* Политика новости » Банки »

* *

Франшиза Баскін Роббінс: розвиток у всіх напрямках!

Компанія АТ «БРПІ» в Росії стала родоначальником роботи за договором комерційної концесії і продовжує утримувати лідируючі позиції. На сьогоднішній день мережа кафе по франшизі «Баскін Роббінс» вважається найбільшою, в усьому світі відкрито більше 7500 і продовжує відкриватися. А сама компанія бере активну участь у суспільному житті, надає благодійну допомогу і розробляє нові сорти морозива.

франшизі «Баскін Роббінс»

АТ «БРПІ» - володар майстер-франшизи «Баскін Роббінс» активно розвиває мережу кафе-морозиво на території Росії і країн СНД. Для зручності партнерів розроблені різні формати франшизи від маленького кіоску до повноцінного окремо стоїть кафе. Такий підхід дозволяє відкрити точку продажів навіть в невеликому місті з населенням менше 500 тис. Чоловік.

Наприклад, в кінці січня 2017 року місті Калуга відкрилося вже третє кафе «Баскін Роббінс» в зоні фудкорту ТЦ «Апельсин». Населення Калуги становить всього 342 тис. Чоловік, але популярність бренду, а так само висока якість і великий асортимент морозива забезпечили стабільно високий попит на продукцію з боку місцевих жителів.

За словами керуючої відділом розвитку франчайзингу компанії Жанни Вартанова, Калузька область є одним з найбільш стійких російських регіонів, де місцева влада підтримує бізнесменів і допомагає їм розвиватися. Однією із стратегій Калузького регіону є збільшення присутності міжнародних брендів.

У Мінську (Білорусія) франшиза кафе-морозиво «Баскін Роббінс» так само дуже популярна.

Тільки з початку 2017 року були не відкриті дві точки продажу морозива: в зоні кінотеатру в торгово-розважальних центрах «Замок» і Dana Mall. У планах компанії відкрити ще 2 кафе в столиці Білорусії і 5 кафе в інших містах.

Відкриття кафе в зоні фудкорту ТРЦ Dana Mall відбулося 1 травня. У частину знаменної події на фабриці морозива в Москві був виготовлений торт-морозиво вагою в 5 кг, яким пригощали перших відвідувачів кафе. Всі поціновувачі якісного морозива змогли оцінити неперевершену смакову гаму преміального продукту.

Наступне відкриття кафе по франшизі «Баскін Роббінс» відбулося 16 травня 2017 року Бішкеку. Перше кафе було відкрито в минулому році в ТРЦ «Бішкек Парк», а друге кафе розташувалося в ТРЦ «Дитячий світ». Місцеві жителі називають нове кафе «рай для дітей».

Місцеві жителі називають нове кафе «рай для дітей»

В асортименті всіх кафе по франшизі «Баскін Роббінс» представлені як класичні вершкові сорти преміального морозива, так і популярні в літній період фруктові сорбети і льоди, а так само інші десерти з морозива.

У планах франчайзі-партнера в Бішкеку подальший розвиток мережі кафе по франшизі «Баскін Роббінс» в Киргизії, в тому числі відкриття літніх павільйонів з морозивом.

Попит на продукцію обумовлений високою якістю морозива і великим асортиментом смаків. Кожен може знайти морозиво для себе. Співробітники фабрики зі свого боку не перестають дивувати любителів холодних ласощів новими сортами.

Співробітники фабрики зі свого боку не перестають дивувати любителів холодних ласощів новими сортами

Набирає популярності спільний проект АТ «БРПІ» з Російським Винним Домом «Абрау-Дюрсо». Морозиво з невимовним ароматом і характерним смаком знаменитого ігристого вина «Абрау-Дюрсо» в поєднанні з фруктовою основою класичного сорбета відзначили не тільки покупці, але і журі виставки «Продекспо-2017», які вручили золоту медаль в номінації «Кращий продукт 2017». Премія «Інноваційний продукт - 2017» дісталася морозиву «Кокосове з ананасом без цукру».

Президент компанії Агнеса Осипова зазначила, що всі нові сорти морозива створюються з урахуванням споживчого попиту.

Компанія АТ «БРПІ» не раз була переможцем різних конкурсів і премій. Так в 2017 році компанія отримала статус «Краще підприємство» за стабільний випуск якісної продукції.

Так в 2017 році компанія отримала статус «Краще підприємство» за стабільний випуск якісної продукції

У конкурсі Національної премії в області підприємницької діяльності «Золотий Меркурій», який щорічно проводиться Торгово-промисловою палатою РФ, компанія визнана кращим підприємством-експортером.

Фабрика морозива має Евросертіфікатом, який дає право експортувати продукцію в країни Євросоюзу. Система менеджменту якості «Баскін Роббінс» сертифікована на відповідність міжнародним вимогам ISO 9001-2008. Основні експортні відправки йдуть в Білорусію, Вірменію, Казахстан, Киргизію, Таджикистан і Туркменістан.

Високі нагороди отримує не тільки продукція компанії, але і її управлінський персонал. Так за рішенням оргкомітету XХ Всеукраїнського конкурсу «Менеджер року 2016» за значний внесок у розвиток системи ефективного менеджменту була нагороджена президент АТ «БРПІ» Агнеса Осипова.

Крім розвитку мережі кафе по франшизі компанія «Баскін Роббінс» веде активну соціальну політику, підтримуючи спортивні та культурні заходи, здійснюючи благодійну допомогу.

Детальніше про те, як відкрити кафе по франшизі «Баскін Роббінс» можна дізнатися тут або, відправивши запит співробітнику мережі через форму зворотного зв'язку під новиною.

Читайте також:

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей