* Политика новости » Банки »

* *

СУЧАСНИЙ ТЕЛЕФОН: МРІЯ І РЕАЛЬНІСТЬ

СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО ...

Лінійний телефон LP-200 фірми 'Grundig'

Маючи телефон з цифровим автовідповідачем, ви не упустите жодного важливого дзвінка.

Радіотелефон забезпечить для вас повну свободу пересування по квартирі або офісу.

Офісний телефон DCS фірми 'Samsung Electronics' забезпечений системою 'начальник - секретар', має цифрову обробку сигналу, функції голосового набору, записи і виклику інформації по дзвінках, пейджингового зв'язку, прямого виходу на внутрішній номер.

Мобільний телефон GD50 фірми 'Panasonic' подвійного діапазону 900 МГц / 1800 МГц, забезпечений спікерфоном, має калькулятор, режим перекладу однієї валюти в іншу, функцію набору заздалегідь запрограмованих коротких повідомлень.

<

>

Вважається, що перші в світі слова по телефону були вимовлені в кінці XIX століття американським винахідником Олександром Грейама Беллом, шотландцем за походженням. Нібито він випадково облив одяг кислотою і звернувся за допомогою до свого молодого помічника: "Ватсон, зайдіть, будь ласка, до мене!".

Насправді першим словом, переданим по телефону, було лайку, вимовлене Ватсоном. Яке - історія замовчує. Діло було так. Белл у своїй лабораторії ставив експерименти по передачі електричних сигналів по дротах. Він і не збирався винаходити телефон. Він просто ще не знав, що це таке. Через кілька кімнат був натягнутий дріт, і у одного кінця його возився з приймальною апаратурою Белл, в іншого - налагоджував джерело сигналів Ватсон. У Ватсона щось не виходило, і він тихенько вилаявся. Шеф ніяк не міг почути цього через кілька кімнат, але одна з деталей приймального пристрою спрацювала як резонатор, і Белл ясно почув перше в світі телефонне повідомлення! Він кинувся в кімнату до Ватсону з радісними криками: "Повторіть! Повторіть!", Обійняв і розцілував колегу. Так сталося велике відкриття, яке докорінно змінило наше життя, вирішивши багато проблем спілкування і створивши нові.

Перший приватний телефон в світі був встановлений в квартирі Марка Твена. У всякому разі, так він писав у своїй книзі. Тільки цікаво, з ким цей єдиний абонент в світі спілкувався по телефону? Напевно, з редакціями або з телеграфом, де вже раніше були встановлені перші відомчі телефони ...

ПРИЛАД ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ДУМОК НА ВІДСТАНІ

Незважаючи на фантастичні досягнення технічного прогресу в галузі зв'язку, в Росії як і раніше популярні старі добрі шнурові, або лінійні, телефони, і не тільки через доступних цін, але і тому, що сервісні можливості для більш сучасної телефонного зв'язку, особливо на периферії , часом залишають бажати кращого. Багато хто віддає перевагу лінійні кнопкові телефони з розширеними функціональними можливостями. Але і дискові апарати з єдиною функцією ручного набору номера при знятої трубці тримають свої позиції. Почасти через консерватизм користувачів, почасти тому, що часом тільки старомодні апарати з механічним дзвінком здатні взаємодіяти з застарілими телефонними мережами.

Наявні на сьогоднішньому російському ринку лінійні телефони можна умовно розмістити в трьох цінових нішах.

Нішу дорогих апаратів займають "PANASONIC", деякі моделі "PHILIPS", "GENERAL ELECTRIC", "CASIO" (останні в даний час у продажу зустрічаються рідко).

"Золоту середину" складають "SIEMENS", "LG", "SAMSUNG", багато моделей "GENERAL ELECTRIC".

Нішу дешевих апаратів успішно заповнюють телефони російського виробництва, латвійські VEF, деякі моделі "GENERAL ELECTRIC" та багато так звані "відновлені" імпортні моделі (зняті за кордоном з виробництва і збираються у нас із закордонних комплектуючих).

Як бачите, тільки апарати "GENERAL ELECTRIC" більш-менш орієнтовані на різні верстви населення і різні фінансові можливості.

Крім цінового критерію сучасні телефони можуть поділятися на:

- офісні (з більш суворим дизайном, набором офісних функцій, спікерфоном);

- домашні (з м'яким затишним дизайном, яскравими квітами корпусів, з великим об'ємом пам'яті, зі світловим звуками дзвінка);

- оригінальні (з незвичайним дизайном, з радіоприймачем, будильником, спеціальні добре миються апарати на довгому шнурі або із спікерфоном для кухні). До цієї ж групи належать і телефонні апарати для користувачів з вадами зору або слуху: з великими підсвічуються клавішами, з можливістю підключення слухового апарату.

АОН: Автоматичний ВИЗНАЧНИК НАШОГО МЕНТАЛІТЕТУ

Телефон створений, щоб підкорювати відстані і економити наш час. Але ми й не помітили, як з слухняного раба він став злим господарем-погоничем.

Ця чудова іграшка Олександра Грейама Белла вже багато років зводить нас з розуму. Вона раз у раз перебиває нас вдома і на роботі, не даючи закінчити фразу, допити каву, витягуючи нас з ванни з ризиком застудитися, і вимагає, щоб ми негайно відповіли, не знаючи, чи потрібен нам цей дзвінок і що він принесе: чергове безцеремонне вторгнення або дружбу, любов, потрібну інформацію?

А згадайте свій день народження - де ви більше провели часу: за святковим столом з друзями і рідними або у настирливого телефону, який раз у раз кликав вас до себе, щоб ви вислухали чергову порцію стандартних привітань і побажань?

Чудовий подарунок прогресу - телефон, вирішивши одні проблеми зв'язку, створив інші. Несвоєчасно і менниє дзвінки ставлять людину в незручне становище, забирають час, вимотують нерви, руйнують плани. Люди давно мріяли про телефон, який ще до зняття трубки інформував би, хто дзвонить. У 70-ті роки сміливою мрією змучених абонентів було пристрій, який би розрізняло тих, що дзвонять по різній тональності сигналу.

Життя, як завжди, перевершує фантастику. Не минуло й 100 років з моменту винаходу телефону, як для автоматизації виходу на міжміський зв'язок була створена спочатку громіздка система автоматичного визначення номера абонента, що телефонує (АВН). Паралельно створювалися АОНи для спецслужб. Про індивідуальних користувачів ніхто не думав, і вони подумали про себе самі. АОНи індивідуального користування, створені аж ніяк не державними структурами, з'явилися в продажу до кінця 80-х років одночасно в США і Росії.

Сьогодні вищим класом вважаються АОНи з цифровим автовідповідачем без харчування від Електросила ти з можливістю занесення прізвищ в "записну книжку" і спільної роботи з комп'ютерною базою даних. Дуже цікава недавно з'явилася функція переадресації інформації про вступників дзвінках з домашнього АОНа на мобільний телефон. Ви будете знати, хто дзвонить, і зможете економніше витрачати ресурси свого мобільного, отзванівая по менш терміновим дзвінків з лінійного телефону.

Крім функцій, безмірно підвищують зручність телефонного зв'язку, сучасні телефони з автоматичним визначником номера можуть працювати багатофункціональне: як будильники, таймери-органайзери, електронні записники, годинник (при бажанні "говорять" або з "зозулею"), охоронна сигналізація з автодозвоном по заданих номерами в разі тривоги і навіть як калькулятор.

Можливе підключення передових моделей АОНов до персонального комп'ютера, при цьому вінчестер виконує роль електронного автовідповідача, а через CD-rom надається база даних міської телефонної мережі. В режимі on-line система не тільки визначає номер абонента, але тут же видає на дисплей його прізвище і адресу. Зрозуміло, дана система має й інші переваги.

Найбільш зручні АОНи без мережевого електроживлення. Колишні моделі АОНов обов'язково потребували харчуванні від електричної мережі через адаптер і таким чином були "прив'язані" одночасно до телефонної та електричної розеток. При перебоях з електрикою такі апарати залишали власників і без телефонного зв'язку. Для роботи моделям без мережевого електроживлення досить слабкого струму телефонної мережі, а для резервного живлення використовується енергія батарейок.

Більшість сучасних моделей забезпечено злободенною сьогодні системою захисту телефонних ліній від піратських підключень.

У нас ходять наполегливі чутки про те, що в США і Європі АОНи заборонені, як порушують права людини (наприклад, право безкарно зателефонувати вам пізно вночі і запитати з дурним хихиканням: "Це морг?"). Подібні чутки породжені повною відсутністю на нашому ринку зарубіжних телефонів з автоматичним визначником номера. А тим часом престижні дорогі АОНи виробляють фірми "GENERAL ELECTRIC" (наприклад, модель GE-2-9398 з пам'яттю на 25 номерів), "PHILIPS", випускають АОНи в США, Канаді, Ізраїлі, в країнах Південно-Східної Азії. У нас вони не продаються через невідповідність стандартам на устаткування телефонного зв'язку.

Йдучи на поводі у масового споживача, сучасні АОНи часом забезпечені такими "неінтелігентно ми" функціями, як прослуховування розмови, що ведеться на паралельному телефоні, підміна визначаються номерів, анти-АВН. Але ж не користуватися ними - наше право.

Зате АОН делікатніше і надійніше популярного у нас зараз автовідповідача. Він зберігає достатню інформацію про кожному дзвінку, нікого не дратуючи, що не бентежачи і не віднімаючи часу даремно. В кінцевому рахунку це дуже високоінтелектуальний апарат, здатний стати вашим надійним, виконавчим, тактовним секретарем. І добрим другом.

Що стосується прав людини - звичайно, кожен має право зателефонувати і отримати відповідь. Але і на іншому кінці дроту кожна людина теж потребує захисту своїх прав. Він має право працювати, не відволікаючись на порожні і випадкові дзвінки, або відпочивати, або займатися з дітьми і користуватися телефоном тоді, коли вважає за потрібне.

Розмови про те, що АОНи перевантажують телефонні лінії і будуть у нас заборонені, теж неспроможні. Міністерство зв'язку РФ регулярно видає сертифікати відповідності на нові моделі АОНов.

Так що питання вичерпане. АОНам - бути!

"Доброзичливий" АОНи

Перші роки після появи на ринку АОНи були цікавою новинкою, освоїти всі можливості якої могли лише самі терплячі і наполегливі. Більшість функцій виконувалося послідовним натисканням керуючих і цифрових клавіш, часто до чотирьох-п'яти одночасно. Запам'ятати все це було важко, і користувачеві доводилося постійно підглядати в інструкцію, побудовану за принципом "дерева". Орієнтуватися в ній непросто, і більшість покупців АОНов відкладали її в сторону, використовуючи апарат всього на 5-10 відсотків. Застосування в командах цифрових клавіш часто призводило до збивання налаштувань через дрібних помилок користувача.

Все змінилося з появою АОНов "Паліха" з новою ідеологією і схемотехнікою, які нарешті зробили клавіатуру телефону "дружелюбною". У цих апаратів кожна функція викликається натисканням всього однієї клавіші і напис на клавіші відповідає її призначенню. Не те що колись: тиснеш на "fire" (пожежа) - отримуєш список тих, що дзвонили абонентів, тиснеш на "police" (поліція) - бачиш список набраних тобою номерів. Тепер з "дружніми" АОНамі легко спілкуватися, не заглядаючи в інструкцію. А якщо і варто заглянути, то з цікавості: що ж ще вміє цей інтелектуал?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО:

Батарейки в АОНе занадто швидко розряджаються (менше трьох місяців). Можливо, у вас спарена лінія. Вимкніть режим визначення номерів, що набираються на паралельних телефонах.

Погано визначаються номери. Це може залежати від якості вашої лінії, на яке ви не в силах вплинути. Зробіть залежне від вас. Вимкніть додаткові пристрої (автовідповідачі, факси, модеми). Перевірте, чи не варто в вашої телефонної розетки старого зразка конденсатор (раніше їх ставили для забезпечення безразривності лінії при виключенні телефону з розетки), - видаліть його. Сучасні АОНи мають можливість гнучкого налаштування під конкретну телефонну мережу, консультацію з цього питання ви можете отримати в сервісному центрі.

Чи не визначаються номери деяких абонентів. Телефонні станції старого зразка бувають не оснащені обладнанням, що видає номер у відповідь на запит АОНа. Чи не визначаються багато міжміські і деякі відомчі номера. З цим вам залишається тільки змиритися.

... ГОВОРИТЕ ПІСЛЯ СИГНАЛУ

З кожних п'яти купуються сьогодні в Росії телефонних апаратів один - з вбудованим автовідповідачем. Додайте сюди автовідповідачі-приставки, охоче розкуповують "навздогін" до раніше купленому телефону, і вийде, що приблизно 30 відсотків російських покупців тяжіють до використання автовідповідачів.

Але серед тих, що дзвонять на забезпечені автовідповідачами телефони процентний розклад у ставленні до автовідповідачів зовсім інший. Як мінімум 50 відсотків тих, що дзвонять, почувши пропозицію залишити своє повідомлення, кладуть трубку. І справа не в боязкості перед технікою, а в природному небажанні спілкуватися "вживу", на повному серйозі, з неживої іграшкою. У цю обескураживающую статистику чималий внесок вніс сумний досвід спілкування абонентів з автовідповідачами деяких організацій і редакцій: у відповідь на залишені повідомлення там часто не передзвонюють.

Але ми-то з вами, читачу, інтелігентні користувачі. І якщо взяти за правило своєчасно видзвонюють на що надійшли повідомлення, ваш автовідповідач стане надійним секретарем і добрим помічником.

Користувачі, яким важливо не упустити жоден дзвінок, що надійшов в їх відсутність, останнім часом успішно поєднують свій автовідповідач з автоматичним визначником номера. АОН зберігає достатньо інформації про абонентів, які не побажали розмовляти з автовідповідачем. Крім того, це хороший захист від телефонних хуліганів і дітей, які, випадково наткнувшись на автовідповідач, починають регулярно дзвонити і наговорювати на магнітну стрічку всяку нісенітницю, "саджаючи" касету або переповняючи цифрову пам'ять.

Автовідповідач, цей "секретар на телефоні", поговорить з абонентами під час вашої відсутності і запише, що передати. Синтезатор мови ставить після кожного повідомлення голосову позначку часу та дати. Ваше вихідне повідомлення або вітання можна підготувати в декількох варіантах, в тому числі розширене (таке може бути корисним у випадку вашого тривалого від'їзду).

Для економії пам'яті автовідповідача застосовується режим VOX (система автоматично роз'єднує лінію, якщо в мові абонента довгі паузи або він поклав трубку).

Коли вас немає у телефону (або ви дуже зайняті і вважали за краще б перенести розмову на інший час), після декількох гудків включається автовідповідач. Спочатку програються записане вами вітання і ваша інформація, а потім після сигналу на касету записується повідомлення абонента. В кінці кожного повідомлення автовідповідач фіксує час надходження інформації. Після цього починає блимати індикатор отриманих повідомлень. Коли ви повертаєтеся до телефону (або звільняєтесь від нагальних справ), досить натиснути кнопку відтворення - і апарат видасть інформацію.

Більш практичні сучасні автовідповідачі з цифровим записом. Тут вхідні і вихідні повідомлення записуються на цифрових електронних чіпах замість мікрокасети з магнітною стрічкою. Це знижує до мінімуму число механічних вузлів, а значить, набагато підвищує надійність і довговічність. Цифровий запис робить апарат набагато зручніше в зверненні. Не треба перевертати касету або змінювати її, коли вона зношується. Потрібне повідомлення включається миттєво, стрічку перемотувати не потрібно. Можна прати окрему інформацію, залишаючи лише потрібне, можна регулювати швидкість відтворення.

Час роботи цифрових моделей автовідповідачів сьогодні досягає двох годин! Після закінчення цього часу, якщо ви не прослухали повідомлення і не стерли їх, автовідповідач продовжує працювати як динамік і може виконувати роль селектора дзвінків. Ви чуєте, хто вам телефонує, і в екстрених випадках знімаєте трубку і відповідаєте.

ДАЙ МЕНІ ПОСЛУХАТИ ТВОЄ ПРИВІТАННЯ на автовідповідач, І Я СКАЖУ, ХТО ТИ

Професійні психологи рекомендують робити вихідне повідомлення як можна коротше. Це знижує частоту "порожніх" записів.

Творчо складений текст привітання теж змінює картину в кращу сторону. Так, один відомий вчений-психолог починає свій текст з вибачень, що вам доводиться говорити з технікою; популярний шоумен вальяжно відповідає по телефону: "Так!" - і, коли ви починаєте пояснювати суть справи, після паузи вимовляє: "Вибачте, але це автовідповідач"; іменитий театральний режисер надиктовує на свій автовідповідач рядки Шекспіра. І повно оригіналів, які торочити: "Нас немає вдома ...". Знахідка для зломщиків!

Ось ще кілька кумедних зразків привітань з автовідповідачів з різних куточків світу, які хтось допитливий зібрав і запустив в комп'ютерну мережу Інтернету. А я їх виловила:

Пpівет. Я - автовідповідач. А ти хто?

Алло? (Тиша на паpy секунд.) Вибачте, але її зараз немає. Залиште їй повідомлення, і вона вам пеpезвоніт.

(Голосно звyчіт мyзика на задньому плані.) Алло? Секyндy, я виключy мyзон. (Видаляти кроки, вимикання мyзикі, тиша, повертається кроки.) Вибачте, здpавствyйте, а хто це? .. А, здpавствyйте! Хммм ... еее ... в загальному, ви говоpят з автовідповідачем, але залиште, будь ласка, повідомлення, і я вам пеpезвоню, як пpідy.

Пpівет! Автовідповідач Білла зламався. Це его холодильник. Пожалyйста, говорите повільно, щоб я встигав направляти кожне слово в морозилку.

Ви втомилися. Ваші повіки стали важкими, як ніколи. Вам хочеться спати. Ви тимчасово теpяющейся вашy сілy волі і здатність протистояти yказаніям. Коли ви почуєте гyдок, ви бyдете досить готові, щоб залишити ваше ім'я, номеp телефону і повідомлення.

Це не автовідповідач. Це телепатичний yстановка пpочтения думок на pасстоянии. Після гyдка подyмала про вашому імені, номеpом телефону і пpичине цього дзвінка. Бі-и-и-п!

Привіт, це Рон. Мене зараз немає вдома, але я можу прийняти ваше повідомлення. Зачекайте секундочку, поки я візьму олівець.

(Віддалений шум відсуває скриньки, шурхіт паперів.)

Та-ак, і що ви мені хотіли сказати?

Привіт, в офісі зараз нікого немає. З вами говорить автовідповідач. Залиште після гудка ваше повідомлення. Ту-ту!

Привіт, так як в офісі зараз нікого немає, з вами говорить автодозвонщік ... Ту-ту!

Це номер 222-22-22. З вами говорить автовідповідач. Після сигналу ви розповісте несамовиту історію про свій застряглий в телефонному диску палець. П-і-і-п!

ЯК БУТИ З телефони непорозумінь

Телефон - це величезне випробування для наших нервів. Якщо вас вдома бомбардують дзвінками: "Це фірма" Сфінкс "?", - марно гарчати, що тут немає ніякої фірми і кидати трубку. Люди все одно будуть дзвонити і запитувати фірму "Сфінкс", тому що їм необхідно туди додзвонитися. Якщо вони разом з вами стали жертвами помилки в рекламному оголошенні або довіднику, самим безболезненsним виходом для вас буде дізнатися правильний телефон фірми і спокійним голосом повідомляти його дзвоном. Ось побачите - пройде кілька днів, і вас залишать у спокої. Хіба що хтось, хто не записав продиктований вами номер, подзвонить знову, щоб освіжити його в пам'яті. Поцікавтеся, чи взяв він ручку і папір, і спокійно продиктуйте. Усе.

Якщо в телефонній трубці ви почуєте сакраментальне "Це хто?», - не пускайте в терплячі пояснення. Відповідний питання "А ви хто?" теж недоречний. Найімовірніше, такий допитливий той, хто телефонує просто не туди потрапив. Ваші сумлінні відповіді викличуть лише нові, ще більш безглузді питання і роздратування обох сторін. На питання "Це хто?" слід відповідати: "Це я". Такий чесну відповідь швидко протвережує і дає зрозуміти, що заданий дурне питання. Непорозуміння швидко з'ясовується і закінчується вибаченнями.

Бич нашого часу - багатослівний телефонний співрозмовник, розмова з яким дуже важко закінчити. Ви можете десять разів привітно попрощатися, а він буде заводити все нові теми: "Так, мало не забув сказати ...". Коло таких співрозмовників, як правило, вам вже відомий. Тому, потрапивши на гачок, постарайтеся зіскочити з нього на самому початку розмови. Необачно знявши трубку і почувши знайомий голос, що збирається відібрати у вас близько години часу, марно прикидатися: "Алло, вас не чути!". Він обов'язково зателефонує ще і ще.

До багатослівним і безпредметним співрозмовникам краще застосувати маленькі хитрощі. З безшнурові трубкою або телефоном на довгому шнурі підійдіть до своєї вхідних дверей, зателефонуйте в дверний дзвінок і, нарікаючи, повідомте, що до вас прийшли. Якщо в будинку є собака - ще простіше. Навчіть її команді піднімати гавкіт по клацанню пальців або по беззвучно жесту. Як тільки настане пора закінчити розмову, "включайте" собаку і говорите, що до вас прийшли.

І заклинаю вас не згадувати в телефонній розмові з друзями і знайомими, що ви хворі. Це обернеться вартовими рекомендаціями, як вам треба лікуватися. На ваше жалібне "Мені б лягти ..." абонент буде ще довго говорити про користь постільного режиму.

З старої родичкою, у якій остання радість в житті - зателефонувати вам і поскаржитися на свої болячки, поганих лікарів і поганих політиків, припиняти розмову яким би то не було з описаних тут способів негуманно. Пройдуть роки, і наше життя теж може виявитися висить на телефонному шнурі. Тому ваш моральний обов'язок - вислухати стареньку, підтакуючи і підбадьорити. Тим часом, затиснувши трубку між вухом і плечем (в продажу можна зустріти спеціальні тримачі трубок, що кріпляться на плечі або у вигляді обруча на голові, а ще краще використовувати телефон з вбудованим динаміком і мікрофоном - так званий спікерфон), ви можете паралельно займатися нескладною роботою : пробігти поглядом газети, зробити вирізки, накидати список найближчих справ, почати роботу на комп'ютері ... Моя знайома, щодня спілкуючись зі старою тітонькою, встигає з трубкою на плечі перемити посуд, попрасувати білизну або сісти за шиття.

СІМ ТЕЛЕФОННИХ "НЕ"

НЕ знімайте телефонну трубку під час звучання акустичного сигналу. У ці моменти через апарат йде струм значної величини (до 0,4 А). Зняття трубки при цьому скорочує термін служби телефону. Знімати трубку краще завжди в паузі між посилками виклику.

НЕ натискайте занадто сильно на кнопки клавіатури, так можна зламати знаходиться внизу плату.

НЕ застосовуйте нікель-кадмієві батарейки для телефонів, які потребують для підтримки пам'яті в додаткових джерелах живлення. Нікель-кадмієві батарейки дещо відрізняються за формою і принцип роботи даного продукту. До того ж апарат може бути пошкоджений через протікання таких "сіли" батарейок.

НЕ забувайте при заміні батарейок від'єднувати телефонний шнур. І не намагайтеся обійтися заміною однієї з батарей. Повинні бути замінені одночасно всі батарейки, причому ставити потрібно батарейки одного типу.

НЕ встановлюйте телефон поблизу джерел електромагнітних полів.

НЕ встановлюйте телефон поблизу пального; діапазон температур, в якому телефон "відчуває" себе нормально і працює без збоїв, - від +5 до + 40 ° С.

НЕ допускайте потрапляння на клавіатуру телефону або всередину його води. Зокрема, не користуйтеся телефоном у ванні. Вам це може бути приємно, а телефон боїться вологи. Може статися замикання.

ТЕЛЕФОН В хімчистці

Скільки разів протягом дня ми беремо телефонну трубку, торкаємося кнопок набору та управління? Як би ми не були акуратні, з часом на апараті з'являються стійкі темні плями, які дуже важко видалити. А статичну електрику так і притягує пил. Допомогти може трохи волога намилена серветка, але не стовідсотково.

Спробуйте спеціальний препарат для чищення офісної техніки "Офіс Клинер". Він продається в пластикових флаконах з розпилювачем. Але на клавіатуру телефону препарат розпорошувати не можна, потрапляння вологи небезпечно. Краще побризкати їм на м'яку серветку і нею злегка протріть клавіші, трубку і корпус телефону. Апарат стане як новий! До того ж "Офіс Клинер" знімає статичну електрику, надає блиск і має приємний запах.

І хоча плями і пил на телефоні для вас давно надокучили, чистка апарату - обов'язок номер один, коли ви поспішаєте прибратися будинку до приходу гостей. Можна не встигнути витерти пил з меблів або відполірувати латунні ручки дверей, гості цього не помітять. Але вони обов'язково помітять плями і пил на вашому телефоні, якщо захочуть зателефонувати.

ТЕЛЕФОН В холодильнику

Дуже неприємно, коли в телефонному апараті раптом заводяться таргани. Часто цьому сприяють самі власники телефонів: п'ють каву, чай з булочками поруч з апаратом, крихти потрапляють на клавіатуру і провалюються всередину ... Таргани це дуже цінують - є і їжа і тепло (особливо в апаратах з живленням від електромережі).

Самий безболісний для вас і для телефонного апарату спосіб позбавити його від комах - заморозити їх. На ніч вимкніть апарат, упакуйте його в поліетиленовий пакет і покладіть в морозильне відділення холодильника. Взимку в морозні дні можна просто винести його на балкон. Вранці залишається витрусити апарат і, витримавши його деякий час в теплі, підключити до мережі. А самий радикальний спосіб - вивести тарганів у всій квартирі.

***

Якщо неправильно набрати номер телефону, він ніколи не буває зайнятий.

Телефон особливо наполегливо дзвонить, коли вам не вдається відразу відімкнути двері.

Телефонну трубку зазвичай вдається схопити саме тоді, коли в ній зазвучать сигнали відбою.

Артур Блох. "Закон Мерфі"

Тільки цікаво, з ким цей єдиний абонент в світі спілкувався по телефону?
Наприклад, право безкарно зателефонувати вам пізно вночі і запитати з дурним хихиканням: "Це морг?
А якщо і варто заглянути, то з цікавості: що ж ще вміє цей інтелектуал?
А ти хто?
Алло?
Алло?
Вибачте, здpавствyйте, а хто це?
Та-ак, і що ви мені хотіли сказати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей