* Политика новости » Банки »

* *

Як відв'язати картку на аліекспресс. Як видалити номер карти з аліекспресс.

  1. Навіщо відв'язувати карту від AliExpress
  2. переваги Alipay
  3. Що робити, якщо прив'язана карта прийшла в непридатність і як її видалити?

Оціни статтю:

Якщо ви вже неодноразово купували товари на торговому майданчику AliExpress, то напевно встигли помітити, як після успішної оплати вашої банківською картою, система пропонує прикріпити вашу карту до рахунку в Alipay. Детально на огляді самої платіжної системи зупинятися не будемо, а розглянемо чи процедуру відв'язування вашої банківської карти від AliExpress.

Такі великі торгові майданчики як, або вже давно пропонують своїм користувачам пов'язувати платіжні акаунти з профілем користувача. Aliexpress дозволяє зв'язати акаунт користувача з аккаунтом в платіжній системі Alipay, а eBay пропонує пов'язати свій профіль з платіжною системою PayPal. Зроблено це в першу чергу для зручності покупців.

Після прив'язки вашої банківської карти, вам більше не доведеться кожного разу при спробі оплати вводити все її дані, це дозволяє значно заощадити час, а якщо карти немає під рукою, то ця опція і правда незамінна.

Але бувають випадки, коли з якої-небудь причини прив'язану карту потрібно все-таки відв'язати. Причин може бути безліч, починаючи від банальних міркувань безпеки, закінчуючи небажанням «світити» свої платіжні дані третім особам, а може і зовсім, ви прив'язали свою карту випадково, адже це робиться в два кліка після товару на аліекспресс.

Для того щоб відв'язати карту від AliExpress, потрібно перейти в свій особистий кабінет платіжної системи Alipay. Після чого зробити перелік наступних дій:

  • Кількома по вкладці «Settings» (Налаштування)
  • У випадаючому меню натискаємо «Manage your cards» (Управління картами)
  • У новому вікні наводимо миша напроти свого карти і натискаємо «Remove card» (Видалити карту)

Таким чином, всього в кілька кліків дані вашої карти будуть видалені з системи, і карта відчепиться від Alipay. У разі необхідності ви завжди зможете прикріпити нову карту, зробивши будь-яку успішну оплату на аліекспресс.


Якщо ви часто робите покупки на аліекспресс, прив'язка карти дозволить вам заощадити чималу кількість часу, проте є і свої мінуси.

Навіщо відв'язувати карту від AliExpress

Якщо ви зробили замовлення на аліекспресс, але після отримання з якихось критеріям він вас не влаштував і ви, то в разі оплати платіжною системою Alipay гроші будуть повернуті саме на неї, а не на вашу банківську карту.

Другим приводом відв'язування карти від AliExpress є те, що після повернення коштів на Alipay, що знаходяться на балансі гроші можна витратити виключно на інші товари, вивести їх, на жаль не можна. По крайней мере, на даний момент це так, можливо в майбутньому повернення на карту буде реалізований, як це зараз зроблено в Paypal, але приводів для цього не спостерігається.

З огляду на, що платіжна система тісно взаємодіє з торговим майданчиком, і зацікавлена ​​в більшій кількості продажів з їхнього боку було б нерозумно надавати ще й можливість виведення коштів з системи, тому єдиним способом на сьогоднішній день є відв'язування банківської карти від AliExpress.

за Останнім часом на аліекспресс багато чого змінилося, зокрема було оголошено о. Але за гучними словами, приховувалося зовсім інше і на пересічних покупців це ніяк не позначилося. Тепер минаючи Alipay у всьому ланцюжку оплати, набагато простіше стало з поверненнями, адже гроші повертаються прямо на карту минаючи внутрішній рахунок Alipay.


Тепер минаючи Alipay у всьому ланцюжку оплати, набагато простіше стало з поверненнями, адже гроші повертаються прямо на карту минаючи внутрішній рахунок Alipay

Якщо ви раптом не знаєте як поміняти карту оплати на АліЕкспресс, після відключення Alipay, то робиться це ще простіше ніж раніше - на останньому етапі оплати, вибираємо «Оплатити карткою або іншими способами» і вводимо даний тієї карти якої хочемо оплатити.

Зберігати її не обов'язково, але для тих хто часто робить покупки на аліекспресс, функція корисна, перед оплатою не потрібно буде бігати в пошуках потрібної карти, всі дані вже будуть зберігатися в системі, вам потрібно буде лише вибрати карту зі списку збережених, якій хочете розрахуватися .

Аліекспресс - китайська торгова онлайн-майданчик, що набула поширення по всьому світу на рівні знаменитого Ebay. Головна перевага Аліекспресс в тому, що можна здійснювати оплату через будь-які платіжні системи, найбільш зручні для вас (банківською картою або віртуальними гаманцями).

Більшість користувачів оплачують свої покупки банківською картою, адже процес досить простий (карти є у всіх, виходити з дому не потрібно, перевірити оплату можна в лічені секунди).

Вводите дані карти і купуєте товар, для зручності можете її прив'язати (після покупки система запропонує вам зареєструватися в Alipay, щоб кожного разу не вводити номер, ім'я і прізвище, строк придатності та код CVV).

переваги Alipay

  • Alipay - офіційна платіжна система Aliexpress.
  • Можливість оплати на інших китайських онлайн-сайтах.
  • Економія часу. Купівля насправді здійснюється в один клік.
  • Швидке повернення грошових коштів в результаті перемоги в суперечці між покупцем і продавцем.

Але є один мінус - кошти повертаються на Alipay, на банківську карту назад їх перевести не можна. У вас є можливість використовувати суму тільки на покупки.

Якщо ви часто користуйтеся магазином Аліекспресс, то система Аліпов досить зручна, навіть зворотні кошти ви незабаром витратите.

Що робити, якщо прив'язана карта прийшла в непридатність і як її видалити?

Як володар банківської карти, ви можете зіткнутися з безліччю проблем: блокування, втрата, забутий пін-код. А може, ви просто вирішили перейти на обслуговування іншим банком. У таких випадках для швидкого здійснення оплати на Аліекспресс, вам буде потрібно відкріпити (видалити) попередню карту і прикріпити діючу.

Процес видалення прив'язаною карти займе мінімум часу. Головна проблема, що виникає у користувачів, це нерозуміння, де шукати можливість відкріплення. На сайті Аліекспресс ви не знайдете цю функцію, але не поспішайте засмучуватися.

Зайдіть в свій аккаунт в Alipay.

Натисніть на верхній панелі кнопку «Settings» (Налаштування), виберіть «Manage your cards» (Управління картами).

Ви побачите список карт, які прив'язані до вашого аккаунту.

Натискаєте на кнопку «Remove» (Видалити) навпроти банківської карти, яку потрібно видалити.


Натискаєте на кнопку «Remove» (Видалити) навпроти банківської карти, яку потрібно видалити

З'являється табличка, де потрібно підтвердити свій номер. Натискаєте «Remove» (Видалити).

В принципі, ви можете не видаляти попередню, тому що в Alipay еcть можливість прив'язати до п'яти різних карт (Visa, Maestro, MasterCard). Щоб прикріпити нову, потрібно здійснити оплату покупки на Аліекспресс, а потім система запропонує прив'язати її. Вам буде потрібно підтвердити операцію платіжним паролем Alipay.

Приємного користування платіжною системою Alipay для покупок на Aliexpress!


Аліекспресс - це сайт китайських товарів, на якому здійснювати покупки можна швидко і економно. Робити це можна як за допомогою ПК, так і за допомогою мобільного телефону. Сайт aliexpress користується великою популярністю в світі, і тому система організована таким чином, щоб клієнтам було максимально зручно як замовляти, так і оплачувати замовлені товари.

Саме на аліекспресс для оплати можна використовувати різні способи. Якщо на багатьох торгових майданчиках приймають тільки оплату банківською карткою або готівкою кур'єру, то aliexpress приймає різні платежі. Це і вебмані, і Яндекс.Деньги, і Ківі-гаманець, і смс-повідомлення з телефону, і безпосередньо оплата банківською картою.

В системі аліекспресс діє платіжна система Alipay, здійснювати платежі через яку вигідно і безпечно. Ще однією перевагою даної платіжної системи є можливість прив'язки обраної банківської карти або навіть декількох до аліекспресс. Прив'язка карти до даного типу платежів - це зручно, так як кожен раз не потрібно вводити свої дані - номер карти, CVV-код тощо. Але настає момент, коли покупець хоче видалити ці дані з системи. Нерідко багато користувачів не можуть швидко впоратися з цим серйозним питанням, хоча насправді відкріпити свою карту від платіжної системи на аліекспресс гранично просто - всього лише кілька кроків, про які ми розповімо детальніше, і даних платіжного документа в системі не буде.

Щоб відключити цю зручну на перший погляд послугу і відв'язати діючу банківську карту від aliexpress потрібно для початку увійти на сайт під своїм іменем. Коли користувач зайшов в свій аккаунт на aliexpress, йому потрібно відкрити в меню вкладку «Мій Alipay». Щоб довго не шукати цей розділ, ми покажемо, де розташована дана вкладка на сайті (фото 1).

Коли вкладка платіжної системи буде відкрита, потрібно з кількох висветленних піктограм вибрати наступну - «редагувати карти». Візуально це виглядає так: (фото 2).

Відкривши цю піктограму, перед користувачем з'являться дані про прикріплених картах. Щоб їх видалити, потрібно слідувати інструкції, яка теж з'явиться перед покупцем. Якщо карт кілька, а клієнт планує відв'язати лише одну з них, то слід вибрати потрібний номер карти, натиснути на кнопку «Видалити» і все - дані своєї карти більше не будуть перебувати в системі аліекспресс. Візуально відкріплення банківської карти виглядає наступним чином: (фото 3).


Але в будь-якому випадку щоб карту відв'язати і свої дані з торговельного майданчика видалити, потрібно мати особистий аккаунт в системі Alipay. Для цього там потрібно просто зареєструватися. І тоді можна буде сміливо використовувати всі можливості. Зайшовши в свій кабінет на Аліпов, користувач зможе і прикріпити карту, і, відповідно, видалити її. Всі дані - номер, код, термін дії тощо. Використовуються виключно за призначенням. Адміністрація партнерського сайту Alipay гарантує цілісність і збереження всієї зазначеної інформації. Можна не турбуватися ні про які шахрайські дії, так як в разі пропажі коштів з рахунку Аліпов (а такого практично не буває), адміністрація все фінанси повертає.

Купувати на aliexpress зручно. Це можуть підтвердити навіть новачки. Багатьом в силу недосвідченості здається, що неякісний переклад з однієї мови на іншу обмежує можливості для клієнтів. Але насправді це не так. Розібратися і зробити замовлення на aliexpress можна з першого разу. Для цього потрібно просто уважно читати всю інформацію на даній торговому майданчику, а знаючи деякі секрети сайту, кожен клієнт вже через короткий час зможе отримати свої вигідні покупки в найближчому поштовому відділенні.

Багато для оплати використовують банківські картки, так як це зручно і швидко. Всього лише знаючи номер, CVV-код і термін дії цього платіжного документа, можна оплатити будь-яку свою покупку не виходячи з дому.

Ми сподіваємося, що користувачі Інтернету і конкретно клієнти аліекспресс зайвий раз переконалися в безпеці покупок, так як платіжні дані банківської картки завжди є можливість видалити буквально за хвилину, а саму карту відключити.

Як виявилося, все не так просто, але вирішуване. Можна, наприклад, встановити плагін AliPrice і там є кнопка, натиснувши на яку ви відразу потрапите в AliPay:

В цілому сервіс Aliprice дуже цікавий, раджу ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА НЬОМУ і спробувати в дії, дуже багато корисних функцій.

Так само можна просто відкрити сайт aliexpress.com, заходимо в свій аккаунт і переходимо в меню МІЙ ALIEXPRESS - МІЙ ALIPAY:Через якийсь час вам прийде лист на вказану адресу з посиланням підтвердженням - переходимо по ній. Далі потрібно знову зайти в профіль Alipay і дописати потрібну інформацію про себе:


Далі потрібно знову зайти в профіль Alipay і дописати потрібну інформацію про себе:

Заповнювати потрібно все ТОЧНО, так як це серйозне питання, не випадково зроблений окремий сайт, це не aliexpress, а сайт ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ! Далі налаштовуємо паролі:


Далі налаштовуємо паролі:

Після того, як ви все заповнили, переходимо на сайт AliPay - після закінчення реєстрації буде посилання на даний розділ. Після цього побачимо таку картину:


Після цього побачимо таку картину:

Переходимо в розділ КАРТИ, вказаний стрілкою на зображенні. Ну ось, я бачу карту моєї знайомої, щоб її видалити, потрібно натиснути на напис REMOVE:


Ну ось, я бачу карту моєї знайомої, щоб її видалити, потрібно натиснути на напис REMOVE:

Ось як відв'язати карту від aliexpress, трохи важкувато, але зате надійно. По ходу відповім на інші популярні питання з цієї категорії:

Як ви вже швидше за все здогадалися, потрібно спочатку видалити стару карту, а потім прив'язати нову. Для цього потрібно скористатися написом ADD CARDS:


Питання трохи не коректне, оскільки потрібно змінювати не номер карти, а саму карту, робиться все як в пункті вище. Потрібно спочатку видалити стару карту, а потім прив'язати нову.


Тут є два шляхи: найпростіший - це один раз оплатити покупку картою, і вона сама причепиться до аккаунту, у мене було саме так. Якщо цього не відбудеться, то потрібно діяти, як описано в статті, це найнадійніший варіант.

Якщо у вас буде щось не виходити, то пишіть в коментарях, допоможу чим можу, відповідаю завжди і всім!

Що робити, якщо прив'язана карта прийшла в непридатність і як її видалити?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей