* Политика новости » Банки »

* *

Бізнес на кавових автоматах з нуля

 1. документи
 2. Місце для торгівлі
 3. Як вибрати кавовий автомат?
 4. Витратні матеріали та інгредієнти
 5. Вартість цього бізнесу?

Кавові апарати можна побачити практично в будь-якому людному місці, особливо в торгових центрах, на заправках і інших місцях, де люди щодня проводять час. Цей бізнес конкурентний, свого часу на піку розвитку багато підприємців зайняли найбільш вигідні місця під цей бізнес, але і на даний момент можна знайти вихід під хорошу установку кавового автомата. Ми постараємося розібратися, з чого ж складається бізнес на кавових автоматах, побачимо в якому форматі краще всього стартувати і скільки грошей для цього вам знадобитися.

Плюси цього бізнесу:

- мінімальна завантаженість в цьому бізнесі - мінімальна завантаженість в цьому бізнесі. Після того як ви встановите апарат вам потрібно буде всього лише раз в 1 - 3 дня обслуговувати його, поповнюючи запаси витратних матеріалів і проводити чистку. Це не займає багато часу, що дозволяє підприємцю приділяти увагу і іншим напрямам бізнесу.

- невелика орендна площа. Досить буде близько 1 кв.м. Це забезпечує мінімальні витрати на щомісячну оренду і робить бізнес ще більш рентабельним.

- не потрібно наймати персонал. Продаж кави з автоматів - це практично автоматизований бізнес, який вимагає лише догляду. З найманого персоналу буде потрібен лише технічний фахівець, який буде виробляти заправку апарату кавою, цукром, молоком і іншим, а також забирати прибуток. Але цю роль цілком може брати на себе і господар бізнесу.

Якщо розглядати вендінговий бізнес, то кавові автомати займають близько 60% від всіх встановлених пристроїв. Цей показник ще раз демонструє те, що попит є, і люди далі продовжують заробляти на цьому напрямку.

Але не все так прекрасно в цьому бізнесі. Крім високої конкуренції є ще два неприємних моменти: складність ремонту техніки та вандалізм. Це потрібно враховувати ще на старті і бути готовим до таких поворотів ситуації. Найбільші ушкодження отримують апарати, встановлені на вулиці, зазвичай для них використовують антивандальні пристосування.

Ще одним напрямком бізнесу яке може вам підійти є -  відкриття чайного магазину Ще одним напрямком бізнесу яке може вам підійти є - відкриття чайного магазину . Це звичайно не настільки пасивний дохід як кавові автомати, але все ж досить рентабельний бізнес з можливістю розширення асортименту.

документи

Зміст статті

Як і для будь-якої діяльності, вам потрібно правильно оформити всі юридичні документи і дозволи на установку і продаж кави з автоматів.

Ось те, що вам буде потрібно:

 • відкрити ІП;
 • вказати КВЕД на діяльність. Для Росії - це код 52.27.36. Для України - 47.99.
 • підписати договір на оренду місця.
 • отримати дозвіл від СЕС та пожежної служби.
 • при необхідності оформити персонал.

Місце для торгівлі

Оренда місця, мабуть, найбільш важливий аспект, який потрібно дуже ретельно опрацювати, складаючи бізнес план по установці кавових апаратів. Від вибору місця безпосередньо залежить, чи піде бізнес взагалі, і зможете ви відбити інвестиції, вкладені в обладнання та витратні матеріали.

Ось основні найбільш вигідні до установки місця: університети та офісні центри, лікарні, автозаправні станції, вокзали, торгові центри, ринки, продуктові магазини та інші.

Важливий момент - це ще вміння домовитися про оренду з власником приміщення. Найчастіше є ситуації, коли ставка орендної плати не вигідна для підприємця, або коли ви просто отримаєте відмову, не звертайте уваги і продовжуйте шукати підходящі варіанти.

Плюс бізнесу на кавових апаратах в тому, що ви можете тестувати місце, якщо за кілька місяців ситуація з продажами вас не влаштовує ви без проблем можете переїхати в іншу локацію і пробувати працювати там. Таким чином, гнучкість бізнесу дозволяє підлаштовуватися під різні ситуації і при цьому, не несучи грошові втрати.

Як вибрати кавовий автомат?

Головними параметрами є надійність, якість продукту, що виробляється, довговічність. Насправді при виборі обладнання потрібно опрацьовувати багато фактором це і габаритні розміри апарата, і потужність, кількість функцій, кількість чашок кави від одного завантаження і інше.

Якщо ви підбираєте кавовий автомат для бізнесу, то також зверніть увагу на технічне обслуговування. У вас в місті повинні бути фахівці, які в разі поломки зможуть підремонтувати пристрій, оскільки за кожен день простою ви будете втрачати не тільки гроші, але і постійних клієнтів. Почитайте профільні форуми, а краще сходіть в такі майстерні і запитайте у фахівців безпосередньо які моделі і виробники кавоварок найкраще підходять під цей бізнес, і уточніть надійність і наявність запчастин і комплектуючих. Таким чином, ви точно будете впевнені у виборі моделі пристрою.

Популярні компанії, які продають обладнання під цей бізнес:

 • в Росії: AльфаВенд, AРТ-Вендінг, Company «SEVEN GROUP», ЗАТ «Російська Вендинговая Компанія» та інші.
 • в Україні: Vending company, Ліберті, Кавамата.

Також можна виділити відомих виробників: Jofemar, Bianchi, Saeco і інші.

Якщо говорити про обслуговування кавових автоматів, то його проводять протягом 1 - 3 днів. Якщо ви стартуєте з нуля, то бажано на початковому етапі проводити щоденний огляд і чистку пристроїв.

При пошуку персоналу враховуйте, що один технічний фахівець може обслуговувати близько 10 кавових апаратів в день. Таким чином, виходячи з обсягу роботи, ви можете формувати заробітну плату для цього співробітника.

Для новачків в цьому бізнесі ми не рекомендуємо купувати б / у вендингові кавові апарати, оскільки економія буде уявної, ви в подальшому більше витратите на обслуговування і технічну підтримку бізнесу в цілому.

Цікаве відео з цієї тематики, про те як молодий чоловік запустив бізнес - кав'ярня на колесах, докладніше про це ви можете почитати ось тут -  http://biznes-club Цікаве відео з цієї тематики, про те як молодий чоловік запустив бізнес - кав'ярня на колесах, докладніше про це ви можете почитати ось тут - http://biznes-club.com/video/kofejnya-na-kolesah.html .

Витратні матеріали та інгредієнти

Для обслуговування апаратів вам потрібно буде постійно закуповувати витратні матеріали та інгредієнти.

Так до основних інгредієнтів можна віднести:

 • кави (зазвичай або зерновий, або мелений);
 • гарячий шоколад;
 • чай;
 • цукор;
 • сухе молоко або вершки;
 • вода.

З витратних матеріалів:

 • одноразові стаканчики;
 • палички для розмішування напою.

У своєму бізнес плані з торгівлі напоями з кавових автоматів, варто враховувати і той факт, що інгредієнти повинні бути спеціальні. Існують певні сорти кави, молока та іншого саме під цей бізнес. Постачальників такої продукції ви можете пошукати через інтернет в своєму регіоні і звернутися до них безпосередньо. Також важливо дотримуватися технологію і дозування, тільки в такому випадку ви зможете отримувати смачний і ароматний кави або чай і при цьому саме на якість напою в першу чергу звертають увагу клієнти і формують свою думку про цю торговій точці.

Вартість цього бізнесу?

Тепер давайте поговоримо про те, скільки коштує кавовий автомат для цього бізнесу, а також врахуємо і інші витрати і зробимо висновок вигідний чи це бізнес чи ні.

Стартові вкладення:

 • покупка 5-ти кавових автоматів. Один новий хороший кавовий автомат коштує близько $ 1500 - $ 1700.. Їх потрібно як мінімум п'ять, а це вже сума в $ 7500..
 • стартова закупівля інгредієнтів і витратних матеріалів - $ 280
 • оформлення документів - $ 200

Щомісячні витрати:

 • оренда місця, під 5 апаратів - $ 250
 • оплата комунальних послуг - $ 50
 • зарплата людині, який буде обслуговувати апарати - $ 200
 • поповнення запасів інгредієнтів - $ 200
 • транспортні витрати - $ 60
 • податки - $ 150

В середньому одна торгова точка продає близько 50 - 70 кухлів кави. Собівартість кави - близько $ 0,15. Роздрібна ціна близько - $ 0,4. Таким чином, дохід від 1-й чашки - $ 0,25. В день з 1-го кавового автомата можна заробити близько $ 12,5 - $ 17,5. Беремо середню і множимо на 5 шт., Отримуємо - $ 75 в день. За місяць це близько $ 2250. За вирахуванням щомісячних витрат - $ 1340. Також отимею витрати на ремонт - разом близько $ 1100.

Окупність бізнесу на кавових апаратах складе від 1 року.

Висновки. Можна сказати одне, що ця сфера діяльності має право на життя за умови, що у вас на прикметі є прохідне місце під установку обладнання, і ви вивчите всі тонкощі ведення справи, щоб напій виходив в першу чергу смачним. Ми коротко розглянули те, як почати бізнес на кавових автоматах, виділили плюси і мінуси. Якщо ви хочете доповнити статтю, чекаємо на ваші відгуки та рекомендації в коментарях нижче. Вони будуть в першу чергу дуже корисні для читачів нашого сайту.

Як вибрати кавовий автомат?
Вартість цього бізнесу?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей