* Политика новости » Банки »

* *

Як влаштуватися на роботу?

 1. Пошук роботи
 2. Що необхідно знати і мати?
 3. Рекомендації з працевлаштування:

Вдале працевлаштування - це запорука перспективного і безбідного майбутнього, особливо для молодого покоління Вдале працевлаштування - це запорука перспективного і безбідного майбутнього, особливо для молодого покоління. Шанс отримати високооплачувану посаду є практично у кожного з нас, незалежно від статі, віку і характеру. Навіть не маючи досвіду, можна зайняти хорошу посаду з високою заробітною платою, тут головне вірити в свої сили і прагнути досягти успіху!

Далі статтю побудуємо таким чином:

Пошук роботи

Першим нашим кроком буде природно пошук тієї самої посади, на яку будемо влаштовуватися (якщо вже маєте містечко на прикметі, тоді даний абзац можете пропустити). Пошук не повинен зводитися до елементарного перегляду оголошень в газеті чи журналі. Ваш пошук повинен складатися з щоденного моніторингу Інтернет оголошень, газетних пропозицій, "обдзвону" знайомих, обходу місць потенційної роботи, а також через зворотного перегляду - розміщення пропозицій своєї кандидатури в газетних оголошеннях або на відповідних сайтах. Як тільки список можливих місць готовий, приступаємо до найголовнішого - визначення шансів на потрапляння в список працівників даної організації або фірми.

Якщо ви ще не визначилися, чим хочете займатися по життю, то рекомендуємо прочитати статтю про те, як знайти роботу до душі .

Вкрай не рекомендуємо звертатися в так звані "кадрові агентства", вони дискредитують, як самого шукача, так і роботодавця. Чому? Відповідь проста: хороший працівник, не сидітиме без роботи, його наймуть моментально. Те ж саме і з робочим місцем - якщо воно високооплачуване і легальне, то воно не буде пустувати. Подумайте над цим ... Також згадайте про свах, вони ж теж зводять вельми "прісних" хлопців, з несимпатичними дівчатами ...

Що необхідно знати і мати?

Досвід. Найголовнішим фактором при прийомі на ту чи іншу посаду, завжди є досвід роботи в подібній сфері, так як для роботодавця - це якась гарантія того, що з новим співробітником не виникне проблем, а також зменшиться час на його навчання. Як доказ досвіду виступає запис в трудовій книжці, рекомендація від минулого роботодавця і слова самого здобувача.

Не спорю, деякі види робіт не вимагають досвіду, проте їх список настільки малий, що шанс опинитися в числі щасливчиків - досить невеликий. Явними аутсайдерами (люди, які знаходяться в кінці списку кандидатів) будуть колишні студенти, які тільки закінчили ВУЗ. Однак вони будуть мати інше важлива перевага - вищу освіту.

Утворення Утворення. До цього фактору, в останні роки відносяться досить скептично, так як 90% молоді мають дипломи про вищу освіту. Однак при цьому якість знань настільки жахливо, що для деяких наймачів, даний пункт взагалі є малозначущими моментом. Але зайвим диплом вже точно не буде і природно не стоятиме на заваді, хоча будьте готові "захистити" його перед потенційним начальником.

Якщо ви ще не замислювалися над своєю освітою, то рекомендуємо прочитати статті на тему: Куди піти вчитися після 9-го класу або після 11-го .

Якщо ж немає бажання здобувати освіту, рекомендуємо звернути увагу на пост: Як змусити себе вчитися?

Резюме. Добре складене резюме - це 50% перемоги. Крім того, що воно повинно бути складено правильно, воно ще має представити Вас в максимально вигідному світлі. Намагайтеся складати резюме для кожної бажаної посади і місця роботи окремо, так як в ньому потрібно відображати тільки необхідні для даного роду діяльності факти. Головне обов'язково вказати ту посаду, яку хотіли б отримати. Прохання "візьміть хоч куди-небудь" або фраза "вмію все" буде розцінена негативно з боку роботодавця, тому ні в якому разі не вживайте ці або подібні словосполучення.

Особисті якості. Як не дивно, але особисті якості співробітника багато в чому впливають на працездатність і якість виконуваних завдань, тому якщо Ви дійсно хочете влаштуватися на роботу, то навчитеся контролювати свої емоції і проявляти потрібні сторони характеру. Наприклад, менеджер, повинен бути наполегливий, вміти переконувати, давати розпорядження, бути гнучким, емоційно стриманим і створювати враження розумної і цікавої людини. Інженеру вигідніше показати свою поступливість, посидючість, пунктуальність і широкі знання в області виробництва.

Приходьте на співбесіду підготовленими Приходьте на співбесіду підготовленими. Навіть якщо Ваше резюме було відібрано, і Ви запрошені на співбесіду, не варто розслаблятися, а навіть навпаки, постарайтеся максимально підготуватися до майбутнього співбесіди. На ньому роботодавець може влаштувати тести, конкурси або просто поговорити про заповненому резюме. Тому не буде зайвим переглянути літературу за фахом. Крім того, постарайтеся дізнатися і запам'ятати максимум інформації про те підприємстві, на яке хочете влаштуватися. Поінформованість підкреслить Ваш розум, правильне мислення і зацікавленість в посаді.

Зовнішній вигляд повинен відповідати займаній посаді, якщо вона зводиться до роботи в офісі, потрібно обов'язково прийти в суворій і чистому одязі, показавши тим самим свою охайність і повагу до членів комісії, яка буде присутня на співбесіді.

Вивчіть мову жестів, так як по ним легко обчислити Ваші справжні наміри, вони можуть зіграти проти Вас. Наприклад, схрещені руки - показник Вашої закритості, зіткнення фаланг пальців - показник зосередженості і уважності. А якщо при розмові дивіться не в очі опонента, а крутіть головою - це явний доказ Вашої неуважності уваги; якщо ВИ сидите, відкинувшись на спинку стільця і ​​заклавши ногу на ногу, цим даєте зрозуміти опоненту, що "Я краще за тебе". Більш детально на цю тему, ви зможете дізнатися в статті: Як вести себе на співбесіді .

Рекомендації з працевлаштування:

 • Ніколи не занижуйте / завищувати свої знання або вміння.
 • Брехати на співбесіді не хорошо, але іноді просто необхідно, якщо в заходи розумного.
 • Перед співбесідою, "почистіть" Інтернет на наявність непристойних і невдалих своїх фотографій або відеозаписів, видаліть зайву інформацію про себе з соціальних мереж.
 • Вимагайте від роботодавців чітких пояснень Ваших обов'язків, щоб на Вас потім не вішали зайві завдання.
 • На співбесіді обов'язково дізнавайтеся про перспективи зростання по кар'єрних сходах.
 • Намагайтеся влаштуватися на роботу тільки офіційно.
 • Впевненість на співбесіді не буде ніколи зайвою (рекомендуємо до прочитання статтю про те, як стати впевненим у собі людиною ).
 • Продумайте питання і відповіді на них, які можуть задаватися Вам на співбесіді. Відповідайте на них лаконічно і грамотно.
 • Будьте позитивні, це значно збільшить Ваші шанси.
 • Не розказуйте про себе зайвого, тільки те, про що запитує роботодавець. В незграбних паузах, питайте у нього, щоб він ще хотів би почути від Вас.
 • Хвилювання - Ваш ворог!
 • Чи не акцентуйте увагу, на інтересі до заробітної плати, але і не будьте байдужими в цьому питанні.
 • Вивчіть трудовий кодекс, знайте свої права, відстоюйте їх, не терпіть хамства, навіть через високий оклад!
 • Завжди знайте відповіді на такі питання: "Чому прийняти в компанію, потрібно саме Вас? Чому хочете працювати у нас? Розкажіть про Ваші досягнення! Чому звільнилися з попереднього місця роботи? "
 • Нерідко питання про прийняття на роботу визначають за вмінням розмовляти по телефону, тому будьте готові до такому розмови.
 • Постарайтеся зовсім не торкатися особистого життя, а говорити тільки на професійну тему, так як іноді знання про те чи є у Вас дружина, діти, дівчина, хлопець, чоловік, хворі батьки тощо кардинально змінює підсумок зустрічі.

Постарайтеся зовсім не торкатися особистого життя, а говорити тільки на професійну тему, так як іноді знання про те чи є у Вас дружина, діти, дівчина, хлопець, чоловік, хворі батьки тощо кардинально змінює підсумок зустрічі

Настійно рекомендуємо вірити в себе і тоді Ви отримаєте відмінну роботу!

Чому?
Що необхідно знати і мати?
Завжди знайте відповіді на такі питання: "Чому прийняти в компанію, потрібно саме Вас?
Чому хочете працювати у нас?
Чому звільнилися з попереднього місця роботи?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей