* Политика новости » Банки »

* *

Папуга ара: особливості утримання, догляду та годування

  1. Зміст папуги ара
  2. Догляд за папугою ара
  3. Харчування папуги ара

Хто може встояти перед шикарним яскравим оперенням великій гарній птиці під назвою - папуга ара, який до того ж прекрасно «висловлюється» на людській мові Хто може встояти перед шикарним яскравим оперенням великій гарній птиці під назвою - папуга ара, який до того ж прекрасно «висловлюється» на людській мові? При погляді на цю справжню королівську птицю всі представники пернатих тьмяніють і дрібнішають.

Папуги ара можуть вважатися рекордсменами за багатьма параметрами. Це одні з найбільших, найяскравіших, найрозумніших і найбільш балакучих представників пернатих. Папуги ара мають найміцнішим дзьобом на Землі, який служить їм прекрасним зброєю проти різних хижаків. Розміри птиці можуть досягати одного метра в довжину з урахуванням хвоста. Існують і більш дрібні представники даного роду.

У дикій природі ці папуги поширені в Центральній і Південній Америці. Скупчення ара іноді завдають шкоди плантаціям, в результаті чого працівники господарств відстрілюють цих шикарних птахів. Колись в роду ара було 15 видів, але зараз сім з них вважаються вимерлими. Один занесений в червону книгу.

Вартість папуги ара не обмежена, в Україні вона варіюється від 5000 до 100000 грн. Іноді вподобаного папуги набувають і за 20 000 дол. У зв'язку з цим треба вживати всіх можливих заходів обережності, щоб не стати жертвою шахрайства. Переважно брати птицю в спеціалізованих розплідниках. Швидше за все, ара вже буде приручених і, можливо, що говорять. Так само на лапку пернатого вішається не знімає кільце з датою і місцем народження, а також видаються документи.

Папуги ара - унікальні, дуже розумні птахи. Дбайливе і добре ставлення призведе до того, що птах швидко звикне до свого господаря, буде легше піддаватися дресируванню і навчиться розмовляти. А ось грубе і насильницьке ставлення по відношенню до птахові не прийнятно і небезпечно для оточуючих, воно призведе до того, що папуга стане дуже агресивним.

Варто пам'ятати, що просто так ара ніколи не заговорить. Або буде обмежуватися парою слів. Справжнього співрозмовника з птиці можна зробити, тільки якщо проводити з нею досить часу. Потрібні регулярні тренування. Господарю належить запастися терпінням, щоб займатися зі своїм вихованцем кожен день, тільки тоді папуга зможе проявити свої здібності. Ара можуть стати хорошими друзями. Ці птахи дуже люблять спілкування і без нього вони починають нудьгувати, можуть навіть почати вести себе агресивно.

Приручення папуги ара це теж тривалий процес. Необхідно довго і терпляче входити в довіру птиці, зате потім старання будуть винагороджені. Ара стане хорошим другом своєму господареві. Не варто поспішати і занадто вторгатися в особистий простір папугу, він може і напасти на малознайомої людини.

Зміст папуги ара

Вибрати клітку для ара не так-то просто. Для такого великого папугу розмір клітини не може бути занадто великим. Мінімальний розмір клітини для ара повинен бути таким, щоб птах, сидячи на жердині, могла вільно розкрити свої крила, а також помахати ними.

Найкращим варіантом змісту папуги ара в будинку буде облаштування вольєра, де птах зможе не тільки розправити крила, але і трохи політати. Однак це можуть дозволити собі тільки власники великих будинків, адже оптимальний розмір вольєра приблизно 8х3 метри і 2 метри у висоту.

Купуючи клітку або облаштовуючи вольєр, знадобиться відповідний інвентар: жердочки, поїлки, годівниці та іграшки, з урахуванням розміру пернатого вихованця.

У своєму природному середовищі існування папуги ара годуються на деревах і не спускаються для цього на землю. Цей факт слід враховувати при виборі висоти кріплення годівниці. Але це стосується недавно привезених особин, тоді як адаптовані до нових умов папуги менш вибагливі в цьому питанні.

Догляд за папугою ара

Основою всіх основ по догляду за папугами є чистка та дезінфекція клітини або вольєра.

Щоденний Догляд за папугою ара включає в себе:

- миття годівниці і поїлки перед кожним годуванням і зміною води;

- якщо використовується папір для застиланні піддону, то її слід міняти щодня.

Іноді на піддон насипають спеціальний пісок і тирса, які змінюються в міру забруднення, але не рідше 1-2-х разів на тиждень, якщо інше не передбачено виробником цих   засобів гігієни для птахів Іноді на піддон насипають спеціальний пісок і тирса, які змінюються в міру забруднення, але не рідше 1-2-х разів на тиждень, якщо інше не передбачено виробником цих засобів гігієни для птахів .

Раз в тиждень клітку миють повністю, включаючи весь інвентар, іграшки, гілки, за допомогою щітки і спеціального миючого засобу, після чого все ретельно ополіскується теплою водою.

До речі, в якості чудового дезинфікуючого засобу можна використовувати настій з ромашки або полину, в якому змочують губку і протирають клітку.

Харчування папуги ара

Харчування папуги ара має бути різноманітним. У раціон ара повинні входити:

просо, овес, насіння канаркове, рис або гречка (у вигляді каші), насіння соняшнику, кукурудза, горіхи, терта морква, банани (м'якоть), сік фруктів цитрусових, яблуко, свіжий сир, яйце, хліб білий, глюкоза та ін.

У клітці обов'язково повинні бути крейда або черепашник.

Дуже складно розрахувати потреби свого вихованця в тих чи інших речовинах. Якщо, наприклад, папуги ара годувати переважно насінням соняшнику, то у птиці може розвинутися захворювання, пов'язане з порушенням обміну речовин. Тому найкращим варіантом стануть готові повнораціонні корми для великих папуг , Які без проблем можна придбати в зоомагазині: Дуже складно розрахувати потреби свого вихованця в тих чи інших речовинах

- LoLo Pets basic for BIG PARROTS;

- Parrots Prestige;

- Padovan Pappagalli GrandMix;

- Vitakraft Amazonian;

- Vitakraft Premium MENU.

Готові корми спеціально розроблені для великих папуг з урахуванням їх потреби в поживних речовинах, мінералах і вітамінах. До складу кормів входять насіння, найбільш улюблені папугам ара, а також екзотичні фрукти, звичні для цих птахів.

Папугам обов'язково потрібно точити дзьоб, щоб уникнути проблем з ним. Для цього може підійти гілка берези. Береза ​​досить міцна, щоб відразу не розсипатися, але і шкоди птиці теж заподіяти не зможе. Папугам обов'язково потрібно точити дзьоб, щоб уникнути проблем з ним

В якості В якості   ласощі папузі ара можна запропонувати вітамінізовані палички: ласощі папузі ара можна запропонувати вітамінізовані палички:

- LoLo Pets Smakers BIG PARROTS - незамінна кормова суміш в період линьки, з натуральними вітамінами;

- LoLo Pets Smakers BIG PARROTS - вітамінізовані палички з фруктами.

Корисні поради

  1. Купуючи птицю, вивчіть її характер і звички, щоб надалі не шкодувати про вельми дорогої покупки. Справа в тому, що багато людей з працею переносять різкий крик папуги ара, нестерпно ріжучий слух. Але часто зустрічаються досить спокійні і сумирні птиці, які чудово підходять для утримання в домашніх умовах.
  1. У неволі птахи розмножуються рідко. Кожне потомство папуг ара, отримане поза дикої природи, вважається серед заводчиків великим досягненням. Ара - сімейні птиці, тому краще тримати кожну пару в окремій клітці.

Папуги ара справжні довгожителі пташиного світу. В середньому вони живуть 30-40 років. Але можуть траплятися й такі, які доживають до 50. Тому вважається, що папуга ара - це один на все життя, що неодмінно є великим плюсом в ухваленні рішення про заклад цієї яскравою, барвистою, екзотичної птиці.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей