* Политика новости » Банки »

* *

Як встановити водонагрівач у ванній: де знайти краще місце для нього

 1. Як встановити водонагрівач у ванній: недоліки настінної установки бойлера
 2. Як поставити водонагрівач у ванній: ніша вирішує всі проблеми
 3. Водонагрівачі для ванної кімнати: установка під ванну
 4. Чи є альтернатива накопичувального водонагрівача

Зміст публікації:
Як встановити водонагрівач у ванній: недоліки настінної установки бойлера
Як поставити водонагрівач у ванній: ніша вирішує всі проблеми
Водонагрівачі для ванної кімнати: установка під ванну
Чи є альтернатива накопичувального водонагрівача

Погодьтеся, настінний бойлер, яким би він компактним і гарним не був, створює деякі незручності - зокрема, питання стосується безпеки. Можна навести чимало випадків і їх наслідків, коли 100-кілограмова махина зривається з котушок і залишається тільки сподіватися, щоб в цей момент під нею ніхто не знаходився. Може це, звичайно, і параноя, але, як то кажуть, береженого Бог береже. У цій статті разом з сайтом vannaja.net ми вивчимо питання, як встановити водонагрівач у ванній, трохи з незвичного боку. Приділяючи більше уваги безпеці, ми розглянемо альтернативні місця установки цього агрегату.

Приділяючи більше уваги безпеці, ми розглянемо альтернативні місця установки цього агрегату

Водонагрівач у ванній фото

Як встановити водонагрівач у ванній: недоліки настінної установки бойлера

Перш ніж приймати кардинальні рішення і відходити від прийнятих в суспільстві засад, для початку потрібно переконатися в правильності такого підходу до справи. А що краще допоможе переконатися в цьому, як не вивчення недоліків, якими наділена настінна установка водонагрівача у ванній кімнаті? Їх ми вивчимо для початку, а вже потім будемо шукати виходи з ситуації, що склалася. Отже, до недоліків настінної установки бойлера можна віднести наступні моменти.

 1. Як, по-вашому, приємно приймати душ, вмиватися або випорожнюватися, коли над головою важить бочка вагою понад 100 кг? Ні на які роздуми це вас не наводить? Мабуть, це самий істотний недолік настінної установки бойлера, і не потрібно говорити про те, що виробник все розраховує і ймовірність того, що бак впаде, мізерно мала. Почнемо з того, що така ймовірність є, і баки виготовляють такі ж люди, як ми - людський фактор ніколи не можна виключати. І навіть якщо ви встановите супер якісний водонагрівач у ванній, залишається ще ризик помилок при монтажі.
 2. Тепер про менш параноїдальних недоліки. В маленьких ванних настінна нагрівальна ємність займає практично 0,5 кв.м простору - це створює незручності при пересуванні. При переміщенні по ванній кімнаті він раз у раз норовить вдарити вас по плечу або по голові - така поведінка бака особливо помітно при його установці над унітазом або умивальником . Так, в принципі, і над ванною теж.
 3. Близькість водогрійного бака до води призводить до швидкого виходу його з ладу - це що стосується водонагрівача, встановленого над ванній .
 4. І, природно, естетичні характеристики ванної кімнати, які аж ніяк не відрізняються високими показниками при настінної установки водогрійного бака.

Як встановити водонагрівач у ванній

Тепер судіть самі і порівнюйте цей спосіб із запропонованими нижче варіантами установки водогрійного бака.

Як поставити водонагрівач у ванній: ніша вирішує всі проблеми

Так чи інакше, а практично у всіх суміщених санвузлах присутній ніша з водопровідними комунікаціями. Як правило, її простір наполовину порожня (мається на увазі глибина). Тепер порівняємо вільну глибину ніші і товщину плоского водогрійного бака, яка, в залежності від моделі, може становити від 250 до 270мм. Що виходить? Щоб бак повністю сховався, не вистачає 3-4см? Цей момент вирішується при укладанні кахлю . Напевно у вас стіни криві, і їх доведеться вирівнювати ? То чому не залежить трохи більший шар клею? Встановлений в таку нішу бак можна досить просто закрити за допомогою ролетних жалюзі або меблевих дверцят.

Велику проблему при такій установці бака представляють безпосередньо самі труби - вони заважають закріпити бак за стандартною схемою. Вихід тільки один - установка додаткових опор, які доведеться виготовити в індивідуальному порядку. Ніякі довгі штирі, навіть з товстої арматури або прута, не підходять. Кронштейн повинен являти собою цільну конструкцію, що забезпечує кріплення бака в усіх передбачених виробником точках. У більшості випадків це рама з горизонтальними перемичками, зварена з металевого куточка і має як мінімум чотири точки кріплення. Зафіксувати її можна як на бічних стінах, так і на задній стіні ніші, а ще краще і там, і там.

Інсталяція у ванній кімнаті в нішу фото

Водонагрівачі для ванної кімнати: установка під ванну

Про таке рішення питання мало хто навіть здогадується, але, тим не менше, воно є і, на мій погляд, такий варіант найбільш вірний. По крайней мере, в цьому місці він точно нікому заважати не буде. Встановити водонагрівач під ванну можна тільки дотримуючись певних умов.

 • Габарити самого бака. Тут можна піти двома шляхами - в одному випадку можна поставити під ванну пару баків невеликого розміру (такі, як встановлюють під кухонну мийку - вони прекрасно поміщаються збоку ванни), а в іншому випадку можна покласти під ванну плоский бак.
 • І в першому і в другому випадку ванну доведеться встановити трохи вище стандартного рівня - відстань між дном і підлогою потрібно буде збільшити до 350мм. Такий крок не принесе багато незручностей у використанні ванни.
 • Ванну, а вірніше її прилягання до стін , Буде потрібно дуже якісно герметизувати. Ви повинні розуміти, що якщо під ванну буде проникати волога, то бак там довго не прослужить. У цих же цілях потрібно подбати про вентиляцію простору під ванною.
 • Потурбуйтеся про належне заземлении . При такому вирішенні питання, як заховати водонагрівач у ванній, заземлення та електробезпека повинні бути на першому плані - з цієї ж причини бак і всю електричну проводку ванної кімнати краще оснастити пристроєм захисного відключення (УЗО).
 • Не забувайте про просторі між баком і підлогою. Взагалі для нормальної вентиляції знизу і зверху бака повинно залишатися сантиметрів по п'ять вільного простору.

  Як поставити водонагрівач у ванній

В ідеалі така установка водогрійного бака у ванній повинна здійснюватися на гумову підкладку - робиться це, знову ж таки, з метою електробезпеки.

Чи є альтернатива накопичувального водонагрівача

У цій частині статті мова піде про те, як встановити проточний водонагрівач у ванній - він хоч і відрізняється високим енергоспоживанням, але питання безпеки і нестачі простору вирішує набагато краще, ніж його накопичувальний побратим. Сучасна промисловість для установки у ванній кімнаті може запропонувати два типи проточних водонагрівачів, що відрізняються компактними розмірами: один з них здатний повністю замінити змішувач для ванної , а інший - змішувач для умивальника .

Як виглядають проточні водонагрівачі для ванної, дивіться у відео ролику.

Якщо розбиратися глибше, то це і є змішувачі, обладнані нагрівальними елементами - на відміну від накопичувальних баків, гаряча вода в них не закінчується, по крайней мере, до тих пір, поки присутній електрику в будинку, і нагрівачі працюють справно.

Якщо розбиратися глибше, то це і є змішувачі, обладнані нагрівальними елементами - на відміну від накопичувальних баків, гаряча вода в них не закінчується, по крайней мере, до тих пір, поки присутній електрику в будинку, і нагрівачі працюють справно

Проточний водонагрівач у ванній фото

І на закінчення теми, як встановити водонагрівач у ванній, хочу згадати і про те, що в цьому приміщенні його зовсім не обов'язково встановлювати - агрегат можна досить зручно розмістити, наприклад, на кухні і закрити від сторонніх поглядів меблевими фасадами. Загалом, перш ніж прийти до остаточного вирішення питання, де встановити бак, слід гарненько подумати, а головне, вивчити всі наявні різновиди водонагрівачів. А там дивись - і дозріє нестандартне рішення, що підходить саме вашому плануванні квартири.

А що краще допоможе переконатися в цьому, як не вивчення недоліків, якими наділена настінна установка водонагрівача у ванній кімнаті?
Як, по-вашому, приємно приймати душ, вмиватися або випорожнюватися, коли над головою важить бочка вагою понад 100 кг?
Ні на які роздуми це вас не наводить?
Що виходить?
Щоб бак повністю сховався, не вистачає 3-4см?
То чому не залежить трохи більший шар клею?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей