте право заявити в протоколі клопотання про те, що справа про адміністративне правопорушення розглядалося судок за місцем вашого проживання (згідно з частиною першою статті 24.4, частини першої статті 29.5 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ, пункту 113 Адміністративного регламенту, затвердженого наказом МВС Росії від 02.03.2009 N 185).

Процедура позбавлення водійського посвідчення

Наприклад, співробітники державної інспекції безпеки дорожнього руху зупинили вашу машину за правопорушення, що передбачає позбавлення ВУ, для з'ясування обставин того, що відбувається, після чого стосовно вас, як водія, керуючого затриманим транспортним засобом, буде складено протокол. Потім документ про порушення ПДР передається в мировий суд (в більшості випадків) для вивчення. Суддя розглядає справу і виносить остаточне рішення, яке може бути наступним:

 • Позбавлення водійських прав;
 • Вибір адміністративного покарання без позбавлення водійського посвідчення;
 • Кваліфікація судом дій водія по іншій статті (без позбавлення ВУ).

Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?

Якщо все ж водія позбавили прав, термін покарання обчислюється з дня набрання законної сили рішенням судді. В цей же день відповідача заносять в базу даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення порушників ПДР. Водій тепер не може сідати за кермо до того моменту, поки термін дії покарання, встановленого судом, не закінчиться. Після цього водієві повертають права, і відомості про нього будуть прибрані зі списку водіїв позбавлених водійських прав.

Чи знаєте ви, що якщо ваше правопорушення було зафіксовано камерами відеоспостереження / фотофіксації, то максимальне покарання, яке буде застосовано до вас - це штраф. В даному випадку, покарання порушника не залежить від того, наскільки тяжке порушення правил дорожнього руху ви зробили, або яка стаття закону може бути застосована в разі вчиненого порушення. Тільки штраф!

Відомості про те, кого позбавили прав, можна знайти на офіційному сайті ГИБДД вашого регіону, причому відомості доступні кожному бажаючому через необмеженого доступу. Варто звернути увагу, що сторонніх онлайн-сервісів, що надають інформацію про позбавлених прав водіїв-порушників, як таких не існує. Тільки офіційний сайт ГИБДД РФ надає в користування інтерактивний сервіс, який дає можливість отримати інформацію про дійсність ВУ водіїв, які раніше отримували права. Щоб перевірити конкретного водійське посвідчення в списку позбавлених прав вам необхідно всього лише ввести номер, серію і дату видачі ВУ.

Кожен водій повинен пам'ятати, що позбутися ВУ досить просто, а от повернути назад вже складніше, тому на дорозі слід поводитися акуратно, розважливо і намагатися зробити все, щоб не порушувати ПДР. Подумайте гарненько, перш ніж грубо порушувати правила дорожньо руху, здійснюючи виїзд на зустрічку, сідаючи за кермо в нетверезому вигляді, або створюючи небезпечні ситуації на дорозі, піддаючи загрозі життя інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

На просторах мережі інтернет можна зустріти оголошення від підприємливих ділків, які обіцяють за пристойну грошову винагороду повернути права до закінчення дії покарання і прибрати ваше прізвище із даішної бази водіїв, позбавлених водійських прав. Чи це можливо? Наскільки це законно?

Якими лазівками намагаються скористатися «рішали»?

 • Отримати для вас «нові» права, в іншому регіоні (області, суб'єкті федерації).
 • Повне видалення відомостей про конкретного водія з бази даних ДАІ і отримання абсолютно нового ВУ.

Пам'ятайте, що обидва ці способи незаконні! А в другому випадку відбувається тотальне видалення всіх даних про правопорушника з одночасних обнуленням всього водійського стажу! Тобто за страховими полісами ОСАГО / КАСКО ви кілька років будете платити з максимального дорогими коефіцієнтами за стажем, як водій-новачок.

Ясна річ, що водієві, який постійно перебував за кермом власного авто, психологічно важко відмовитися від комфортного пересування і почати користуватися громадським транспортом, йому хочеться якомога швидше будь-яким способом повернути права і повернутися в звичну атмосферу в салоні улюбленого авто. Але тут слід бути гранично обережним, щоб не попастися в руки шахраїв.

Якщо ви станете власником підроблених прав, і цей факт буде виявлено на дорозі співробітниками дорожньої інспекції, вас дуже швидко притягнуть до кримінальної відповідальності за підробку документів!

Тому, перебуваючи за кермом, намагайтеся не порушувати правила ДД і не сідайте за кермо навіть коли «всього лише запах». Ви ж не хочете втратити можливість пересуватися на своїй машині на рік або півтора? Але якщо вас уже позбавили прав через суд, дочекайтеся, коли термін покарання пройде, переосмислити свою поведінку за кермом, ставлення до безпеки дорожнього руху, ставлення до управління машиною в нетверезому вигляді, і не порушуйте більше правила дорожнього руху.

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?

Список громадян, позбавлених посвідчення водія знаходиться на офіційному сайті ГИБДД конкретного російського регіону. У більшості випадків, істотна частка водіїв з даного списку позбулися прав за те, що сіли за кермо транспортного засобу, попередньо вживши алкогольні напої.

Згідно КоАП, позбавлення водійських прав є одним з найсерйозніших покарань недбайливих водіїв. Хоча не всі статті санкціонують подібне покарання при порушенні правил дорожнього руху, варто серйозно поставитися до позбавлення водійського посвідчення.

У разі, коли на дорозі сталася непередбачена ситуація, і ви порушили правила ДД, підпадають по КоАП під адміністративне покарання у вигляді позбавлення прав, інспектор ДАІ не має законних підстав вилучати у вас права на місці. Функція позбавлення права керування транспортними засобами покладено на суд, і позбавити водія-порушника ВУ можна тільки за рішенням суду.

Порядок складання адміністративного протоколу на порушника

Порядок дій інспектора ДАІ буде такий: після виявлення правопорушення на дорозі (за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами), інспектор зупиняє машину / мотоцикл передбачуваного порушника, тут же складається протокол про адміністративне правопорушення (п. 109 Наказу МВС Росії від 02.03.2009 N 185; п. 1 ч. 2 ст. 28.3 КоАП РФ), в якому відображаються наступні дані:

 • дата, час і місце правопорушення,
 • дані інспектора і водія,
 • можливі свідки,
 • істота правопорушення,
 • пункти ПДР, які, на думку інспектора, порушив водій,
 • стаття КпАП РФ, що передбачає адміністративну відповідальність.

При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДАІ зобов'язаний роз'яснити вам ваші права, передбачені чинним законодавством, а ви маєте можливість внести в даний протокол свої пояснення і (або) заперечення за фактом передбачуваного правопорушення (ч. 2 ст. 28.2 КоАП РФ), що необхідно обов'язково зробити, якщо ви не визнаєте за собою провину і на вашу думку правопорушення не було.

А чи знаєте ви, що ви маєте право заявити в протоколі клопотання про те, що справа про адміністративне правопорушення розглядалося судок за місцем вашого проживання (згідно з частиною першою статті 24.4, частини першої статті 29.5 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ, пункту 113 Адміністративного регламенту, затвердженого наказом МВС Росії від 02.03.2009 N 185).

Процедура позбавлення водійського посвідчення

Наприклад, співробітники державної інспекції безпеки дорожнього руху зупинили вашу машину за правопорушення, що передбачає позбавлення ВУ, для з'ясування обставин того, що відбувається, після чого стосовно вас, як водія, керуючого затриманим транспортним засобом, буде складено протокол. Потім документ про порушення ПДР передається в мировий суд (в більшості випадків) для вивчення. Суддя розглядає справу і виносить остаточне рішення, яке може бути наступним:

 • Позбавлення водійських прав;
 • Вибір адміністративного покарання без позбавлення водійського посвідчення;
 • Кваліфікація судом дій водія по іншій статті (без позбавлення ВУ).

Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?

Якщо все ж водія позбавили прав, термін покарання обчислюється з дня набрання законної сили рішенням судді. В цей же день відповідача заносять в базу даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення порушників ПДР. Водій тепер не може сідати за кермо до того моменту, поки термін дії покарання, встановленого судом, не закінчиться. Після цього водієві повертають права, і відомості про нього будуть прибрані зі списку водіїв позбавлених водійських прав.

Чи знаєте ви, що якщо ваше правопорушення було зафіксовано камерами відеоспостереження / фотофіксації, то максимальне покарання, яке буде застосовано до вас - це штраф. В даному випадку, покарання порушника не залежить від того, наскільки тяжке порушення правил дорожнього руху ви зробили, або яка стаття закону може бути застосована в разі вчиненого порушення. Тільки штраф!

Відомості про те, кого позбавили прав, можна знайти на офіційному сайті ГИБДД вашого регіону, причому відомості доступні кожному бажаючому через необмеженого доступу. Варто звернути увагу, що сторонніх онлайн-сервісів, що надають інформацію про позбавлених прав водіїв-порушників, як таких не існує. Тільки офіційний сайт ГИБДД РФ надає в користування інтерактивний сервіс, який дає можливість отримати інформацію про дійсність ВУ водіїв, які раніше отримували права. Щоб перевірити конкретного водійське посвідчення в списку позбавлених прав вам необхідно всього лише ввести номер, серію і дату видачі ВУ.

Кожен водій повинен пам'ятати, що позбутися ВУ досить просто, а от повернути назад вже складніше, тому на дорозі слід поводитися акуратно, розважливо і намагатися зробити все, щоб не порушувати ПДР. Подумайте гарненько, перш ніж грубо порушувати правила дорожньо руху, здійснюючи виїзд на зустрічку, сідаючи за кермо в нетверезому вигляді, або створюючи небезпечні ситуації на дорозі, піддаючи загрозі життя інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

На просторах мережі інтернет можна зустріти оголошення від підприємливих ділків, які обіцяють за пристойну грошову винагороду повернути права до закінчення дії покарання і прибрати ваше прізвище із даішної бази водіїв, позбавлених водійських прав. Чи це можливо? Наскільки це законно?

Якими лазівками намагаються скористатися «рішали»?

 • Отримати для вас «нові» права, в іншому регіоні (області, суб'єкті федерації).
 • Повне видалення відомостей про конкретного водія з бази даних ДАІ і отримання абсолютно нового ВУ.

Пам'ятайте, що обидва ці способи незаконні! А в другому випадку відбувається тотальне видалення всіх даних про правопорушника з одночасних обнуленням всього водійського стажу! Тобто за страховими полісами ОСАГО / КАСКО ви кілька років будете платити з максимального дорогими коефіцієнтами за стажем, як водій-новачок.

Ясна річ, що водієві, який постійно перебував за кермом власного авто, психологічно важко відмовитися від комфортного пересування і почати користуватися громадським транспортом, йому хочеться якомога швидше будь-яким способом повернути права і повернутися в звичну атмосферу в салоні улюбленого авто. Але тут слід бути гранично обережним, щоб не попастися в руки шахраїв.

Якщо ви станете власником підроблених прав, і цей факт буде виявлено на дорозі співробітниками дорожньої інспекції, вас дуже швидко притягнуть до кримінальної відповідальності за підробку документів!

Тому, перебуваючи за кермом, намагайтеся не порушувати правила ДД і не сідайте за кермо навіть коли «всього лише запах». Ви ж не хочете втратити можливість пересуватися на своїй машині на рік або півтора? Але якщо вас уже позбавили прав через суд, дочекайтеся, коли термін покарання пройде, переосмислити свою поведінку за кермом, ставлення до безпеки дорожнього руху, ставлення до управління машиною в нетверезому вигляді, і не порушуйте більше правила дорожнього руху.

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?

Список громадян, позбавлених посвідчення водія знаходиться на офіційному сайті ГИБДД конкретного російського регіону. У більшості випадків, істотна частка водіїв з даного списку позбулися прав за те, що сіли за кермо транспортного засобу, попередньо вживши алкогольні напої.

Згідно КоАП, позбавлення водійських прав є одним з найсерйозніших покарань недбайливих водіїв. Хоча не всі статті санкціонують подібне покарання при порушенні правил дорожнього руху, варто серйозно поставитися до позбавлення водійського посвідчення.

У разі, коли на дорозі сталася непередбачена ситуація, і ви порушили правила ДД, підпадають по КоАП під адміністративне покарання у вигляді позбавлення прав, інспектор ДАІ не має законних підстав вилучати у вас права на місці. Функція позбавлення права керування транспортними засобами покладено на суд, і позбавити водія-порушника ВУ можна тільки за рішенням суду.

Порядок складання адміністративного протоколу на порушника

Порядок дій інспектора ДАІ буде такий: після виявлення правопорушення на дорозі (за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами), інспектор зупиняє машину / мотоцикл передбачуваного порушника, тут же складається протокол про адміністративне правопорушення (п. 109 Наказу МВС Росії від 02.03.2009 N 185; п. 1 ч. 2 ст. 28.3 КоАП РФ), в якому відображаються наступні дані:

 • дата, час і місце правопорушення,
 • дані інспектора і водія,
 • можливі свідки,
 • істота правопорушення,
 • пункти ПДР, які, на думку інспектора, порушив водій,
 • стаття КпАП РФ, що передбачає адміністративну відповідальність.

При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДАІ зобов'язаний роз'яснити вам ваші права, передбачені чинним законодавством, а ви маєте можливість внести в даний протокол свої пояснення і (або) заперечення за фактом передбачуваного правопорушення (ч. 2 ст. 28.2 КоАП РФ), що необхідно обов'язково зробити, якщо ви не визнаєте за собою провину і на вашу думку правопорушення не було.

А чи знаєте ви, що ви маєте право заявити в протоколі клопотання про те, що справа про адміністративне правопорушення розглядалося судок за місцем вашого проживання (згідно з частиною першою статті 24.4, частини першої статті 29.5 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ, пункту 113 Адміністративного регламенту, затвердженого наказом МВС Росії від 02.03.2009 N 185).

Процедура позбавлення водійського посвідчення

Наприклад, співробітники державної інспекції безпеки дорожнього руху зупинили вашу машину за правопорушення, що передбачає позбавлення ВУ, для з'ясування обставин того, що відбувається, після чого стосовно вас, як водія, керуючого затриманим транспортним засобом, буде складено протокол. Потім документ про порушення ПДР передається в мировий суд (в більшості випадків) для вивчення. Суддя розглядає справу і виносить остаточне рішення, яке може бути наступним:

 • Позбавлення водійських прав;
 • Вибір адміністративного покарання без позбавлення водійського посвідчення;
 • Кваліфікація судом дій водія по іншій статті (без позбавлення ВУ).

Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?

Якщо все ж водія позбавили прав, термін покарання обчислюється з дня набрання законної сили рішенням судді. В цей же день відповідача заносять в базу даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення порушників ПДР. Водій тепер не може сідати за кермо до того моменту, поки термін дії покарання, встановленого судом, не закінчиться. Після цього водієві повертають права, і відомості про нього будуть прибрані зі списку водіїв позбавлених водійських прав.

Чи знаєте ви, що якщо ваше правопорушення було зафіксовано камерами відеоспостереження / фотофіксації, то максимальне покарання, яке буде застосовано до вас - це штраф. В даному випадку, покарання порушника не залежить від того, наскільки тяжке порушення правил дорожнього руху ви зробили, або яка стаття закону може бути застосована в разі вчиненого порушення. Тільки штраф!

Відомості про те, кого позбавили прав, можна знайти на офіційному сайті ГИБДД вашого регіону, причому відомості доступні кожному бажаючому через необмеженого доступу. Варто звернути увагу, що сторонніх онлайн-сервісів, що надають інформацію про позбавлених прав водіїв-порушників, як таких не існує. Тільки офіційний сайт ГИБДД РФ надає в користування інтерактивний сервіс, який дає можливість отримати інформацію про дійсність ВУ водіїв, які раніше отримували права. Щоб перевірити конкретного водійське посвідчення в списку позбавлених прав вам необхідно всього лише ввести номер, серію і дату видачі ВУ.

Кожен водій повинен пам'ятати, що позбутися ВУ досить просто, а от повернути назад вже складніше, тому на дорозі слід поводитися акуратно, розважливо і намагатися зробити все, щоб не порушувати ПДР. Подумайте гарненько, перш ніж грубо порушувати правила дорожньо руху, здійснюючи виїзд на зустрічку, сідаючи за кермо в нетверезому вигляді, або створюючи небезпечні ситуації на дорозі, піддаючи загрозі життя інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

На просторах мережі інтернет можна зустріти оголошення від підприємливих ділків, які обіцяють за пристойну грошову винагороду повернути права до закінчення дії покарання і прибрати ваше прізвище із даішної бази водіїв, позбавлених водійських прав. Чи це можливо? Наскільки це законно?

Якими лазівками намагаються скористатися «рішали»?

 • Отримати для вас «нові» права, в іншому регіоні (області, суб'єкті федерації).
 • Повне видалення відомостей про конкретного водія з бази даних ДАІ і отримання абсолютно нового ВУ.

Пам'ятайте, що обидва ці способи незаконні! А в другому випадку відбувається тотальне видалення всіх даних про правопорушника з одночасних обнуленням всього водійського стажу! Тобто за страховими полісами ОСАГО / КАСКО ви кілька років будете платити з максимального дорогими коефіцієнтами за стажем, як водій-новачок.

Ясна річ, що водієві, який постійно перебував за кермом власного авто, психологічно важко відмовитися від комфортного пересування і почати користуватися громадським транспортом, йому хочеться якомога швидше будь-яким способом повернути права і повернутися в звичну атмосферу в салоні улюбленого авто. Але тут слід бути гранично обережним, щоб не попастися в руки шахраїв.

Якщо ви станете власником підроблених прав, і цей факт буде виявлено на дорозі співробітниками дорожньої інспекції, вас дуже швидко притягнуть до кримінальної відповідальності за підробку документів!

Тому, перебуваючи за кермом, намагайтеся не порушувати правила ДД і не сідайте за кермо навіть коли «всього лише запах». Ви ж не хочете втратити можливість пересуватися на своїй машині на рік або півтора? Але якщо вас уже позбавили прав через суд, дочекайтеся, коли термін покарання пройде, переосмислити свою поведінку за кермом, ставлення до безпеки дорожнього руху, ставлення до управління машиною в нетверезому вигляді, і не порушуйте більше правила дорожнього руху.

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?

Список громадян, позбавлених посвідчення водія знаходиться на офіційному сайті ГИБДД конкретного російського регіону. У більшості випадків, істотна частка водіїв з даного списку позбулися прав за те, що сіли за кермо транспортного засобу, попередньо вживши алкогольні напої.

Згідно КоАП, позбавлення водійських прав є одним з найсерйозніших покарань недбайливих водіїв. Хоча не всі статті санкціонують подібне покарання при порушенні правил дорожнього руху, варто серйозно поставитися до позбавлення водійського посвідчення.

У разі, коли на дорозі сталася непередбачена ситуація, і ви порушили правила ДД, підпадають по КоАП під адміністративне покарання у вигляді позбавлення прав, інспектор ДАІ не має законних підстав вилучати у вас права на місці. Функція позбавлення права керування транспортними засобами покладено на суд, і позбавити водія-порушника ВУ можна тільки за рішенням суду.

Порядок складання адміністративного протоколу на порушника

Порядок дій інспектора ДАІ буде такий: після виявлення правопорушення на дорозі (за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами), інспектор зупиняє машину / мотоцикл передбачуваного порушника, тут же складається протокол про адміністративне правопорушення (п. 109 Наказу МВС Росії від 02.03.2009 N 185; п. 1 ч. 2 ст. 28.3 КоАП РФ), в якому відображаються наступні дані:

 • дата, час і місце правопорушення,
 • дані інспектора і водія,
 • можливі свідки,
 • істота правопорушення,
 • пункти ПДР, які, на думку інспектора, порушив водій,
 • стаття КпАП РФ, що передбачає адміністративну відповідальність.

При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДАІ зобов'язаний роз'яснити вам ваші права, передбачені чинним законодавством, а ви маєте можливість внести в даний протокол свої пояснення і (або) заперечення за фактом передбачуваного правопорушення (ч. 2 ст. 28.2 КоАП РФ), що необхідно обов'язково зробити, якщо ви не визнаєте за собою провину і на вашу думку правопорушення не було.

А чи знаєте ви, що ви маєте право заявити в протоколі клопотання про те, що справа про адміністративне правопорушення розглядалося судок за місцем вашого проживання (згідно з частиною першою статті 24.4, частини першої статті 29.5 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ, пункту 113 Адміністративного регламенту, затвердженого наказом МВС Росії від 02.03.2009 N 185).

Процедура позбавлення водійського посвідчення

Наприклад, співробітники державної інспекції безпеки дорожнього руху зупинили вашу машину за правопорушення, що передбачає позбавлення ВУ, для з'ясування обставин того, що відбувається, після чого стосовно вас, як водія, керуючого затриманим транспортним засобом, буде складено протокол. Потім документ про порушення ПДР передається в мировий суд (в більшості випадків) для вивчення. Суддя розглядає справу і виносить остаточне рішення, яке може бути наступним:

 • Позбавлення водійських прав;
 • Вибір адміністративного покарання без позбавлення водійського посвідчення;
 • Кваліфікація судом дій водія по іншій статті (без позбавлення ВУ).

Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?

Якщо все ж водія позбавили прав, термін покарання обчислюється з дня набрання законної сили рішенням судді. В цей же день відповідача заносять в базу даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення порушників ПДР. Водій тепер не може сідати за кермо до того моменту, поки термін дії покарання, встановленого судом, не закінчиться. Після цього водієві повертають права, і відомості про нього будуть прибрані зі списку водіїв позбавлених водійських прав.

Чи знаєте ви, що якщо ваше правопорушення було зафіксовано камерами відеоспостереження / фотофіксації, то максимальне покарання, яке буде застосовано до вас - це штраф. В даному випадку, покарання порушника не залежить від того, наскільки тяжке порушення правил дорожнього руху ви зробили, або яка стаття закону може бути застосована в разі вчиненого порушення. Тільки штраф!

Відомості про те, кого позбавили прав, можна знайти на офіційному сайті ГИБДД вашого регіону, причому відомості доступні кожному бажаючому через необмеженого доступу. Варто звернути увагу, що сторонніх онлайн-сервісів, що надають інформацію про позбавлених прав водіїв-порушників, як таких не існує. Тільки офіційний сайт ГИБДД РФ надає в користування інтерактивний сервіс, який дає можливість отримати інформацію про дійсність ВУ водіїв, які раніше отримували права. Щоб перевірити конкретного водійське посвідчення в списку позбавлених прав вам необхідно всього лише ввести номер, серію і дату видачі ВУ.

Кожен водій повинен пам'ятати, що позбутися ВУ досить просто, а от повернути назад вже складніше, тому на дорозі слід поводитися акуратно, розважливо і намагатися зробити все, щоб не порушувати ПДР. Подумайте гарненько, перш ніж грубо порушувати правила дорожньо руху, здійснюючи виїзд на зустрічку, сідаючи за кермо в нетверезому вигляді, або створюючи небезпечні ситуації на дорозі, піддаючи загрозі життя інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

На просторах мережі інтернет можна зустріти оголошення від підприємливих ділків, які обіцяють за пристойну грошову винагороду повернути права до закінчення дії покарання і прибрати ваше прізвище із даішної бази водіїв, позбавлених водійських прав. Чи це можливо? Наскільки це законно?

Якими лазівками намагаються скористатися «рішали»?

 • Отримати для вас «нові» права, в іншому регіоні (області, суб'єкті федерації).
 • Повне видалення відомостей про конкретного водія з бази даних ДАІ і отримання абсолютно нового ВУ.

Пам'ятайте, що обидва ці способи незаконні! А в другому випадку відбувається тотальне видалення всіх даних про правопорушника з одночасних обнуленням всього водійського стажу! Тобто за страховими полісами ОСАГО / КАСКО ви кілька років будете платити з максимального дорогими коефіцієнтами за стажем, як водій-новачок.

Ясна річ, що водієві, який постійно перебував за кермом власного авто, психологічно важко відмовитися від комфортного пересування і почати користуватися громадським транспортом, йому хочеться якомога швидше будь-яким способом повернути права і повернутися в звичну атмосферу в салоні улюбленого авто. Але тут слід бути гранично обережним, щоб не попастися в руки шахраїв.

Якщо ви станете власником підроблених прав, і цей факт буде виявлено на дорозі співробітниками дорожньої інспекції, вас дуже швидко притягнуть до кримінальної відповідальності за підробку документів!

Тому, перебуваючи за кермом, намагайтеся не порушувати правила ДД і не сідайте за кермо навіть коли «всього лише запах». Ви ж не хочете втратити можливість пересуватися на своїй машині на рік або півтора? Але якщо вас уже позбавили прав через суд, дочекайтеся, коли термін покарання пройде, переосмислити свою поведінку за кермом, ставлення до безпеки дорожнього руху, ставлення до управління машиною в нетверезому вигляді, і не порушуйте більше правила дорожнього руху.

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?

Список громадян, позбавлених посвідчення водія знаходиться на офіційному сайті ГИБДД конкретного російського регіону. У більшості випадків, істотна частка водіїв з даного списку позбулися прав за те, що сіли за кермо транспортного засобу, попередньо вживши алкогольні напої.

Згідно КоАП, позбавлення водійських прав є одним з найсерйозніших покарань недбайливих водіїв. Хоча не всі статті санкціонують подібне покарання при порушенні правил дорожнього руху, варто серйозно поставитися до позбавлення водійського посвідчення.

У разі, коли на дорозі сталася непередбачена ситуація, і ви порушили правила ДД, підпадають по КоАП під адміністративне покарання у вигляді позбавлення прав, інспектор ДАІ не має законних підстав вилучати у вас права на місці. Функція позбавлення права керування транспортними засобами покладено на суд, і позбавити водія-порушника ВУ можна тільки за рішенням суду.

Порядок складання адміністративного протоколу на порушника

Порядок дій інспектора ДАІ буде такий: після виявлення правопорушення на дорозі (за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами), інспектор зупиняє машину / мотоцикл передбачуваного порушника, тут же складається протокол про адміністративне правопорушення (п. 109 Наказу МВС Росії від 02.03.2009 N 185; п. 1 ч. 2 ст. 28.3 КоАП РФ), в якому відображаються наступні дані:

 • дата, час і місце правопорушення,
 • дані інспектора і водія,
 • можливі свідки,
 • істота правопорушення,
 • пункти ПДР, які, на думку інспектора, порушив водій,
 • стаття КпАП РФ, що передбачає адміністративну відповідальність.

При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДАІ зобов'язаний роз'яснити вам ваші права, передбачені чинним законодавством, а ви маєте можливість внести в даний протокол свої пояснення і (або) заперечення за фактом передбачуваного правопорушення (ч. 2 ст. 28.2 КоАП РФ), що необхідно обов'язково зробити, якщо ви не визнаєте за собою провину і на вашу думку правопорушення не було.

А чи знаєте ви, що ви маєте право заявити в протоколі клопотання про те, що справа про адміністративне правопорушення розглядалося судок за місцем вашого проживання (згідно з частиною першою статті 24.4, частини першої статті 29.5 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ, пункту 113 Адміністративного регламенту, затвердженого наказом МВС Росії від 02.03.2009 N 185).

Процедура позбавлення водійського посвідчення

Наприклад, співробітники державної інспекції безпеки дорожнього руху зупинили вашу машину за правопорушення, що передбачає позбавлення ВУ, для з'ясування обставин того, що відбувається, після чого стосовно вас, як водія, керуючого затриманим транспортним засобом, буде складено протокол. Потім документ про порушення ПДР передається в мировий суд (в більшості випадків) для вивчення. Суддя розглядає справу і виносить остаточне рішення, яке може бути наступним:

 • Позбавлення водійських прав;
 • Вибір адміністративного покарання без позбавлення водійського посвідчення;
 • Кваліфікація судом дій водія по іншій статті (без позбавлення ВУ).

Чи реально після позбавлення прав прізвище водія вносять до списку позбавлених прав?

Якщо все ж водія позбавили прав, термін покарання обчислюється з дня набрання законної сили рішенням судді. В цей же день відповідача заносять в базу даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення порушників ПДР. Водій тепер не може сідати за кермо до того моменту, поки термін дії покарання, встановленого судом, не закінчиться. Після цього водієві повертають права, і відомості про нього будуть прибрані зі списку водіїв позбавлених водійських прав.

Чи знаєте ви, що якщо ваше правопорушення було зафіксовано камерами відеоспостереження / фотофіксації, то максимальне покарання, яке буде застосовано до вас - це штраф. В даному випадку, покарання порушника не залежить від того, наскільки тяжке порушення правил дорожнього руху ви зробили, або яка стаття закону може бути застосована в разі вчиненого порушення. Тільки штраф!

Відомості про те, кого позбавили прав, можна знайти на офіційному сайті ГИБДД вашого регіону, причому відомості доступні кожному бажаючому через необмеженого доступу. Варто звернути увагу, що сторонніх онлайн-сервісів, що надають інформацію про позбавлених прав водіїв-порушників, як таких не існує. Тільки офіційний сайт ГИБДД РФ надає в користування інтерактивний сервіс, який дає можливість отримати інформацію про дійсність ВУ водіїв, які раніше отримували права. Щоб перевірити конкретного водійське посвідчення в списку позбавлених прав вам необхідно всього лише ввести номер, серію і дату видачі ВУ.

Кожен водій повинен пам'ятати, що позбутися ВУ досить просто, а от повернути назад вже складніше, тому на дорозі слід поводитися акуратно, розважливо і намагатися зробити все, щоб не порушувати ПДР. Подумайте гарненько, перш ніж грубо порушувати правила дорожньо руху, здійснюючи виїзд на зустрічку, сідаючи за кермо в нетверезому вигляді, або створюючи небезпечні ситуації на дорозі, піддаючи загрозі життя інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

На просторах мережі інтернет можна зустріти оголошення від підприємливих ділків, які обіцяють за пристойну грошову винагороду повернути права до закінчення дії покарання і прибрати ваше прізвище із даішної бази водіїв, позбавлених водійських прав. Чи це можливо? Наскільки це законно?

Якими лазівками намагаються скористатися «рішали»?

 • Отримати для вас «нові» права, в іншому регіоні (області, суб'єкті федерації).
 • Повне видалення відомостей про конкретного водія з бази даних ДАІ і отримання абсолютно нового ВУ.

Пам'ятайте, що обидва ці способи незаконні! А в другому випадку відбувається тотальне видалення всіх даних про правопорушника з одночасних обнуленням всього водійського стажу! Тобто за страховими полісами ОСАГО / КАСКО ви кілька років будете платити з максимального дорогими коефіцієнтами за стажем, як водій-новачок.

Ясна річ, що водієві, який постійно перебував за кермом власного авто, психологічно важко відмовитися від комфортного пересування і почати користуватися громадським транспортом, йому хочеться якомога швидше будь-яким способом повернути права і повернутися в звичну атмосферу в салоні улюбленого авто. Але тут слід бути гранично обережним, щоб не попастися в руки шахраїв.

Якщо ви станете власником підроблених прав, і цей факт буде виявлено на дорозі співробітниками дорожньої інспекції, вас дуже швидко притягнуть до кримінальної відповідальності за підробку документів!

Тому, перебуваючи за кермом, намагайтеся не порушувати правила ДД і не сідайте за кермо навіть коли «всього лише запах». Ви ж не хочете втратити можливість пересуватися на своїй машині на рік або півтора? Але якщо вас уже позбавили прав через суд, дочекайтеся, коли термін покарання пройде, переосмислити свою поведінку за кермом, ставлення до безпеки дорожнього руху, ставлення до управління машиною в нетверезому вигляді, і не порушуйте більше правила дорожнього руху.

Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?
Чи існує база даних ГИБДД зі списком позбавлених водійського посвідчення?
Чи можна видалити своє прізвище з бази позбавлених водійського посвідчення?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей