* Политика новости » Банки »

* *

Аську скачати російської версії безкоштовно

 1. Отже, що ж може і вміє програма ICQ? Вірніше, що зможете і зумієте зробити Ви, з її допомогою?
 2. Аська вирішує проблеми пробок в Москві та інших великих містах. Якщо завантажити аську на комп'ютер...
 3. Аська допомагає вирішити проблеми особистого непривабливості і жахливого зовнішнього вигляду, збільшуючи...
 4. Аська допомагає безнадійним старцям
 5. Аська завжди рада допомогти тим, чия головна мета життя - дожити до смерті!
 6. Технічні можливості ICQ

Безкоштовна програма для комп'ютера ICQ, в російськомовній аудиторії звана ласкавим коров'ячим ім'ям Аська - відома майже кожному

Безкоштовна програма для комп'ютера ICQ, в російськомовній аудиторії звана ласкавим коров'ячим ім'ям "Аська" - відома майже кожному. Вона містить величезну кількість можливостей, які допомагають вбити масу вільного часу і наблизити наступ Вашої смерті.

Ця програма призначена для всебічного спілкування через інтернет. Вона об'єднує мільйони або навіть мільярди людей по всьому світу, замінюючи їм необхідність щодня виходити з дому для живого спілкування і змушуючи їх бути цілими днями неголеними, незачесаним і ненафарбованими.

А навіщо приводити себе в порядок, якщо ти сидиш вдома і люто стукаючи по клавіатурі зображаєш з себе найрозумнішого, чарівного, привабливого і ще якогось мегакруто хлопця або дівчину.

Підозрюю, що справа прийде до того, що навіть своїх батьків ми перестанемо впізнавати в обличчя, якщо вони зайдуть до нас в кімнату і не буде досить, пардон, не назвуть свій номер Аськи. Ми подумаємо, що це незнайомі люди, і в видаючи жахливі крики або постукуючи в істериці головою об клавіатуру (а як же, адже ми майже забули, як виглядають живі люди) викличемо по асьці поліцію.

Яка, знову ж по асьці, спробує їх заарештувати і віртуально звинуватити в особистому, фізичному виході за межі відведеного віртуального периметра. На той час це буде вважатися вкрай непристойно - з'являтися перед кимось в безпосередньому, так би мовити, живому вигляді.

Проте, оскільки Аська неймовірно популярна програма для комп'ютера, спробуємо коротко описати її можливості і далі надати Вам можливість безкоштовно завантажити ICQ, причому самої наісвежайшая версії.

Отже, що ж може і вміє програма ICQ? Вірніше, що зможете і зумієте зробити Ви, з її допомогою?

Якщо ви не хочете читати, ви можете відразу ж завантажити аську до себе на комп'ютер і почати користуватися нею.

Аська вирішує проблеми пробок в Москві та інших великих містах. Якщо завантажити аську на комп'ютер безкоштовно, ви зменшите дорожні пробки і допоможете Собяніну

Ви замислювалися коли-небудь про те, чи коштував тягти 80 кілограм своєї непривабливої ​​маси тіла за скільки-то кілометрів, наприклад, в гості до приятеля, для того, щоб сидіти на кухні і незрозуміло мукати і вести тупі діалоги, на зразок: "- Кхе ..кхе, як справи, чувак? - кхе-кхе, спасибі, чувак, справи нормально! - як дружина, чувак? - так нічо, чувак, теж нормально. "

Переміщаючи свій організм на деякі відстані, при цьому користуючись автомобілем або громадським транспортом, ви створюєте неприпустиму навантаження на дорожню інфраструктуру великого міста, яка і без вас серйозно перевантажена.

В ідеальному варіанті, звичайно ж, вам взагалі слід якомога менше говорити, в житті, тому що відомо, що 99% відсотків людей (до яких ставлення і ви особисто, не сумнівайтеся) - взагалі і ні разу нічого нового, корисного, розумного чи чудового в своєму житті не сказали, та й не зробили теж.

На жаль, нервові імпульси, вироблені в жалюгідному подобі головного мозку ординарного сапієнса, змушують його досить часто відкривати рот, щоб видавати якісь звуки, слова і фрази. Його гіпертрофоване почуття власної важливості вважає, що періодично необхідно витягувати з себе непотрібний словесний мотлох, наприклад для того, щоб поиметь шановний соціальний статус серед друзів, подруг, колег, серед дружини і тещі. Для себе він називає цей нескінченний процес "спілкуванням" і вважає, що у нього є потреба в спілкуванні.

Саме для таких людей була придумана аська (яку ви зможете безкоштовно скачати за посиланням, внизу статті на нашому сайті fast-soft.ru) Тепер їм не потрібно тягнутися до приятеля на автомобілі (метро, ​​автобусі, трамваї), через все місто. Достатньо лише запустити Аську на компі, і почати тикати в кнопки, розсилаючи повідомлення і перемістивши, таким чином, нескінченні тупі діалоги з фізичної площині - в віртуальну. Заодно звільнивши проїжджу частину або вагони переповненого метро від свого небажаного присутності.

Уявіть, якщо хоча б ще пара-трійка мільйонів жителів Москви скористалася Аською, то нормальні люди могли б спокійно прогулюватися вулицями, дихати свіжим повітрям і не натикатися постійно на залишені автомобілі, якими заполонили всі двори і тротуари.

Аська допомагає вирішити проблеми особистого непривабливості і жахливого зовнішнього вигляду, збільшуючи потенції до розмноження навіть самих нікчемних

Уявімо, що від народження ви виглядаєте дуже негарно. І на вас рідко звертають увагу особи протилежної статі. Для більшості цей факт є серйозною неприємністю. Біологічні інстинкти підштовхують кожного індивідуума до розмноження, щоб людська цивілізація не згасла на планеті Земля.

А зовнішня непривабливість завжди заважає реалізації цього важливого інстинкту, так як природа змушує підібрати собі в пару найбільш привабливу, здорову і фізично міцну половину. Зрозуміло для того, щоб потомство такої пари народилося, по можливості, здоровими, міцними і пристосованими до подальшого виживання.

На жаль, некрасивих людей народжується дуже багато. А ті, кому пощастило, і хто спочатку народився красивим, у міру накопичення життєвого досвіду починають обростати лінню, товстими животами і дупами, целюлітом і тому подібним. І змусити себе ходити в спортзал або робити ранкову пробіжку багато з них не можуть. Хтось просто через звичайну лінь, а хтось через брак часу, в наслідок невірно обраних життєвих пріоритетів: грошей, сім'ї, кар'єри, навчання і так далі.

Для таких людей і була написана геніальна програма ICQ (Аська). Якщо Ви непривабливі, вам досить підібрати в інтернеті фотографію якогось дійсно красиву людину. Таких фотографій в інтернеті існує аж штук 20-30. Ви можете зробити таку фотографію в якості власного аватара в асьці.

Ваш співрозмовник, побачивши це чудове фото, обов'язково зацікавиться Вами, так як і цією людиною рухає той же інстинкт до розмноження, а зовсім не задоволення потреби до глибоких наукових пізнання в області гуманізму і соціології.

Далі, провівши досить довгий час в листуванні з Аське, ця людина до вас настільки звикає, що пізніше, при зустрічі - йому буде неможливо від вас відв'язатися. Тим більше, ви скажете йому, що й самі не очікували, що постарієте відразу на 20 років, всього лише поки їхали в метро на зустріч. І тим більше не очікували, що розтовстієте на 20 кілограм від пиріжка, з'їденого вами з ранку. "Яку тільки гидоту тепер не продають в кіосках!"

Смію запевнити Вас, що дійсно немає ніякого приводу для занепокоєння. По-перше: ваш співрозмовник на зустріч з вами не приїде, бо його не відпустила дружина і теща. По-друге: якщо він і приїде, він теж виявиться зовсім не той Бред Пітт, що був на фото в асьці, і теж буде старше на 20 років і товщі на 20 кілограм. А значить - ви знайшли один одного. Вітаю!

Якби ви були розумні, то зрозуміли, що на що-небудь інше розраховувати вам спочатку не доводилося. Адже вам ніколи ходити в спортзал?

Примітка: не забувайте, що ви зможете icq безкоштовно завантажити після читання цієї статті.

Аська допомагає безнадійним старцям

Існує чимала кількість бородатих і хтивих старікашек, які самовпевнено вважають, що у них ще "все попереду" і вони неймовірно гідні нової, молодої дружини або подруги, за свій ніким не оцінений життєвий досвід, могутній інтелект, удавану галантність і окуляри в позолоченій оправі.

Зрозуміло, на вулиці або іншому громадському місці жодна молода панянка, у якій з психікою більш-менш в порядку, що не подивиться в сторону такого "мудреця", припускаючи його обранцем свого серця. Нещасний дідуган може скільки завгодно отиратися навколо, та близько. Він може навіть спробувати найнятися індивідуальним викладачем співу або консультантом з будівництва котеджу - йому це ніяк не допоможе. В силу згаданого вище принципу підбору в партнери міцних і здорових - йому нема на що розраховувати.

Для таких бідолах і була придумана програма Аська. Керуючись пунктом вище, наш персонаж вставляє в якості своєї фотографії чуже фото з інтернету, фото якого-небудь молодого м'язистого красеня на Мерседесі, взятого з улюбленого сайту для людей з нетрадиційною орієнтацією. Тут немає протиріччя, не подумайте. Орієнтація у наше персонажа, знову ж в силу колосального життєвого досвіду - напевно дуже універсальна і слід максимально простим принципом: все що ворушитися.

Після цього наш бородатий сластолюбством починає підгортати пошук по асьці, з метою знайти собі потенційну жертву. Підсліпувато мружачись у вікно пошуку, він заповнює свій асечний список контактів, вибираючи об'єкт пристрасті, знову ж таки, за дуже простим принципом: аби молодший, і аби зговірливими.

Далі слід розсилка одного і того ж вітіюватого і хитромудрого привітального повідомлення будь-кому підібраним абонентам. Старець змінює тільки імена в повідомленні. Після цього, виходячи з реакції співрозмовниць - деякі відсіваються, з деякими триває подальша роботу за стандартним шаблоном, зав'язується довга листування, без розкриття дійсного віку і намірів.

Довга листування підкріплюється іноді пересиланням якихось дрібних фізичних подарунків, на зразок букетика квітів з доставкою з інтернет-магазину або іншої нісенітниці. Поступово і ненав'язливо жертві хтивого бороданя обіцяються різні блага, в разі "якщо ...", матеріальний достаток, рай в курені, переїзд в столиці, пристрій на роботу, навчання та інше протегування. Ну і для пом'якшення розчарування при майбутній зустрічі старець натякає що він "трошки старше" і так далі.

Але це вже для проформи, так як наївна дурочка давно вже потрапила в міцну мережу, звичку і емоційну прихильність, сформовану хтивим старим єзуїтом і маніпулятором.

Отже, якщо ви бородатий хтивий старець - ви можете скачати icq безкоштовно до себе на комп'ютер і приступити до своїх мерзенним злодіянь. Пам'ятайте, що вашою вродженою імпотенції аська ніяк не допоможе.

Аська завжди рада допомогти тим, чия головна мета життя - дожити до смерті!

Ви з тих людей, хто любить дивитися по телевізору довгі серіали? Ви з тих, хто не любить ці огидні серіали, але обожнює новини та кримінальну хроніку? І це ви теж не любите? Ви з тих, хто тонко цінує мистецтво і насолоджується Баскова, Кіркорова, Максима Галкіна та іншими учасниками медіа кодло-клану "Пугачова і дуже багато таких же"?

Або ви не дивіться всю цю маячню, а тільки лише інформаційно-аналітичні, політичні та етнічні передачі?

Скажімо коротше - якщо ви дозволяєте витрачати собі частину вашого дорогоцінного життєвого часу на перегляд телевізора, тоді вашу головну життєву мету можна назвати так: "дожити до смерті". У вас спрага знань, вражень, інформації з життя політиків, теле-зірок - яку ви, переглядаючи телевізор, у великому обсязі заробите і відважно понесе з собою в могилу, зробивши тим самим дуже корисну справу. Звільнивши місце для нових розтратників часу.

Для таких як ви, був придуманий ще один спосіб знищення особистого часу - програма ICQ. Ви можете вбити цілі години, дні, тижні і роки на листування з такими ж, як і ви, друзями - при цьому ви не будете відчувати ніякого дискомфорту, витрачаючи єдине багатство, дане вам природою - ваш час життя.

Адже скільки всього цікавого можна дізнатися від Леськи з роботи, від Петьки-однокласника, від Сергія Федоровича - адже він такий солідний і з окулярами. А як можна круто посперечатися в асечном чаті, а потім довести співрозмовнику його неправоту, посилаючись на історію повідомлень. А познайомитися з новими чудовими людьми і чудово поговорити про те, да про се? Ну а пофліртувати щоб дух захоплювало "які в тебе гарні очі, особливо лівий!"

Вообщем, невичерпне інструмент для втрати часу тепер у вашому розпорядженні. Вам потрібно лише завантажити аську на комп і вперед. Чергуючи аську і телевізор, ви виконаєте свою головну мету "дожити до смерті". Чи не встигне оком моргнути, як пролетять ваші роки. А вона буде стояти біля вашого ліжка і ласкаво скелі на вас. Пізно кликати маму і тата!

Технічні можливості ICQ

Про технічні можливості програми ICQ (аськи) скажімо коротко, тому що ви встигнете з нею розібратися грунтовно самі.

можливості:

одночасна роботи під одним аккаунтом на різних системах: комп'ютері, телефоні та веб-підключенні;
авторизація в асьці за допомогою вашого профілю на Facebook, і можливість спілкування з вашими друзями з соціальної мережі Facebook;
з'єднання і спілкування з абонентами мережі Google Talk і Google+;
розміщення багатьох фотографій у вашому профілі користувача;
передача текстових повідомлень співрозмовника;
організація тестового чату між багатьма співрозмовниками;
безкоштовна голосова телефонний зв'язок між абонентами ICQ;
відеозв'язок між абонентами, при наявності відеокамер (и);
безкоштовна відправка миттєвих текстових повідомлень на звичайні телефонні номери, СМС-повідомлень. Відповіді на ваші повідомлення ви будете отримувати прямо в програму ICQ;
передача файлів необмеженого розміру і з великою швидкістю між комп'ютерами;
зберігання списків ваших контактів на сервері і доступ до своїх контактів з будь-якого комп'ютера;
можливість відправляти повідомлення своїм абонентам на комп'ютері, де не встановлена ​​програма Аська (через будь-який Веб-браузер);
зберігання історії повідомлень, пошук в історії повідомлень;
режими і статуси видимості і невидимості для різних абонентів;
настроюються "чорні" і "білі" списки контактів;
повідомлення про прихід нової пошти у вашу поштову скриньку;
велика кількість самих різноманітних ігор прямо всередині програма Аська;
велика кількість "обкладинок", що змінюють зовнішній вигляд програми і звуки під ваш особистий смак;
дуже багато різних особистих статусів он-лайн - ви можете висловити будь-яку свою настрій або поточний дію за допомогою статусу;
отримання новин від своїх друзів з icq-спільнот;

Цю сторінку відвідувачі знаходять по фразах:

 • скачати аську на комп'ютер безкоштовно
 • скачати аську
 • скачати icq
 • скачати icq безкоштовно
 • скачати аську безкоштовно
 • скачати аську на телефон безкоштовно
 • скачати аську на комп
 • скачати аську на телефон
 • скачати аську на комп'ютер
 • скачати icq 7.5
 • скачати аську на комп безкоштовно
 • програма для злому аськи
 • скачати icq на комп'ютер безкоштовно
 • скачати icq на телефон
 • програма для злому icq
 • скачати icq на комп'ютер
 • скачати icq для телефону
 • скачати icq 6
 • програма для аськи
 • програма для icq
 • скачати icq 7.5 безкоштовно на комп'ютер
 • скачати 6 аську
 • скачати icq на мобільний
 • скачати rambler icq

Отже, що ж може і вміє програма ICQ?
Вірніше, що зможете і зумієте зробити Ви, з її допомогою?
Отже, що ж може і вміє програма ICQ?
Вірніше, що зможете і зумієте зробити Ви, з її допомогою?
Кхе, як справи, чувак?
К дружина, чувак?
Адже вам ніколи ходити в спортзал?
Ви з тих людей, хто любить дивитися по телевізору довгі серіали?
Ви з тих, хто не любить ці огидні серіали, але обожнює новини та кримінальну хроніку?
І це ви теж не любите?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей