* Политика новости » Банки »

* *

Як вибрати акваріум або який акваріум краще

  1. Вам потрібен акваріум !?
  2. Як вибрати акваріум?
  3. Якої форми має бути акваріум?
  4. Яке обладнання потрібно?
  5. Я готовий! Садимо рибу ?!
Головна

»Як вибрати акваріум або який акваріум краще

І ось Ви захотіли завести акваріум. Це чудова новина і ласкаво просимо в нашу дружну сім'ю акваріумістів. Але, дозвольте нам допомогти Вам уникнути помилок, які, зовсім новачки в акваріумістики, повторюють прямо-таки під копірку. І так:

Вам потрібен акваріум !?

Найпоширенішою помилкою є ситуація, коли Ви купуєте акваріум випадково, просто зайшовши в магазин і раптом побачивши його, хоча поки не планували таку покупку. Не робіть цього!
Вам потрібно перш відповісти на кілька запитань:

Всі будинки з цією покупкою згодні?
Акваріум так чи інакше є приладом, він дзюрчить фільтрами і світить лампами. Він нікому не буде заважати?

Ви вже знаєте куди ви його поставите?
Дві старі табуретки з антресолі, які Ви не знали куди подіти, не підійдуть. Навіть 10 літрів води на підлозі виглядають майже повінню, а 100 літрів - це реальне лихо.
Саме правильне рішення для великих акваріумів (60+ літрів) - це купити їх в комплекті з тумбою. Вага 100 літрового акваріума може перевищувати 120 кг! Але найголовніше, що площина під акваріумом повинна бути рівна, неприпустимі звіси або нахили. Все це призведе до біди!

Ви розумієте, що за ним треба доглядати?
Риби відчувають голод, біль. Їм буває страшно. Вони в'язні нашого хобі і ми просто зобов'язані забезпечити їм максимально райські умови проживання. А для цього потрібно чітко розуміти, що заводячи акваріум, Ви зобов'язані змінювати частину води в ньому хоча б раз в 2 тижні (в менших обсягах частіше), забиратися в ньому, годувати своїх рибок. Це вимагає певної організації. За тиждень Вашої відпустки, при наявності рослин в акваріумі, рибки не загинуть з голоду, це не котик, але ось на більший термін їх залишати зовсім без їжі не можна. Питання може вирішити автогодівниця! Але Ви повинні бути готові до цих витрат.

Це не складні питання, але їх треба вирішити до покупки акваріума.

Як вибрати акваріум?

Як вибрати акваріум

По-хорошому, вибір акваріума починається з вибору риби. Так Так саме так. Спочатку добре б уявити собі кого Ви збираєтеся тримати в акваріумі і вже під потреби цих тварин підбирати будинок.
В огляді Найпопулярніші акваріумні рибки є хороші кандидати для першого акваріума. І ось, ви вибрали рибок. Тепер потрібно визначити обсяги акваріума.
Це досить простий процес.
В акваріумах 10-20л може бути близько десятка дрібної харацінових риби (неон, кардинал, тернеции, даніо-реріо, мінори та т.д.), 2-3 невеликих корідораса (наприклад Панди) і з десяток дрібних креветок. Або можна запустити 5 апістограмм з тими ж коридорас, але вже без креветок. Але найчастіше, такі акваріуми тримають тільки для креветок. Так як у таких акваріумів часто система фільтрації внутрішня, то вода псується досить швидко і вимагає частих, але не масивних підмін.
В акваріумах 20-50л можна тримати вже вдвічі більше риби або ж посадити сім'ю гурамі, дрібних радужниц. А може барбусів хвостів так 25. Соми можуть стати більшими, в самий раз підійдуть анціструси і великі корідораси.
Акваріуми 50-80л - це вже хороший розмір для невеликих живонароджених, таких як гуппі, моллінезіі. Гурамі і навіть сім'я скалярій вже можуть жити в такому акваріумі цілком комфортно. Райдужниці в 7 хвостів будуть чудово виглядати в такому акваріумі.
Від 100літров починаються вже волі. Чим більше акваріум, тим більший і швидше риба в ньому може жити. Зграя з 50ти суматранских барбусів, п'ят анціструсов, корч з мохом, анубіаси і прості криптокорини - відмінний видовий акваріум, який не потребує особливих знань і тимчасових витрат. А в 200+ літрів вже з легкістю сідають багато цихліди.
Якщо Ви не впевнені в своїх розрахунках, запитаєте на нашому форумі . Досить сказати яку рибу Ви зібралися завести і жодні рамки у виборі літражу у Вас є і Вам допоможуть, не сумнівайтеся.

Але якщо з літрами все більш-менш зрозуміло, то наступне питання:

Якої форми має бути акваріум?

Якої форми має бути акваріум

Класика акваріумістики зовсім не круглий акваріум. Круглі форми незручні в обслуговуванні, спотворюють як і Вам картинку, так і світло, що падає в акваріум. Найчастіше це рекламні кульки, або продаються в переходах "нібито" самобутні системи з бідним півником всередині. Це не правильний вибір. Правильний - куб, прямокутник. Такі форми легко мити зсередини, вони мають стандартний світло, який без праці ви зможете обслуговувати самі, а лампи продаються в будь-якому зоомагазині. Є ще панорамні акваріуми і трапеції. Вони не гірше прямокутних, але трохи складніше мити скла (особливо магнітними скребками). Вони також спотворюють внутрішній світ акваріума, хоч і мінімально.

Якщо Ви не збираєтеся відразу почати вирощувати справжні, красиві рослини (а це вимагає додаткових зусиль, в тому числі фінансових), то висота акваріума не принципова. Але пам'ятайте, що Вам доведеться забиратися на дні, а значить, Ви повинні до нього діставати без особливих зусиль.

Яке обладнання потрібно?

Яке обладнання потрібно

В наших зоомагазинах таку кількість рішень, що все і не описати. За мінімуму Вам потрібно світло, фільтр (для невеликих обсягів він внутрішній, але завжди краще зовнішній фільтр. Почитайте про фільтри ). Якщо в приміщенні, де буде стояти акваріум, можливі різкі і глибокі перепади температури і, вона може впасти швидко нижче 21 градуса, то потрібен буде терморегулятор. Риби дихають киснем, розчиненим у воді, а значить потрібно її постійно перемішувати. Для цього служить компресор (бульбашки). І чим більше риби, тим активніше повинна бути фільтрація і збагачення киснем!
Але не поспішайте лякатися. Більшість стартових наборів зараз всім цим забезпечені в комплекті!

Грунт, корч і пластмасового водолаза Вам підберуть у будь-якому зоомагазині продавці-консультанти по параметрам акваріума. Вони ж допоможуть купити корм для Вашої риби.

Якщо Ви готові відразу вирощувати живі рослини, то можливо Вам буде потрібно установка CO2. Почитайте про них тут .

Я готовий! Садимо рибу ?!

Ні! Риба не живе в воді з-під крана. Це "мертва" вода. Їй потрібен час "прийти в себе".
У нас є докладний план по запуску акваріума , Радимо слідувати йому.

І хоч стаття могла Вас трохи налякати удаваними труднощами - це не так!
Акваріумістика прекрасна і дуже цікава. А терапевтичний ефект від споглядання своїх рибок визнають навіть імениті психологи !
Удачі Вам у виборі та купівлі свого першого акваріума!

Записів не знайдено.

Як вибрати акваріум?
Якої форми має бути акваріум?
Яке обладнання потрібно?
Садимо рибу ?
Він нікому не буде заважати?
Ви вже знаєте куди ви його поставите?
Ви розумієте, що за ним треба доглядати?
Як вибрати акваріум?
Яке обладнання потрібно?
Садимо рибу ?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей