* Политика новости » Банки »

* *

Античний стиль в інтер'єрі: створюємо граціозний дизайн

  1. Особливості інтер'єру в античному стилі
  2. Характерні риси античного стилю
  3. Колірна гамма і особливості обробки в античному стилі
  4. Внутрішнє оздоблення кімнат в античному стилі
  5. Меблі в античному стилі
  6. Освітлення в античному стилі
  7. Предмети декору в античному стилі

Античний стиль в інтер'єрі асоціюється з величним, грандіозним і чітко вивіреним дизайном. Цей напрям зародився на стику двох різних формацій: грецької та римської. Античний стиль зумів увібрати в себе кращі риси, які притаманні цим двом настільки несхожим культурам.

Особливості інтер'єру в античному стилі

Незважаючи на те що слово «античність» перекладається з латині як «старовину», античні інтер'єри часто зустрічаються в сучасних будинках. Багато напрямів були створені під впливом цього стилю. Його відгомони можна зустріти в класичних і середземноморських інтер'єрах, дизайнах вікторіанської епохи та епохи ренесансу.

Характерні риси античного стилю

Античний стиль в інтер'єрі - це, перш за все, цілісність оформлення, граціозність дизайну і обов'язкове почуття міри. Увібравши в себе пишність і велич римського напрямки, він залишається дуже лаконічним завдяки впливу грецької культури.

Дизайн інтер'єру в античному стилі побудований за принципом золотого перетину. В його основі лежить пропорція, яка визначається як розподіл цілого на меншу і більшу частини, де велика частина відноситься до цілого так само, як менша до більшої. Фактично це співвідношення 2: 3, при якому дві третини приміщення відводиться під основну зону, а решта одна третина виконує функцію додаткової зони, наприклад, зони відпочинку або прийому їжі. Використання цього принципу в дизайні дозволяє отримати гармонійне і цілісне приміщення, яке інтуїтивно сприймається людиною як ідеальний інтер'єр.

Античний стиль в інтер'єрі асоціюється з величним, грандіозним і чітко вивіреним дизайном

Зістарені предмети відмінно підходять для стилізації античного інтер'єру

Античний стиль неможливо уявити без використання колон . Їх розташування в інтер'єрі побудовано за принципом ордерної системи, який має на увазі під собою єдність несучих конструкцій і архітектурно-художніх елементів. І в цьому криється його незаперечну перевагу, так як однаковість і гармонія дизайну досягається за рахунок цілісності всіх елементів, присутніх в інтер'єрі.

Колонада і кам'яні фігури - відмінні риси античного стилю

Ще однією відмінною рисою античного стилю є велика кількість вільного простору. Глухі перегородки з успіхом замінюються на колонаду або парні колони з арками. Але не варто захоплюватися опорними елементами в приміщенні зі скромними розмірами. Для цих цілей можна залишити стандартну планування, додавши до неї акуратні напівколони і легкі стилізовані стельові молдинги.

Традиційні арки в античному стилі

Незважаючи на те що римське напрямок тяжіє до розкоші і достатку деталей, в сучасних квартирах недоречно надмірне декорування інтер'єру. В іншому випадку ви ризикуєте отримати хаотичну пародію на античний стиль і перевантажений непотрібними елементами дизайн.

Колірна гамма і особливості обробки в античному стилі

Дизайн в античному стилі передбачає приглушений колірну гамму. В інтер'єрі присутні відтінки коричневого, бежевого, охристого, оливкового, кобальтового, теракотового. Кольорове оформлення може бути двох різних видів: однотонним і контрастним. Для того щоб монохромний інтер'єр не виглядав плоско, використовують велику кількість об'ємних деталей: ліпнину, барельєфи, фактурні колони.

Для того щоб монохромний інтер'єр не виглядав плоско, використовують велику кількість об'ємних деталей: ліпнину, барельєфи, фактурні колони

Елегантний інтер'єр в античному стилі

У разі контрастного оформлення, більш темним відтінком можна виділити архітектурні елементи, обіграти ніші і еркери. Кольорову гаму античного інтер'єру доповнюють відблиски теплих металів: позолоти і бронзи. У великій кількості присутні і відтінки натуральних матеріалів: дерева, мармуру, граніту. Незважаючи на різноманітну колірну палітру, загальне оформлення повинно виглядати лаконічно і елегантно.

Гармонійний дизайн інтер'єру в античному стилі

Стриманість необхідно проявляти і в процесі обробки. В античному стилі не прийнято піддавати стіни складного або багатошарового оформлення. Використовуйте в якості покриття звичайну штукатурку світлого кольору. Якщо поверх основного тону нанести позолоту напівсухий пензлем, то це додасть стінам обсягу. Для цих же цілей використовують і фактурні суміші.

Використання молдингів в античному інтер'єрі

Якщо вам хочеться створити інтер'єр в дусі римської культури, стіни можна оформити за допомогою фресок, ліпнини та бордюрів з орнаментами. Декоративні елементи в античному стилі використовують і для прикраси стелі. Вони повинні бути однотонні: білого або молочного відтінку. Традиційний стелю в античному стилі - кесонна. Його зводять із стельових балок, які мають у своєму розпорядженні хрест-навхрест, отримуючи таким чином візерунок з осередків.

Античний стиль в інтер'єрі з переважанням римського напрямки

Якщо вам не підходить варіант у вигляді прикрашеного багаторівневої стелі, скористайтеся гіпсокартоном або натяжним полотном. Однотонне матове покриття не суперечить канонам античного стилю і гармонійно поєднується з іншим оформленням інтер'єру.

Сучасний дизайн, стилізований під античний інтер'єр

Класичний варіант для обробки підлоги в античному стилі - плитка або мозаїка, доповнена декоративними елементами і орнаментами. Якщо дозволяє бюджет, в якості підлогового покриття можна використовувати керамограніт або паркет з натурального дерева.

Внутрішнє оздоблення кімнат в античному стилі

Світ дизайну зумів адаптувати античний стиль до сучасних умов завдяки предметам меблів і декору.

Меблі в античному стилі

Перше, на що необхідно звертати увагу при підборі меблів для інтер'єру в античному стилі - зовнішній вигляд предметів. Всі вироби повинні виглядати добротно, якісно і дорого, навіть якщо їх вартість істотно відрізняється від вартості розкішних дизайнерських моделей.

Всі вироби повинні виглядати добротно, якісно і дорого, навіть якщо їх вартість істотно відрізняється від вартості розкішних дизайнерських моделей

Оригінальне оформлення інтер'єру в античному стилі

Меблі в античному стилі виготовляється виключно з натурального дерева. Її прикрашають різьбленням, позолотою і інкрустацією. У виробах допускається штучне зістарювання і патинування поверхонь. В антикварних магазинах можна знайти стилізовані предмети, які чудово підійдуть для оформлення інтер'єру.

Елегантні предмети меблів в античному стилі

Ще одна відмінна риса меблів в античному стилі - різьблені ніжки незвичайної форми. Вони виконані у вигляді звіриних лап або фігур міфологічних тварин. Подібними ніжками прикрашалися не тільки традиційні стільці (клісмоса) і лави, але і столи. Незважаючи на пишність оздоблення та дорогі матеріали, меблі не виглядає масивно і має досить прості і обтічні форми.

Освітлення в античному стилі

В інтер'єрі в античному стилі багато уваги приділяється природного освітлення. Для цього напряму характерні величезні вікна від підлоги до стелі з напівпрозорими шторами, які не перешкоджають проникненню сонячного світла в приміщення. Що стосується штучного освітлення, то в більшості випадків використовуються підлогові і настінні світильники, які в разі потреби доповнюються люстрою.

Що стосується штучного освітлення, то в більшості випадків використовуються підлогові і настінні світильники, які в разі потреби доповнюються люстрою

Внутрішнє оздоблення інтер'єрів в античному стилі

Так як в той час ще не було електричного освітлення, а приміщення висвітлювалися за допомогою факелів і ламп, підсвічування в античному стилі повинна бути теплого спектру, акуратна і ненав'язлива. Головне, використовувати стилізовані світильники, в яких не буде помітно сучасних лампочок, адже вони здатні своїм зовнішнім виглядом зруйнувати автентичну атмосферу.

Предмети декору в античному стилі

Античний дизайн неможливо уявити без давньогрецьких амфор і скульптур. Причому для стилізації достатньо всього лише одного предмета. Головне, щоб він виглядав гідно і витончено. Розкоші і шику інтер'єру можна надати за допомогою великих дзеркал в красивих дорогих рамах.

Розкоші і шику інтер'єру можна надати за допомогою великих дзеркал в красивих дорогих рамах

Декоративні елементи в античному стилі

Для прикраси використовують і різноманітний текстиль. Це можуть бути гобелени з сюжетами підходящої тематики, декоративні подушки, елегантні штори. Античне напрямок не відкидає і килимові покриття з традиційним орнаментом - меандром.

Античний стиль ідеально підходить для тих, хто надихається величністю і гармонійністю давньогрецької або давньоримської архітектурою. Використовуючи принципи цього напрямку, можна отримати органічний і цілісний дизайн.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей