* Политика новости » Банки »

* *

Як правильно вибрати вікна для будинку, дачі, квартири?

 1. Як вибрати вікна для будинку і дачі?
 2. склопакет
 3. - Оптимальна кількість повітряних камер
 4. - Заповнення камер інертним газом (аргон або криптон)
 5. - Спеціальне енергозберігаюче скло
 6. фурнітура
 7. Як вибрати вікно в квартиру?
 8. склопакет
 9. фурнітура
 10. додатковий захист
 11. Як вибрати вікна на лоджію або балкон?

Якщо ви звернетеся до консультанта за допомогою у виборі нових вікон, перше, про що він поцікавиться - це в якомусь приміщенні вони будуть встановлені. Від місця розташування багато в чому залежать вимоги до якості і конфігурації, тому ми хочемо розповісти, як правильно вибрати вікна для будинку, дачі, квартири.

Спиратися будемо в першу чергу на вимоги державних стандартів і кліматичні показники, такі як вологість всередині і зовні приміщення, температура за вікном і в кімнаті, кількість опадів. Крім цього не можна обділяти увагою такі фактори як матеріалізується якого споруджено будинок і ваші побажання.

Не забувайте, що вікно - це досить складна конструкція, що складається з декількох частин: профіль, склопакет, фурнітура та додаткові деталі. Кожна частина вікна виконує свої функції і до кожної з них є свої вимоги. Всі частини вікна ми будемо розглядати окремо.

Як вибрати вікна для будинку і дачі?

профіль

Профіль для приватного будинку може бути виконаний з дерева або металопластику Профіль для приватного будинку може бути виконаний з дерева або металопластику. Товщина кожного з них, відповідно до Держстандарту повинна бути мінімум 58-60 мм, що забезпечує оптимальний теплозахист.

Дерев'яний профіль більш екологічний, плюс він буде гармонійно виглядати, якщо для будівництва будинку використовувався брус або матюкав імітує деревину. Але такий профіль краще не використовувати для кухні або ванній. У цих приміщеннях дуже висока вологість, а деревина навіть при дуже якісної обробці вбирає воду, від чого може швидко прийти в непридатність. Фахівці радять монтувати додаткові алюмінієві вставки із зовнішнього боку профілю, вони захищають вікна від попадання на них зайвої вологи. Якщо ви хочете встановити в своєму будинку такий профіль, вам слід детальніше прочитати про те, як правильно вибрати дерев'яні вікна .

Металопластиковий профіль - більш практичний. Такі вікна ви можете встановлювати в усі кімнати вашого будинку, вони зовсім не боятися вологи і мають високі показники тепло і звукоізоляції.

Пластикові вікна можуть імітувати деревину, тому їх, як і дерев'яні, легко вписати в інтер'єр будинку зі зрубу. Мінусом такого профілю є те, що він порушує природну циркуляцію повітря в кімнаті, тому приміщення, де встановлені металопластикові вікна, потрібно часто провітрювати, а самі вікна найкраще забезпечити додатковою системою вентиляції. В іншому випадку на стеклах може утворюватися конденсат, а в кімнату не буде надходити необхідна кількість свіжого повітря. Детальніше про вибір таких вікон, ви можете почитати в статті «Як правильно вибрати металопластикові вікна» , А зараз ми розповімо, яким повинен бути склопакет для приватного будинку.

склопакет

Якщо детально розібратися в тому, як правильно вибрати вікна для будинку, дачі або квартири, то можна побачити, що вимоги до профілю у всіх випадках схожі, а необхідні характеристики склопакета помітно різняться.

Склопакет складається з скла, повітряних камер, дистанційної рамки (яка розділяє вікна), осушувача (який поглинає зайву вологу), внутрішньої і зовнішньої герметизації.

Склопакет складається з скла, повітряних камер, дистанційної рамки (яка розділяє вікна), осушувача (який поглинає зайву вологу), внутрішньої і зовнішньої герметизації

Для приватного будинку склопакет вибирають в залежності від рівня шуму на вулиці і бажаною температури всередині приміщення. Якщо ваш будинок знаходиться в тихому місці, ви можете заощадити на додаткові заходи шумоізоляції. А ось на теплоізоляції вікна економити не можна, адже встановивши правильно підібраний склопакет, ви зможете скоротити витрати на опалення будинку. Для цього він повинен мати наступні характеристики:

- Оптимальна кількість повітряних камер

Камера - це порожній простір між двома стеклами, таких камер в будь-якому склопакеті може бути від однієї і більше. Чим більше камер в профілі - тим менше його теплопровідність. Для приватного будинку вибирайте склопакет з двома і більше камерами.

- Заповнення камер інертним газом (аргон або криптон)

Інертні гази як їх ще називають благородні, на 15% знижують рівень шуму в приміщенні, а їх теплозахисні властивості на порядок вище, ніж у звичайного повітря: аргон ефективніше на 34%, криптон - на 63%. Крім того, вони абсолютно безпечні, в невеликій кількості містяться в атмосфері, не мають запаху і кольору.

З повітряної камери газ випаровується тільки через 20-30 років (якщо звичайно герметизація склопакета зроблена на належному рівні).

- Спеціальне енергозберігаюче скло

такі енергозберігаюче скло діють як дзеркало - вони відображають від себе будь-які теплові потоки. Навіть якщо направити на нього лампу розжарювання і потримати протягом декількох хвилин, скло залишиться холодним. Все це завдяки покриттю, який містить іони срібла. такі  енергозберігаюче скло  діють як дзеркало - вони відображають від себе будь-які теплові потоки

Якщо ваші вікна виходять на сонячну сторонуі ви хочете трохи приглушити світло, в склопакет можна встановити тоноване скло. Воно покрито спеціальною плівкою, яка надає склу відтінок і зменшує інтенсивність світла.

фурнітура

Фурнітура - це допоміжні частини вікна. Вона включає в себе ручки, петлі, шпінгалети, поворотні механізми і багато іншого.

Якщо ви вибираєте вікно для літнього будинку або дачі, найкраще забезпечити їхні противовзломной фурнітурою. Вона має дуже міцним металевим каркасом, не відкривається із зовнішнього боку, а іноді навіть забезпечена тривожними датчиками. Крім цього на вікно можна встановити залізні жалюзі, натомість звичайних решіток.

Для того щоб кімнату було легше провітрювати, встановіть на вікна поворотний механізм або гребінку. Поворотні механізми - полегшують відкривання вікна і утримують стулку в нерухомому положенні. Гребінка кріпиться до основного профілю, за допомогою цього пристосування можна контролюватися ступінь відкривання вікна.

Як вибрати вікно в квартиру?

профіль

Вікна для квартири повинні бути універсальними і практичними, мати бездоганну шумоізоляцією. Для цих цілей краще всього підійде металопластиковий профіль.

Він повинен складатися мінімум з чотирьох камер. Камера - це порожній простір між перегородками в профілі. Від їх кількості в чому залежить ступінь шумо-і теплоізоляції.

Від їх кількості в чому залежить ступінь шумо-і теплоізоляції

У стандартному профілі повинно бути мінімум три камери. Такі вікна знижують вуличний шум на 20-30 дБ, а кожна додаткова камера - ще на 10-12 дБ.

Крім цього від кількості камер залежить коефіцієнт опору тепловіддачі - показник, що характеризує рівень теплозахисту вікна. Чим більше це число, тим менше холодних потоків проникає всередину приміщення. У трикамерного профілю коефіцієнт дорівнює 0.62, у чотирьохкамерного - 0.67, у п'ятикамерного - 0.72.

склопакет

І звичайно ж, кажучи про те, які вікна вибрати для квартири, не уточнити про вибір правильного склопакета, як мінімум, нерозумно. Крім стандартних вимог до теплозахисту, в склопакеті для квартири дуже важливий рівень звукоізоляції. Кращим рішенням в цьому випадку стане шумоізоляційний склопакет.

Шумоізоляційний склопакет, крім звичайного скла, включає в себе низькоемісійного. Товщина у всіх стекол в пакеті різна, як правило, одне скло береться стандартного розміру - 4 мм, а решта - по 5-6 мм. Камери такого склопакета заповнені аргоном і мають різну ширину. Кількість камер в склопакеті ніколи не перевищує двох, робити більш громіздкі шумоізоляційні склопакети не має сенсу.

Шум, який проникає в кімнату, де встановлено такий склопакет, не перевищує 20-30 дБ, що порівнянно з шелестом трави або дуже тихою музикою.

фурнітура

Крім стандартних ручок, петель і замків вікно для квартири має бути забезпечено різними поворотними механізмами.

Поворотні механізми полегшують відкривання стулки і можуть її утримувати в одному положенні, а також дозволяють відкривати вікно декількома різними способами.

Поворотні механізми полегшують відкривання стулки і можуть її утримувати в одному положенні, а також дозволяють відкривати вікно декількома різними способами

Крім цього, на вікна бажано встановити припливне клапан вентиляції або гребінку.

Припливне клапан - це невеликий механізм зверху вікна, який безперервно пропускає свіже повітря з вулиці. Як правило, такий клапан забезпечений системою фільтрації і ніяк не впливає на вологість і температуру кімнати.

додатковий захист

Також хочеться окремо торкнутися питання, які вікна краще вибрати для квартири на першому поверсі, адже вони, в силу своєї доступності, завжди були предметом підвищеного інтересу зловмисників.

Додатково убезпечити своє житло можна за допомогою скла-триплекс. Воно покрито міцною плівкою, яка не дозволяє склу розбиватися.

Навіть при попаданні важкого каменю, воно покриється тріщинами, але не розлетиться на дрібні осколки. Альтернативою триплексу може стати загартоване скло, воно в 6 разів міцніше за звичайне і не розіб'ється навіть при сильному ударі каменем. Крім цього на вікно встановлюють противовзломную фурнітуру і тривожні датчики. Звичайно, ці заходи скоріше за все не зупинять злодіїв, але вони помітно ускладнять їм завдання.

Як вибрати вікна на лоджію або балкон?

З огляду на, що в цих приміщеннях, людина проводить мінімум часу, можна заощадити і поставити стандартні вікна З огляду на, що в цих приміщеннях, людина проводить мінімум часу, можна заощадити і поставити стандартні вікна. Але якщо ви хочете максимально утеплити свій балкон і зробити з нього тепле і затишне містечко навіть під час зимової холоднечі, варто по максимуму використовувати всі доступні для цього кошти.

Профіль для балкона і лоджії повинен бути металопластикових та містити як мінімум 5 камер.

Склопакет краще заповнити інертним газом, Кількість камер - від двох і більше. Для більшої ефективності можна використовувати енергозберігаюче скло.

Якщо ви живете на першому поверсі, вимоги до безпеки балкона дуже суворі. Скло в пакеті повинні бути загартованими або ламінованим (скла-триплекс), фурнітура - противовзломной, а на самому вікні повинні бути встановлені решітки або рольставні.

Якщо балкон максимально утеплений, між кімнатою і балконом можна встановити стандартне вікно з трикамерним профілем і склопакет з однією-двома камерами.

Як вибрати вікна для будинку і дачі?
Як вибрати вікна для будинку і дачі?
Як вибрати вікно в квартиру?
Як вибрати вікна на лоджію або балкон?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей