* Политика новости » Банки »

* *

Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна? | MegaChange

 1. Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна? Ті, хто цікавиться темою криптовалюта...
 2. Коротка історія ефіріума
 3. Основні поняття системи Ethereum
 4. У чому відмінність ефіріума від ефіріума класик?
 5. Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?
 6. пули
 7. Скільки можна заробити на Майнінг ефіру?
 8. Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна?
 9. Що таке ефіріум?
 10. Коротка історія ефіріума
 11. Основні поняття системи Ethereum
 12. У чому відмінність ефіріума від ефіріума класик?
 13. Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?
 14. пули
 15. Скільки можна заробити на Майнінг ефіру?
 16. Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна?
 17. Що таке ефіріум?
 18. Коротка історія ефіріума
 19. Основні поняття системи Ethereum
 20. У чому відмінність ефіріума від ефіріума класик?
 21. Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?
 22. пули
 23. Скільки можна заробити на Майнінг ефіру?

Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна?

Ті, хто цікавиться темою криптовалюта люди знають, що в крім біткоіни використовується ще кілька десятків актуальних обмінних одиниць. Ефіріум другий за популярністю, на Майнінг цієї валюти багато хто вже встиг добряче заробити. Ще не пізно приєднатися до них, складність мережі поки не позамежна.

Що таке ефіріум?

Ефіріум (Сама назва походить від англомовного позначення ефіру «ether») відноситься до другого покоління кріптовалютной системи всесвітнього блокчейна. Його засновник, - Віталік Бутерін, канадець російськомовного походження, - реалізував свою ідею в якості великої децентралізованої віртуальної машини на базі блокчейна. По суті, Ethereum - це своєрідний суперкомп'ютер, мережа додатків якого розподілена між усіма його використовують людьми. Ефіріум , Одиниця обчислювальної потужності цього комп'ютера, виступає одночасно і в вигляді внутрішньої валюти, і у вигляді криптографічного інструменту, що забезпечує роботу самої системи.

Перевага ефіріума полягає в тому, що його можна використовувати на базі однієї платформи безліччю різних додатків, що працюють в рамках алгоритмів Ethereum-блокчейна. Ця система зручніше створення блокчейнов під кожне додаток, що запускається.

Ефіріум відрізняється від біткоіни своїм загальним призначенням. біткоіни вдає із себе одне блокчейн -додаток, що дозволяє здійснювати обмінні онлайн-платежі за допомогою біткоіни . Блокчейн ж ефіріума забезпечує функціонування програмного коду будь-якого децентралізованого додатки. Крім того, ефір використовується не тільки в якості обмінної кріптовалютной одиниці, а й для оплати послуг, комісій за все транзакції усередині мережі Ethereum.

Розробка додатків в ефірній мережі проводиться за рахунок використання чотирьох мов програмування:

 • Serpent (мова, аналогічний Python)
 • Solidity (мова, схожий на JavaScript)
 • Mutan (мова по типу Go)
 • LLL (аналог Lisp)

Всі створювані додатки працюють в захищеному хмарі Ethereum, в якому кожен ефіріум являє собою повністю автономну, захищену кодом одиницю криптовалюта з власним балансом і пам'яттю.

Робота ефірної мережі побудована на договорі хеджування, серйозно знижує ризик втрати собівартості криптовалюта .

Коротка історія ефіріума

Поняття ефіріума було запущено в обіг Віталіком Бутеріном в кінці 2013 року. Трохи пізніше система Ethereum була формально описана Гевіном Вудом, співзасновником криптографічного ефірної одиниці (і неформально з середини 2014 роки за ефіріумом закріпилося визначення «біткоіни 2.0»).

Віталік Бутерін - творець ефіріумаВіталік Бутерін - творець ефіріума

Повноцінний запуск ефірного блокчейна стався 30 липня 2015 року. У березні 2016 року система вийшла зі своєї альфа-версії (Frontier), в рамках якої її розробники не могли гарантувати 100% безпеки. І з тих пір ефіріум працює на базі більш стабільної версії протоколу Homestead, яка прискорила швидкість проведення транзакцій і дозволила автоматично оновлювати систему. Наступним оновленням Ethereum, мабуть, стане Metropolis, що дозволяє встановлювати розмір комісій для «розумних контрактів» в автоматичному режимі.

Цікаво, що мережева безпека ефірної мережі за допомогою класичного Майнінг згодом, швидше за все, поступиться місцем методу захисту proof of stake. Тобто, кріптовалютний алгоритм для верифікації чергового блоку в блокчейн -ланцюжок Ethereum буде вибирати обліковий запис з найбільшою кількістю наявних коштів на рахунку.

Основні поняття системи Ethereum

Обмінна одиниця в Ethereum позначається словом ефір (від англійського слова «ether»). Для зручності ефір позначається у вигляді грецької букви Кси (три вертикальних рисочки) - Ξ. Дробові частини цієї криптовалюта позначаються по-своєму: finney - 1/1000, szabo - 1/106, wei - 1/1018.

Ключовим поняттям у всій ефірної системі залишається поняття так званого «розумного контракту».

«Розумний контракт» - це реалізовані в рамках Ethereum програмні класи (коди), які перед відправкою в блокчейн -ланцюжок трансформуються в байт-код для віртуальної машини Ефіріума (Ethereum Virtual Machine, EVM). Спрощено «розумний контракт» можна представити у вигляді спеціалізованої комп'ютерної програми, яка запускає блокчейн -код при дотриманні певних умов.

Професійне середовище кріптовалютчіков, що працює з системою Ethereum, давно вже розділена на два ідеологічних табори: деякі люди працюють тільки з «валютою» ефіріум класик, більшість же використовує в розрахункових операціях офіційну версію ефіріума.

Курси актуальних криптовалюта на 7Курси актуальних криптовалюта на 7. 07. 2017 ( ефіріум , Як видно, слід слідом за біткоіни)

У чому відмінність ефіріума від ефіріума класик?

Розкол ефірного спільноти стався влітку 2016 року, після того, як Ethereum Foundation (комерційна організація, що займається під керівництвом Віталіка Бутеріна цієї криптовалюта) представила громадськості новий хардфорк протоколу ефіріума (тобто, нову модифікацію програмного коду валюти). Це оновлення, проте, прийняли не всі користувачі, - невелика частина користувачів вказала на те, що оновлена ​​версія не має зворотної сумісності зі старим програмним забезпеченням.

Як показала історія розвитку ефірної криптовалюта , У виграші залишилися все ж ті, хто вирішив працювати в рамках оновленої версії. Оскільки на сьогодні капіталізація ETC перевищує вже більше 1,3 мільярда доларів, і на думку експертів, які аналізують стан ринку, - це не межа. Деякі аналітики говорять навіть про те, що ефіріум згодом може стати другою за значимістю криптовалюта після біткоіни.

Зміни ринкового курсу ефіру також демонструють позитивний тренд зростання, на який навряд чи серйозним чином можуть вплинути сезонні коливання (сьогодні його вартість коливається в районі 200 доларів за один ETC).

Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?

Після оголошених Віталіком Бутеріним планів переходу з PoW-протоколу (працюючого в кодовому форматі докази виконання роботи) до PoS-протоколу (працюючого в форматі підтвердження частки), очевидно, що майнінг ефіру буде припинений. Експерти вказують на те, що вже восени 2017 року Ethereum призупинить майнінг ефіру повністю. І оскільки середній період окупності серйозної ферми на сьогодні становить не менше 5-ти місяців, то сенсу вкладатися в це підприємство немає.

Проте, отримати невелику кількість ефіріума можна за допомогою звичайного домашнього комп'ютера, що має від 2 ГБ вбудованої пам'яті з мінімальною кількістю ОЗУ в 4 ГБ.

Досвідчені користувачі рекомендують використовувати для Майнінг моделі відеокарт Radeon R9 третьої і четвертої серії, але цілком припустимі й варіанти від NVIDIA з охолодженням пам'яті.

Відеокарта Radeon R9

Для успішного Майнінг потрібно безперебійне джерело електричного живлення і постійний інтернет (процес виробництва ефіру припиняється навіть якщо електрика відключається на секунду). І оскільки російські реалії забезпечити надійну стійкість електромереж можуть не завжди, користувачам доводиться приймати ряд заходів програмного характеру.

Так, для включення автоматичного запуску комп'ютера при збої через системні настройки потрібно:

 • Увійти в BIOS (при перезавантаженні за допомогою клавіші F2 або Del)
 • В меню Settings активувати Restore after crash
 • Натиснути на клавішу F10 для підтвердження

Для того, щоб виключити проблеми з інтернет-розривами (і непередбаченого відключення майнінг -пула) можна використовувати кілька програмних продуктів:

 • утиліта Airytec автоматично перезапускає систему через певний (встановлюється користувачем) проміжок часу.
 • Безкоштовна програма CGWatcher дозволяє без проблем додати в автозапуск Ethereum-майнер.

пули

Перед тим, як почати Майні ефір потрібно, звичайно ж, завести Ethereum-гаманець. При цьому необов'язково завантажувати гаманець собі на комп'ютер, - можна скористатися спеціалізованим сервісом будь популярної криптографічного біржі. Створення на біржі ефірного гаманця дозволяє отримати унікальний електронну адресу для поповнення рахунку ефіру.

активний майнінг ефіріума в домашніх умовах вимагає підключення до так званого пулу. Пул (слово, що походить від англійського «pool» і в перекладі означає «басейн») - це спеціалізований сервер, в завдання якого входить розподіл між безліччю підключених до нього учасників розрахунку підписів сукупності блоків.

Процес Майнінг через пул дозволяє значно економити час, отримуючи невеликі виплати ефіру протягом дня (чим більше учасників, які використовують певний пул, тим вище швидкість і продуктивність його роботи). Кожен з пулів бере невеликий відсоток з доходів кожного Майнера, - як правило, не більше 1-2%.

При виборі пулу для Майнінг бажано враховувати два основні показники - продуктивність сервера і умови виведення заробленого ефіру на свій гаманець. Загальна інформація про процес Майнінг через Ethereum-пули представлена ​​в офіційній документації від розробників (проблема для російських Майнер, правда, в тому, що тексти інструкцій англійською мовою).

В цілому, процес реєстрації і запуску будь-якого ефірного пулу не так уже й складний. Його можна представити у вигляді декількох етапів:

1) Реєстрація на сайті пулу

Ця процедура не займає багато часу, - від користувача потрібно лише вбити свій емейл, придумати пароль і пройти антіботовую перевірку.

2) Налаштування портів

Після підтвердження реєстрації за посиланням з пошти, в самому пул-акаунті знадобиться налаштувати порт для майнінг . У розділі «help» через пункт «mining ports» переважно вибрати оптимальне значення ETH Stratum при cointron.com:3344 - цей пул на думку багатьох експертів найбільш вигідний з точки зору продуктивності і зручності виплат.

Процес створення пулу для Майнінг ефіруПроцес створення пулу для Майнінг ефіру

3) Вибір Майнера для виробництва ефіру

Завантажити відповідний майнер можна через меню «miners», в списках якої представлені новітні версії актуальних ПО для Майнінг. Досвідчені люди рекомендують до скачування програму Ethminer останньої версії, - її перевага в підтримці кращих Ethereum-пулів усього світу.

4) Створення і запуск ефірного пулу

Після завантаження та розпакування файлу потрібно створити програмну оболонку пулу (автоматично виконавчого скрипта в розпакованої папці немає). Для цього у відкритій виконавчої папці, отриманої з архіву, потрібно натиснути правою кнопкою миші в будь-якому незайнятому файлами місці. В меню «Створити» потрібно клікнути по пункту «Текстовий файл» і вписати в поле з'явилася форми одним рядком виконується командне поєднання «ethminer -G -S coinotron.com:3344 -O login.xal: password» (замість слів «login password» потрібно підставити ті значення логіна і пароля, які були обрані при реєстрації на сайті пулу).

5) Нарешті, в меню «Файл» потрібно через команду «Зберегти як» зберегти цей самий файл з ім'ям start.bat. Для запуску програми досить двічі кликнути по отриманому в результаті всіх цих маніпуляцій файлу. І якщо вікно не закрилося, то це означає, що пули підключилися і процес Майнінг стартував успішно.

Серед популярних пулів для Майнінг ефіру виділяються два сервісу з найбільш вигідними умовами Майнінг - це Dwarfpool.com і Nanopool.org . Однак, ними список, звичайно ж, не вичерпується, - в таблиці нижче представлені 12 кращих пулів, які використовуються в тому числі і російськими користувачами:

Однак, ними список, звичайно ж, не вичерпується, - в таблиці нижче представлені 12 кращих пулів, які використовуються в тому числі і російськими користувачами:

Скільки можна заробити на Майнінг ефіру?

Як уже було відзначено вище, середній термін окупності Ethereum-ферми до літа 2017 року становить п'ять місяців. Перевага ефіру в тому, що майнінг цієї криптовалюта можна вести через звичайний користувальницький комп'ютер, не оснащений навороченим і дорогим обладнанням.

Так, відеокарта з продуктивністю до 26 МH / s на такому комп'ютері дозволяє заробляти і виводити по кілька доларів в день. Більш потужні варіанти відеокарт дозволяють збільшити суми заробітку в рази. Зібрані ферми збільшують заробіток ще більше, - так 6 зібраних видеопроцессоров Radeon RX570 дозволяють заробляти до 500 доларів на місяць.

Варто зазначити, що наведені цифри являють собою розрахунок зразкового доходу, який не враховує витрати на електрику (які можуть бути значними при постійному Майнінг на хороших відкритих).

Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна?

Ті, хто цікавиться темою криптовалюта люди знають, що в крім біткоіни використовується ще кілька десятків актуальних обмінних одиниць. Ефіріум другий за популярністю, на Майнінг цієї валюти багато хто вже встиг добряче заробити. Ще не пізно приєднатися до них, складність мережі поки не позамежна.

Що таке ефіріум?

Ефіріум (Сама назва походить від англомовного позначення ефіру «ether») відноситься до другого покоління кріптовалютной системи всесвітнього блокчейна. Його засновник, - Віталік Бутерін, канадець російськомовного походження, - реалізував свою ідею в якості великої децентралізованої віртуальної машини на базі блокчейна. По суті, Ethereum - це своєрідний суперкомп'ютер, мережа додатків якого розподілена між усіма його використовують людьми. Ефіріум , Одиниця обчислювальної потужності цього комп'ютера, виступає одночасно і в вигляді внутрішньої валюти, і у вигляді криптографічного інструменту, що забезпечує роботу самої системи.

Перевага ефіріума полягає в тому, що його можна використовувати на базі однієї платформи безліччю різних додатків, що працюють в рамках алгоритмів Ethereum-блокчейна. Ця система зручніше створення блокчейнов під кожне додаток, що запускається.

Ефіріум відрізняється від біткоіни своїм загальним призначенням. біткоіни вдає із себе одне блокчейн -додаток, що дозволяє здійснювати обмінні онлайн-платежі за допомогою біткоіни . Блокчейн ж ефіріума забезпечує функціонування програмного коду будь-якого децентралізованого додатки. Крім того, ефір використовується не тільки в якості обмінної кріптовалютной одиниці, а й для оплати послуг, комісій за все транзакції усередині мережі Ethereum.

Розробка додатків в ефірній мережі проводиться за рахунок використання чотирьох мов програмування:

 • Serpent (мова, аналогічний Python)
 • Solidity (мова, схожий на JavaScript)
 • Mutan (мова по типу Go)
 • LLL (аналог Lisp)

Всі створювані додатки працюють в захищеному хмарі Ethereum, в якому кожен ефіріум являє собою повністю автономну, захищену кодом одиницю криптовалюта з власним балансом і пам'яттю.

Робота ефірної мережі побудована на договорі хеджування, серйозно знижує ризик втрати собівартості криптовалюта .

Коротка історія ефіріума

Поняття ефіріума було запущено в обіг Віталіком Бутеріном в кінці 2013 року. Трохи пізніше система Ethereum була формально описана Гевіном Вудом, співзасновником криптографічного ефірної одиниці (і неформально з середини 2014 роки за ефіріумом закріпилося визначення «біткоіни 2.0»).

Віталік Бутерін - творець ефіріумаВіталік Бутерін - творець ефіріума

Повноцінний запуск ефірного блокчейна стався 30 липня 2015 року. У березні 2016 року система вийшла зі своєї альфа-версії (Frontier), в рамках якої її розробники не могли гарантувати 100% безпеки. І з тих пір ефіріум працює на базі більш стабільної версії протоколу Homestead, яка прискорила швидкість проведення транзакцій і дозволила автоматично оновлювати систему. Наступним оновленням Ethereum, мабуть, стане Metropolis, що дозволяє встановлювати розмір комісій для «розумних контрактів» в автоматичному режимі.

Цікаво, що мережева безпека ефірної мережі за допомогою класичного Майнінг згодом, швидше за все, поступиться місцем методу захисту proof of stake. Тобто, кріптовалютний алгоритм для верифікації чергового блоку в блокчейн -ланцюжок Ethereum буде вибирати обліковий запис з найбільшою кількістю наявних коштів на рахунку.

Основні поняття системи Ethereum

Обмінна одиниця в Ethereum позначається словом ефір (від англійського слова «ether»). Для зручності ефір позначається у вигляді грецької букви Кси (три вертикальних рисочки) - Ξ. Дробові частини цієї криптовалюта позначаються по-своєму: finney - 1/1000, szabo - 1/106, wei - 1/1018.

Ключовим поняттям у всій ефірної системі залишається поняття так званого «розумного контракту».

«Розумний контракт» - це реалізовані в рамках Ethereum програмні класи (коди), які перед відправкою в блокчейн -ланцюжок трансформуються в байт-код для віртуальної машини Ефіріума (Ethereum Virtual Machine, EVM). Спрощено «розумний контракт» можна представити у вигляді спеціалізованої комп'ютерної програми, яка запускає блокчейн -код при дотриманні певних умов.

Професійне середовище кріптовалютчіков, що працює з системою Ethereum, давно вже розділена на два ідеологічних табори: деякі люди працюють тільки з «валютою» ефіріум класик, більшість же використовує в розрахункових операціях офіційну версію ефіріума.

Курси актуальних криптовалюта на 7Курси актуальних криптовалюта на 7. 07. 2017 ( ефіріум , Як видно, слід слідом за біткоіни)

У чому відмінність ефіріума від ефіріума класик?

Розкол ефірного спільноти стався влітку 2016 року, після того, як Ethereum Foundation (комерційна організація, що займається під керівництвом Віталіка Бутеріна цієї криптовалюта) представила громадськості новий хардфорк протоколу ефіріума (тобто, нову модифікацію програмного коду валюти). Це оновлення, проте, прийняли не всі користувачі, - невелика частина користувачів вказала на те, що оновлена ​​версія не має зворотної сумісності зі старим програмним забезпеченням.

Як показала історія розвитку ефірної криптовалюта , У виграші залишилися все ж ті, хто вирішив працювати в рамках оновленої версії. Оскільки на сьогодні капіталізація ETC перевищує вже більше 1,3 мільярда доларів, і на думку експертів, які аналізують стан ринку, - це не межа. Деякі аналітики говорять навіть про те, що ефіріум згодом може стати другою за значимістю криптовалюта після біткоіни.

Зміни ринкового курсу ефіру також демонструють позитивний тренд зростання, на який навряд чи серйозним чином можуть вплинути сезонні коливання (сьогодні його вартість коливається в районі 200 доларів за один ETC).

Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?

Після оголошених Віталіком Бутеріним планів переходу з PoW-протоколу (працюючого в кодовому форматі докази виконання роботи) до PoS-протоколу (працюючого в форматі підтвердження частки), очевидно, що майнінг ефіру буде припинений. Експерти вказують на те, що вже восени 2017 року Ethereum призупинить майнінг ефіру повністю. І оскільки середній період окупності серйозної ферми на сьогодні становить не менше 5-ти місяців, то сенсу вкладатися в це підприємство немає.

Проте, отримати невелику кількість ефіріума можна за допомогою звичайного домашнього комп'ютера, що має від 2 ГБ вбудованої пам'яті з мінімальною кількістю ОЗУ в 4 ГБ.

Досвідчені користувачі рекомендують використовувати для Майнінг моделі відеокарт Radeon R9 третьої і четвертої серії, але цілком припустимі й варіанти від NVIDIA з охолодженням пам'яті.

Відеокарта Radeon R9

Для успішного Майнінг потрібно безперебійне джерело електричного живлення і постійний інтернет (процес виробництва ефіру припиняється навіть якщо електрика відключається на секунду). І оскільки російські реалії забезпечити надійну стійкість електромереж можуть не завжди, користувачам доводиться приймати ряд заходів програмного характеру.

Так, для включення автоматичного запуску комп'ютера при збої через системні настройки потрібно:

 • Увійти в BIOS (при перезавантаженні за допомогою клавіші F2 або Del)
 • В меню Settings активувати Restore after crash
 • Натиснути на клавішу F10 для підтвердження

Для того, щоб виключити проблеми з інтернет-розривами (і непередбаченого відключення майнінг -пула) можна використовувати кілька програмних продуктів:

 • утиліта Airytec автоматично перезапускає систему через певний (встановлюється користувачем) проміжок часу.
 • Безкоштовна програма CGWatcher дозволяє без проблем додати в автозапуск Ethereum-майнер.

пули

Перед тим, як почати Майні ефір потрібно, звичайно ж, завести Ethereum-гаманець. При цьому необов'язково завантажувати гаманець собі на комп'ютер, - можна скористатися спеціалізованим сервісом будь популярної криптографічного біржі. Створення на біржі ефірного гаманця дозволяє отримати унікальний електронну адресу для поповнення рахунку ефіру.

активний майнінг ефіріума в домашніх умовах вимагає підключення до так званого пулу. Пул (слово, що походить від англійського «pool» і в перекладі означає «басейн») - це спеціалізований сервер, в завдання якого входить розподіл між безліччю підключених до нього учасників розрахунку підписів сукупності блоків.

Процес Майнінг через пул дозволяє значно економити час, отримуючи невеликі виплати ефіру протягом дня (чим більше учасників, які використовують певний пул, тим вище швидкість і продуктивність його роботи). Кожен з пулів бере невеликий відсоток з доходів кожного Майнера, - як правило, не більше 1-2%.

При виборі пулу для Майнінг бажано враховувати два основні показники - продуктивність сервера і умови виведення заробленого ефіру на свій гаманець. Загальна інформація про процес Майнінг через Ethereum-пули представлена ​​в офіційній документації від розробників (проблема для російських Майнер, правда, в тому, що тексти інструкцій англійською мовою).

В цілому, процес реєстрації і запуску будь-якого ефірного пулу не так уже й складний. Його можна представити у вигляді декількох етапів:

1) Реєстрація на сайті пулу

Ця процедура не займає багато часу, - від користувача потрібно лише вбити свій емейл, придумати пароль і пройти антіботовую перевірку.

2) Налаштування портів

Після підтвердження реєстрації за посиланням з пошти, в самому пул-акаунті знадобиться налаштувати порт для майнінг . У розділі «help» через пункт «mining ports» переважно вибрати оптимальне значення ETH Stratum при cointron.com:3344 - цей пул на думку багатьох експертів найбільш вигідний з точки зору продуктивності і зручності виплат.

Процес створення пулу для Майнінг ефіруПроцес створення пулу для Майнінг ефіру

3) Вибір Майнера для виробництва ефіру

Завантажити відповідний майнер можна через меню «miners», в списках якої представлені новітні версії актуальних ПО для Майнінг. Досвідчені люди рекомендують до скачування програму Ethminer останньої версії, - її перевага в підтримці кращих Ethereum-пулів усього світу.

4) Створення і запуск ефірного пулу

Після завантаження та розпакування файлу потрібно створити програмну оболонку пулу (автоматично виконавчого скрипта в розпакованої папці немає). Для цього у відкритій виконавчої папці, отриманої з архіву, потрібно натиснути правою кнопкою миші в будь-якому незайнятому файлами місці. В меню «Створити» потрібно клікнути по пункту «Текстовий файл» і вписати в поле з'явилася форми одним рядком виконується командне поєднання «ethminer -G -S coinotron.com:3344 -O login.xal: password» (замість слів «login password» потрібно підставити ті значення логіна і пароля, які були обрані при реєстрації на сайті пулу).

5) Нарешті, в меню «Файл» потрібно через команду «Зберегти як» зберегти цей самий файл з ім'ям start.bat. Для запуску програми досить двічі кликнути по отриманому в результаті всіх цих маніпуляцій файлу. І якщо вікно не закрилося, то це означає, що пули підключилися і процес Майнінг стартував успішно.

Серед популярних пулів для Майнінг ефіру виділяються два сервісу з найбільш вигідними умовами Майнінг - це Dwarfpool.com і Nanopool.org . Однак, ними список, звичайно ж, не вичерпується, - в таблиці нижче представлені 12 кращих пулів, які використовуються в тому числі і російськими користувачами:

Однак, ними список, звичайно ж, не вичерпується, - в таблиці нижче представлені 12 кращих пулів, які використовуються в тому числі і російськими користувачами:

Скільки можна заробити на Майнінг ефіру?

Як уже було відзначено вище, середній термін окупності Ethereum-ферми до літа 2017 року становить п'ять місяців. Перевага ефіру в тому, що майнінг цієї криптовалюта можна вести через звичайний користувальницький комп'ютер, не оснащений навороченим і дорогим обладнанням.

Так, відеокарта з продуктивністю до 26 МH / s на такому комп'ютері дозволяє заробляти і виводити по кілька доларів в день. Більш потужні варіанти відеокарт дозволяють збільшити суми заробітку в рази. Зібрані ферми збільшують заробіток ще більше, - так 6 зібраних видеопроцессоров Radeon RX570 дозволяють заробляти до 500 доларів на місяць.

Варто зазначити, що наведені цифри являють собою розрахунок зразкового доходу, який не враховує витрати на електрику (які можуть бути значними при постійному Майнінг на хороших відкритих).

Майнінг ефіріума: з чого почати? яка відео-карта потрібна?

Ті, хто цікавиться темою криптовалюта люди знають, що в крім біткоіни використовується ще кілька десятків актуальних обмінних одиниць. Ефіріум другий за популярністю, на Майнінг цієї валюти багато хто вже встиг добряче заробити. Ще не пізно приєднатися до них, складність мережі поки не позамежна.

Що таке ефіріум?

Ефіріум (Сама назва походить від англомовного позначення ефіру «ether») відноситься до другого покоління кріптовалютной системи всесвітнього блокчейна. Його засновник, - Віталік Бутерін, канадець російськомовного походження, - реалізував свою ідею в якості великої децентралізованої віртуальної машини на базі блокчейна. По суті, Ethereum - це своєрідний суперкомп'ютер, мережа додатків якого розподілена між усіма його використовують людьми. Ефіріум , Одиниця обчислювальної потужності цього комп'ютера, виступає одночасно і в вигляді внутрішньої валюти, і у вигляді криптографічного інструменту, що забезпечує роботу самої системи.

Перевага ефіріума полягає в тому, що його можна використовувати на базі однієї платформи безліччю різних додатків, що працюють в рамках алгоритмів Ethereum-блокчейна. Ця система зручніше створення блокчейнов під кожне додаток, що запускається.

Ефіріум відрізняється від біткоіни своїм загальним призначенням. біткоіни вдає із себе одне блокчейн -додаток, що дозволяє здійснювати обмінні онлайн-платежі за допомогою біткоіни . Блокчейн ж ефіріума забезпечує функціонування програмного коду будь-якого децентралізованого додатки. Крім того, ефір використовується не тільки в якості обмінної кріптовалютной одиниці, а й для оплати послуг, комісій за все транзакції усередині мережі Ethereum.

Розробка додатків в ефірній мережі проводиться за рахунок використання чотирьох мов програмування:

 • Serpent (мова, аналогічний Python)
 • Solidity (мова, схожий на JavaScript)
 • Mutan (мова по типу Go)
 • LLL (аналог Lisp)

Всі створювані додатки працюють в захищеному хмарі Ethereum, в якому кожен ефіріум являє собою повністю автономну, захищену кодом одиницю криптовалюта з власним балансом і пам'яттю.

Робота ефірної мережі побудована на договорі хеджування, серйозно знижує ризик втрати собівартості криптовалюта .

Коротка історія ефіріума

Поняття ефіріума було запущено в обіг Віталіком Бутеріном в кінці 2013 року. Трохи пізніше система Ethereum була формально описана Гевіном Вудом, співзасновником криптографічного ефірної одиниці (і неформально з середини 2014 роки за ефіріумом закріпилося визначення «біткоіни 2.0»).

Віталік Бутерін - творець ефіріумаВіталік Бутерін - творець ефіріума

Повноцінний запуск ефірного блокчейна стався 30 липня 2015 року. У березні 2016 року система вийшла зі своєї альфа-версії (Frontier), в рамках якої її розробники не могли гарантувати 100% безпеки. І з тих пір ефіріум працює на базі більш стабільної версії протоколу Homestead, яка прискорила швидкість проведення транзакцій і дозволила автоматично оновлювати систему. Наступним оновленням Ethereum, мабуть, стане Metropolis, що дозволяє встановлювати розмір комісій для «розумних контрактів» в автоматичному режимі.

Цікаво, що мережева безпека ефірної мережі за допомогою класичного Майнінг згодом, швидше за все, поступиться місцем методу захисту proof of stake. Тобто, кріптовалютний алгоритм для верифікації чергового блоку в блокчейн -ланцюжок Ethereum буде вибирати обліковий запис з найбільшою кількістю наявних коштів на рахунку.

Основні поняття системи Ethereum

Обмінна одиниця в Ethereum позначається словом ефір (від англійського слова «ether»). Для зручності ефір позначається у вигляді грецької букви Кси (три вертикальних рисочки) - Ξ. Дробові частини цієї криптовалюта позначаються по-своєму: finney - 1/1000, szabo - 1/106, wei - 1/1018.

Ключовим поняттям у всій ефірної системі залишається поняття так званого «розумного контракту».

«Розумний контракт» - це реалізовані в рамках Ethereum програмні класи (коди), які перед відправкою в блокчейн -ланцюжок трансформуються в байт-код для віртуальної машини Ефіріума (Ethereum Virtual Machine, EVM). Спрощено «розумний контракт» можна представити у вигляді спеціалізованої комп'ютерної програми, яка запускає блокчейн -код при дотриманні певних умов.

Професійне середовище кріптовалютчіков, що працює з системою Ethereum, давно вже розділена на два ідеологічних табори: деякі люди працюють тільки з «валютою» ефіріум класик, більшість же використовує в розрахункових операціях офіційну версію ефіріума.

Курси актуальних криптовалюта на 7Курси актуальних криптовалюта на 7. 07. 2017 ( ефіріум , Як видно, слід слідом за біткоіни)

У чому відмінність ефіріума від ефіріума класик?

Розкол ефірного спільноти стався влітку 2016 року, після того, як Ethereum Foundation (комерційна організація, що займається під керівництвом Віталіка Бутеріна цієї криптовалюта) представила громадськості новий хардфорк протоколу ефіріума (тобто, нову модифікацію програмного коду валюти). Це оновлення, проте, прийняли не всі користувачі, - невелика частина користувачів вказала на те, що оновлена ​​версія не має зворотної сумісності зі старим програмним забезпеченням.

Як показала історія розвитку ефірної криптовалюта , У виграші залишилися все ж ті, хто вирішив працювати в рамках оновленої версії. Оскільки на сьогодні капіталізація ETC перевищує вже більше 1,3 мільярда доларів, і на думку експертів, які аналізують стан ринку, - це не межа. Деякі аналітики говорять навіть про те, що ефіріум згодом може стати другою за значимістю криптовалюта після біткоіни.

Зміни ринкового курсу ефіру також демонструють позитивний тренд зростання, на який навряд чи серйозним чином можуть вплинути сезонні коливання (сьогодні його вартість коливається в районі 200 доларів за один ETC).

Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?

Після оголошених Віталіком Бутеріним планів переходу з PoW-протоколу (працюючого в кодовому форматі докази виконання роботи) до PoS-протоколу (працюючого в форматі підтвердження частки), очевидно, що майнінг ефіру буде припинений. Експерти вказують на те, що вже восени 2017 року Ethereum призупинить майнінг ефіру повністю. І оскільки середній період окупності серйозної ферми на сьогодні становить не менше 5-ти місяців, то сенсу вкладатися в це підприємство немає.

Проте, отримати невелику кількість ефіріума можна за допомогою звичайного домашнього комп'ютера, що має від 2 ГБ вбудованої пам'яті з мінімальною кількістю ОЗУ в 4 ГБ.

Досвідчені користувачі рекомендують використовувати для Майнінг моделі відеокарт Radeon R9 третьої і четвертої серії, але цілком припустимі й варіанти від NVIDIA з охолодженням пам'яті.

Відеокарта Radeon R9

Для успішного Майнінг потрібно безперебійне джерело електричного живлення і постійний інтернет (процес виробництва ефіру припиняється навіть якщо електрика відключається на секунду). І оскільки російські реалії забезпечити надійну стійкість електромереж можуть не завжди, користувачам доводиться приймати ряд заходів програмного характеру.

Так, для включення автоматичного запуску комп'ютера при збої через системні настройки потрібно:

 • Увійти в BIOS (при перезавантаженні за допомогою клавіші F2 або Del)
 • В меню Settings активувати Restore after crash
 • Натиснути на клавішу F10 для підтвердження

Для того, щоб виключити проблеми з інтернет-розривами (і непередбаченого відключення майнінг -пула) можна використовувати кілька програмних продуктів:

 • утиліта Airytec автоматично перезапускає систему через певний (встановлюється користувачем) проміжок часу.
 • Безкоштовна програма CGWatcher дозволяє без проблем додати в автозапуск Ethereum-майнер.

пули

Перед тим, як почати Майні ефір потрібно, звичайно ж, завести Ethereum-гаманець. При цьому необов'язково завантажувати гаманець собі на комп'ютер, - можна скористатися спеціалізованим сервісом будь популярної криптографічного біржі. Створення на біржі ефірного гаманця дозволяє отримати унікальний електронну адресу для поповнення рахунку ефіру.

активний майнінг ефіріума в домашніх умовах вимагає підключення до так званого пулу. Пул (слово, що походить від англійського «pool» і в перекладі означає «басейн») - це спеціалізований сервер, в завдання якого входить розподіл між безліччю підключених до нього учасників розрахунку підписів сукупності блоків.

Процес Майнінг через пул дозволяє значно економити час, отримуючи невеликі виплати ефіру протягом дня (чим більше учасників, які використовують певний пул, тим вище швидкість і продуктивність його роботи). Кожен з пулів бере невеликий відсоток з доходів кожного Майнера, - як правило, не більше 1-2%.

При виборі пулу для Майнінг бажано враховувати два основні показники - продуктивність сервера і умови виведення заробленого ефіру на свій гаманець. Загальна інформація про процес Майнінг через Ethereum-пули представлена ​​в офіційній документації від розробників (проблема для російських Майнер, правда, в тому, що тексти інструкцій англійською мовою).

В цілому, процес реєстрації і запуску будь-якого ефірного пулу не так уже й складний. Його можна представити у вигляді декількох етапів:

1) Реєстрація на сайті пулу

Ця процедура не займає багато часу, - від користувача потрібно лише вбити свій емейл, придумати пароль і пройти антіботовую перевірку.

2) Налаштування портів

Після підтвердження реєстрації за посиланням з пошти, в самому пул-акаунті знадобиться налаштувати порт для майнінг . У розділі «help» через пункт «mining ports» переважно вибрати оптимальне значення ETH Stratum при cointron.com:3344 - цей пул на думку багатьох експертів найбільш вигідний з точки зору продуктивності і зручності виплат.

Процес створення пулу для Майнінг ефіруПроцес створення пулу для Майнінг ефіру

3) Вибір Майнера для виробництва ефіру

Завантажити відповідний майнер можна через меню «miners», в списках якої представлені новітні версії актуальних ПО для Майнінг. Досвідчені люди рекомендують до скачування програму Ethminer останньої версії, - її перевага в підтримці кращих Ethereum-пулів усього світу.

4) Створення і запуск ефірного пулу

Після завантаження та розпакування файлу потрібно створити програмну оболонку пулу (автоматично виконавчого скрипта в розпакованої папці немає). Для цього у відкритій виконавчої папці, отриманої з архіву, потрібно натиснути правою кнопкою миші в будь-якому незайнятому файлами місці. В меню «Створити» потрібно клікнути по пункту «Текстовий файл» і вписати в поле з'явилася форми одним рядком виконується командне поєднання «ethminer -G -S coinotron.com:3344 -O login.xal: password» (замість слів «login password» потрібно підставити ті значення логіна і пароля, які були обрані при реєстрації на сайті пулу).

5) Нарешті, в меню «Файл» потрібно через команду «Зберегти як» зберегти цей самий файл з ім'ям start.bat. Для запуску програми досить двічі кликнути по отриманому в результаті всіх цих маніпуляцій файлу. І якщо вікно не закрилося, то це означає, що пули підключилися і процес Майнінг стартував успішно.

Серед популярних пулів для Майнінг ефіру виділяються два сервісу з найбільш вигідними умовами Майнінг - це Dwarfpool.com і Nanopool.org . Однак, ними список, звичайно ж, не вичерпується, - в таблиці нижче представлені 12 кращих пулів, які використовуються в тому числі і російськими користувачами:

Однак, ними список, звичайно ж, не вичерпується, - в таблиці нижче представлені 12 кращих пулів, які використовуються в тому числі і російськими користувачами:

Скільки можна заробити на Майнінг ефіру?

Як уже було відзначено вище, середній термін окупності Ethereum-ферми до літа 2017 року становить п'ять місяців. Перевага ефіру в тому, що майнінг цієї криптовалюта можна вести через звичайний користувальницький комп'ютер, не оснащений навороченим і дорогим обладнанням.

Так, відеокарта з продуктивністю до 26 МH / s на такому комп'ютері дозволяє заробляти і виводити по кілька доларів в день. Більш потужні варіанти відеокарт дозволяють збільшити суми заробітку в рази. Зібрані ферми збільшують заробіток ще більше, - так 6 зібраних видеопроцессоров Radeon RX570 дозволяють заробляти до 500 доларів на місяць.

Варто зазначити, що наведені цифри являють собою розрахунок зразкового доходу, який не враховує витрати на електрику (які можуть бути значними при постійному Майнінг на хороших відкритих).

Майнінг ефіріума: з чого почати?
Ка відео-карта потрібна?
Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?
Майнінг ефіріума: з чого почати?
Ка відео-карта потрібна?
Що таке ефіріум?
Майнінг ефіріума - чи складно самостійно добути ефір?
Майнінг ефіріума: з чого почати?
Ка відео-карта потрібна?
Що таке ефіріум?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей