* Политика новости » Банки »

* *

МАКС-2009. ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ВІДВІДУВАЧА

Наука і життя // Ілюстрації

Наука і життя // Ілюстрації

Наука і життя // Ілюстрації

<

>

Серед технічних захоплень більшої частини людства авіація займає особливе місце. Хто в дитинстві не мріяв літати? Хто не читав Екзюпері? Хто не чув запальних історій про героїв-льотчиків і хоча б раз в житті не хотів посидіти за штурвалом літака, злетіти і парити вільно, не помічаючи земної суєти і щоденних турбот? Блеріо і Фарман, Уточкін і Росинський, Громов і Чкалов, Леваневський і Слєпнєв, Покришкін і Кожедуб - у якого хлопчаки не лоскоче під ложечкою при звуці цих імен? Але ж і дорослі чоловіки - ті ж хлопчаки, тільки гри у них більш серйозні і небезпечні.

Вже сто років розвиток авіації супроводжують різного «калібру» авіаційні виставки. Починалися вони, як і багато в авіації, в Парижі, але швидко стали поширюватися по світу, і ось до кінця сторіччя на планеті щорічно проходило близько сотні авіаційних виставок, показів і різного роду демонстрацій. На міжнародні авіашоу і салони у Франції, в Англії, США збирався весь цвіт світової авіації, і тільки в нашій країні, завжди впевнено трималася в світових лідерах аеронавтики, не було свого великого авіасалону.

На міжнародні авіашоу і салони у Франції, в Англії, США збирався весь цвіт світової авіації, і тільки в нашій країні, завжди впевнено трималася в світових лідерах аеронавтики, не було свого великого авіасалону

Положення виправилося в саме, здавалося б, несприятливий для цього час - в 1992 році. Але авіація тим і відрізняється від всього іншого в цьому світі, що люди, які віддають їй всіх себе, просто не знають, що таке труднощі. Вони роблять справу і плювати хотіли не зовнішні обставини.

Отже, в 1992 році в місті Жуковському пройшла виставка «Мосаерошоу-92». І хоча в цій події взяли участь не так вже й багато літальних апаратів, початок був покладений. Уже в наступному році під патронатом президента Росії в Жуковському відбувся перший Московський авіакосмічний салон, і з тих пір кожен непарний рік в Підмосков'ї прилітають і приїжджають провідні розробники і виробники літаків, вертольотів, ракет, всієї їх начинки і всього, що потрібно, щоб ця техніка літала далеко-швидко-точно-надійно.

У нинішньому році в Жуковському проходить вже дев'ятий МАКС. З кожним роком популярність салону росте, оцінити її можна не тільки за кількістю мільярдних угод на поставки літаючої техніки, але і з банальної довжині автомобільних пробок на шосе, що зв'язує столицю з Жуковським. Хтось якось зауважив, що в той час, коли в Жуковському проходить МАКС, пробка починається на Таганці. (Хто не знає - дорога в Жуковський з Москви йде від Таганської площі, а це майже центр міста.)

Але в сторону жарти, при середній відвідуваності експозиції на поле аеродрому «Раменське» в 250 тисяч чоловік щодня (таким напливом, між іншим, не може похвалитися жоден авіасалон в світі) проблема пробок стає виключно чутливою. Та й без пробок турбот вистачає, адже потрібно все ці 250 тисяч чоловік пропустити на територію виставки, там організувати людські потоки так, щоб, не влаштовуючи товкучки, показати все, що люди хочуть побачити, а потім ще й випустити всіх назад і розвезти по домівках !

Для тих, хто зібрався на МАКС в нинішньому році, підготовлена ​​невелика пам'ятка, сподіваємося, вона допоможе правильно розпланувати час і отримати максимум користі і задоволення від відвідин цієї багато в чому унікальною міжнародної виставки.

КОЛИ І ДЕ

МАКС-2009 проходить (як і завжди) на аеродромі «Раменське» в Жуковському. Відкриття - 18 серпня, останній день роботи - 23 серпня.

Для відвідувачів виставка відкрита з 19 серпня з 10:00 до 18:00 щодня (будьте уважні, є обмеження, про які нижче).

ВІДКРИТТЯ

18 серпня МАКС-2009 відкриває, за традицією, президент Росії. Цей день присвячений тільки офіційних заходів; для відвідувачів виставка закрита, працюють тільки офіційні особи, які мають спеціальні перепустки.

ДЛЯ ФАХІВЦІВ

19 і 20 серпня - дні роботи фахівців. Відвідування виставки жорстко регламентовано: відвідування з дітьми до 14 років - заборонено, демонстраційні польоти - з 14 годин. З ділової програмою авіасалону можна ознайомитися на сайті www.aviasalon.com в розділі «Бізнес-програма». Будьте уважні: квитки на відвідування МАКС 19 і 20 серпня істотно дорожче, ніж на інші дні.

ДЛЯ ГОСТЕЙ І ГЛЯДАЧІВ

21, 22 і 23 серпня - дні публічного відвідування, ціна квитків помітно нижче, ніж в бізнес-дні. Діти до 14 років проходять на виставку в супроводі дорослих безкоштовно. Будьте уважні: один дорослий може провести з собою двох дітей (для підлітків, що виглядають старшими за свої роки, захопіть документ, що підтверджує їх вік). Багатодітні батьки можуть привести всіх своїх дітей, потрібно лише не забути паспорт, в який діти вписані.

Пам'ятайте, будь ласка, що на виставці багато цікавої, але потенційно небезпечною для дітей техніки, так що стежте за своїми чадами, не залишайте їх без нагляду.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ

Квитки на МАКС-2009 продаються в квиткових агентствах «Партер» і «Контрамарка» в Москві, квиткових касах Жуковського і Раменського, в магазинах мережі «Світ», офісах туристичних агентств «ЕКО Клуб» і «Мегаполіс Турс», в магазинах «Союз» , в Москві і Санкт-Петербурзі. Інформацію про всі місця продажу квитків можна знайти в розділі «Квитки на МАКС» на сайті www.aviasalon.com . Будьте уважні: на сайті опубліковано зображення офіційного квитка на МАКС-2009. Остерігайтеся підробок!

ЯК ДІСТАТИСЯ

Автомобілем:

- по Новорязанському шосе до міжнародного аеропорту «Биково». Тут організована платна перехоплюють стоянка, вартість місця - 200 рублів (без обмеження за часом), кількість місць - не менше 10 000;

- через Егорьевское шосе до м Раменське. Там на вулиці Десантній також організована платна перехоплюють стоянка.

Від перехоплюючих стоянок курсують безкоштовні автобуси «МАКС-2009».

Тим, хто хоче приїхати на своєму транспорті безпосередньо на територію авіасалону, доведеться купити спеціальний разовий талон. Талони продаються у всіх місцях продажу квитків на МАКС. Будьте уважні: перед поїздкою талон треба обов'язково обміняти на пропуск на конкретний автомобіль. Організатори обіцяють, що проблем з обміном не буде, для цього відкрито кілька пунктів обміну в м Москві. Автопропуск дозволить дістатися до авіасалону швидше: співробітники ДАІ на дорогах створять власникам пропусків «зелену вулицю».

На електричці: від Казанського вокзалу до платформ «Відпочинок» та «42-й кілометр». У дні роботи виставки до звичайним розкладом будуть додані додаткові електропоїзди, а також швидкісний електропоїзд «МАКС-експрес». Розклад всіх поїздів опубліковано на сайті www.aviasalon.com .

Від платформ «Відпочинок» та «42-й кілометр» до виставкового комплексу теж курсують безкоштовні автобуси «МАКС-2009». На решту маршруту піде не більше 15 хвилин - автобусів буде достатньо.

З Жуковського безкоштовні автобуси відходять від зупинок «Вулиця Лацкова» і «Площа Громова».

Прохід НА ТЕРИТОРІЮ ВИСТАВКИ

Будьте уважні: потрапити до входу на виставку можна тільки на автобусі. Прохід пішки через прохідні аеродрому «Раменське» заборонений. Якщо квиток не куплений заздалегідь, його можна придбати перед входом на виставку. Вартість квитка - 500 рублів.

Прохід на виставку через зону огляду. Всі металеві предмети, мобільні телефони, ремені з металевими пряжками потрібно пред'явити контролерам. Будьте уважні: будь-які види скляної тари, колючі та ріжучі предмети проносити на виставку заборонено. Великі сумки залишайте в камері схову.

ТЕРИТОРІЯ ВИСТАВКИ

Простір виставки поділено на зони. Їх докладний опис і список експонентів можна побачити на сайті авіасалону або в інформаційних буклетах.

На всій території виставки працюють кіоски з продажу морозива і прохолодних напоїв. Їжа серйозніше - в зоні гарячого харчування. Поруч з нею - зона торгівлі, де крім сувенірів можна буде купити спеціальні килимки (сидячи на траві, зручно спостерігати за показовими польотами) і біноклі.

Для дітей передбачена ігрова зона з різноманітними атракціонами.

Працюючі на авіасалоні волонтери допоможуть зорієнтуватися в експозиції і розкладі показів техніки. Волонтерів легко дізнатися за спеціальними яскравим жилетам.

Всі дні на МАКС чергують бригади лікарів.

ВІД'ЇЗД З ВИСТАВКИ

Закінчення роботи виставки - о 18 годині. Безкоштовні автобуси доставлять відвідувачів до перехоплює стоянках і залізничних платформ. Будьте уважні: транспаранти на автобусах проінформують про точку призначення, сідайте в потрібний автобус. Організатори авіасалону гарантують, що автобусів буде достатньо, щоб розвести всіх. Автобуси будуть працювати до тих пір, поки всі бажаючі не поїдуть.

Хто в дитинстві не мріяв літати?
Хто не читав Екзюпері?
Хто не чув запальних історій про героїв-льотчиків і хоча б раз в житті не хотів посидіти за штурвалом літака, злетіти і парити вільно, не помічаючи земної суєти і щоденних турбот?
Блеріо і Фарман, Уточкін і Росинський, Громов і Чкалов, Леваневський і Слєпнєв, Покришкін і Кожедуб - у якого хлопчаки не лоскоче під ложечкою при звуці цих імен?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей