* Политика новости » Банки »

* *

Головне на тижні: Події з 15 по 21 серпня

 1. Авіасалоні МАКС-2011 На авіасалон на аеродромі в Жуковському привезуть з амий пасажирський літак...
 2. ВИСТАВКА «ІНШІ ЛЮДИ»
 3. Юрій Бєлойван, фотограф, скульптор: «Мені зателефонувала знайома, редактор журналу, і, як це у неї...
 4. ПОКАЗ BEAT FILM FESTIVAL
 5. Кирило Сорокін, програмний директор фестивалю: «" Задній двір "- це історія про те, що в Ісландії навіть...
 6. ІНШІ ПОДІЇ
 7. 20 серпня, з 20:00, вхід - 100 р. (за бажанням) Сторінка події на Look At Me
 8. 18 серпня, 19:30, вхід - 100 р. Сторінка події на Look At Me
 9. З 17 по 20 серпня, вхід - 250 р. Офіційна сторінка події
 10. 20 і 21 серпня, з 12:00, вхід - вільний. Сторінка події на Look At Me

Авіасалоні МАКС-2011

На авіасалон на аеродромі в Жуковському привезуть з амий пасажирський літак концерну Airbus А380, а також продемонструють реконструйований польовий аеродром часів Великої Вітчизняної війни.

В авіасалоні візьмуть участь 391 російська команда і 145 зарубіжних. Серед виступаючих: «Російські витязі», «Стрижі», «Русь», «Соколи Росії», а також «Перший політ» (єдина в Росії приватна пілотажна група на літаках ЯК-52 і ЯК-54). Напередодні ювілею МАКС організатори підготували особливу програму: реконструйований радянський польовий аеродром ППО періоду битви під Москвою, планується демонстрація одиночних, групових і пілотажних польотів літаків, які брали участь у відбитті нальотів німецької авіації. Одночасно в повітря піднімуться до 10 старих військових літаків.

Прем'єрою МАКС-2011 стане найбільший пасажирський літак концерну Airbus А380. Україна представить свою новинку - АН-158. ВПС Франції повинні показати винищувачі «Рафаль», ВВС Італії - С-27, єдиний транспортний літак у світі, що виконує фігури вищого пілотажу, а американські ВПС після чотирирічної перерви продемонструють військово-транспортний літак С-5А Galaxy, штурмовики А-10 і самолёт- розвідник Р-3.

Авіасалон МАКС-2011
З 16 по 21 серпня,
ТВК «Росія», МО, м Жуковський
Квитки - від 500 руб.
Офіційна сторінка авіасалону

ВИСТАВКА «ІНШІ ЛЮДИ»

В рамках персональної експозиції фотографа Юрія Белойвана відвідувачам пропонують розглянути фотографії Індії та скульптури, ідеї яких народилися в подорож по цій країні.

Виставка «Інші люди» - медитативний проект про толерантність, спогляданні і найдавнішої мудрості. «Іншими людьми» автор називає жителів всієї Індії, де є хворі і знедолені, але немає зацькованих і нещасних. На виставці представлені скульптурні композиції в бронзі і камені, а також фотопортрети, зроблені автором під час поїздки на індійський фестиваль Кумбха-мела ( «свято глечиків»), який проходить раз в 12 років і збирає близько 40 млн паломників.


Юрій Бєлойван, фотограф, скульптор: «Мені зателефонувала знайома, редактор журналу, і, як це у неї водиться, вивалила на мене всю інформацію по фестивалю Кумбха-мела, історії Індії, Ведах, доктора ведов і поїздці, яка належить. Так я дізнався, що в 300 км від Делі, в місті Харідвар, проходить так звана Кумбха-мела. За три місяці туди прилітають сорок мільйонів чоловік, аскети, дервіші, монахи, Далай-лама. Я вирішив все це сфотографувати і зробити DVD-фільм. Тим більше що в наступний раз, коли все знову трапиться, мені буде далеко за п'ятдесят! Ось так і вийшла творче відрядження. «Велика ярмарок судини», як перекладається назва фестивалю з санскриту, є рідкісною, а то й єдиною можливістю поспілкуватися зі справжніми хранителями найдавніших духовних традицій - садху ».
Виставка «Інші люди»
З 18 серпня по 17 вересня
Галерея «Совком», Щепкіна, 28
Вхід вільний.
Офіційна сторінка галереї

ПОКАЗ BEAT FILM FESTIVAL

Beat Film Festival продовжує серію кінопоказів на даху Artplay, кожен з яких присвячений музичній сцені окремо взятого міста або країни і обрамлений спеціальної музичної програмою.

Цієї п'ятниці на даху Artplay покажуть ісландський фільм «Задній двір», який за останні кілька місяців об'їхав різні міжнародні кінофестивалі, від Сан-Франциско до Карлових Вар, і також був частиною основної програми фестивалю Beat 2011 року.

На цей раз музична історія будується не за географічним принципом, а як би повторює сюжет фільму. Оскільки готується все в авральних умовах, то організатори поки не можуть розкрити всіх подробиць. Точно відомо лише те, що кілька представників нової московської сцени повинні відіграти наживо в камерній атмосфері для друзів - рівно так, як це і відбувається в фільмі. Фінальний лайн-ап буде оголошений перед заходом, але вже підтверджено участь The Retuses і Василя зірко з групи 19:84.

Фінальний лайн-ап буде оголошений перед заходом, але вже підтверджено участь The Retuses і Василя зірко з групи 19:84

Кирило Сорокін, програмний директор фестивалю: «" Задній двір "- це історія про те, що в Ісландії навіть група Mum може вийти в одних капцях з дому і зіграти на задньому дворі у своїх друзів блискучий концерт для кількох десятків людей, незважаючи на дощ і взагалі досить спартанські умови. Тобто про локальну сцену. Тут, по-моєму, таких концертів, зроблених без будь-якої помпи, в такому дружньому лоу-фай режимі, як і раніше дуже не вистачає. І ми подумали, що показ цього фільму - відмінний привід щось таке влаштувати, і звернулися до нашого друга Шурику Горбачову - музичному критику і, напевно, головному людині, який зараз підтримує симпатичні молоді гурти та прикладає титанічних зусиль до того, щоб локальна сцена тут нарешті відбулася ».
Показ Beat Film Festival
19 серпня, 22:00
Дах Artplay, Нижня Сиромятніческій, 10
Вхід вільний.
Офіційна сторінка фестивалю

ІНШІ ПОДІЇ

ІНШІ ПОДІЇ

Поетичний вечір і виставка, присвячені Чарльзу Буковскі, в арт-лабораторії JAM

Невелике одноденне подія в Хохловському провулку об'єднує виставку картин Євгенія Бондаренко, читання віршів Буковскі і музичний супровід від арт-об'єднання La Pénétration Profonde Double.

20 серпня, з 20:00, вхід - 100 р. (за бажанням)
Сторінка події на Look At Me

(за бажанням)  Сторінка події на Look At Me

Показ сучасної анімації в кафе BlurCafe

Уже вшосте кафе-клуб BlurCafe влаштовує показ сучасної анімації. У двогодинній програмі в крихітному клубі в Великому дров'яна провулку глядачам представлять обрану мультиплікацію з усього світу.

18 серпня, 19:30, вхід - 100 р.
Сторінка події на Look At Me

Сторінка події на Look At Me

Виставка головних уборів Chepeau-2011 в Гостинному Дворі

Благодійні акції, лотереї та глобальна виставка за все, що так чи інакше пов'язане з головними уборами. Тут дизайнери представлять свої колекції аксесуарів сезону осінь-зима 2011/2012.

З 17 по 20 серпня, вхід - 250 р.
Офіційна сторінка події

Офіційна сторінка події

Арт-маркет «Райські яблука» в кіноконцертному залі «Москва»

Велика дводенна барахолка дизайнерських речей, етнічної дріб'язку, косметики ручної роботи і предметів інтер'єру. На маркеті можна буде розписати руки хною, спробувати незвичайну їжу і отримати невеликий подарунок, який буде розіграний між усіма відвідувачами.

20 і 21 серпня, з 12:00, вхід - вільний.
Сторінка події на Look At Me

Сторінка події на Look At Me

10-й Міжнародний канський відеофестиваль «1: 0 на користь!» В Кіноклубі на «Винзаводі».

Канський фестиваль відкриється прес-конференцією для всіх бажаючих. Після бесіди з організаторами та учасниками пройде прем'єрний стереоскопічний показ фільму «Джоуль. Все включено »і відкриття програми фестивалю« Фокус: Італія »в рамках Року італійської культури в Росії. Сам фестиваль короткометражного експериментального кіно та відео проходить в місті Канську Красноярського краю і в цьому році збігається з річницею путчу, тобто з початком фактичного розвалу СРСР. Організатори та учасники надають цій даті особливого значення і обіцяють своєрідне підбиття підсумків епохи.

18 серпня, 18:00, вхід - вільний, квитки на кінопоказ - 300 р.
Офіційна сторінка фестивалю

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей