* Политика новости » Банки »

* *

Знайти дату народження людини. Як дізнатися дату дня народження когось

 1. проведіть розслідування
 2. попередження
 3. Знайти дату народження по ПІБ в соціальних мережах
 4. Дізнатися день народження по ПІБ у колег по роботі
 5. Дізнатися день народження по ПІБ через платні ресурси
 6. Перегляд прихованої дати народження.
 7. Варіант 1 (простий).
 8. Варіант 2 (складніше).
 9. За інформацією на сторінці.

Якщо ви забули про чиєсь або дні народження, можна потрапити в незручну ситуацію, особливо якщо це хтось із близьких. Якщо ви соромитеся запитати людину, коли у нього день народження, але хочете дізнатися це, не будучи занадто нав'язливим, у вас є всі шанси зробити це, якщо будете знати, де саме подивитися або як запитати не викликавши підозри. Дотримуючись подальших інструкцій, ви ненав'язливо дізнаєтеся потрібну вам інформацію або зрозумієте де її підглянути, якщо ваше завдання виявиться не такою простою.

Використовуйте електронну базу даних. Існує кілька баз даних, в яких ви можете пошукати потрібну вам інформацію за певну плату або безкоштовно. Щоб це спрацювало, вам буде потрібно ввести повне ім'я людини і приблизний вік. Можливо, вам попадуться однофамільці, які живуть за іншою адресою, що допоможе дізнатися місце проживання цікавить вас людини, особливо якщо ім'я цієї людини досить поширене.

проведіть розслідування

  Загляньте в календар друга. Більшість людей не виділяють дату свого народження на власному календарі, але багато виділяють дні народження своїх друзів. Пошукайте в календарі «День народження Джона» або «Вечірка з нагоди дня народження!»

 1. Перевірте, чи немає в вашому телефоні старих поздоровлень до дня народження. Якщо ви знаєте людину з його минулого дня народження, існує шанс того, що раніше ви вже відправляли йому привітання «З днем ​​народження!» Перегляньте ваші повідомлення, відправлені цій людині. Якщо ви знайдете потрібне, то дізнаєтеся точну дату народження. Добре спрацьовано, детектив!

  • Перевірте також телефон потрібного вам людини. Тільки постарайтеся переглянути повідомлення так, щоб він не образився. Ви можете сказати: «Слухай, можна подивитися календар на твоєму телефоні? Мені потрібно дещо перевірити ».
 2. , Яку вам доведеться сплатити, або щось більш зрозуміле вам, наприклад сайт Government-records.com, який іноді переадресовує користувачів на інші сайти, що вимагають щомісячної підписки.
  • Просто переконайтеся перед оплатою послуги в тому, що використовуваний вами сервіс легальний. Подумайте, можливо вам буде легше особисто дізнатися цікаву інформацію.
 • Не турбуйтеся, якщо ви не «забули» день народження вашого друга, а просто запам'ятали його неправильно. Ваш друг все одно буде знати, що він вам доріг. Він зрозуміє, що ви дбаєте про нього, але просто забудькуваті, якщо раптом прийдете до нього і скажіть «З днем ​​народження!»
 • Ведіть електронний щоденник. Записуйте все дні народження в електронну книгу і ставте нагадування. Так ви ніколи не забудете їх.
 • Якщо у вас є планшет, IPhone або IPod Touch , Використовуйте вбудований калькулятор. Якщо ж немає, використовуйте калькулятор Гугл або звичайний цифровий калькулятор.

попередження

 • Якщо ви все пропустили день народження друга, так і не дізнавшись про нього, вибачитеся за запізнілі вітання і подаруйте подарунок або листівку, а потім запишіть дату народження одного, щоб не забути наступного разу. Будьте уважні в наступному році!

Інструкція

Зверніться до родичів цієї людини, якщо ви знайомі з ними або вам відомо, де вони проживають, і поцікавтеся у них, де він народився. При зверненні з таким питанням до незнайомих вам людей обов'язково увійдіть в і скажіть, з якою метою вам потрібні були такі дані. Якщо ви є представником держустанови, то вам, швидше за все, дадуть відповідь на це питання. Якщо ж ви приватна особа, то причина повинна бути досить вагомою для того, щоб вам дали вичерпну відповідь.

Продовжіть ваші дослідження, звернувшись до архіву ЗАГС, де, за вашими припущеннями, можуть зберігатися відомості про місце народження цієї людини. Зверніть увагу: в облікові книги цієї установи вноситься будь-яка інформація, що відноситься до народження, укладення / розірвання шлюбу та смерті, проте в свідченнях її може і не бути. Так що якщо ви звернулися із запитом до РАГСу, і вам відповіли, що не мають подібну інформацію, попросіть надати вам офіційний письмову відмову, з яким ви зможете звернутися до суду. Цілком ймовірно, що працівники цієї установи в цьому випадку підуть вам назустріч.

Зробіть запити в районні, обласні та загальнодержавні архіви, в залежності від того, якими відомостями про цю людину ви маєте в своєму розпорядженні. Так, якщо вам відомо, що він призивався на військову службу, зробіть запит до військкомату або архіви Міністерства оборони, а якщо він знаходився в ув'язненні - в архіви МВС, ГУВП, ФСБ (за умови, що фонди, де може зберігатися ця інформація, відкриті ).

Зверніться на сайт http://www.vgd.ru, на якому є постійно поповнюється база даних жителів Росії. Виберіть прізвище розшукуваного людини за алфавітом і ознайомтеся з інформацією про його ймовірних земляків. Також ви зможете задати фахівцям, які співпрацюють з даним ресурсом, яке вас цікавить на форумі.

Якщо ви хочете знайти адресу когось із своїх рідних або старих друзів, або з якоїсь іншої причини вам знадобилися докладні і точні паспортні дані іншої людини, зробіть відповідний запит в органи ФМС за місцем його проживання. Послуга безкоштовна. Єдина умова - людина, про яку ви запит або інформацію, коли органи ФМС його виявлять, повинен буде дати свою згоду на надання вам своїх даних.

Вам знадобиться

 • - Rомпьютер або комунікатор;
 • - інтернет-підключення.

Інструкція

Складіть заяву відповідно до шаблону. Вкажіть в тексті: ПІБ людини, його дату і місце народження; причину, по якій ви запитуєте дані на цю людину; свої ПІБ, дату і місце народження, дані паспорта, поштовий адрес.Обязательно зробіть позначку, що не заперечуєте проти надання своїх даних згаданої людині, інакше потрібну інформацію вам не нададуть. І не забудьте поставити свій особистий підпис.

Надішліть заяву рекомендованим листом з повідомленням про вручення до відділу адресно-довідкової служби органу ФМС за місцем проживання розшукуваної особи. Необхідні координати (адреса, телефони для довідок) можна дізнатися на сайті ФМС Росії http://www.fms.gov.ru Для цього виберіть потрібний регіон на інтерактивній карті в правому верхньому куті сайту, клацніть по ньому мишкою, а потім натисніть посилання « Детальніше »під сплив віконці.

Почекайте деякий час, поки співробітники ФМС оброблять ваш запит і вишлють вам відповідь. Якщо людина змінив місце проживання, вам повідомлять, в який територіальний орган слід звернутися. В цьому випадку перенаправьте свій запит за новою адресою.

Зверніть увагу, що зареєстровані користувачі Єдиного порталу державних і муніципальних послуг Росії можуть відправляти такі запит и в електронній формі. Час обробки запиту а - близько трьох діб. При цьому загубитися вашу заяву не зможе і відповідь вам в будь-якому випадку гарантірован.Адрес порталу http://www.gosuslugi.ru. Доступна також нова версія порталу - «Електронний уряд» http://epgu.gosuslugi.ru

Зайдіть на портал і увійдіть в «Особистий кабінет». Знайдіть посилання «Реєстрація». Ознайомтеся описом процедури реєстрації, введіть свої дані: ПІБ, СНІЛС та ІПН, а також виберіть спосіб доставки вам коду активації облікового запису. Якщо ви виберете доставку поштою, рекомендований лист з кодом прийде вам додому приблизно через тиждень.

Введіть отриманий код активації на сторінці входу в особистий кабінет. Для цього натисніть на відповідну кнопку (див. Ілюстрацію).

Увійдіть в свій особистий кабінет, вказавши СНІЛС і пароль. Виберіть в меню кнопку «Електронні послуги».

Виберіть в списку, відомств Федеральну міграційну службу. А потім, в переліку доступних послуг ФМС, знайдіть пункт «Надання адресно-довідкової інформації».

Підтвердіть згоду на надання особистої інформації і виберіть свій регіон.

Заповніть всі обов'язкові поля відкрилася форми. Натисніть на кнопку «Подати заяву».

Контролюйте хід обробки свого запит а в особистому кабінеті (кнопка «Заяви» на головній сторінці особистого кабінету ). Крім того, вам на електронну пошту регулярно будуть приходити повідомлення про зміни в статусі запит а.

Відео по темі

Зверніть увагу

Якщо розшукуваний вами людина не дозволить органам ФМС надати вам свою адресу, вам надішлють відповідне повідомлення. В цьому випадку легально отримати цікаву для вас інформацію ви не зможете.

Корисна порада

Якщо у вас виникли якісь питання щодо заповнення електронної заяви , А також по порядку надання послуги, зверніться за онлайн-консультацією до фахівця ФМС, зробивши перехід за наведеним нижче посиланням.

джерела:

 • Порядок отримання адресно-довідкової інформації
 • Задати запитання спеціалісту ФМС

Якщо вам необхідно встановити місце служби загиблого під час війни родича, відразу ж налаштуйте себе на трудомістку роботу. Не думайте, що хтось просто так розповість всю інформацію, що цікавить вас. Якщо якась інформація і збереглася, то шукати її доведеться в багатьох архівах, а пошук цей затягнеться на роки.


Інструкція

Якщо ваша сім'я зберегла листи - спробуйте визначити номер польової пошти, за яким зможете дізнатися назву частини (для цього можете скористатися «Довідником польових поштових станцій РККА в 1941

У житті сучасної людини важливе місце займає спілкування. Однокласники, співробітники, колеги по роботі і ділові партнери, знайомі, з якими відвідуємо один спортивний клуб або вивчаємо іноземні мови. Серед всіх знайомих можна виділити людей, спілкування з якими для нас найбільш приємно. Причини можуть бути різними: загальні інтереси, бажання догодити начальнику, особиста симпатія чи зацікавленість у співпраці. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, варто заздалегідь подбати про те, щоб не пропустити день народження людини, на якого ми хочемо справити хороше враження.

Нижче написана інструкція, прочитавши яку, можна дізнатися дату народження людини по ПІБ.

Знайти дату народження по ПІБ в соціальних мережах

Спілкування в соціальних мережах набирає популярність все більше і більше. Тому ймовірність знайти необхідну інформацію про конкретну людину досить висока. Пошук людей в усіх соціальних мережах побудований за одним принципом. Досить зайти на свою сторінку, в рядку пошуку ввести прізвище, ім'я та по батькові людини, якого ми шукаємо і натиснути кнопку «пошук». В результаті з'явиться список людей, дані яких відповідають запиту. Тепер треба знайти сторінку потрібну людину і ознайомиться з його особистою інформацією і знайти дату його народження. Такий спосіб не дасть потрібних результатів, якщо людина не зареєстрована ні на одному з перерахованих сайтах.

Дізнатися день народження по ПІБ у колег по роботі

Якщо з цією людиною ви разом працюєте або щільно співпрацюєте, можна дізнатися дату його народження у загальних знайомі або колег по роботі. Напевно знайдуться люди, які разом з ним відзначали його день народження або просто вітали всередині колективу. Цей спосіб може не спрацювати, якщо людина тільки влаштувався на нове місце роботи або співпрацювати з ним ви тільки почали.


Дізнатися день народження по ПІБ через платні ресурси

Існує величезна кількість баз даних для пошуку інформації про людей, як правило, інформація надається на комерційній основі, тобто за гроші. Але результат вартий того, дані про людину будуть повними і надані в короткі терміни. Це найнадійніший спосіб щоб дізнатися дату народження людини по ПІБ.

Соціальні мережі міцно увійшли в наше життя. Наявність особистої сторінки в соціальної мережі - це вже норма і нічого незвичайного в цьому немає, навіть скажу більше, багато хто з нас проводять багато часу там. Люди додаються, знайомляться, спілкуються. Однак, деякі моменти можуть трохи ускладнити спілкування.

Наприклад, додався до вас людина, починає спілкування, а по аваторка не зрозумієш, чи то 16 років, то чи 30, а дата народження в профілі не зазначена ... І не знаєш, як спілкуватися з людиною, адже і питати вік теж не завжди дуже -то і зручно. В такому випадку краще спробувати визначити дату народження або хоча б приблизний вік за допомогою сторінки у вконтакте самостійно.

є декілька простих способів перевірити вік людини в соціальній мережі «ВКонтакте» (тепер називають коротко - vk, через нового, короткого адреси - vk.com ).

Перегляд прихованої дати народження.

У багатьох людей дата народження вказана, але вона просто прихована від перегляду. У деяких вона може повністю бути відсутнім, а кого-то лише частково (наприклад, рік або місяць народження або число).

Варіант 1 (простий).

відкриваєте посилання https://vk.com/events.php?act=calendar і просто шукайте необхідну людину. При наведенні на аваторка, буде вказуватися, скільки виповниться людині років і коли.

Варіант 2 (складніше).

Щоб дізнатися дату народження, просто введіть в «пошук людей» ім'я людини, чию дату народження хочете дізнатися. Якщо за запитом вам видало багато людей, то скоротіть пошук, наприклад, вкажіть місто, якісь інші дані.

Після цього, як залишився один наш чоловік (якщо кілька - нічого страшного), то починаємо гратися з пунктами. Нижче скріншот.

Як видно, на скріншоті деякі пункти обведені червоним, а інші синім. Там де обведення зроблена синім - ті пункти потрібні для того, щоб впорядкувати зайвих Медведєвих, а там де червоним - це пункти меню, які допоможуть визначити дату народження.

За інформацією на сторінці.

Зазвичай, якщо неможливо встановити інформацію за попереднім варіантом, то можна спробувати визначити вік за іншими параметрами. Наприклад, якщо на сторінці зазначено період навчання в школі, то можна припустити приблизний вік.

Якщо ви дуже добре розбираєтеся в людях, то можна спробувати розібратися в інших «підказок». Наприклад, подивитися середній вік «друзів», або оцінити фотографії, картинки на сторінці, записи на стіні.

Ви можете сказати: «Слухай, можна подивитися календар на твоєму телефоні?
Php?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей