* Политика новости » Банки »

* *

Порошкове фарбування профілю з алюмінію

 1. Специфіка забарвлення алюмінію
 2. Порошкове фарбування профілю: особливості технології
 3. електростатичне напилення
 4. Трібостатіческій фарбування
 5. Типи камер для фарбування
 6. підготовчі заходи
 7. процес полімеризації
 8. Цікава стаття про фарбування? Читай ще:

Забарвлення алюмінієвого профілю за допомогою порошкових фарб широко застосовується при виготовленні виробів у різних галузях промисловості.

Основне завдання, яке дозволяє вирішити це метод - створення міцного захисного покриття, що перешкоджає корозії металу. Порошкове фарбування алюмінію також має на меті підвищити естетичну привабливість виробів і створити електроізолюючими шар.

Специфіка забарвлення алюмінію

Порошкове фарбування алюмінієвого профілю має ряд особливостей напилення, які необхідно враховувати, щоб отримати очікуваний ефект.

Режим фарбування підбирається в залежності від типу фарби, особливостей вироби, а також обладнання, на якому виконується фарбування.

Забарвлення алюмінієвого профілю за допомогою порошкових фарб широко застосовується при виготовленні виробів у різних галузях промисловості

Фарбування алюмінієвих профілів

Для нанесення барвника алюмінієвий профіль потрібно підвісити в камері на спеціальному траверсі. Для цього в профілі свердлять отвори в 15 міліметрах від торців. Якщо профіль простий, ці отвори роблять на лицевій поверхні. Якщо комбінований - в частині з алюмінію.

Розташування профілю на траверсі визначається відповідно до типу лінії забарвлення. Коли застосовується горизонтальна система підвішування, кріплення комбінованих профілів виконується за найважчу частину з алюмінію, щоб профіль не перекосився. Уникнути прогину деталі дозволяють додаткові кріплення. При вертикальному фарбуванні для підвішування профілю вибирається найважча чаша, якщо важкі обидві - то дві. Підвішувати комбінований профіль за термовставки не можна.

При фарбуванні профілю, що має термовставки, температура в печі полімеризації не повинна бути вище 180 ° C - 200 ° C, а час випалу - не більше 20 хвилин.

електростатичне напилення барвника може створювати складності при фарбуванні деталей, що мають глухі отвори і поглиблення. В цьому випадку краще використовувати Трібостатіческій метод.

Переваги фарбування алюмінієвих металовиробів:

 • При порошкового фарбування створюється покриття, здатне витримувати температурні впливи в діапазоні -60 - + 150 ° С.
 • Покриті порошковою фарбою вироби зберігають первинний колір навіть після тривалого знаходження на відкритому сонці.
 • Можна створювати покриття різних кольорів і фактур: під бронзу срібло, граніт і інші, глянсову, рельєфну. Таке покриття економічніше використання рідких барвників, оскільки витрата фарби набагато менше.

Порошкове фарбування профілю: особливості технології

Технологія фарбування алюмінію

Забарвлення алюмінієвого профілю порошковими барвниками може виконуватися з використанням різних методів в спеціальній камері напилення, де встановлена ​​система фільтрів для очищення повітря.

Технологія має на увазі нанесення сухого матеріалу-порошку за рахунок електричного струму з подальшим оплавленням в печі.

електростатичне напилення

Спочатку металева деталь заземлюється. Викликано це тим, що алюміній добре проводить електричний струм. Але це стосується лише НЕ анодованого алюмінію. Анодований - вимагає попередньої обробки, оскільки в процесі анодування утворюється струмонепровідними плівка. Потім на її поверхню розпорошується порошок барвника, частинки якого мають певний, точно заданий електричний заряд. Для цього використовується пневматичний інструмент - пістолет (краскопульт) або пульверизатор, який управляється вручну або автоматично з пульта управління.

Напрямок поширення напруги може бути вгору або вниз. Сила потоку фарби регулюється, як і його швидкість. Варіюватися можуть і розміри частинок порошку - це залежить від виду полімерного покриття . Барвник поміщається в живильник. У нього надходить під високим тиском повітря, що спінює фарбу - вона немов кипить. Далі забарвлює матеріал надходить в ємність розпилювача, де під дією зарядного електрода отримує електричний заряд.

Стиснене повітря виштовхує порошок з розпилювача, і вона потрапляє на алюмінієву деталь, поверхня якої має нейтральний заряд. Частинки барвника притягуються до основи і утримуються на ній за рахунок електричного заряду. Для отримання якісного результату необхідно наносити фарбу дуже тонким шаром, інакше в ній може залишитися повітря, що знизить якість роботи.

Частинки, які не осіли на профілі, збираються і використовуються знову. Це робить методику безвідходної і економічною.

Трібостатіческій фарбування

Трібонапиленіе алюмінієвих виробів виконується за тією ж технологією з одним лише відмінністю. Електростатичний заряд частинок полімеру отримують в процесі тертя об стінки ємності розпилювача. Цей метод дешевше, оскільки вимагає менших витрат електроенергії, але його продуктивність в півтора-два рази нижче, ніж електростатичного.

Типи камер для фарбування

Для порошкового фарбування використовується камера одного з двох типів - порційна або прохідна. Перші, як правило, служать для покриття невеликих виробів, другі - деталей великої довжини. Існують газові, електричні та інфрачервоні джерела випромінювання тепла. Вибір залежить від потужностей на виробництві або технологічний особливостей підприємства.

підготовчі заходи

Підготовка алюмінію до порошкового фарбування

Щоб фарба лягла рівно і покриття вийшло максимально якісним, необхідно підготувати деталі до окрашіванію.Первим кроком стає знежирення металевої поверхні. Для цього застосовуються різні способи - пароводоструйная обробка, промивання за допомогою чистячих засобів, термічна очищення.

При значному ураженні металу іржею, наявності великого обсягу оксидної плівки та інших нальотів спочатку вручну виконується зачистка поверхні - піскоструминним або механічним методом.

Перед фарбуванням на алюміній може наноситися за відгуками друзів шар: цей процес називається хроматирование. Така процедура дозволяє збільшити параметри зчеплення барвника з підставою приблизно в два-три рази. Вважається, що цей спосіб можна використовувати замість всіх інших підготовчих заходів. Однак механічне очищення все-таки буде потрібно, якщо на виробі багато іржі, поверхня нерівна або є інші пошкодження.

Хроматування включає кілька послідовних операцій. Спочатку алюміній обезжиривается. Деталі занурюються в особливі ванни, заповнені кислими або лужними сполуками, або обробляються сильним струменем розчину, що більш ефективно. Потім метал ретельно промивається і піддається травленню для видалення оксидної плівки. В цьому випадку використовуються хімічні речовини - розчини соляної, азотної або фосфорної кислоти.

Після чергового промивання вироби хроматуючі - на поверхню наноситься тонким шаром фосфат хрому. За словами фахівців, в процесі підготовки алюмінієвих деталей до порошкового фарбування краще використовувати хроматирование. Це гарантує довгий термін служби покриття.

процес полімеризації

Полімерне напилення профілів порошком

Наступний етап порошкового фарбування алюмінію - полімеризація. Виріб, покрите фарбою, направляється в спеціальну камеру (піч). При промисловому фарбуванні деталь рухається на каретках по конвеєру. Швидкість руху варіюється від часу витримки і маси інших факторів.

У печі, розігрітій до високої температури в 190-210 ° С, протягом 15-35 хвилин відбувається плавлення частинок барвника, які створюють плівку на поверхні металу. Подальший нагрів призводить до розтікання фарби по всій поверхні металу і її отвердеванию. В результаті формується міцне тверде покриття з заданими характеристиками.

Після цього алюмінієвий профіль охолоджується в спеціальній камері, а потім в природних умовах.

Цікава стаття про фарбування? Читай ще:

Двері з молотковим ефектом і імітацією оксамиту - правильно вибираємо матеріал і діапазон налаштувань установки.
Абразивні матеріали для захисту деталей - нанесення, знежирення, готовність до подальшої експлуатації.

Цікава стаття про фарбування?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей