* Политика новости » Банки »

* *

-Макс-2017: Факти. Оцінки. майбутнє

  1. АТ «Російські космічні системи» (входить в Держкорпорацію «Роскосмос») протягом 70 років розробляє,...
  2. Прес-служба АТ «Російські космічні системи»
  3. Прес-служба холдингу "Вертольоти Росії"
  4. 6 ЧЕРВНЯ, 1 4:32 ВПК
  5. МАКС зберігає свою присутність в Жуковському.
  6. Вперше в історії Російської Федерації велика авіаційна виставка з міжнародною участю «Мосаерошоу-92»...

РКС на МАКС-2017: цифрова трансформація і еволюція космічної електроніки.

Холдинг «Російські космічні системи» (РКС, входить в Держкорпорацію «Роскосмос») представить проект «Цифрова Земля», а також новітні розробки в області космічного приладобудування, наземних систем управління і сервісів, заснованих на використанні результатів космічної діяльності, на міжнародному авіаційно-космічному салоні МАКС-2017, який пройде в підмосковному Жуковському з 18 по 23 липня.

На МАКС-2017 РКС представить проект «Цифрова Земля», який передбачає створення та регулярне оновлення суцільного безшовного покриття даними дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) території всієї земної кулі. Точність моделі Землі складе близько 1 м з періодичної актуалізацією. «Цифрова Земля» ляже в основу цілого сімейства нових геоінформаційних сервісів. Суцільне покриття і сервіси на основі даних ДЗЗ орієнтовані на всіх споживачів, серед яких федеральні і регіональні органи виконавчої влади, великий і середній бізнес і масовий споживач.

Також в ході авіакосмічного салону РКС представить результати роботи в області створення інфраструктури Федерального мережевого оператора навігаційної діяльності (ІФСО). На її основі будуть працювати перспективні системи забезпечення руху безпілотної і роботизованою техніки і надаватися зручні навігаційні послуги приватним та державним компаніям.

Відвідувачі МАКС-2017 на стенді РКС зможуть більше дізнатися про роботу сучасних російських системах машинного взаємодії, телеметрії і автоматизованого моніторингу. Величезний досвід компаній холдингу в галузі космічної телеметрії і створення високонадійній датчикової апаратури сьогодні реалізується для створення «підключених» машин, їх взаємодії один з одним і з людиною, а також збору Великих даних (BigData) в ході експлуатації складних технічних виробів.

Експозиція РКС площею понад 300 м кв. стане інтерактивною ареною, де розгорнеться масштабна презентація створюваних російськими вченими інфраструктурних рішень для цифрової економіки окремих компаній і холдингів.

Найважливішою прем'єрою МАКС-2017 області технологій виробництва стане створена в РКС модель цифрового підприємства. На авіасалоні вона буде вперше представлена ​​широкій громадськості. В рамках цього проекту РКС створює перший в Росії віртуальний завод для космічної та високотехнологічної промисловості. Він об'єднає в загальну мережу більше 30 дизайн-центрів і кілька сотень виробничих майданчиків по всій Росії, які будуть взаємодіяти в рамках єдиного електронного простору, побудованого в РКС на основі космічних та Інтернет-технологій. «Цифровизация» дозволить звести вербальне спілкування і документообіг до мінімуму і зніме актуальну для Росії проблему географічної віддаленості виробництв і центрів проектування один від одного.

Ще однією «наскрізний» темою участі РКС в МАКС-2017 стане «Еволюція космічного приладобудування». В рамках експозиції будуть продемонстровані результати роботи холдингу по уніфікації приладів і компонентів для космічної техніки. Буде представлена ​​новітня бортова апаратура, побудована за модульним принципом, в якій закладено потенціал адаптації виконуваних функцій в залежності від набору закінчених функціональних модулів. Це стало результатом впровадження передового підходу до створення апаратури - переходу від етапу «функція-модуль», до «функція -« система на кристалі »,« система в корпусі ».

Відвідувачі МАКС-2017 зможуть оцінити електроніку для новітніх російських космічних апаратів «Глонасс-К», перспективні скануючі пристрої для супутників ДЗЗ, цифрової космічний радіолокатор «Ластівка», перспективну датчикову апаратуру і багато іншого.

На відкритому майданчику РКС представить сучасні наземні комплекси прийому і обробки космічної інформації. Мобільний вимірювальний пункт (МІП) виконаний у вигляді стандартного контейнера, який може перевозитися будь-якими видами транспорту і працювати навіть з палуби морських суден. Його застосування дозволяє приймати телеметрію з борту космічних апаратів і засобів виведення з будь-якої точки Землі.

На відкритому майданчику салону також буде розгорнуто антенний комплекс для прийому інформації з супутників ДЗЗ, а в павільйоні - робоче місце оператора супутників ДЗЗ. Фахівці РКС в реальному часі продемонструють гостям, як відбувається прийом та обробка космічної інформації з космічних апаратів «Електро-Л» та «Метеор-М» №2.

Особливе місце в експозиції РКС на МАКС-2017 займуть малі космічні апарати. Фахівці холдингу ще в 1980-і роки першими в нашій країні почали займатися даною тематикою, і сьогодні на основі цього досвіду ведеться робота зі створення та відпрацювання перспективної наноспутніковой платформи. У серпні 2017 року з борту МКС буде запущено черговий технологічний наносупутник, створений фахівцями компанії.

В рамках розвитку компетенцій в області створення малих космічних апаратів РКС активно підтримує перспективні російські стартапи, які розробляють інноваційні рішення для цього класу супутників. У 2017 році холдинг «Російські космічні системи» придбав 33,4% частки участі в статутному капіталі компанії, створеної вченими з МГУ, - ТОВ «азмер». Розроблені ними ключові елементи системи орієнтації мікро- і наносупутників - мініатюрні зіркові датчики на кристалі - будуть серійно виробляється РКС. Зразки цих датчиків увійдуть до складу експозиції холдингу на МАКС-2017.

На МАКС-2017 холдинг РКС представить розробки на основі технологій інтернету речей, межмашинного взаємодії (M2M) і збору і обробки Великих даних в сегменті продуктів і послуг, що створюються на базі результатів космічної діяльності.

***

АТ «Російські космічні системи» (входить в Держкорпорацію «Роскосмос») протягом 70 років розробляє, виробляє, відчуває, поставляє і експлуатує бортову і наземну апаратуру і інформаційні системи космічного призначення. Основні напрямки діяльності - створення, розвиток і цільове використання глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС; наземний комплекс управління космічними апаратами; космічні системи пошуку і рятування, гідрометеорологічного забезпечення, радіотехнічного забезпечення наукових досліджень космічного простору; наземні пункти прийому і обробки інформації дистанційного зондування Землі. Інтегрована структура «Російських космічних систем» об'єднує провідні підприємства космічного приладобудування Росії: Науково-дослідний інститут точних приладів (АТ «НДІ ТП»), Науково-виробниче об'єднання вимірювальної техніки (АТ «НВО ІТ»), Науково-дослідний інститут фізичних вимірювань (АТ «НДІФ»), Особливе конструкторське бюро МЕІ (АТ «ОКБ МЕІ») і Науково-виробнича організація «Оріон» (АТ «НВО« Оріон »).

***

Прес-служба АТ «Російські космічні системи»
Тел: + 7- 495-673-92-29, Факс: + 7- 495-673-46-46
e-mail: [email protected] , www.russianspacesystems.ru

13.07.2017.

На МАКС-2017 "Вертольоти Росії" вперше покажуть перспективний військово-транспортний вертоліт Мі-171Ш-ВН

Холдинг "Вертольоти Росії" (входить в держкорпорацію Ростех) на авіасалоні МАКС-2017 вперше представив перспективний модернізований військово-транспортний вертоліт Мі-171Ш-ВН, призначений для забезпечення дій сил спеціального призначення під час виконання завдань по боротьбі з тероризмом.

Мі-171Ш-ВН являє собою новітню модифікацію військово-транспортного вертольота типу Мі-8/17. Оновлена ​​машина готова до постачання потенційним замовникам, її виробництво розгорнуто на Улан-Уденський авіаційному заводі.

«Технічний вигляд вертольота Мі-171Ш-ВН був сформований з урахуванням досвіду бойового застосування вертольотів, у тому числі в Сирійській Арабській Республіці. У вертольоті втілений цілий комплекс конструктивних особливостей, що підвищують бойову ефективність і бойову живучість машини », - зазначив генеральний директор холдингу" Вертольоти Росії "Андрій Богинський.

«Мі-171Ш-ВН» - це умовне позначення вертольота. Планується, що на експорт машина буде поставлятися під добре всім відомим шифром «Мі-171Ш».

Вертоліт Мі-171Ш-ВН оснащується потужними двигунами з поліпшеними висотно-кліматичними характеристиками і нової несучої системою. На машині встановлені композитні лопаті несучого гвинта з новим профілем і Х-подібний рульової гвинт. У порівнянні з попередньою версією на вертольоті завдяки цим нововведенням збільшені крейсерська і максимальна швидкість польоту вертольота до 260 і 280 км \ год відповідно, а також максимальна злітна вага до 13 500 кг. Крім того підвищена його тяговооруженность і ефективність застосування машини в умовах високогір'я і в жаркому кліматі.

Мі-171Ш-ВН оснащений новим складом пілотажно-навігаційного обладнання. При цьому для підвищення бойової живучості застосований принцип комбінації «скляної кабіни» і надійних аналогових приладів. Машина оснащена цифровим автопілотом.

Підвищено ефективність застосування вертольота в нічних умовах. Вертоліт оснащений FLIR-системою, пошуковим прожектором з інфрачервоним випромінювачем, дводіапазонним світло-технічним обладнанням, адаптований під застосування окулярів нічного бачення.

Також підвищена бойова живучість вертольота. Машина оснащується комплексом оборони «Президент-С», який в автоматичному режимі розпізнає пуск ракет по вертольоту, здійснює постановку перешкод голівках їх наведення і викид помилкових теплових цілей.

Для захисту особового складу підлогу кабіни екіпажу і вантажної кабіни повністю закритий знімною полегшеної кевларовой бронею. Також кевларовая броня встановлена ​​вздовж лівого і правого борта до рівня ілюмінаторів. Для підвищення виживаності особового складу в разі «жорсткої посадки» вертольота передбачена установка енергопоглинаючих десантних сидінь.

На вертольоті Мі-171Ш-ВН встановлений новий склад озброєння. Головною особливістю стало те, що поряд зі стрілецько-гарматним озброєнням, некерованими ракетами і бомбами різного калібру вертоліт Мі-171Ш-ВН оснащується комплексом керованого ракетного озброєння з оглядово-прицільної системою.

В отворах лівої і правої двері встановлено два кулемети калібру 12,7 мм. На фермах спецподвескі встановлюється два курсових кулемета аналогічного калібру.

Вертоліт Мі-171Ш-ВН позиціонується як багатофункціональний і може виконувати широке коло завдань: від транспортно-десантного до вогневого забезпечення дій сил спеціального призначення.

Прес-служба холдингу "Вертольоти Росії"
T: +7 495 627 5545 Ф: +7 495 627 5424 [email protected]
6 ЧЕРВНЯ, 1 4:32 ВПК
Фото: РИА Новости / Григорій Сисоєв

На Міжнародному авіаційно-космічному салоні МАКС-2017 підмосковному Жуковському виступлять вісім пілотажних груп, повідомив журналістам генеральний директор авіасалону Олександр Левін.

«Будуть представлені вісім пілотажних груп», - сказав Левін на прес-конференції в Москві. «Вперше до нас приїжджає арабська група з Об'єднаних Арабських Еміратів - це Al Fursan, сім літаків, вони виступають на італійських машинах», - додав він.

Авіасалон МАКС-2017 відбудеться в період з 18 по 23 липня. Перші три дні виставки оголошені бізнес-днями, для масового відвідування МАКС-2017 відкриється 21 липня. В експозиції виставки будуть представлені 116 повітряних суден, ще 84 літаків та гелікоптерів візьмуть участь в льотній програмі.

В аеропорту Жуковський скорегують розклад рейсів на час МАКС-2017

Розклад рейсів в аеропорту Жуковський буде скориговано під час проведення Міжнародного авіаційно-космічного салону (МАКС-2017), повідомив журналістам гендиректор авіасалону Олександр Левін.

«(Аеропорт Жуковський, - RNS) буде все дні працювати, це погоджено, просто розклад рейсів буде скориговано з урахуванням льотної програми», - сказав Левін.

Він пояснив, що в той тиждень, коли буде проводитися авіасалон, розклад рейсів «буде дещо інше», крім того, воно буде змінено і на час кваліфікаційних польотів перед МАКС.

МАКС-2017 пройде на аеродромі «Раменське» в Жуковському з 18 по 23 липня.

«Українських компаній поки немає», - сказав Левін, приймають чи участь українські підприємства в МАКС-2017.

Всього в МАКС-2017 візьмуть участь компанії з 40 країн.

XIII Міжнародний авіаційно-космічний салон МАКС-2017 пройде з 18 по 23 липня 2017 року на території транспортно-виставкового комплексу «Росія» в підмосковному Жуковському.

«За квитками, як завжди, у нас перші дні - це для бізнес-відвідувачів, квиток коштує близько 2800, по-моєму. У будь-який день бізнес-який відвідувач може прийти. У перший день взагалі обмежена, тому що це день відкриття. На масові дні в попередньому продажі квитки по 800 рублів, на місці - по 900 », - сказав Левін.

Він додав, що квитки можна буде придбати на сайті авіасалону або на місці.

На МАКС-2017 покажуть 200 одиниць авіатехніки

01.06.2017.

6 червня 2017 року в 13:00 у прес-центрі ТАСС відбудеться прес-конференція, присвячена підготовці та проведенню Міжнародного авіаційно-космічного салону МАКС-2017.

У заході візьмуть участь заступник Міністра промисловості і торгівлі Російської Федерації Олег Бочаров, директор з міжнародного співробітництва та регіональної політики Держкорпорації «Ростех» Віктор Кладов і генеральний директор ВАТ «Авіасалон» Олександр Левін.

XIII Міжнародний авіаційно-космічний салон МАКС-2017 пройде з 18 по 23 липня 2017 року м Жуковський Московської області на території Транспортно-виставкового комплексу «Росія». Організатори заходу: Міністерство промисловості і торгівлі Російської Федерації і Держкорпорація «Ростех». Офіційний організатор МАКС-2017 - ВАТ «Авіасалон».

Вхід на захід представників ЗМІ - за попередньою акредитацією при наявності паспорта та редакційного посвідчення.

Довідки та акредитація: +7 (926) 7937494 Дмитро Писарєв

Адреса: Москва, Тверський бульвар, будинок 2, 2-й поверх

Прес-служба Міжнародного авіаційно-космічного салону «МАКС-2017»

Дмитро Писарєв

тел. : +7 (495) 989-26-65 доб.1 03.

26 Май 2017

МАКС зберігає свою присутність в Жуковському.

Москва. 26 травня - Рішення про проведення Міжнародних авіаційно-космічних салонів на майданчику авіаційної бази в Кубинці (Московська область) не прийнято, повідомляє інформаційне агентство ТАСС з посиланням на Міністра промисловості і торгівлі Російської Федерації Дениса Мантурова. «Авіасалон зберігає свою присутність в Жуковському», - наголошується в повідомленні.

«Ми поки не переводимо авіасалон МАКС в Кубинку. Такі пропозиції надходили, більш того, ми готові їх уважно розглядати. Але поки ніяких рішень з цього приводу не приймалося », -сказав Д. Мантуров.

Раніше розпорядженням Уряду Російської Федерації від 17.03.2017 №481-р було затверджено перелік виставок продукції військового призначення, що проводяться на території Російської Федерації в 2017 році. Згідно з розпорядженням, офіційними організаторами XIII Міжнародного авіаційно-космічного салону МАКС-2017 є Міністерство промисловості і торгівлі Російської Федерації і Державна корпорація зі сприяння розробці, виробництву і експорту високотехнологічної промислової продукції Ростех. Місцем проведення МАКС-2017 визначений місто Жуковський Московської області.

Вперше в історії Російської Федерації велика авіаційна виставка з міжнародною участю «Мосаерошоу-92» була проведена 11-16 серпня 1992 року в аеродромі льотно-дослідницького інституту ім. М.М. Громова (ЛІІ ім. Громова). З 1993 року Міжнародний авіаційно-космічний салон проводиться регулярно, по непарних роках. Незмінним місцем проведення салонів МАКС є майданчик ЛІІ ім. Громова. За минулу 25 років проведено реконструкцію та ремонт аеродрому, що займає найбільшої в Європі злітно-посадковою смугою, здатної прийняти найбільші в світі серійні літаки AirbusA380 і Ан-124 «Руслан». Створена сучасна виставкова інфраструктура, що включає капітальні павільйони і шале.Расшірена автодорожня мережа, яка пов'язала виставковий комплекс з трасою М-5.
Міжнародний авіаційно-космічний салон став найбільшим публічним заходом, проведеним в Росії. За дні роботи виставку відвідує понад 500 тисяч осіб. Рекорд, встановлений виставкою МАКС-2001, яку відвідало понад 660 тис. Осіб, що не перевершений жодним авіаційно-космічним салоном світу.

Високий статус салону МАКС підкреслять Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. У своєму привітанні до гостей і учасників салону він зазначив: «Переконаний, що, незалежно від поточної міжнародної політичної кон'юнктури, МАКС, як і раніше, буде служити ефективним майданчиком для експертного спілкування, для розвитку виробничої кооперації і пошуку нових партнерів».

XIII Міжнародний авіаційно-космічний салон МАКС-2017 пройде з 18 по 23 липня 2017 року на аеродромі ЛІІ ім. М.М. Громова в місті Жуковський Московської області. Організаторами заходу виступають Міністерство промисловості і торгівлі РФ і Держкорпорація Ростех, офіційним організатором салону є ВАТ «Авіасалон».

Інтерес до авіасалону зростає

Москва. 3 травня - Організаційний комітет з підготовки та проведення XII I Міжнародного авіаційно-космічного салону МАКС-2017 3 травня провів перше засідання. Захід пройшов під головуванням Міністра промисловості і торгівлі Російської Федерації Дениса Мантурова.

Відповідальні керівники представили доповіді про підготовку виставкового комплексу, інфраструктури ЛІІ ім. М.М. Громова, формуванні виставкової та ділової програми, організації пропускного режиму, забезпечення безпеки польотів, суспільної безпеки.

Відкриваючи засідання оргкомітету, Д.Мантуров підкреслив, що МАКС-2017 буде дуже представницьким. «Сьогодні ясно, що МАКС-2017 представить весь основний склад російських підприємств, зайнятих розробкою авіаційної, космічної та оборонної техніки. Участь в майбутньому авіасалоні провідних світових розробників авіаційно-космічної техніки свідчить про те, що закордонні компанії як і раніше зацікавлені в розвитку співпраці з підприємствами авіаційно-космічного комплексу Росії. Численні контакти і переговори на авіасалоні сприятимуть налагодженню добросусідських відносин, обміну технологіями та науковими розробками », - зазначив він.

Генеральний директор ВАТ «Авіасалон» Олександр Левін доповів про хід формування виставкової та ділової програми. Він висловив упевненість в тому, що МАКС-2017 збереже масштаб, досягнутий у попередні роки, а за деякими параметрами перевершить подія 2015 року. «Сподіваємося, що МАКС-2017 стане таким же значущою подією в Росії, як і в попередні 25 років», - зазначив керівник ВАТ «Авіасалон».

За його даними, на початок травня зарезервовано більше 85% виставкових площ, при цьому динаміка звернення експонентів в дирекцію МАКС перевищує показники 2015 року. Підтверджено участь 659 вітчизняних і 110 зарубіжних компаній, що представляють 28 країн світу. Серед учасників виставки всі провідні вітчизняні виробники авіаційно-космічної техніки, а також компанії Boeing, Safran, Rolls-Royce, китайські AVIC і CASC, індійські HAL і BrahMos Aerospace. На виставці будуть представлені десять національних павільйонів: Німеччини, Франції, Італії, Швейцарії, Чехії, Китаю, Індії, Канади, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран.

Триває формування ділової програми МАКС-2017. В рамках салону відбудуться Євразійський аерокосмічний конгрес, Міжнародний конгрес з транспортної авіації, Науково-технічна конференція «Матеріали і технології нового покоління для перспективних виробів авіаційної і космічної техніки». 20 липня буде проведений День бізнес авіації зі спеціальною діловою програмою і статичної експозицією бізнес джетів, партнером по організації цієї програми виступає Національна Асоціація Діловий Авіації. Вперше 2017 року серія ділових тематичних брифінгів для учасників Салону і ділових відвідувачів. Ініціатива, що отримала підтримку Мінпромторгу і Держкорпорації Ростех, привернула ряд великих авіавиробників. Крім того, вперше на МАКС буде організована програма «Зроблено в Москві».

З огляду на особою значимість Міжнародного авіаційно-космічного салону в роботі з молоддю, велика увага приділяється заходам для школярів і студентів. На МАКС-2017 буде представлена ​​програма «Вузівська наука і авіаційно-технічна творчість молоді», Фестиваль науково-технічної творчості «Від гвинта!».

21 липня, в п'ятницю, пройде «День студента», де учні вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів очної форми навчання зможуть безкоштовно відвідати виставку та прийняти участь в заходах ділової програми

Льотна і Демонстраційна програми МАКС-2017 будуть яскравими і насиченими. На сьогоднішній день підтвердили свою участь з досвідченими і серійними повітряними судами в льотній програмі і на статичній експозиції основні російські учасники: ПАТ «Компанія« Сухой »; ПАТ «Корпорація« Іркут », АТ« РСК «МіГ», ПАТ «ТАНТК імені Г.М. Бериева », ВАТ« ОКБ імені А.С. Яковлєва », ВАТ« Авіаційний комплекс ім. С.В. Ільюшина », Підприємства холдингу« Вертольоти Росії », АТ« ГСС », а також іноземні: Aircraft Industriesa.s., AVIC International Holding Corporation, Pilatus Aircrafts Ltd і ін.

Тривають переговори з концерном Airbus і The Boeing Company про демонстрації новітніх цивільних повітряних суден, що раніше не видавалися в Росії.

Традиційно Міністерство оборони Росії візьме участь в МАКС-2017. У Льотної програмі МАКС-2017 братимуть участь три авіаційні групи вищого пілотажу: «Російські Витязі», «Стрижі», «Соколи Росії», а 18 літальних апаратів (ЛА) ВКС Росії планує представити на статичній експозиції. У льотному показі авіаційних груп вищого пілотажу, крім трьох груп ВКС Росії, візьмуть участь такі групи: «Русь», «Перший політ», Baltic Bees (Латвія) та інші. Ведуться переговори з представниками ВВС ОАЕ щодо участі пілотажної групи «Аль Фурсан».

У зв'язку зі збільшенням числа заявок від російських виробників авіації загального призначення (АОН), ВАТ «Авіасалон» в якості улаштовувачі МАКС-2017, прийняв рішення про створення пільгових умов для цієї категорії ЛА.

По котрі вступили на сьогодні заявками, кількість ЛА, які беруть участь в МАКС-2017, складає: на статичній експозиції - 92, а в Льотної програмі - 72.

Окремим розділом демонстраційної програми стане «Історична експозиція», що включає 21 повітряне судно.

18 липня - день офіційних заходів. Традиційно в цей день виставку відвідує політичне керівництво країни. Незважаючи на складну геополітичну обстановку, очікується відвідування великої кількості іноземних делегацій. Також в цей день планується спеціальна показова льотна програма.

Регламент роботи виставки передбачає, що з 18 по 20 липень будуть проводитися офіційні і ділові заходи, а з 21 по 23 липня виставка відкриється для масового відвідування. Розширена льотна програма в дні масового відвідування триватиме з 11 до 17 годин.

Придбати вхідні квитки можна в рамках попереднього продажу, скориставшись послугами офіційного квиткового оператора Партер.ру, а в дні проведення виставки - перед входом на територію виставкового комплексу. Передбачені пільгові вхідні квитки, придбати які можуть ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, інваліди I і II групи, Герої Радянського Союзу і Герої Росії, ветерани та учасники війни в Афганістані та бойових дій в Чечні, члени багатодітних сімей. Діти віком до 14 років у супроводі дорослих членів сім'ї можуть відвідати виставку безкоштовно.

Транспортне забезпечення буде організовано з урахуванням досвіду проведення попередніх заходів, при цьому організатори розраховують на збільшення кількості відвідувачів салону. Основним способом доставки пасажирів буде залізничний транспорт, в даний час опрацьовується питання збільшення кількості поїздів, призначених у вихідні дні. Для доставки відвідувачів від залізничної платформи, пунктів в місті Жуковський, а також від безкоштовної перехоплює паркування в аеропорту «Биково», буде введено сім автобусних маршрутів. Рух автобусів буде здійснюватися по виділених маршрутами в пріоритетному режимі. На території виставкового комплексу будуть організовані парковки сумарною місткістю 10 тис. Машиномісць. Для проходу на територію виставкового комплексу планується організувати три контрольно-пропускні пункти, оснащених достатньою кількістю спеціального оглядового обладнання.

Забезпечення громадської безпеки є одним з пріоритетів організаторів МАКС-2017. МВС Росії завершує роботу по формуванню оперативного штабу із забезпечення правопорядку і громадської безпеки. До теперішнього часу проведена рекогносцировка місцевості, визначено кількість особового складу, який належить задіяти для забезпечення охорони правопорядку, ведуться оперативно-профілактичні заходи.

* * *

XIII Міжнародний авіаційно-космічний салон МАКС-2017 пройде з 18 по 23 липня 2017 року на аеродромі ЛІІ ім. М.М. Громова в місті Жуковський Московської області. Організаторами заходу виступають Міністерство промисловості і торгівлі РФ і Держкорпорація Ростех, офіційним організатором салону є ВАТ «Авіасалон».

Прес-служба Міжнародного авіаційно-космічного салону «МАКС-2017» Дмитро Писарєв тел .: +7 (495) 989-26-65 доб.103.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей