* Политика новости » Банки »

* *

Юколу-ІНФО: Навіщо і як автоматизувати роботу Інтернет-магазину?

 1. Чому варто автоматизувати діяльність Інтернет-магазину?
 2. Чому саме 1С?
 3. Як автоматизувати за допомогою "1С"?
 4. Як впровадити 1С?

Життя в сучасному світі вже складно уявити без всесвітньої павутини

Життя в сучасному світі вже складно уявити без всесвітньої павутини. Інтернет міцно увійшов не тільки в життя людини, але в багато інших сфери, зокрема, в торгівлю. З кожним днем ​​електронна комерція (торгівля-онлайн) набирає все більших обертів. Зараз деякі «електронні» рітейлери вже потіснили за обсягами ринку офлайн-магазини. У зв'язку з цим багато компаній хочуть почати працювати в сфері електронної комерції.

Чому варто автоматизувати діяльність Інтернет-магазину?

Чому варто автоматизувати діяльність Інтернет-магазину

При відкритті Інтернет-бізнесу у власників бізнесу тільки одна мета: запустити продажу. Тому все крутиться навколо життєво важливих елементів: створення сайту, відділ продажів, склад, логістика, робота з постачальниками. Як правило, на даному етапі ще немає сформованих бізнес-процесів, все робиться з натхнення в рамках загальних уявлень, багато чого змінюється і оптимізується "на льоту". Для оперативного обліку вибираються інструменти за принципом "чим простіше, тим краще":

 • Панель адміністратора ( "админка") на сайті інтернет-магазину;

 • Excel, Google docs і т.п .;

 • І навіть не рідкість - записи на папері.

У міру зростання масштабу бізнесу кількість циркулюючої в компанії інформації різко зростає, і в результаті виникає ряд проблем:

 • починаються проблеми з урахуванням замовлень клієнтів і їх виконанням: втрачається інформація по спілкуванню з клієнтом, змін у замовленнях, їх забезпечення, збірці і відвантаження;
 • збільшується кількість постачальників, стає складно відстежувати закупівлі під конкретні замовлення клієнтів;
 • при консультуванні клієнтів за наявністю товару у менеджера з продажу йде багато часу на пошук потрібної інформації;
 • на складання маршрутних листів для кур'єрів йде багато ручної праці;
 • відсутня оперативна інформація по вільному наявності товарів;
 • погано враховуються (або зовсім не вважаються) прямі і непрямі витрати;
 • для відомості "балансу" і підрахунку прибутку потрібно обробити великий інформації з різних джерел і т.п.

Для вирішення описаних вище проблем власники і керівники бізнесу починають шукати відповідні інструменти для управління бізнесом (автоматизації бізнес-процесів).

Чому саме 1С?

Системи на базі платформи "1С: Підприємство" включають в себе ряд переваг:

 • Широкі функціональні можливості систем;

 • Низька вартість покупки, впровадження, підтримки;

 • Наявність кваліфікованих фахівців для обслуговування системи;

 • Можливість подальшого доопрацювання з урахуванням специфіки бізнес-процесів підприємства;

 • Легко можуть бути інтегровані в інформаційну систему підприємства.

Таким чином, системи на базі платформи "1С: Підприємство" можуть відмінно підійти для вирішення завдання по автоматизації Інтернет-магазину.

Як автоматизувати за допомогою "1С"?

З усіх програм лінійки фірми «1С» найкраще для автоматизації Інтернет-магазину підійде "1С: Управління торгівлею 8 " . Назва конфігурації обумовлює її зміст: вона призначена тільки для обліку торгової діяльності в таких напрямках діяльності підприємства як маркетинг, продажу, закупівлі, склад, облік доходів / витрат, формування управлінського балансу і ін.

Можливості типової конфігурації дозволяють:

 • вести повноцінний облік замовлень покупців: коригувати замовлення, вказувати причини скасування певних позицій, резервувати товар під конкретну дату і т.д .;
 • контролювати забезпечення замовлень: програма на основі введених даних підкаже, які замовлення забезпечені товарами, а для яких потрібно оформити замовлення постачальнику. Передбачена також можливість здійснення відокремленого забезпечення замовлення (система «замовлення під замовлення»);
 • отримувати актуальну інформацію по наявності товарів: відповідна звітність в програмі покаже скільки зарезервовано, скільки є у вільному залишку, які позиції на складі відсутні;
 • відображати витрати в управлінському обліку: програма дозволяє вносити дані про змінних (ті, які відносяться на собівартість товару) і постійних витратах підприємства, на підставі яких можна сформувати відповідну фінансову звітність і т.д.

До конфігурації "1С: Управління торгівлею 8 " також можна підключити додаткові моделі, які можуть використовуватися в роботі Інтернет-магазину.


Розглянемо докладніше кожен модуль

Обмін з сайтом. У складі типових конфігурації «1С: Управління торгівлею» є стандартні функції обміну, розроблені для інтеграції з сайтом «1С: Бітрікс», які дозволяють вивантажувати на сайт дані про товари (назви, залишки, ціни, картинки і т.п.) і завантажувати з сайту інформацію про нових клієнтів і їх замовленнях. Можлива також інтеграція конфігурації з сайтами, розробленими на базі інших платформ.

Торговельне обладнання для продажу. Типова конфігурація дозволяє підключити для роботи різні види торгового обладнання, такі як:

 • фіскальні реєстратори;

 • принтери чеків;

 • еквайрингові термінали;

 • електронні ваги та інше.

Складське обладнання. Можливості типової конфігурації дозволяють налаштувати дозволяють налаштувати підключення терміналів збору даних, сканерів штрих-коду та ін.

Без штрихкодирования неможливо уявити жодне сучасне підприємство. За штрих-кодами номенклатура оприбутковується, збирається на замовлення для клієнта, проводиться інвентаризація. Використання складського обладнання дозволить підвищити точність проведених операцій, знизити ризик здійснення помилок через «людський фактор», отримувати актуальну інформацію про товари, що знаходяться на складі.

Інтеграція з мобільними додатками. За допомогою додатків можна допомогти кур'єру побудувати оптимальний маршрут по всіх точках з урахуванням пробок. У додатку можна також використовувати технології GPS-навігації, за допомогою яких можна завжди точно сказати, де знаходиться кур'єр.

Відправка СМС-повідомлень клієнтам і ін. СМС-оповіщення стали стандартом високої якості обслуговування. За допомогою коротких повідомлень клієнта можна поінформувати про зміни статусу замовлення, появі довгоочікуваних позицій на складі, наближення кур'єра і т.д.

Як впровадити 1С?

Після того як вибір зроблений на користь автоматизації Інтернет-магазину за допомогою "1С", систему необхідно впровадити. Перед початком даного процесу керівник або власник бізнесу повинен вирішити, яким чином буде проходити процес: своїми силами або із залученням зовнішніх консультантів "1С".

Варіант з впровадженням "1С" своїми силами багатьом компаніям здається привабливим, тому що не вимагає додаткових витрат. Але потрібно розуміти, що просто встановити "1С" на комп'ютері, як це робиться зі звичайними програмами типу пакета Microsoft Office, тут явно буде недостатньо. Як правило, обраний варіант до чогось хорошого призводить вкрай рідко: через місяць, півроку чи рік (кого на скільки вистачає) починаються пошуки кваліфікованого людини або компанії, який допоможе розібратися з усіма накопиченими проблемами в базі "1С". У таких випадках часто доводиться виконувати перезапуск впровадження, чистку бази від нагромадилося сміття (а то і повна відмова від старої бази і перехід на облік в нову, порожню) і т.д. Відповідно, фінансові, тимчасові трудовитрати стають набагато вище, ніж очікувалося при ухваленні рішення про самостійне впровадження "1С".

При залучення зовнішнього консультанта в більшості випадків Ви отримаєте кваліфіковану відповідь і безліч питань про Вашу специфіку, що дозволить грамотно впровадити типову конфігурацію "1С: Управління торгівлею 8 " , Максимально застосувавши широкі типові можливості, при цьому врахувати всі особливості організації бізнес-процесів компанії.

PS Напевно, після прочитання цієї статті Ви думаєте: «Все це добре, але зараз не найкращий час». Так, можливо Ви маєте рацію. А тепер уявіть, що ці методики запровадить Ваш конкурент. Сьогодні.

Отримати більш детальну інформацію Ви можете за телефонами:

(+375 17) 210 59 03 (багатоканальний)
(+375 29) 128 34 62
(+375 33) 666 59 03

E-mail: [email protected]

Skype: jukola.info

Чому варто автоматизувати діяльність Інтернет-магазину?
Чому саме 1С?
Як автоматизувати за допомогою "1С"?
Як впровадити 1С?
Чому варто автоматизувати діяльність Інтернет-магазину?
Чому саме 1С?
Як автоматизувати за допомогою "1С"?
Як впровадити 1С?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей