* Политика новости » Банки »

* *

З'явився перший досвід ввезення автомобіля за зниженими акцизами

  1. вибір автомобіля
  2. планування маршруту
  3. Розрахунок вартості розмитнення
  4. Пошук брокера
  5. Поїздка та пригін авто
  6. розмитнення
  7. сертифікація
  8. Постановка на облік
  9. президентські редагування

Всупереч загальноприйнятій практиці, автомобіль за хорошою ціною був куплений не в Європі, а в Грузії. Своїм досвідом на « лізі »Ділиться адвокат Сергій Барбашин. Ось його історія.
У червні 2016 року, відразу після прийняття Верховною Радою закону про зниження акцизів при розмитненні автомобілів (закон №3251), я задумався про придбання авто. Вивчивши ринок найближчих країн, зупинився на Грузії: тут хороший вибір автомобілів за адекватною ціною.

Читайте також:

29 липня літак доставив мене з партнером в Тбілісі. А вже 30 липня, напередодні вступу акцизного закону в силу, ми вибирали автомобіль на найбільшому місцевому авторинку Автопапа в місті Руставі.

А вже 30 липня, напередодні вступу акцизного закону в силу, ми вибирали автомобіль на найбільшому місцевому авторинку Автопапа в місті Руставі

Я розглядав покупку Volkswagen Passat SE 2.5 з автоматичною трансмісією (НЕ DSG), поставленого з американського ринку. Потрібну машину швидко знайшли. Оформлення покупки зайняло не більше години.

1 серпня, коли закон офіційно набув чинності, ми вже переганяли куплену машину з Тбілісі в сторону Батумі і Поті, звідки збиралися доставити авто поромом в Україну. 5 серпня автомобіль розмитнили в порту Чорноморськ. Залишилося поставити машину на облік в Україні.

Читайте також:

Далі йдуть практичні поради, які збережуть ваші гроші, час і нерви при розмитненні б / у іномарки без витрат на сіркоперегінних, юристів або організаторів автотурів в Європу.

вибір автомобіля

Для вибору автомобіля підходять сайти-агрегатори типу mobile.de. Критерії автомобіля для акцизної пільги при розмитненні наступні:

а) повинні бути проведені не раніше 1 січня 2010 року;

б) проведені не в Росії;

в) повинні відповідати екостандарти ЄВРО-5 (або не нижче). У США інші стандарти, наприклад SULEV: він ще жорсткіше, ніж ЄВРО-5. Рекомендую заздалегідь зв'язатися з українськими офіційними дилерами і по VIN-коду отримати дані про машину. У ній буде видно, яким екостандарти відповідає авто, аж до порівняння кількісних показників викидів. Наприклад, в деяких азіатських країнах навіть після 2010 року виробляли Hyundai і Kia стандарту ЄВРО-3.

Читайте також:

планування маршруту

Все дуже просто: чи не заїжджайте в країну з Росії і Криму, а там хоч по суші або моря - без різниці.

Розрахунок вартості розмитнення

Вибрали автомобіль - внесіть дані про ціну і виді палива в калькулятор розмитнення . В цілому сума розмитнення збігається з калькуляторами, в інтернеті їх дуже багато.
Будьте готові до того, що українська митниця оцінить ваш автомобіль дорожче, ніж ви його купили. Різниця може скласти від декількох сотень доларів до кількох тисяч. Тому вартість розмитнення може бути вище, а це означає додаткові витрати. Рекомендую користуватися послугами брокерів, у них є вражаючий дар переконувати митницю.

Пошук брокера

Не намагайтеся розмитнити автомобіль самостійно: дешевше і швидше не вийде. Послуги брокера коштують від $ 250 при розмитненні за місцем проживання до $ 500 при розмитненні на кордоні за місцем в'їзду в Україну.
У ці гроші входить "узгодження" з митницею справедливої ​​оцінки автомобіля. На цю суму нараховуються митні платежі (дивись вище - калькулятор розмитнення). Інформації про брокерів в інтернеті багато - вибрали, зателефонували, пояснили ситуацію, взяли контакти.

Поїздка та пригін авто

Везіть з собою не більше 10 000 євро. Митники їх просто перерахують і запишуть інформацію в зошит. В іншому випадку доведеться підтверджувати походження грошей. Решту грошей покладіть на банківську карту.

Чи не вирушайте в дорогу самостійно - візьміть друзів або людей, яким довіряєте.

Будьте готові виявити сильно биті автомобілі - часто саме такі на автосайтах пропонують за найпривабливішою ціною. Наприклад, нам за допомогою приладу вимірювання товщини фарби вдалося виявити зварений з двох частин автомобіль 2015 року, який на вигляд був у ідеальному стані.

Вартість квитка (супровід автомобіля) на паром з Поті до Чорноморська (у агентів компанії Укрферрі в Поті) склала $ 550. Тут потрібно бути уважним. Згідно з інформацією на сайті компанії, вартість квитків не повинна перевищувати $ 420. Невідповідність вартості в касі нам пояснили недавнім подорожчанням. Але вже на поромі ми дізналися, що нас просто обдурили. В рахунок включили послугу супроводу машини, хоча вона нам не потрібна, оскільки ми самі супроводжували автомобіль.
Перед покупкою автомобіля скиньте брокеру електронні копії документів. Як тільки отримаєте від нього підтвердження, що з документами все нормально, і узгоджену ціну розмитнення, купуйте автомобіль і вирушайте в Україні. Повідомте брокеру дату повернення.

розмитнення

Найбільш раціональний за часом, але при цьому найдорожчий спосіб розмитнення - при в'їзді, в місці перетину кордону. Я вибрав саме його. Розмитнення зайняла один день. Будьте готові в цей день оплатити всю вартість розмитнення за вищевказаною калькулятору. Далі прямуєте до себе додому для постановки автомобіля на облік. Законодавством на це відводиться 10 днів.

Читайте також:

сертифікація

Якщо завезений автомобіль відповідає стандарту ЄВРО-5 та іншими критеріями українських стандартів (світло, ремені безпеки, рівень тонування, аптечка, вогнегасник і т.д.), отримання сертифікату Укрстандартметрологіі обійдеться в 1 600 і півдня часу. Але тут може виникнути проблема. Сертифікованих лабораторій Укрстандартметрологіі в Україні всього п'ять. Тому можете вважати, що вам пощастило, якщо така лабораторія знаходиться хоча б у сусідній області.
Також не забудьте, що якщо купуєте "американця" (автомобіль, вироблений для американського ринку. - Ред.), Потрібно обов'язково переробити задні поворотники в жовтий колір, а задня противотуманка повинна включатися окремою кнопкою (і нікого не хвилює, що в вашому автомобілі є режим AUTO).

Постановка на облік

Попередньо іноземний техпаспорт переведіть на українську мову. Тоді у вас буде повний пакет документів для постановки на облік в сервісному центрі МВС України (декларація, посвідчення на реєстрацію, техпаспорт з перекладом і т.д.).
Вартість реєстрації - до 600 грн. Також потрібно буде сплатити 3-5% від суми оцінки автомобіля в Пенсійний фонд України. Після цього вам видадуть номерні знаки і український техпаспорт.

Вітаю: якщо прислухаєтеся до моїх порад, у вас є шанс заощадити час, нерви і близько 4 500 євро на акциз. Наприклад, мій автомобіль обійшовся близько $ 15 000 при ціні аналогічних в Україні $ 20 000.

президентські редагування

Зараз у Верховній Раді лежить законопроект депутата Ніни жителя півдня про внесення змін до закону про пільгові акцизи. У цьому законопроекті прописані правки, які попросив внести депутатів в акцизний закон президент Петро Порошенко . Якщо законопроект приймуть у вересні, то за пільговим акцизом можна буде ввезти тільки один автомобіль до кінця дії закону (зараз можна ввозити по одному автомобілю щороку протягом дії закону). Також не можна буде цей автомобіль продати, поки закон не втратить силу (закон діє до 31 грудня 2018 року).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей