* Политика новости » Банки »

* *

Розміри двері у ванну кімнату (ширина і висота) - стандартні розміри дверної коробки

 1. Типові вироби
 2. нюанси монтажу

Вважається, що габарити дверного отвору в душову не є чимось важливим, з точки зору облаштування приміщення. Однак ванна являє собою кімнату зі складними експлуатаційними умовами. Підвищена вологість, конденсат, пар, перепади температури, а також інші негативні фактори не найкращим чином впливають на оздоблювальні матеріали. Дверна коробка, в тому числі піддається даного впливу.

Дверна коробка, в тому числі піддається даного впливу

Крім того, вона охороняє інші приміщення від поширення вогкості, мікроорганізмів та іншого. Розміри вхідних дверей безпосередньо впливають на якість виконання своїх функцій. Тому необхідно грамотно підібрати міжкімнатні перекриття для забезпечення належного догляду за житлом. Однак в цій справі існує досить велика кількість підводних каменів і нюансів.

Природно, при виборі розмірів дверної коробки їх все без винятку потрібно враховувати. При залученні фахівця, що володіє належним досвідом можна уникнути проблем, що виникли, але що робити, коли потрібно робити все самостійно? В принципі вибір вхідних дверей у ванну - це досить проста справа. Для початку слід дізнатися всю необхідну інформацію по асортименту, а також способу добірки міжкімнатного перекриття стандартних або нестандартних розмірів.

Типові вироби

На сьогоднішній день прийнято загальні стандарти, що регламентують розміри міжкімнатних отворів і вхідних дверей у ванну, відповідно. Сучасні виробники повинні виконувати прийняті норми, тому всі вироби відрізняються однаковими габаритами. Дверна коробка має висоту - 2 м. Стандартні параметри по ширині трохи відрізняються і можуть бути наступних розмірів:

 • 100 см;
 • 90 см;
 • 80 см;
 • 70 см;
 • 60 см;
 • 40 см.

Стандартні розміри одно- орних дверей

Житло, виконане по раннім проектам, наприклад, будинки, побудовані в радянські часи, мають свої особливості. Так, квартири типу хрущовок мають ширину отвору 60 см, а новобудови вже - 70 або 80 см. Частково це було зроблено для того, щоб поліпшити стандартні потреби господарів, а також усунути проблему установки побутової техніки, сантехніки, металевих виробів для декору. Вони просто не могли протиснутися у вузькі дверні коробки за рахунок своїх розмірів в ванну кімнату і туалет.

Сучасні душові кабіни, джакузі та інші елементи часто мають нестандартні габарити. Таким чином, їх монтаж є досить складною справою в приміщенні, де вхідні двері не має належної ширини. Більш широкий отвір в сучасних будинках, наприклад, в 80 або 90 см дозволяє значно легше здійснити установку сантехніки.

Однак істотний мінус такої коробки у ванній і туалеті - втрата корисної площі.

Нестандартний розмір двері

Вислизає певний затишок приміщення, але воно стає більш доступним і комфортним для експлуатації. Щоб мінімізувати деякі втрати можна встановити в душовій кімнаті і туалеті компактну пральну машинку або невеликий умивальник. Крім цього, виходячи із загальної площі ванного простору, можна виключити ящик для білизни. Такі заходи дозволять дещо збільшити корисну площу приміщення.

нюанси монтажу

За ГОСТом сучасні будинки повинні мати певну висоту і ширину дверної коробки. Ці вимоги враховуються виробниками вхідних дверей у ванну і туалет. Однак бувають випадки, коли спочатку параметри не відповідають вимогам або їх потрібно виправити самостійно.

Однак бувають випадки, коли спочатку параметри не відповідають вимогам або їх потрібно виправити самостійно

дверний блок

Поради:

  1. Стандартними параметрами вважаються отвори 60 і 70 см, а 80-90 см - це вже не стандарт.
  2. Висота в 2 м для душової кімнати практично незмінна. Її змінюють тільки у виняткових випадках, наприклад, для оригінального дизайнерського інтер'єру або установки металевих конструкцій під декор.
  3. На практиці часто буває, що фактична ширина, рідше висота на кілька міліметрів більше стандартних розмірів. Зазвичай причина полягає в використанні оздоблювального матеріалу, який збільшує полотно. Чому допускається можливість розширювати отвір у ванну і туалет, інакше вхідні двері не поміститься по ширині або висоті. Однак бувають випадки, коли це не завжди, можливо, наприклад, облицювання кахлем стін.
  4. Не варто трощити власний будинок через невеликі дрібниць. Вихід з цієї ситуації може бути наступним. Можна залишити облицювання, а міжкімнатний отвір у ванну і туалет зменшити до стандартних розмірів. Тоді ширина і висота залишаться на належному рівні, причому проблем з установкою сантехніки або інших металевих виробів не виникне. Для цього буде потрібно зробити певні розрахунки вхідних дверей. Все це потрібно робити до придбання перекриття, тобто провести ретельні виміри.
 1. Крім того, окремі випадки показують, що висота може відрізнятися до 1 см, не кажучи вже про ширину. Щоб підігнати необхідні параметри іноді потрібно просто відрізати зайве. Перш ніж це зробити найкраще, дізнатися про склад, структуру, а також властивості двері. Наприклад, вироби з МДФ або так звані пустотки обрізати забороняється.
 2. Металеві моделі для будинку без спеціального обладнання не вкоротити, а установка пластикових дверей у ванну і туалет може зажадати певної вправності. Адже зрізуючи трохи покриття, виріб втрачає частину своїх функцій - з цим потрібно бути дуже обережним!
 3. Без захисного шару металеві, пластикові, дерев'яні та інші двері стають уразливими для вологи. Це призводить до деформації виробу, тобто виходу його з ладу.

  Установка лиштви на двері

 4. Зменшення по висоті і ширині найлегше проводити для дерев'яних прорізів стандартних розмірів, складніше - для металевих.
 5. Стандартні розміри 60 см при експлуатації двері в будинку мають такі ж властивості, як і проріз 80 см.
 6. Деревина по праву вважається податливим матеріалом, проте, і вона вимагає певних умінь. Необхідно спиляти кілька міліметрів по краях конструкції, після чого обробити їх захисними засобами, тобто антисептиками, шпаклівкою, а також спеціальним лаком.

  Установка дерев'яних дверей

 7. Для установки стандартного прорізу з дерева в будинку краще всього використовувати циркулярну пилку. Якщо відпилювати лобзиком, то рівної кромки точно не вийде, доведеться вирівнювати, подстругівать, шпаклювати отвір. Однак пила вимагає певних умінь при її використанні.

Відео інструкція

При залученні фахівця, що володіє належним досвідом можна уникнути проблем, що виникли, але що робити, коли потрібно робити все самостійно?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей