* Политика новости » Банки »

* *

Вибір картини по феншуй. Як правильно повісити картину?

 1. справи домашні Рубрика: інтер'єр Наші предки завдяки інтуїції відмінно почували енергетику місцевості...
 2. Картина як носій енергетики
 3. Вітальня: експериментуємо з кольором
 4. Кухня: віддаємо перевагу пейзажам
 5. Спальня: ніяких вулканів і водоспадів!
 6. Дитяча кімната: орієнтуємося на смаки дитини
 7. І ще кілька рекомендацій ...
 8. замість післямови
 9. Схожі публікації:

справи домашні

Рубрика: інтер'єр

Наші предки завдяки інтуїції відмінно почували енергетику місцевості свого проживання Наші предки завдяки інтуїції відмінно почували енергетику місцевості свого проживання. Більш того, вони, спостерігаючи за природою, дізнавалися її таємниці і витягували з них користь, передаючи цей досвід з покоління в покоління. Так з'явилася стародавня китайська наука феншуй, покликана захистити нас від впливу несприятливих енергетичних факторів і привнести в наше життя успіх і гармонію.

Наука управляти своїм щастям

Багато хто вважає її релігією, але це не так. Феншуй (англ. Fengshui) більшою мірою є науковим методом аналізу енергії, ніж віруванням в традиційному розумінні. Зародившись в Піднебесній в стародавні часи, це вчення і зараз, в XXI столітті, користується величезною популярністю серед великої кількості людей в усьому світі.

Попит на феншуй пояснюється його спрямованістю на досягнення гармонії кожної людини з навколишньою дійсністю і з самим собою, особливо із середовищем його безпосереднього проживання - будинком, місцем роботи. Кожна деталь у вашій квартирі або офісі, а також їх оточення безпосередньо впливає на безліч складових вашого самопочуття і комфорту: життєву енергію, здоров'я, настрій, благополуччя. Тому головне завдання цього вчення - допомогти нам в правильному використанні енергії, навчити негативну енергію перетворювати в позитивну (уникаючи при цьому несприятливого впливу першої).

Однак ця стародавня китайська наука аж ніяк не обмежується гарною теорією. Втілення вчення феншуй на практиці являє собою символічне освоєння простору. З його допомогою, наприклад, можна вибрати оптимальне місце для будівництва будинку і ... правильно розмістити в кімнатах картини.

Картина як носій енергетики

Фахівців з феншуй часто запитують, як правильно вибрати картину для конкретної кімнати, куди її краще повісити? Питання аж ніяк не пусті, якщо врахувати, що картина - не тільки фактор настрою, але і носій певної енергетики. І тут дуже багато залежить від колірної гами картини і від того, що конкретно зображено на ній. Так, провідний фахівець московського феншуй-центру «Новий Вітер» Анна Новинський радить: перед тим, як зробити свій вибір, потрібно розібратися, які саме картини можуть бути корисні в кожній з кімнат.

Вітальня: експериментуємо з кольором

Увімкніть свою інтуїцію і поекспериментуйте з кольором - таку пораду дають фахівці з фен-шуй при виборі картини в вітальню. Але насамперед потрібно визначитися, яка колірна гамма підійде не тільки до інтер'єру , Але і до енергетики цієї кімнати.

Скажімо, ви хочете, щоб в картині переважав зелений або синій колір. Тоді повісьте на стіну шматок матерії обраного кольору, який відповідає розміру картини. При цьому постарайтеся відчути енергетику цього кольору, бажано, закривши очі і «вимкнувши» інші свої відчуття. Ви відчули певний дискомфорт? Відкладіть цю тканину і візьміть іншу, експериментуючи з відтінками до тих пір, поки не відчуєте: «Ось це те, що потрібно!». І сміливо вішайте на стіну картину з превалюванням в гамі обраного вами кольору. Це може бути зображення морських або річкових пейзажів, озер, квітучих садів, лісу ... На питання, навіщо тут потрібні прояв інтуїції і перебирання відтінками, фахівці відповідають: через те, що у вітальні призначення різнопланове.

Кухня: віддаємо перевагу пейзажам

Згідно даоської практиці, до якої відноситься феншуй, кухня або їдальня, як приміщення для приготування і вживання їжі, відносяться до стихії Дерева. І оскільки воно викликає асоціації з зеленим кольором, то його відтінки і повинні переважати на картинах, які будуть розміщені на кухні. Таким чином ви підтримаєте позитивну енергетику цієї стихії. Наприклад, це можуть бути твори образотворчого мистецтва, передають цілющу красу природних пейзажів - зображення луків, гаїв, лісів або просто дерев.

Для кухні (їдальні) прекрасно підійдуть і картини-натюрморти, що зображують різні фрукти або овочі. Бажано, щоб тут переважав червоний колір, так він асоціюється зі стихією Вогню, прекрасно стимулюючи апетит. І взагалі, Вогонь протегує всьому, що так чи інакше пов'язане з домівкою. А що таке домашнє вогнище в XXI столітті? Це - кухонна плита.

Спальня: ніяких вулканів і водоспадів!

Спальня - одне з найулюбленіших місць в будинку. Тут ми спимо, відпочиваємо, розслабляємося. Тільки про спокійний відпочинок можна забути, якщо над вашою головою висить полотно, що зображує щось бурхливе і радикальне (бій, бурхливий водоспад, що вивергається вулкан). Дивлячись на такі картини, ви підсвідомо будете представляти ці події, що може привести спочатку до дратівливості, а потім і до безсоння.

Щоб спальня в повній мірі виправдовувала своє призначення як місце сну і відпочинку, підберіть для неї картину зі спокійним і заспокійливим пейзажем. Це може бути зображення тихій лісовій річечки, оточеній деревами, поверхня якої оживляють латаття і лілії. Але постарайтеся, щоб пейзаж, з одного боку, уособлював свіжість і розмірений перебіг часу, а з іншого - не сприймався як якийсь застій, не означав, що життя зупинилося і в ній нічого не відбувається. Тому сміливо підключайте свою інтуїцію, підбирайте для спальні картини з такими краєвидами, які після сну і відпочинку зможуть дати вам додатковий заряд енергії.

Дитяча кімната: орієнтуємося на смаки дитини

Настав час вибрати картину для дитячої. Якими критеріями повинні керуватися батьки? Фахівці з фен-шуй рекомендують: тут потрібно враховувати як характер маленького господаря цієї кімнати, так і те, які кольори він найбільше любить.

Відомо, що діти дуже чутливі до енергетики, вони внутрішньо добре відчувають, що їм корисно, а що ні, і отримують це відчуття через улюблений колір. Скажімо, вашому чаду подобається носити речі червоного кольору. Тоді і картину для його кімнати вибирайте з переважанням «вогненних» тонів - наприклад, зображення сонця, що сходить. Ну а якщо він тягнеться до синього кольору, то його напевно порадують картини, що зображують морську або річкову гладь. Але не варто вибирати картини, скажімо, з водоспадами, якщо ваша дитина непосидючий і дуже активний. Якщо ж він надмірно спокійний, то картинам з спокійними сюжетами не місце в його «царстві» - в цьому випадку, навпаки, підійде активна тематика.

І ще кілька рекомендацій ...

Про те, що при виборі картин для будинку слід покладатися на власну інтуїцію і не боятися експериментувати з кольором, ми вже сказали. Але є ще кілька моментів, якими ми просто не маємо права нехтувати, якщо хочемо, щоб філософія феншуй стала невід'ємною частиною нашого життя.

 • Не вішайте в будинку (квартирі) картини, що зображують битви, зруйновані будинки, зламані дерева і т.п., це допоможе вам уникнути непотрібних негативних асоціацій.
 • У виборі картин вашим пріоритетом повинна стати позитивна енергетика або, іншими словами, енергетика процвітання, особистісного росту, розвитку.
 • Картини, що зображують морський горизонт або тікає вдалину дорогу, кращі в квартирах, що мають форму літери «г». Їх наявність як би заповнить і продовжить таку планування.
 • Вам не вистачає в житті почуття спокою, захищеності і надійного плеча поруч? Тоді у вашій кімнаті неодмінно повинна висіти картина з видом зелених пагорбів.

замість післямови

Скільки разів ми спостерігаємо ситуації, коли чесні і благородні люди трудяться денно і нощно, а щастя і благополуччя в їх житті як не було, так і немає. А інші і працюють в задоволення, і грошей у них досить, і відпочивати знаходять час - одним словом, радіють життю. Насправді для щастя створений кожна людина. Необхідно тільки навчитися особливому мистецтву - управляти власним щастям і отримувати задоволення від життя, насолоджуватися нею. В цьому і допомагає нам давня наука феншуй ...


Схожі публікації:

Дитяча кімната по фен-шуй  Планування і створення інтер'єру дитячої кімнати по фен-шуй є складним завданням, оскільки в обмеженому просторі необхідно створити зони для різних потреб: для навчання, для ігор і сну Дитяча кімната по фен-шуй
Планування і створення інтер'єру дитячої кімнати по фен-шуй є складним завданням, оскільки в обмеженому просторі необхідно створити зони для різних потреб: для навчання, для ігор і сну. У даній статті ми наведемо кілька порад, які допоможуть створити дитячу кімнату по фен-шуй. ...

Спальня по фен-шуй: поради для створення більшої гармонії  Спальня - це простір, в якому ми проводимо більшу частину свого життя, щоб заряджати життєвою енергією Спальня по фен-шуй: поради для створення більшої гармонії
Спальня - це простір, в якому ми проводимо більшу частину свого життя, щоб заряджати життєвою енергією. З цієї причини спальне місце в фен-шуй традиційно має велике значення. Ми покажемо вам, як ви можете забезпечити гармонію в спальній зоні без особливих зусиль. Фен-шуй є частиною філософії даосів і знаходить все більше прихильників по всьому світу. І це правильно, тому що наше повсякденне життя ...

Картини в вашому домі Картини в вашому домі. Як вибирати і правильно вішати?
... У вашому будинку тільки завершився ремонт. Змінився інтер'єр, завезли нові меблі - все свіжо, красиво і радує око. Але це не дає спокою відчуття, що чогось в цій ідилії не вистачає, і встановилася гармонія здається неповною. І раптом - еврика! - ви розумієте, що завершити гармонію і додати неповторний затишок вашої оселі можуть тільки картини. Саме вони здатні не тільки доповнити, але і чудово перетворити ...

Дизайн інтер'єру: перезавантаження без зайвих витрат  Багатьом здається, що зміна інтер'єру квартири - справа клопітка і витратна Дизайн інтер'єру: "перезавантаження" без зайвих витрат
Багатьом здається, що зміна інтер'єру квартири - справа клопітка і витратна. На ділі виявляється, що для виконання цього завдання зовсім не потрібно переклеювати все шпалери і бруднитися в ході робіт фарбою. Необхідно лише повністю відмовитися від стереотипів і включити фантазію. А далі в будинку точно почнуть відбуватися дива! Ключовим елементом будь-якого інтер'єру є меблі. Саме тому, якщо ремонт не входить в ва ...

Як зробити вітальню втіленням стилю Як зробити вітальню втіленням стилю? Вчимося правильному декору
Вітальня - це свого роду візитна картка кожного будинку. Від її стану не в останню чергу залежить те враження, яке створюється про вашій оселі у заглядають «на вогник» родичів і друзів. Та й самим господарям приємно, коли ця кімната являє собою втілення стилю, затишку і комфорту, і в ній із задоволенням проводять час всі члени сім'ї. ...

Поділитися посиланням:

Ви відчули певний дискомфорт?
А що таке домашнє вогнище в XXI столітті?
Якими критеріями повинні керуватися батьки?
Вам не вистачає в житті почуття спокою, захищеності і надійного плеча поруч?
Як вибирати і правильно вішати?
Як зробити вітальню втіленням стилю?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей