* Политика новости » Банки »

* *

Страхова компанія Альянс

  1. результати голосування
Група компаній Allianz Ліцензія 0290 77 Адреса 115184, Москва, Озерковская наб., Д. 30 Телефон: +7 495 232 3333 Філії 1

Allianz - це один з найбільших фінансово-страхових концернів, який вже понад 120 років забезпечує надійним страховим захистом мільйони клієнтів по всьому світу. У 2011 році було прийнято рішення про злиття трьох російських компаній Групи Allianz - РОСНО, Прогрес-Гаранта і САК Альянс, і сьогодні переваги прямого співробітництва з глобальним страховим лідером може гідно оцінити кожен, який вибрав Allianz для захисту своїх інтересів в страхуванні.

З квітня 2012 ВАТ СК «Альянс» об'єднує під своїм брендом страхові компанії РОСНО, Прогрес-Гарант і САК «Альянс». Кращі досягнення і напрацювання трьох компаній стали додатковою перевагою Allianz і забезпечують найкращу якість обслуговування наших клієнтів і партнерів. Разом з інтеграцією Компанія оновлюється і зовні: тепер єдиний логотип Allianz відрізняє партнерство наших клієнтів з міжнародною компанією.

З 1996 року Компанія публікує фінансові результати своєї діяльності на підставі міжнародних стандартів (МСФЗ), аудиторську перевірку здійснює міжнародна аудиторська компанія KPMG. Allianz має якісну облігаторну перестраховий захист.

Партнери з перестрахування - Swiss Re, Hannover Re, Gen Re, Mapfre Re, Allianz, найбільші російські перестрахувальні компанії, а також брокерські агентства корпорації Lloyd's.

Участь в рейтингу Дата актуалізації 15 жовтня 2012 Рік заснування 1998 Номер ліцензії 0290 77 Посилання на офіційний сайт http://www.allianz.ru/ Адреса 115184, Москва, Озерковская наб., Д. 30 Телефон гарячої лінії +7 495 232 3333 ОСАГО КАСКО ДМС ОМС Страхування житла та майна Страхування життя Накопичувальне страхування життя іпотечне страхування Страхування при подорожах Страхування яхт і катерів Страхування відповідальності Страхування грузів перестрахування Корпоративні пенсійні програми Страхування від нещасних випадків Страхування авіаційних і морських ризиків Страхування ризиків інформаційних систем Страхування транспортних операторів Обсяг страхових виплат у 2011 році (млн. Руб.) 12 426.76 Обсяг страхових премій з добровільних видів у 2011 році (млн. Руб.) 17 994.94 Обсяг страхових виплат з добровільних видів у 2011 році (млн. Руб.) 10 629.14 Обсяг страхових виплат по ОСАГО в 2011 році (млн. руб.) 1 797.61 Обсяг страхових виплат по ДМС в 2011 році (млн. руб.) 5 486.47 ОСАГО збори, 2012, млн. руб 3313.65 ОСАГО виплати, 2012, млн. руб 1909.66 КАСКО збори, 2012, млн. руб 7360.27 КАСКО виплати, 2012, млн. руб 6000.09 Інші види страхування, збори 2012, млн. руб 25028.08 Інші види страхування, виплати 2012, млн. руб 15289.66

результати голосування

Останні відгуки про Альянс

Микита Альянс
Добрий день.
Ось уже багато років я страхую свої транспортні засоби (і не тільки) в ВАТ СК «Альянс».
Справно купував поліси, платив гроші і ніяких звернень з мого боку, як і незручностей для Allianz, не було.
Поліс страхування від нещасних випадків Allianz Ремінь безпеки серія Л106 №13022066 від 17.12.2013.
Отримав травму, звернувся в травмпункт, нога в гіпсі ...
Як підсумок цього тимчасова непрацездатність.
Ще 24 вересня 2014 мої документи + заяву було прийнято, 10 днів давно минули, як і 30!
Вважаю, що мої права порушені, я зазнав значні незручності, в тому числі моральне страждання від такого ставлення до свого питання.
Мені до цих пір не надійшло офіційної відповіді щодо моєї заяви, всі встановлені терміни давно вийшли.
Чому я повинен телефонувати, оббивати пороги, втрачати свій час, нерви і випрошувати те, що давно мало бути зроблено?
Я буду відстоювати свої права всіма законними способами, аж до звернення в суд!
Зараз я вже схильний думати, що подібна затримка виникла не на порожньому місці, а з навмисною метою затягнути якісь терміни і в кінцевому підсумку порушити мої законні права.
До співробітників, які відповідають за даний напрямок, неможливо додзвонитися.
Кожен співробітник зіштовхує відповідальність один на одного, навіть грубить.
Всі спроби додзвонитися у мене записані - десятки хвилин прослуховування музики.
«На четвертий поверх» на Озерковской вул, до співробітників пройти неможливо!
Все запитувані документи були надані, на їх підготовку, збір, доставку я витратив багато часу, палива, нервів.
Вкрай розчарований таким «сервісом».
Поки що написав претензія на електронну скриньку СК, очікую відповідь а головне рішення мого питання.
Павло Альянс
Вкрай не раджу страхуватися в даній компанії: вони не платять за виконавчими листами!
Звертався до суду за справедливою компенсаційною виплатою. За пошкодження мого авто Nissan Almera (подряпані передній бампер, ліве переднє крило і ліва передня фара) компанія Allianz нарахувала "копійки".
Виграв суд (справа № 2-154 / 2014 від 25.02.2014 р), отримав на руки виконавчий лист серії ВС № 052961217. Суд визначив: Стягнути з відкритого акціонерного товариства Страхова компанія "Альянс" на користь Колдаева Павла Анатолійовича суму страхового відшкодування в розмірі 10471 руб. 21 коп., Компенсацію моральної шкоди в розмірі 400 руб., Штраф за недотримання в добровільному порядку вимоги споживача в розмірі 5435 руб. 61 коп., Судові витрати по оплаті послуг оцінювача в размеще 4000 руб., По оплаті юридичних послуг в розмірі 2500 руб.
Загальна сума виплати за виконавчим листом - 22806 руб. 82 коп. З цієї суми 4 березня 2014 року була проведена тільки одна виплата у розмірі 10471 руб. 21 коп. Решта суми в розмірі 12335 руб. 61 коп. не виплачується.
Виконавчий лист в страхову компанію (Челябінськ) віддав 18 квітня 2014 р встановлений СК термін виплата не була здійснена. Дзвонив на гарячу лінію за номером 8-800-100-8-800, зібрали дані (коли віддавав заяву, номер справу, виконавчого листа, сума виплати), обіцяли, що юристи найближчим часом зі мною зв'яжуться.
Протягом тижня зі мною ніхто не зв'язався. 27.05.2014 р написав заяву в СК з вимогою повернути мені виконавчий лист через відсутність платежу. Юрист, подивившись з подивом, повідомила, що повернути виконавчий лист не може, тому що він знаходиться в черзі на виплату. Сказала, що відправить запит і зв'яжеться зі мною. Природно, до сих пір ніхто не зв'язався.
Якщо вимога повернути мені виконавчий лист (у встановлений законом термін) буде проігноровано, знову буду звертатися до суду, а також в РСА і Центробанк.
Страховий поліс по ОСАГО закінчується через кілька днів. Страхуватися в цій компанії, зрозуміло, більше не буду. І іншим не раджу. Олександр Альянс
Всім привіт! Хочу поділитися з вами своєю історією, і буду відписуватися кожен раз, як тільки будуть проходити будь-які дії, або бездіяльності. Почну зі знайомства, меня зовут Александр, працюю в крупній компанії роздрібної торгівлі. 19.04.2014 я як завжди знаходився на роботі, було багато клієнтів, я видавав кредити, і раптом я почув дуже гучний удар, побачив стовп пилу на вулиці ... Звичайно я здогадувався що авто аварія. І тут я згадав, що вранці на парковці свою мазду я поставив першої (виходячи з салону в якому я працюю і катував надію що все добре, це не моя машинка, але звичайно ж немає, надія померла! У моєї машини, бути точніше в задній її частини мерседес з 4 особами кавказької національності років по 18 (я звичайно ж в розладі (викликав даішників, це дуже довга процедура, поки все оформили пройшло багато часу, коротше вечір того дня прожитий дарма. Ще й грошей у мене не було на евакуатор, я попросив цих хто зіпсував мені весь день заплатити за перевезення махай ни, але почув у відповідь: "це твої проблеми, страхова все оплатить". У мене ОСАГО -гута, у нього ОСАГО - альянс. На наступний день я поїхав в страхову компанію АЛЬЯНС, розташована вона не далеко від метро, ​​на цікавій території, тілі компанія там, по-моєму Дісней. Ну так от, приїхав, зустріли, дали якісь папірці заповнювати, все зрозуміло, заповнив. Через 5 хв мене викликали. І тут я був прекрасно здивований, молода людина, старший фахівець в цій страхової компанії запропонував що 2 варіанти 1-виплати грошей, 2-ремонт. Від виплат я відмовився, через те, що моя мазда 3 - 2006 року, з пробігом близько 250000 км, тому амортизація була б дуже великою, чого я і боявся !! Але тут мені запропонували ремонт! Ремонт по ОСАГО !! Я був вкрай цьому радий, бути точніше, я був дуже при дуже радий! Ну так от, оформили всі документи і мені сказали чекати, протягом тижня приїде незалежний експерт-о диво, протягом тижня він приїхав, далі сказали що в перебігу 14 календарних днів мені зателефонують оцінювачі і дадуть направлення на ремонт, місце ремонту до речі вибираєте ви , я вибрав найближчим до мене Сколковское шосе) ось так ... Зараз було велено чекати, протягом 2 днів передзвонять і потрібно буде ставити машину на ремонт, вже підраховано !! Поки що я дуже радий компанією, сподіваюся вони допоможуть вирішити мою проблему швидко і якісно !! Що буде відбуватися далі, обов'язково напишу. Будуть питання, телефонуйте 89651397666 Олександр.

Останні новини


Спеціальні пропозиції

Чому я повинен телефонувати, оббивати пороги, втрачати свій час, нерви і випрошувати те, що давно мало бути зроблено?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей