* Политика новости » Банки »

* *

Як переставити код на кодовому замку. Як виставити кодовий замок?

 1. Типи кодових замків і спосіб зміни коду
 2. Як встановити код на валізі: вбудований замок
 3. Як встановити код на валізі: навісний замок
 4. І ще, постарайтеся не забувати встановлений Вами код. Нехай комбінація цифр асоціюється у Вас з чимось...
 5. Ви купили новий чемодан з кодовим замком і не знаєте, як правильно виставити свою комбінацію? Не переживайте,...

Кодові замки забезпечують високий рівень безпеки приміщення, оскільки їх досить складно зламати і тим більше відкрити знайденим ключем або спеціальної відмичкою. Завдяки розвитку нових технологій такі пристрої з кожним роком стають не тільки надійніше, але і доступніше. На сьогоднішній день більшість під'їзних дверей багатоквартирних будинків обладнані кодовим замком . Власники офісних будівель також оцінили по достоїнству зручність механізмів з можливістю відкривання дверей унікальним кодом.

Забезпечити високий рівень секретності вдалося за рахунок можливості зміни кодової комбінації. Зміна пароля на замку може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, після проведення ремонтних робіт варто змінити код, щоб обмежити доступ робочих, яким була відома колишня комбінація. Також рекомендується періодична зміна коду кожні 3-5 місяців, оскільки на кнопках замку можуть залишатися характерні потертості, що дозволить зловмисникові підібрати правильну комбінацію цифр.

Типи кодових замків і спосіб зміни коду

На сьогоднішній день існує кілька типів кодових замків, які відрізняються за ступенем секретності і принципом роботи. Розглянемо, як здійснюється зміна коду на кожному з типів замків.

Механічні кодові замки. Цей тип пристроїв вважається застарілим, але, тим не менш, його все ще часто можна зустріти. Для зміни коду на замку з механічними кнопками потрібно частково розібрати корпус, щоб отримати доступ до спеціальних пластин. Кожна з пластин відповідає кнопці на складальної панелі і має невеликий скіс з однієї зі сторін. Вийнявши пластину і встановивши її скосом до центру замку, відповідна кнопка стає частиною коду.

Електромеханічні і електронні кодові замки. Такі пристрої більш практичні і користуються великою популярністю за рахунок можливості інтегрування в загальну систему контролю доступу. Електромагнітні кодові замки можна зустріти практично у всіх багатоквартирних будинках, а в останні роки вони стали користуватися попитом і у власників заміських котеджів, де встановлюються на вхідну хвіртку.

Зміна коду на електромеханічні або електронні замки може здійснюватися двома способами, це залежить від обраної моделі:

  За допомогою коду, який переводить пристрій в режим програмування. Спеціальний код дозволяє перевести замок в режим зміни кодової комбінації, після цього необхідно ввести новий код. Повернувши замок в стандартний режим роботи, необхідно переконатися в його працездатності з нової числової комбінацією.

  За допомогою спеціального ключа. Такі моделі оснащуються спеціальним ключем, він дозволяє перевести замок в режим, при якому можлива установка нового коду. Залишається лише ввести іншу комбінацію цифр, вийняти ключ і перевірити працездатність пристрою.

Незалежно від типу кодового замка зміна секретної комбінації цифр здійснюється протягом 5-7 хвилин і не вимагає особливих навичок, але, якщо ця процедура здалася складною, краще звернутися за допомогою до фахівців.

В даний час практично всі виробники багажу встановлюють на свої вироби кодові замки: навісні, вбудовані, так будь-які, головне, щоб Ваші речі знаходилися в цілості. І дуже часто мандрівник стикається з проблемою: а як встановити код на валізі? Добре, якщо у валізі є інструкція, а якщо її немає? Що робити в такому випадку? Насправді це зовсім не складна і швидка процедура.

У будь-якої моделі початковий заводський код - 000 (три нулі). Ви можете залишити цю комбінацію, а можете встановити свою. Залишилося тільки визначити тип замка.

Як встановити код на валізі: вбудований замок

У Вас пластиковий поліпропіленовий чемодан на засувках? Тоді в більшості випадків замок встановлюється так:

 1. Відкрийте валізу і переконайтеся, що у Вас стоїть заводський код - три нуля
 2. Внизу кодового замка (або з внутрішньої сторони, в залежності від моделі) розташовується плашка (або металевий важіль), яку необхідно перемістити з положення А в положення В (зазвичай від низу до верху)
 3. Утримуючи плашку / важіль, встановіть бажану комбінацію, наприклад 234, і поверніть плашку / важіль в початкове положення. Код встановлено!

Полікарбонатовие або тканинні валізи зазвичай оснащені навісним або вбудованим кодовим замком. Для них інструкції досить схожі.

вбудований кодовий замок :

вбудований  кодовий замок  :

 1. Натисніть на велику кнопку PUSH для того, щоб бігунки вискочили із замку
 2. Перевірте, щоб комбінація цифр відповідала трьом нулях (000)
 3. Знайдіть збоку замку маленьку кнопочку блокування коду, вона практично невидима і зазвичай розташовується з протилежного боку, на якій знаходяться бігунки
 4. Візьміть олівець або ручку і втопите кнопку блокування всередину. Утримуйте її в натиснутому стані
 5. Наберіть бажану комбінацію цифр
 6. Приберіть олівець з кнопки блокування і натисніть на велику кнопку PUSH. Готово!

Як встановити код на валізі: навісний замок

Ну і остання модифікація замку - це навісний кодовий замок.

 1. Зніміть замок з валізи і виставите початкову комбінацію три нуля - 000
 2. Поверніть дужку замка на 90 або 180 градусів, тоді Ви побачите, що там є поглиблення, в яке необхідно втиснути цю дужку і утримувати в натиснутому положенні
 3. Наберіть свій унікальний код, повертаючи коліщатка, починаючи з верхньої цифри
 4. Відпустіть дужку і поверніть її у вихідне положення. Нічого складного!

І ще, постарайтеся не забувати встановлений Вами код. Нехай комбінація цифр асоціюється у Вас з чимось важливим, тоді Ви точно уникнете непотрібних клопотів! На крайній випадок можна записати код замка і заховати його в надійне місце.

Вдалої подорожі!

Сьогодні в рамках даного матеріалу Ви дізнаєтесь як поміняти код на кодовому замку вхідних дверей в під'їзді. Тему буде підтримувати фахівець по відкриванню дверей без ключа, Олексій. Це поки що єдиний репортаж від першої особи, але скоро будуть і інші якщо тема буде актуально.

Кому здасться, що дана тема-Як поміняти код на кодовому замку, не до кінця розкрита або кому-то, щось незрозуміло, залишайте свої питання та побажання в коментарях. Олексій, обов'язково відповість.

І так, здрастуйте дорогі відвідувачі будівельного сайту umnyestroiteli.ru. Мене звуть Олексій і сьогодні в рамках даної статті, я спробую пояснити, як поміняти код на кодовому замку, поставлене на самому початку монтажником двері. Код будемо міняти на кнопочному механічному замку. Ну а для початку давайте розберемося для чого його міняти.

Для чого міняти код на кодовому замку?

Зазвичай кодовий замок випускають зі стандартними настройками. Код замка складається всього лише з двох цифр і на першому етапі, він може бути 38 або 78. Але, хороша фірма , Що надає послуги з установки вхідних дверей в під'їздах, змінює цей код на більш складний. Який матиме тризначний цифровий код, який надалі буде складніше підібрати!

У другому випадку, код кодового замка, змінюють після деякого часу, так як кнопки кодового замка, від постійного дотику окислюються і стає зрозуміло, які кнопки натискати. Ну і приклад окислені кнопок кодового замка, на фото нижче.

Дана фотографія показує, що код на кодовому замку вхідних дверей, пора міняти! Але при установці кодового замка, зі зворотного боку вхідних дверей, з метою безпеки демонтажу серцевини замка, буквально всі фахівці, запаюють його металевим листом. Як на фото нижче.


Як на фото нижче

Так що дорогі мої, цю заслінку нам доведеться зрізати, що б поміняти горезвісний код.

Як поміняти код на кодовому замку.

Давайте для початку його розберемо. на зворотному боці замку, є чотири шурупа, які варто викрутити.

на  зворотному боці  замку, є чотири шурупа, які варто викрутити

Викрутивши ці шурупи, автоматом зніметься кришка, за нею і будуть потрібні нам деталі, які називають сувальди. Ці сувальди при натисканні замку ходять туди сюди і на них є обмежувачі, в першому випадку це зрізані боки сувальд, в другому випадку це ямки в верху сувальди. Вони на фото нижче, виділені помаранчевим кольором.

Вони на фото нижче, виділені помаранчевим кольором

Ці сувальди можна діставати з замку і вставляти назад, розгорнувши дзеркально. Ну трохи більш докладно.

У першому випадку сувальди мають виїмку, які повернені в сторону від замка, а в другому випадку, сувальди мають на своїй верхній частині зрізи, які в свою чергу, так само повернені від замка. На першому фото показано і виділено помаранчевим кольором, ті сувальди які на даний момент задають код кодового замка. Їх потрібно вийняти і поставити в нормальне положення. Після вийняти ті сувальди які нам потрібні в коді і повернувши дзеркально, що б вони дивилися всередину замку, встановити назад.

Для того щоб змінити код, нам достатньо потрібні нам сувальди, повернути всередину замку, а старі повернути так, що б дивилися назовні!

Дякую всім і удачі! Що незрозуміло за матеріалом, питайте в формі коментарів.

Ну а на по следок, цікаве.

http://www.umnyestroiteli.ru

Інструкція по застосуванню

Ви купили новий чемодан з кодовим замком і не знаєте, як правильно виставити свою комбінацію? Не переживайте, це питання виникає у кожного другого мандрівника після покупки.

Відразу заспокоїмо, що нічого складного в цій процедурі немає. Досить пари хвилин, і Ваш чемодан стане неприступною фортецею для всіх, крім його законного власника.

У будь-якої моделі заводський код відкриття замку спочатку виставлений трьома нулями - «000».


Для фіксованого кодового замка:

Важливо - не віджимають кнопку / не міняйте положення важеля до того, як закінчите набирати цифри. Це може привести до встановлення невірного коду.


Для навісного кодового замка:

Для навісного кодового замка:

Ну ось, ваш особистий код встановлений! Тепер найголовніше - це запам'ятати збережену комбінацію цифр! Вибирайте число, яке ви точно не забудете. Це можуть бути цифри Вашого дня народження, поштового індексу або просто Ваше щасливе число.

Якщо ви забудете встановлений код, то відкриття валізи може стати великою проблемою. Доведеться або довго і наполегливо перебирати всі можливі числові комбінації, або нести валізу в гарантійну майстерню і просити допомоги у фахівців. Це не так страшно, якщо ви тільки збираєтесь в поїздку. А якщо ви в іншій країні, і всі ваші речі замкнені всередині? Краще підстрахуватися і записати цифровий код, сховавши його в надійне місце.

Ви купили новий чемодан з кодовим замком і не знаєте, як правильно виставити свою комбінацію?
І дуже часто мандрівник стикається з проблемою: а як встановити код на валізі?
Добре, якщо у валізі є інструкція, а якщо її немає?
Що робити в такому випадку?
Для чого міняти код на кодовому замку?
А якщо ви в іншій країні, і всі ваші речі замкнені всередині?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей