* Политика новости » Банки »

* *

Відновлений Айфон - що це, як відрізнити, відгуки

 1. Що значить «відновлений»?
 2. Навіщо Apple взагалі відновлює iPhone?
 3. Як проходить процес відновлення
 4. Як iPhone включаються в програму по відновленню
 5. Де відновлюють айфони
 6. З яких iPhone виходять відновлені - приклади
 7. Відновлений iPhone вважається б / у або все ж новим?
 8. Відновлений iPhone - відгуки
 9. Як відрізнити відновлений iPhone від нового
 10. Як відрізнити відновлений iPhone від підробки
 11. Відновлені iPhone - актуальні ціни та доступність
 12. Чи варто купувати відновлений iPhone?

Все, що ви хотіли знати про відновлених iPhone.

Що з себе являє відновлений айфон? Чи варто купувати iPhone «як новий», чи немає в цьому серйозного ризику? Де виконується відновлення iPhone і як саме відбувається цей процес? Про все, що пов'язано з відновленими iPhone докладно розповіли в цьому матеріалі.

Швидкий перехід:

Що значить «відновлений»?

В першу чергу дамо визначення відновленого iPhone з двома важливими поясненнями.

Відновлений iPhone - був у вжитку iPhone, який був зданий користувачем в Apple через незначною несправності або в рамках програми trade-in, а згодом був відремонтований і пересобран в новий корпус на заводі компанії. Після лагодження та збірки старого iPhone його ретельно перевіряють і тестують, а потім упаковують в коробку з повноцінним набором нових аксесуарів і відправляють в продаж по помітно зниженою ціною.

Після лагодження та збірки старого iPhone його ретельно перевіряють і тестують, а потім упаковують в коробку з повноцінним набором нових аксесуарів і відправляють в продаж по помітно зниженою ціною

Важливе пояснення № 1. iPhone з будь-якими дрібними несправностями (про які докладно нижче) відновляється не фірмою-підрядником, що не китайськими умільцями, а саме компанією Apple. Це означає, що після ремонту, очищення і збирання відновлений iPhone проходить повний цикл тестувань, точно такий же, як і всі нові смартфони Apple. Іншими словами, відновлення iPhone проводиться на максимальному за якістю рівні.

Важливе пояснення № 2. Відновлений iPhone має офіційну заводську гарантію терміном на 1 рік. На відновлений iPhone діють всі ті ж гарантії, що й на нові смартфони Apple - відмінностей в цьому плані немає ніяких абсолютно.

До змісту

Навіщо Apple взагалі відновлює iPhone?

У Apple діє програма по утилізації і переробці старих або поламаних пристроїв Apple Recycling Program. В її рамках компанія пропонує користувачам своїх пристроїв найбільш екологічно відповідальним чином розлучитися зі старими гаджетами. Причому розлучитися за гроші - суму Apple розраховує сама, оцінюючи стан і актуальність віддаються користувачами пристроїв.

Але навіщо розбирати до найдрібніших гвинтиків і переробляти пристрої, поломки в яких незначні? Наприклад, коли в модулі камери виявлений дефект, а всі інші компоненти працюють як нові. Спеціально для таких пристроїв Apple і запустила програму по відновленню - Certified Pre-Owned (CPO).

До змісту

Як проходить процес відновлення

Отже, відданий назад Apple смартфон потрапляє на завод для проходження процедури відновлення. Як вона відбувається? В першу чергу, фахівці визначають в чому полягає поломка, а також з'ясовують, чи не спричинила вона за собою побічні наслідки. Після діагностики вони приступають безпосередньо до ремонту. Усі пошкоджені компоненти змінюються на нові, повторно перевіряються, а потім смартфон проходить традиційну для Apple серію тестувань на профпридатність.

При відновленні в iPhone змінюються не тільки браковані компоненти, але і дисплей і акумулятор, навіть якщо вони були в абсолютно новому стані. По крайней мере, так заявляє сама Apple, хоча як ви зможете переконатися прочитавши розділ з реальними відгуками про відновлених iPhone, так майстри по ремонту надходять не завжди.

Коли всі нутрощі відновлюваного iPhone перевірені, виконується заміна корпусу. Старий пошарпаний корпус відправляється в утилізацію, а «воскрешає» iPhone отримує новий корпус без єдиної подряпини.

Старий пошарпаний корпус відправляється в утилізацію, а «воскрешає» iPhone отримує новий корпус без єдиної подряпини

На завершення процедури відновлення фахівці з ремонту привласнюють iPhone новий серійний номер, щоб всі зв'язки зі старим смартфоном, який ще зовсім недавно повернули назад, були обірвані. Залишається лише процес упаковки. iPhone разом з новими навушниками, зарядним пристроєм, кабелем Lightning-USB, листівками, наклейками і скріпкою для витягання SIM-карти запаковується в нову коробку.

Пересобран iPhone отримує звання «відновленого», помітно зменшену ціну і приємним бонусом - повноцінну річну гарантію терміном на один рік. Далі смартфону залишається тільки зайняти своє місце на полиці магазину.

Підведемо підсумок. Відновлений iPhone:

 • перевіряється на дефекти і лагодиться кваліфікованими майстрами Apple,
 • отримує новий корпус, акумулятор і дисплей,
 • проходить стандартне для iPhone тестування на повну працездатність,
 • отримує новий серійний номер і гарантію на один рік,
 • упаковується в нову коробку в повній комплектації.

До змісту

Як iPhone включаються в програму по відновленню

Людина, що купив iPhone і виявив, що у смартфона є дефект, може повернути пристрій компанії протягом дії терміну гарантії. У перші 14 днів після покупки iPhone у Apple смартфон і зовсім можна повернути з формулюванням «я передумав». Це офіційні правила, чітко прописані на сайті Apple в розділі « Повернення і відшкодування ».

Такі iPhone, які побували деякий час в використанні, але були повернуті їх колишніми користувачами, Apple і відправляє на ремонт і перезбирання в рамках програми відновлення. Важливо зрозуміти, що iPhone, які провели тривалий час в використанні, або ж мають серйозні дефекти відновленню не підлягають. Вони відправляються на повний розбір. Компоненти, які можна застосувати з користю Apple залишає собі, а непотрібні - переробляє самим досконалим чином.

Крім цього, на відновлення відправляються iPhone, які були обмінені колишніми власниками за програмою trade-in в магазинах Apple Store. Як і в попередніх випадках, на відновлення не йдуть відверто «побиті» смартфони з серйозними поломками.

До змісту

Де відновлюють айфони

Сам процес відновлення здійснюється тільки на заводі Apple. Йдеться про потужний підприємстві, на якому у майстрів є все необхідне обладнання для тестування і ремонту смартфонів. На якому конкретно підприємстві це відбувається в компанії не повідомляють.

До змісту

З яких iPhone виходять відновлені - приклади

В інтернеті дуже багато написано про відновлені iPhone. Зокрема, на нашому сайті є дві чудові статті по цій темі:

Незважаючи на це, про смартфонах Apple з позначкою «як новий» існує безліч суперечливих чуток. Відповідно до одного з найпоширеніших, Apple відправляє на відновлення все здані їй назад iPhone без розбору. Чи так це? На перший погляд здається, що немає.

На перший погляд здається, що немає

Нижче ми привели реальні приклади причин, за якими користувачі повертають Apple куплені iPhone. Згодом ці смартфони проходять процедуру відновлення.

Примітка: більшість представлених нижче коментарів взяті з офіційного форуму технічної підтримки Apple.

Life:

Повернув свій iPhone 6s через те, що динамік видає неприємний клацай звук при відтворенні музики. У магазині мені сказали, що такого бути не повинно і мій iPhone буде обміняний на новий.

Коментар: смартфон відправляється на відновлення. Проста заміна динаміка і повернення в продаж з позначкою «як новий».

Craig:

Я повернув мій новий iPhone 7 Plus через застрягла кнопки збільшення гучності. Проблем з поверненням не було.

Коментар: заміна кнопки і повернення в продаж з позначкою «як новий».

Masked:

На моєму iPhone 6 мені не завжди вдавалося успішно виконувати покупки через Apple Pay і я подумав, що проблема в чіпі NFC. Так і виявилося, телефон обміняли.

Коментар: заміна модуля NFC і повернення в продаж з позначкою «як новий».

Brown:

Я купив iPhone 7 в срібному кольорі, але через тиждень відчув, що сильніше хочу чорний матовий. iPhone успішно обміняли в Apple Store за програмою

Коментар: бувають і такі випадки. Як ми вже відзначали вище, будь-який iPhone можна повернути Apple протягом 14 днів після покупки через «я передумав». Наведений в прикладі iPhone так само повинен продаватися в майбутньому з позначкою «як новий».

Shadowb:

Минулого тижня я обміняв свій iPhone 6s 32 ГБ без дефектів на модель з 128 ГБ пам'яті. Пробув в магазині всього 20 хвилин або щось на зразок того.

Коментар: ще один випадок повернення робочого iPhone. Такий Apple і ремонтувати не доведеться.

Подібних «ідеальних» випадків повернення тисячі, десятки тисяч. Більшість шанувальників iPhone були б не проти купити відновлені через таких дрібних несправностей смартфони, адже нічого критичного в заміні одного з компонентів немає. Але, на жаль, не кожен iPhone з позначкою «як новий» раніше був повернутий Apple в такому відмінному стані.

Також на відновлення відправляються смартфони, здані колишніми користувачами по програмі trade-in . За умовами програми, ви можете повернути свій старий iPhone компанії і отримати за це знижку на придбання нової моделі. Багато з таких старих iPhone (якщо не всі) так само йдуть на фабрику Apple для подальшого відновлення.

Примітка: офіційна програма trade-in від Apple, на жаль, не працює в країнах СНД.

І ось за них дійсно можна переживати. За програмою trade-in повертаються смартфони, що були у вжитку тривалий час. Так, фахівці Apple ретельно тестують смартфони перед тим як навісити на них ярлик «як новий» і змінюють компоненти при необхідності, але підсумкове кількість браку (дивіться розділ відгуки ) Вказує на те, що відстежувати відверто «мертві» iPhone виходить не завжди.

Так, фахівці Apple ретельно тестують смартфони перед тим як навісити на них ярлик «як новий» і змінюють компоненти при необхідності, але підсумкове кількість браку (дивіться розділ  відгуки  ) Вказує на те, що відстежувати відверто «мертві» iPhone виходить не завжди

На щастя, на відновлені iPhone діє повноцінна гарантія терміном один рік. Якщо ви придбали iPhone «як новий» і на своє розчарування виявили, що у нього, наприклад, не працює Touch ID, то з обміном смартфона проблем не буде, так само як і з саме новим iPhone.

До змісту

Відновлений iPhone вважається б / у або все ж новим?

Коли Apple відновлює iPhone, вона його ремонтує, чистить, змінює в ньому акумулятор і корпус, в загальному робить смартфона максимально сильно схожим на новий. Однак новим смартфон не стає, його потрібно вважати б / у і тримати цей факт в голові при покупці. Найбільш наочним чином це підтверджують відгуки про відновлених iPhone від покупців, які ми зібрали нижче.

До змісту

Відновлений iPhone - відгуки

Примітка: ми вивчили тисячі відгуків про відновлених iPhone в різних інтернет-магазинах і вибрали самі примітних з них, як позитивні, так і негативні. Прочитавши ці відгуки, а також наш висновок, буквально напросився після прочитання величезної кількості коментарів покупців, ви ще краще сформуєте для себе картину про відновлених iPhone.

позитивні

Близнюк Олександр, про iPhone 5s:

Користуюся місяць, все працює, зібраний ідеально. Якби не знав, що відновлений, що не відрізнив від нового. Батарея стоїть нове - через програму показала 1 цикл, вібро не гримить, динаміки не хриплять, Touch ID працює. Нова коробка, навушники, зарядка.

Наталя, про iPhone 6:

Купую не перший відновлений Айфон, були і нові, є з чим порівняти. Ніякої різниці між новими і відновленими не бачу. Більше в житті не куплю новий бо сенсу немає переплачувати.

Євген, про iPhone 6:

Поки все відмінно! Зараз ціна піднялася. Що стосується нарікань так це те, що натиснути на панель праворуч від кнопки «додому» чуються і відчувається клацання.

KatarinkAaa25, про iPhone 6:

Чесно кажучи, я коли побачила цей телефончик, навіть і не подумала, що він уже був у кого-то в руках !!! Виглядає просто суперски) Далі ще в такій новій коробочці красівенькой, з навушниками новими, навіть зарядочнік новий !! До самого айфону претензій нуль! Працює просто бездоганно

Максим, про iPhone 6 Plus:

Дуже вигідна покупка, тому що немає різниці між звичайним і відновленим айфоном. В користування ніяких нарікань немає.

негативні

Титов Віталій, про iPhone 6:

Збирається з незрозуміло звідки взятих деталей, після розпакування від плівки на дисплеї були виявлені подряпини, одна з краю і безліч дуже маленьких зверху, як і косячок у вигляді розмазаний точки на задній кришці. Погано працює дисплей по кутках, можливо з за захисного скла, а може і з самим дисплеєм що щось не те. Дисплей набору видає дивні, різні градації сірого, з ним явно щось не так.

Анонім, про iPhone 6:

Попався брак.На телефоні не працював сенсор, з'являлися і зникали смуги на екрані, нерівномірна підсвічування дисплея (плями), і в ув'язненні за все, телефон почав розмовляти іспанською мовою). І це продукція Apple! Який, цікаво, контроль якості на заводі, якщо такі екземпляри потрапляють в продаж ?!

Артамонов Сергій, про iPhone 6:

Перший і головний недолік саме цієї відновленої моделі (починалася на F) у мене був бракований екран (при першому включенні сірі смуги малював на підлогу екрана, далі на кшталт норм заробив, але став глючити мультитач, тобто сенсор завмирав поки не вкл / викл екран. Телефон замінили на модель надається з гарантійних випадків (починається на N).

Сухомлинов Данило, про iPhone 5s:

Кошмар як гальмує на зарядці, прям розбити хочеться; заряд тримається жахливо, швидко сідати, відключається на морозі; іноді не записує звук у відео

Березовський Юрій, про iPhone 5s:

перший айфон виключився назавжди через 11 місяців, замінений по гарантії, другий почав зависати через 12 місяці! У фірмовому сервісі запропонували відремонтувати за 21000 рублів! На питання чому так швидко ламаються делікатно промолчалі.Не купуйте цей мотлох!

Лана, про iPhone 6 Plus:

Користувалася телефоном два тижні, дуже була рада покупці. Через 2 тижні просто не включився, здала телефон на діагностику по гарантії чекаю результат. сказали що чекати місяць.

Відзначимо, що більшість відгуків про відновлених iPhone або позитивні, або нейтральні, але негативні коментарі знайти не складає труднощів, їх достатньо. У зв'язку з цим формується дуже логічний висновок - при покупці відновленого iPhone існує реальна можливість нарватися на шлюб. Покупку відновленого iPhone можна назвати лотереєю з підвищеним шансом на виграш. Ви можете купити один iPhone з позначкою «як новий» і успішно користуватися ним протягом довгих років, але в той же час можете придбати інший такий же смартфон, який розчарує як тільки ви дістанете його з коробки.

До змісту

Як відрізнити відновлений iPhone від нового

Відрізнити новий iPhone від відновленого досить просто. Модельний номер відновленої версії починається з FG, а в кінці обов'язково має скорочення RFB від слова refurbished.

Такий же номер моделі повинен відображатися на самому iPhone в меню «Налаштування»«Основні»«Інформація про пристрій». Важливо! Ми рекомендуємо перевіряти купуються в сумнівних місцях iPhone додатково через iTunes. Умільці нерідко підробляють номер моделі в налаштуваннях iPhone, тому варто зайвий раз перестрахуватися. Для виконання перевірки досить підключити iPhone до iTunes і порівняти серійний номер пристрою з тим, що зазначений на упаковці.

Якщо при покупці iPhone з рук продавець заявляє вам, що даний апарат має статус refurbished, але номера моделей розрізняються, значить він намагається «впарити» вам звичайний б / у смартфон за завищеною ціною. Важливо відзначити, що таких шахраїв на вторинному ринку орудує величезна кількість, залишайтеся пильними!

Зрозуміло, перед тим, як порівнювати номера необхідно переконатися в тому, що iPhone оригінальний. Найпростішим способом є підключення пристрою до комп'ютера - якщо iTunes розпізнає смартфон, то перед вами справжній iPhone. Якщо комп'ютера з iTunes під рукою немає, перевірте iPhone за допомогою App Store. Знайдіть в магазині один з додатків Apple, якого немає в Google Play, наприклад, Garage Band. Присутність такого додатка в магазині точно вкаже на те, що це саме App Store, а не замаскована версія Google Play.

Інші вірні способи відрізнити iPhone від підробки представлені в цієї статті .

Також підкреслимо, що подібні перевірки слід проводити тільки при покупці iPhone з рук або в невеликих магазинах. При покупці iPhone у авторизованих рітейлерів Apple, наприклад, в «зв'язковим», «Ельдорадо» і т.д., турбуватися за те, що в коробці з новим iPhone лежить відновлений не варто.

До змісту

Як відрізнити відновлений iPhone від підробки

Інтерес покупців до відновлених iPhone величезний, в зв'язку з чим свій інтерес до сфери виявляють і шахраї. Вони так само «відновлюють» iPhone, але роблять це своїми кустарними способами, а в якості об'єктів для відновлення беруть будь-які б / у iPhone, знайдені на вторинному ринку.

Шахраям варто віддати належне, вони практично ідеально копіюють упаковку iPhone, вказують на ній номер моделі з характерними для відновлених смартфонів символи FG і RFB, а в комплект до пристрою прикладають всі ті ж аксесуари, що передбачені стандартним набором. Зрозуміло, все це відрізняється низькою якістю, яке власники iPhone зі стажем можуть розпізнати. Але що якщо на шахраїв нарвався новачок?

Але що якщо на шахраїв нарвався новачок

На допомогу прийде все той же порівняння номера моделі на упаковці, з тим, що зазначений в меню «Налаштування»«Основні»«Інформація про пристрій». Якщо вони не збігаються, значить продавець намагається продати б / у iPhone під виглядом офіційно відновленого.

До змісту

Відновлені iPhone - актуальні ціни та доступність

Не відображаються ціни і посилання? Це відомий баг. Він проявляється в деяких браузерах. Якщо у вас так, то просто відкрийте сторінку в іншому браузері.

За кордоном, зокрема в США, Apple продає десятки найменувань своєї продукції з позначкою refurbished, вона ж позначка «як новий». Купити за зниженою ціною можна не тільки певні моделі iPhone, але і Mac, MacBook, Apple Watch, Apple TV, і в тому числі Apple Pencil. У країнах СНД все інакше.

У нас Apple офіційно не продає відновлену техніку, перекладаючи це завдання на своїх авторизованих рітейлерів. У останніх же в списку відновлених пристроїв, призначених для продажу, значаться тільки iPhone.

Ось які моделі відновлених iPhone випущені для продажу в країнах СНД:

Примітка: ціни і доступність вказані станом на 10 травня 2019 року біля авторизованих рітейлерів Apple в Росії. Важліво! Доступність відновлених iPhone відрізняється в залежності від регіону.

Серед росіян дуже великий попит на відновлені iPhone з Китаю. На AliExpress такі смартфони скуповують тисячами щомісяця. Причина такої популярності проста - дуже низька ціна відновлених iPhone:

Дані iPhone абсолютно офіційні, а не якась там китайська підробка на Android. Але в чому ж підступ таких низьких цін? Справа в тому, що такі iPhone відновлені неофіційними чином, тобто китайськими (в деяких випадках голландськими) майстрами. Переважна більшість відгуків про відновлених iPhone позитивні - люди просто дивуються тому, як їм вдалося купити повністю робочий iPhone в отличном состоянии за таку низьку ціну.

до змісту

Чи варто купувати відновлений iPhone?

Який Висновок можна сделать з Усього віщесказаного? Чи варто купувати відновлений iPhone за зниженою в порівнянні з новою моделлю ціною?

Наша відповідь - чи варто, якщо ви обмежені в коштах. По-перше, це серйозна економія. По-друге, дефекти в відновлених iPhone зустрічаються не дуже часто. І по-третє, на iPhone «як новий» діє повноцінна річна гарантія, яка дозволить будь-які проблеми, пов'язані з можливими дефектами. Категорично відмовитися від покупки відновленого iPhone можна тим, хто має достатньо коштів на покупку нової моделі і не хоче ризикувати.

до змісту

Рекомендуємо власникам айфонів:

Поставте 5 зірок внизу статті, если подобається ця тема. Підпісуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber и Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Відновлений Айфон - що це, як відрізнити, відгуки

Що значить «відновлений»?
Навіщо Apple взагалі відновлює iPhone?
Що з себе являє відновлений айфон?
Чи варто купувати iPhone «як новий», чи немає в цьому серйозного ризику?
Де виконується відновлення iPhone і як саме відбувається цей процес?
Але навіщо розбирати до найдрібніших гвинтиків і переробляти пристрої, поломки в яких незначні?
Як вона відбувається?
Чи так це?
Який, цікаво, контроль якості на заводі, якщо такі екземпляри потрапляють в продаж ?
Але що якщо на шахраїв нарвався новачок?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей